Skocz do zawartości
cwir

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiedzieli 5 nowych map - chyba czas najwyższy. Tego brakowało nam najbardziej, no i nowe bronie. Operacja Metro była fajna w BF3, ale w BF4 już mi tak nie podeszła, chyba faktycznie ilość graczy na tak małej mapie nie miała sensu.

Ja do Battlefielda dziś wracam, ogram nową mapkę bo chyba jest już dostępna. Oby ta gra zmierzała w kierunku BF3, bo brakuje dobrego shootera dla mnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To prawda, że usunęli całkowicie tryb dominacji ?



Ja wczoraj normalnie grałem w trybie Dominacji na nowej mapce

Mapka fajna, graficznie prezentuje się super. Jakby raz na miesiąc dawali nową mapkę/Ew. 2 i do tego nowe bronię to nikt by nie narzekał na kiepską zawartość


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy kontent oznacza, że ludzie będą mieli do czego wracać, a nowi się zainteresują kupnem. Brak regularnego dodawania nowej zawartości w postaci map i broni chyba najbardziej ludzi bolał, bugi można wybaczyć, gdy gameplay nadrabia. Ja się ciesze, bo podobno zapowiedzieli, że mapa do firestorma będzie też modyfkowana i nowe elementy na mapie będą sie pojawiać. Nie sądziłem, że battle royale może mi się tak udzielić, najwyrazniej nie sam tyb mi nie pasował tylko nie było dla mnie odpowiedniego gameplayowo tytułu. Bring back duos! Niech wypuszczają dodatki, niech ludzie grają, bo uważam, że ta odsłona gry jest mocno niedoceniona przez marketing.

 

A tu jakby ktoś chciał zobaczyć, słaby gameplay/kompilacje zwyciestw, ze słabymi rozmowami na hs, wylgaryzmami i biednym montażem, to zapraszam:

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"dobra chyba nie dam rady Cie podniesc... albo kurwa chuj" :Gmoch: i nie ma co sie smiac, ze grajac duo z ziomkiem na sklady jest latwiej bo przewaznie trafia sie na randomy, a nie zgrana 4 osobowa ekipe :)

az ochotki na beefka nabralem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby łatwo, a potem okazuje się, że na koniec rundy znajduje sie duo miedzy dwoma zorganizowanymi składami. Gwałcą bez skrupułów a potem sie rozbiegają ;) Nie mniej jednak sztos jak dla mnie bf zdominował granie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten tryb "Posterunek" mi się spodobał. Mam grę od premiery ale dopiero od ponad tygodnia gram tak naprawdę codziennie po godzinkę-dwie. Ta gra jest naprawdę super, brakuje co prawda trochę zawartości, ale jeśli będą co miesiąc dodawać nowe mapki to nie widzę problemu. 

 

Polecam ktoś jakąś dobrą giwerę dla medyka? 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie usiadłem do BF V i... no nie czuję kompletnie tej gry. To nie ten feeling bycia pierdolonym żołnierzem jak w poprzednich częściach - przynajmniej dla mnie!

W BF 1 jeszcze spoko się grało i trochę godzin nabiłem.

 

Wróciłem wczoraj do BF 4 i od razu poczułem to, za co kocham tę serię. O dziwo, na xbox'ie serwery pełne o każdej porze dnia. 

 

Takie moje luźne przemyślenia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wbiciu platyny w Days Gone postanowiłem w ramach EA Access spróbować pograć w Battlefielda 5. Kampania na razie mnie odrzuciła, bo w tego typu grach oczekuję w kampanii epickich, dużych bitew. Takiego oskryptowanego multiplayera, a nie na dzień dobry dostaję sekcję skradankową w grze, która skradanką nie jest. Dlatego przeniosłem się do multi i tam już jest znacznie lepiej. Na razie zagrałem kilka rund i pierwsze wrażenie jest takie, że strzela mi się w tej części najlepiej od mojego ulubionego w serii BF2142 - w którym strzelało mi się tak dobrze, że rozegrałem w nim ponad 1000 godzin. Z BF5 pewnie też trochę czasu spędzę, może nawet wykupię dla niego abonament na rok żeby nie cykać 15 zł co chwila.

 

Mam tylko jeden problem - customizacja postaci. Jak widzę ekran drużyny a tam różne gogle, hełmy i inne bzdety to burzy to klimat w pewnym stopniu. Podobnie jak kobiety latające z karabinami na polu bitwy. Nie mam nic przeciwko równouprawnieniu, ale bez jaj - jest współczesność którą można kształtować i są realia historyczne, które są stałe. Tym bardziej, że gdyby historia wyglądała tak jak w BF5, to kobiety raczej nie byłyby z tego zadowolone. Bo w sumie fajniej jest nawet pracować w jakiś fabrykach amunicji i mieć problemy z jedzeniem, niż siedzieć w okopie w krwi poległych towarzyszy, czekając na nadejście rozkazu oznaczającego samobójczy w większości szturm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oni znów zepsuli tym patchem.. 

