Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

chyba powinien w końcu wiedzieć jak się wyłącza uPnP w ich routerze. Chyba, że nie powinien? Szukałem tej opcji dobrą godzinę, a pracownik Netii nie bardzo był zorientowany. Tak to jest jak na infolinii siedzą ludzie ze skryptem w dłoni, a nie z wiedzą w głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, pracuję w środowisku wsparcia technicznego. Nie licz na pierwszoliniowca z wiedzą. Tacy szybko awansują albo zmieniają posadę. :-P

Przepraszam za offtop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba powinien w końcu wiedzieć jak się wyłącza uPnP w ich routerze. Chyba, że nie powinien? Szukałem tej opcji dobrą godzinę, a pracownik Netii nie bardzo był zorientowany. Tak to jest jak na infolinii siedzą ludzie ze skryptem w dłoni, a nie z wiedzą w głowie.

 

czego oczekujesz od ludzi, którzy dostają zwykle 1600/msc max? każdy kto ma wiedzę nie siedzi w telefonicznym Help Desku (a już na pewno nie dla netii itp.)...

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie troche z innej beczki, która konsola ma lepszą kartę wi-fi xbox one czy ps4? Nie jest to pytanie, aby rozpętać burzę. Pytam bo niestety obecnie mieszkam w UK jestem uzależniony od BT i nie mam dostepu do routera. Chcę kupić konsolę, ale duży wpływ na zakup ma jakosć karty wi fi odbieranie sygnału. W PL gdy mialem obok siebie PS3 super slim i PS4 w PS3 mialem zasięg około 80-85 a PS4 około 65-70%. Czy Xbox One ma porównywala karte wi fi czy lepszą gorszą? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale moim zdaniem to pytanie jest totalnie "z dupy".

Te procenty ci nic nie powiedzą.

Wszystko zależy od prędkości połączenia i jakość jest bardzo ruchoma.

To nie satelita którą ustawiasz oddz odpowiednim kontem.

Bardzo dużą rolę tu ma router i jego ustawienia.

Dla mnie 65% ze 150mb/s (PS4) będzie o niebo lepsze niż 80% z 56mb/s (PS3) i nie mówię o realnej prędkości tylko o jakości połączenia Wi-Fi.

W sumie napisz pod jakim względem ma być lepsza?

Nie możesz sobie kupić Access Point który wystawisz przy oknie i będzie dobrze zbieram sygnał? AP + własny router i po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za wyjaśnienie :) chodzi mi po prostu która konsola ma lepszą kartę wi fi o tak:) Co do Access Point i routera, mogę to zrobić jeśli tylko odbieram sygnał wi fi a nie mam dostepu do routera który go rozdziela? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sephio to ty z pupy porownujesz. Podales rozne lacza i do nich procenty. A @rafcio napisal ze mial obok siebie (czyli na jednym i tym samym laczu) PS3 i PS4 i mial rozne wyniki co moze swiadczyc o jakosci zastosowanych kart wifi. Ale pomijajac to, to @rafcio jesli jestes sklonny kupic PS4 to poluj na nowy model ktory zaczyna sie cyfra 11  a nie 10. Sony wlasnie zmienilo moduly WiFi a jak zmienilo to pewnie na jakies lepsiejsze bo mozna znalesc na necie opinie ludzi ktorzy psioczyli na wifi w ps4, wiec jak cos to bier nowy model i powinno byc git.

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sephio to ty z pupy porownujesz. Podales rozne lacza i do nich procenty. A @rafcio napisal ze mial obok siebie (czyli na jednym i tym samym laczu) PS3 i PS4 i mial rozne wyniki co moze swiadczyc o jakosci zastosowanych kart wifi. Ale pomijajac to, to @rafcio jesli jestes sklonny kupic PS4 to poluj na nowy model ktory zaczyna sie cyfra 11 a nie 10. Sony wlasnie zmienilo moduly WiFi a jak zmienilo to pewnie na jakies lepsiejsze bo mozna znalesc na necie opinie ludzi ktorzy psioczyli na wifi w ps4, wiec jak cos to bier nowy model i powinno byc git.

Nie rozśmieszaj mnie.

Poczytaj o różnicy między standardem Wi-Fi G (PS3) a standardem Wi-Fi N (PS4) oraz konfiguracji prędkości Mixed mode (kompatybilność wsteczna).

Piszę o tym samym połączeniu na tym samym routerze 2 różnych konsol obok siebie.

Nie pisz jeżeli nie wiesz o czym piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też Wam tak muli psn? Od jakiegoś czasu (raczej jakoś początek września) po włączeniu konsoli mija kilka minut zanim mnie zaloguje do PSN. W czym może tkwić problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie,że muli dzisiaj nie mogę nawet założyć nowego usera bo ani nie wysyła emiali potwierdzających a na samej konsoli wywala błędy po 5 min wczytywaniu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cały dzień lipę.W tej chwili nie mogę pobrać żadnej gry za która zapłaciłem.Non stop wywala błąd ze nie można pobrać zawartości.Testuje łącza na konsoli i wszystko śmiga ale żeby pobrać cokolwiek to już nie.Ktoś jeszcze ma podobne problemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cały dzień lipę.W tej chwili nie mogę pobrać żadnej gry za która zapłaciłem.Non stop wywala błąd ze nie można pobrać zawartości.Testuje łącza na konsoli i wszystko śmiga ale żeby pobrać cokolwiek to już nie.Ktoś jeszcze ma podobne problemy?

