Skocz do zawartości
AdekO_o

Fifa 17

Rekomendowane odpowiedzi

8135493d05e699e361a1b28da223c05b.jpg

Krycha identyczny

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj recke jakąś, jak wrażenia ? Ja mam 99 godzin do końca :4_joy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podwójny post przez pomyłkę, do kasacji

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mi wolno pobieralo dalem pauze i znow idzie normalnie :) jeszcze tylko 1gb :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na czuwaniu pobralo w jakas godzine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem kilkanaście meczów i powiem, że baaaardzo przyjemna odsłona. Bardziej ewolucja niż rewolucja. Już odliczam dni do do fulla

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez sie podoba. Szybsze animacje, lepsza gra cialem. Nie podobaja mi sie rzuty rozne.

Sent from my SD4930UR using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi niestety nie podeszła, ale muszę więcej pograć. Trochę nużą mnie te same animacje, wykopy bramkarzy, wolne, rożne. Dalej stara dobra Fifa. Arcade nie symulator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na mnie też rozgrywka nie zrobiła jakiegoś wrażenia wow. Beznadziejne rzuty rożne, niebwiem czym różni się to dokładne wysunięcie od zwykłego. Czuć różnicę, gdy wprowadzimy wypoczętego gracza szybkość i zrywność dużo większa od innych zawodników swoich i przeciwnika. Tryb fabularny bardzo fajny, gdyby nie fut i początek robienia hajsu itp. to maniaczyłbym karierę Huntera ;)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na mnie zrobiła mega wrażenie. Muszę przyznać że wg mnie, przesiadka na Frosbite jest widoczna o wiele bardziej niż wcześniej na IGNITE. Może po pierwszym meczu nie czułem jakiegoś specjalnego WOW, ale im więcej grałem tym było lepiej. Strzały kompletnie inne niż w 16, karne do nauki od początku, dziwny system. Również jeżeli chodzi o rożne, trzeba się przestawić. Tylko dziwi mnie że za każdym razem przy rzucie rożnym dochodzę do główki i oddaje strzał. Ulepszony atak to raczej pogorszona obrona, na zawodowcu z łatwością łoiłem 5-0. Chociaż ostatni raz z CPU grałem w demie 16....xd Oglądając gameplaye, tempo było zabójcze, dziwiłem się jak można grać na takiej szybkości i albo zmniejszyli, albo jednak można grać, bo gra się wyśmienicie! Ale ja to jestem uzależniony od tej serii więc moja opinia może być mało obiektywna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem jeden mecz i poza grafiką jakiś drastycznych zmian nie odczułem, co gorsza strzeliłem z daleka tak beznadziejnego gola, że w FIFA 16 nie zdarzyło mi się mimo wielu równie głupich bramek czegoś takiego widzieć - mój zawodnik huknął z 25-30 metra i leciało prosto w bramkarza, który rzucił się w miejscu, podkulił ręce i wpadło. Jak takie bramki mają padać w tej odsłonie to dziękuję, dramat. Ogólnie jakby ciut za szybka ta gra co bije totalnym arcadem, miałem wrażenie jakby trochę trudniej odbierało się momentami piłkę ale po jednym meczu ciężko stwierdzić czy tak jest. Dziś jeszcze pogram i mam nadzieję, że będzie pozytywnie bo bez FUT roku 2017 sobie nie wyobrażam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ktoś wyżej pisał, nie ma rewolucji ale jest udana ewolucja :) Zagrałem jeden mecz i jestem bardzo na TAK. Poprawa w stosunku do poprzedniczki nastąpiła praktycznie w każdym detalu. Począwszy od zwykłego podania, przez strzały (np. jak wolej siądzie to jest petarda - tak jak w rzeczywistości), po przyjęcie piłki, czy drybling. Animacje również na plus.

 

Gra ewidentnie zwolniła w porównaniu do fify 16, więc nie rozumiem jak ktoś może pisać, że poprzedniczka była wolniejsza - jest to nieprawda. Chyba, że ktoś gra cały czas z klepy, naparzając "x" to rzeczywiście mogłoby się stworzyć takie wrażenie. Ale przecież w rzeczywistości też by tak było, ale nikt tak nie gra. Trzeba pomyśleć, poszukać, czasem wycofać.