Już pomijam fakt, że zagranie na tych 2 nowych mapkach graniczy z cudem, to wszyscy z którymi gram - w tym ja mają ping na poziomie 50<.

 

Przed patchem miałem na poziomie 20-24 max, no ale co się dziwić, to jest DICE, jedno naprawią, drugie zepsują - chociaż tym razem chyba nic nie naprawili. 

 

Nie zmienia to faktu, że ten BF jest dobry, tylko zawartość jaką dostlaliśmy do tej pory, jest żałująco słaba... A szkoda, bo potencjał w tej grze napewno jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że dalej wspierają tą grę. Ja już zrezygnowałem parę miesięcy temu i się przeniosłem na Switcha. Z tego co się orientuję moi znajomi dalej czekają na prywatne serwery mimo że zapowiedziane były na koniec września :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu ludzie tak jada na ta gre. Za darmo dochodza nowe mapy, bronie, a teraz nawet frakcje i na prawde wg mnie ta gra robi robote. Wszyscy jakos negatywnie nastawili sie do niej na samym poczatku i juz tak pozostalo, a szkoda bo nie ma z kim pograc :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo miała mało kontentu. Map itd. Kto grał ten ograł nie wracam co miesiąc żeby zobaczyć co dodali.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grę definitywnie wyjebałem z dysku. Byłem maniakalnym graczem tej serii, trochę sobie odpuściłem granie i wracałem do niej weekendowo. Po chwilowej podjarce Metrem, wczoraj się wkurwiłem na maxa. Tyle czasu łatają tę grę i nadal ciężko ze stabilnością klatek czy środowiskiem sieciowym. Szlag mnie trafia na te zgony za ścianą czy na jednego szota. Irytujące to jest. Człowiek włącza grę po to aby godzinkę dziennie się odstresować, a nie irytować. 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie obejrzałem zwiastun  wojny na pacyfiku. Wreszcie Battlefield V zaczyna wyglądać jak powinien  wyglądać od początku. Teraz tylko czekać aż udostępnią te nowe mapy .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do gry i zobaczyłem że mam przegrane 12h :-D nice

 

W BF3, BF4 i BF1 mam przegrane ponad 200h+.

 

Zaraz wchodzą nowe mapki z Pacyfiku.

 

PS: ależ ta gra graficznie miażdży beret.

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh właśnie kupiłem nówkę w folii za 58 zeta a teraz czytam ze gra nadal niepołatana. Na prawdę jest tak strasznie? Grałem w betę i nie było aż takiej tragedii zwłaszcza ze z tego co się orientuję to nie ma tego zje...go premium. Serwery serio świecą pustkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze tez dodatek przetestowac bo podobno jest zajebisty :) katana, garand i miotacz ognia, ktorym mozna podpalac krzaczory  :Gmoch:

@eaglecode
Multi mnie jakos nie wciagnelo zwlaszcza br z chujowym lootowaniem, a troche sie w tego bfa nagralem... ale nie oszukujmy sie bo pierwszy gwozdz do trumny wbili sobie trailerem z ktorego kazdy mial beke. Dopiero pozniej sie skapneli co my kurwa robimy i wrocili na dobra droge jak z trailerem wyzej. Gra podobno po lataniu jest dobra, ale znajac dice cos naprawili cos zjebali. Mnie jakos nie przyciagnela, ale dam jeszcze szanse.

btw single to niezly odlot na start jedziemy tygrysem w 1940 :vxoAZzf: ale opis ostatniej misji z tygrysem zapowiada sie niezle moze faktycznie sie ogarneli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodatek przezajebisty! ale powera wrzuciło DICE! :D ... żegnaj codzie, jutro lecisz do jakiegoś frajera! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również powiem, że dodatek zajebisty. Bardzo przyjemnie się gra. Wczoraj o północy włączyłem na chwilę i skończyłem grać po 3ciej.

 

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ściągam brakuje mi jakiegoś multi FPS


Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się od razu Bat Vietnam skojarzył, graficznie ten dodatek wygląda świetnie, zmiana pory dnia nagle sztorm, wichura roślinność szaleje, fale na morzu, na lądzie wszystko płonie wylatuje w powietrze, wrażenie wojny okrutne! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zamierzam znowu grać do 3ciej :-P

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×