Skocz do zawartości
AdekO_o

Fifa 17

Rekomendowane odpowiedzi

No kurde karne mi się mega podobają :1_grinning: Nie ma już wychylenia gałki i tyle huehue trzeba się napocić aby wywinąć zajebisty strzał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja tak miałem że po wpisaniu kodu z pre-ordera dostałem tylko żetony i zawodnika do wypożyczenia a stroju brak ;/ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozni sie wzgledem dema? Poprawili cos z karnymi czy nadal takie sztuczne? Online tak samo jak w singlu, czy standardowo tempo zwiekszone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko tak jak w demie. Karne trzeba się nauczyć a nie gałka w róg i strzał więc nie wiem po co narzekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Siudak83 napisał:

Wszystko tak jak w demie. Karne trzeba się nauczyć a nie gałka w róg i strzał więc nie wiem po co narzekać.

Jak dla mnie tempo jest dużo wolniejsze niż w demie, czuć jakby piłka była cięższa zwłaszcza przy podaniach , nie wiem moze to jest spowodowane tym ze full wersje testowałem tylko online, takze moze VS bot różnicy nie ma . Ogolnie grę oceniam na mega plus, grafika, tempo, zajebiste akcje mozna kleić, i mam nadzieje ze nie zawala tego patchem bo jest o niebo lepiej niz w 16 !!!

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś jak to jest z klubami w trybie z Olkiem Łowcą? Na samym początku wybieramy swój ulubiony klub PL a potem znowu wybieramy z kim podpisujemy kontrakt. I pytanie. Czy po podpisaniu kontraktu np. ze średbim Evertonem mamy możliwość przejść potem do czegoś lepszego? City, manu itd? Zaszedł ktoś już dalej i potwierdzi że da się zmienić klub?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tutaj wgl możliwość rozegrania meczu on-line nierankingowego? Nigdzie nie widzę takiej opcji a w poprzednich edycjach było

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Też tego nie widzę...

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może udało Was się znaleźć opcję gdzie można wgrać przyśpiewki? Nie mogę tego znaleźć... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi powie dlaczego instalując grę z płyty ściąga mi cyfrowke z neta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo teraz na płytach dają tylko mały setup, który grę pobiera z sieci .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Ps4 to mi nic nie ściągalo z neta. Normalnie całość została zainstalowana z płyty i tylko patch został ściągnięty z neta :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Orientuje się ktoś jak to jest z klubami w trybie z Olkiem Łowcą? Na samym początku wybieramy swój ulubiony klub PL a potem znowu wybieramy z kim podpisujemy kontrakt. I pytanie. Czy po podpisaniu kontraktu np. ze średbim Evertonem mamy możliwość przejść potem do czegoś lepszego? City, manu itd? Zaszedł ktoś już dalej i potwierdzi że da się zmienić klub?

Nie, na koniec sezonu powołanie do reprezentacji Anglii i koniec przygody...

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie przeciez online znowu gra sie zupelnie inaczej niz w singlu. Gram Juve i poprostu mecze sa jak ping pong, od bramki do bramki, zero rozgrywania a jak juz to tiki taka. Zjebali znowu pod idiotow co raduje ich jak pilka chodzi jak po sznurku. Tempo online jest znacznie za szybkie, niestety, czy oni kiedys to zostawia tak jak w singlu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba mam jakiegoś neta z biedronki i zajebiste opóznienie, bo dla mnie jak na Fife to tempo jest mega dobre w online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, PW1987 napisał:

No nie przeciez online znowu gra sie zupelnie inaczej niz w singlu. Gram Juve i poprostu mecze sa jak ping pong, od bramki do bramki, zero rozgrywania a jak juz to tiki taka. Zjebali znowu pod idiotow co raduje ich jak pilka chodzi jak po sznurku. Tempo online jest znacznie za szybkie, niestety, czy oni kiedys to zostawia tak jak w singlu? 

 

Trudno się niestety nie zgodzić. Zawsze sezony online były zbliżone rozgrywką do singla, a teraz zrobili z nich to samo co jest w FUT...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak w końcu jest :1_grinning:

Szybko czy wolno haha.

Widzę, że różnie piszą, ktoś więc musi kłamać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś gra non stop w fut to sezony online będą dla niego trochę wolniejsze, natomiast w porównaniu do dema, czy singla tempo jest wysokie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, TrueGrand napisał:

No to jak w końcu jest :1_grinning:

Szybko czy wolno haha.

Widzę, że różnie piszą, ktoś więc musi kłamać.

Jest elegancko, gram w Fife od 11 co roku i dla mnie jedna z lepszych, jakis inny chyba jestem bo demo było szybsze niz full :) denerwuje mnie tylko jedno, nie wiem czy da sie to wyłączyć ? Mianowicie ta para z buzi co leci na zbliżeniach i te śmieszne dymki z trawy , deszcz  nie pada gram w dzien a para z buzi leci hehehe, te dymki tez sie pojawiają jakoś losowo nie w tym miejscu gdzie biegnę :) Nie denerwuje was to troche ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W singla.narazie zagralem 2 mecze, natomiast sezony to jak need for.speed, bez ladu i skladu, jezdzcy bez glowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno na dniach sklep.gram i xkom mają zrobić ciekawą promocję na Fifkę. Ktoś coś wie?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do empik o brak kodu do preordera i otrzymałem dzis kod na żetony mimo tego że kupiłem wersje delux :). Teraz mam wersję delux standard :)

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, kornelito napisał:

Podobno na dniach sklep.gram i xkom mają zrobić ciekawą promocję na Fifkę. Ktoś coś wie?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Nic mi sie nie obiło o uszy/oczy ;)

Jak będzie coś to dajcie cynk bo za taką cenę jak ostatnio było promo bym łyknął

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×