 

Mam tylko nadzieję, że finalna wersja nie będzie szybsza. O dziwo w fifie 16 jeden mecz jest szybszy, a kolejny wolniejszy (nie jest to regularna zmiana, ale tak bywa) i nie wiem od czego to zależy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch meczach jedno, co mi się strasznie nie podoba: po dobrej w tym elemencie szesnastce tutaj znowu podania do tyłu są praktycznie w 100% celne - gość oddaje piłkę półobrotem do tyłu, a ta leci prosto do nogi. W 16 podanie trzeba było sobie choć trochę przygotować, a tutaj wygląda na to, że znów wystarczy pałować bezmyślnie X. No ale może to przypadek i po prostu za mało zagrałem. Poza tym pierwsze wrażenie raczej na plus, może być przyzwoita edycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, fryz napisał:

Po dwóch meczach jedno, co mi się strasznie nie podoba: po dobrej w tym elemencie szesnastce tutaj znowu podania do tyłu są praktycznie w 100% celne - gość oddaje piłkę półobrotem do tyłu, a ta leci prosto do nogi. W 16 podanie trzeba było sobie choć trochę przygotować, a tutaj wygląda na to, że znów wystarczy pałować bezmyślnie X. No ale może to przypadek i po prostu za mało zagrałem. Poza tym pierwsze wrażenie raczej na plus, może być przyzwoita edycja.

zgadzam się z kolegą.
Ja mam za to wrażenie, że gdy podam i wydaje mi się, że piłka nie dojdzie do zawodnika - jednak dochodzi. I to wielokrotnie podczas kilkunastu już meczów mi się to zdarzyło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa mecze zagrane, jest fajnie, rozgrywka wolniejsza, bardziej precyzyjna mi się wydaje ale to tylko dwa mecze. Może być fajna część, no i możliwe że w końcu będą dwie równe piłki. Grafiką jestem nieco rozczarowany w sumie ale no nie jest źle wiadomo. Gra podaniami będzie górować co mnie bardzo cieszy na to wygląda, mało miejsca do gry mi się wydaje nieco. Wrażenia pozytywne, ale chyba liczyłem na większe wow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem kilka meczów z bratem bo po jednym z CPU trafiał mnie szlag...

No cóż, na razie wygląda to naprawdę dobrze. Tempo wydaje się wolniejsze, jest trochę nowych animacji, można sieknąć konkretną bombkę z dystansu. No i te stałe fragmenty... jak się je ogarnie to może być naprawdę wesoło ;)

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakiej rozdzielczości działa gra? 1080p czy tak jak wszystkie inne na Frostbite 900p?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zagrałem kanapowo z kumplem dwa mecze. Pierwszy mecz ja Manchaster on Juve, przez 90 minut 0-0 i mnóstwo akcji zarówno po mojej jak i jego stronie, aż finalnie karne (kupa śmiechu przy tych karnych). Myślę sobie spoko... ale w drugim meczu kiedy ja znów Manchaster a on Real Madryt - tu już nie miałem nic do gadania. Bale i Ronaldo mogli robić co chcieli i po tym wnioskuję, że w tej jak i w poprzednich odsłonach fify będzie się liczyć tylko speed. Myślałem że się to zmieni ale cholera chyba nie :)  Ogólnie oprawa wizualna na +. Wygląda to bardzo ładnie, no i te wszystkie smaczki jak powtórki czy trener za linią itp itd. Fajnie, fajnie ale sam gameplay hmmm... no szału narazie nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprawa graficzna jest naprawdę śliczna, aczkolwiek jest jakiś problem z murawą. Mianowicie u góry ekranu jest wyblakła, a mniej więcej od środka do samego dołu pięknie zielona. Trochę mnie to drażni. Screen poniżej. Pewnie mało kto zwrócił uwagę, ale ja jestem wyczulony na takie pierdoły :7_sweat_smile:

 

Jak się odpali powtórkę i kręci kamerą to widać jak w niektórych momentach z zupełnie niewiadomych przyczyn zmienia barwę. Patrząc jedynie z góry jest idealnie zielona. 

 

14361382_1280318075335005_23928238342213

Edytowane przez Geble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest slonce padajace na trawe i rozna perspektywa a nie wyblakly kolor :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Często czytam komentarze odnośnie tempa rozgrywki, raz że za wolna raz że za szybka, czy tylko ja mam w menu opcję ustawienia tempa rozgrywki ? Przecież każdy może ustawić sobie parametry pod siebie i dobrać sobie takie jakie mu najbardziej pasują. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko weź pod uwagę, że w online, a jednak na to się nastawiają chyba wszyscy, tego już zmienić nie możesz i zastosowane jest tempo domyślne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×