PSN od rana ma focha - nie jesteś jedynym, który ma problemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Fajnie się grało na ps4 do póki nie wyskoczył błąd WV 33899-2. Nie mam możliwości połączenia się z psn. Jakieś rady? Połączenie jest, uzyskanie ip również. Wpis do psn - niepowodzenie. Zawsze wszystko działało z automatu więc kompletnie nie wiem o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Fajnie się grało na ps4 do póki nie wyskoczył błąd WV 33899-2. Nie mam możliwości połączenia się z psn. Jakieś rady? Połączenie jest, uzyskanie ip również. Wpis do psn - niepowodzenie. Zawsze wszystko działało z automatu więc kompletnie nie wiem o co chodzi.

Google nie boli.

 

Failed to connect to host or proxy.

 

 

Problem nie z PSN a z Twoim internetem/konfiguracją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Fajnie się grało na ps4 do póki nie wyskoczył błąd WV 33899-2. Nie mam możliwości połączenia się z psn. Jakieś rady? Połączenie jest, uzyskanie ip również. Wpis do psn - niepowodzenie. Zawsze wszystko działało z automatu więc kompletnie nie wiem o co chodzi.

Dzisiaj chyba nowy regulamin wyszedł do PSN i trzeba zaakceptować nowe warunki. Spróbuj się przelogować, powinien Ci wyskoczyć komunikat o nowych warunkach do zaakceptowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, regulamin trzeba zaakceptować ale on powinien się pojawić przy pierwszej próbie zalogowania się do PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, regulamin trzeba zaakceptować ale on powinien się pojawić przy pierwszej próbie zalogowania się do PSN.

U mnie nie było nawet próby automatycznego logowania. Trzeba się wypisać i wpisać ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie przy włączeniu konsoli nie zalogowało po prostu.

Ręcznie trzeba było,stąd żadnego błędu nie miałem. Jakoś nikt inny nie pisał też o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cały dzień lipę.W tej chwili nie mogę pobrać żadnej gry za która zapłaciłem.Non stop wywala błąd ze nie można pobrać zawartości.Testuje łącza na konsoli i wszystko śmiga ale żeby pobrać cokolwiek to już nie.Ktoś jeszcze ma podobne problemy?

 

Standard, kiedys tak mialem to sobie musialem zmienic dnsy na googlowskie, bo sie zesralo i nie chcialo nic pobierac, a jak zaczelo to zaraz sie zatrzymywalo i gowno, blad. Teraz mam problem z wiecznie ladujaca sie friendlista i kafelkami z apkami a jasnie serwis mi kazal zmienic dnsy na googlowskie i wylaczyc uPnP, jakby byla taka opcja, ech ten support. Nic nie zrobisz, albo tak bedzie ciagle, albo kup xone. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba była to rzeczywiście kwestia regulaminu. Dzięki. Choć jeden przemądrzały i tak się musiał trafić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuję kogoś kto mi pomoże otworzyć porty w swoim TP-Linku do grania online. Obecnie bardzo, a to bardzo długo konsola wyszukuje mi przeciwników do gry online w Fifę 15.

 

Porty do odblokowania-

  • UDP: 3074, 3478-3479, 3659, 6000
  • TCP: 80, 443, 1935, 3478-3480, 3659, 10000-10099, 42127

Mam zamotkę będąc już na routerze, bo nie wiem jak prawidłowo wpisać te dane. Do tego router woła więcej informacji, których za cholerę nie znam. I tak, wchodzę w advanced settings, następnie forwarding i port triggering. Czy to właśnie w zakładce port triggering otwieram porty? Jeśli tak, to klikając na add new co mam wpisać w pola- trigger port, trigger protocol, incoming ports, incoming protocol, status i common aplications?

 

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuję kogoś kto mi pomoże otworzyć porty w swoim TP-Linku do grania online. Obecnie bardzo, a to bardzo długo konsola wyszukuje mi przeciwników do gry online w Fifę 15.

 

Porty do odblokowania-

  • UDP: 3074, 3478-3479, 3659, 6000
  • TCP: 80, 443, 1935, 3478-3480, 3659, 10000-10099, 42127

Mam zamotkę będąc już na routerze, bo nie wiem jak prawidłowo wpisać te dane. Do tego router woła więcej informacji, których za cholerę nie znam. I tak, wchodzę w advanced settings, następnie forwarding i port triggering. Czy to właśnie w zakładce port triggering otwieram porty? Jeśli tak, to klikając na add new co mam wpisać w pola- trigger port, trigger protocol, incoming ports, incoming protocol, status i common aplications?

 

Z góry dzięki za pomoc.

Czytałeś pierwszy post?

Zamiast męczyć się z portami włącz UPnP albo ustaw konsolę jako DMZ.

Konsola sama poprosi o odblokowanie portów a router automatycznie je przydzieli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś pierwszy post?

Zamiast męczyć się z portami włącz UPnP albo ustaw konsolę jako DMZ.

Konsola sama poprosi o odblokowanie portów a router automatycznie je przydzieli ;)

 

Dzięki, zaraz po obowiązkach domowo-rodzinnych biorę się za czytanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś pierwszy post?

Zamiast męczyć się z portami włącz UPnP albo ustaw konsolę jako DMZ.

Konsola sama poprosi o odblokowanie portów a router automatycznie je przydzieli ;)

Po czym będzie smęcił, że mu ta Fifa 15 laguje :P

UpnP nie włączaj (bo to on powoduje problemy w tej grze) - skorzystaj z DMZ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×