Skocz do zawartości
cwir

Zmiana nazwy forum?

Zmiana nazwy forum  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy forum powinno zmienić nazwę na PSX Forum, czy pozostać jako PS3 Forum?

    • Zostaje PS3 Forum
    • Zmieniamy na PSX Forum


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra skonsultuję temat z typem od Googla i obadamy tą zmianę nazwy. Ja też jestem za PSX Forum, ale się nie upieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSX forum to najlepszy wybór!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie na Tapatalk to wygląda.

Nawet nie wiedziałem, że można zmieniać kolory.

 

676f484657a195cad5f419505bcee523.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie na Tapatalk to wygląda.
Nawet nie wiedziałem, że można zmieniać kolory.
 
676f484657a195cad5f419505bcee523.jpg
Ty to chyba wylaczyles tryb nocny tylko

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 11.30 4% baterii?

Nie kradniesz prądu w pracy jak prawdziwy Polak? :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również przed chwilą odpalilem tapatalk i mam ciemny kolor, miałem chyba aktualnie tapatalk. Fajnie wygląda

Fajnie prezentuje się logo forum w tapatalku

 

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, mi na tym tapatalku muli teraz strasznie.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
" userid="27993"]Kurde, mi na tym tapatalku muli teraz strasznie.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk


Zmień telefon na coś lepszego niż te srajfony ;)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MI8 to nie czasami siaomi? Nie żeby to miało wielkie znaczenie w sumie :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy to chyba ja. Jak zmieniałem logo w tapatalku to był motyw do wybrania i dałem ciemny, ale nie wiedziałem że to zmieni się w apce każdemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba niekorzystająca z tapatalka (zupełnie nieintucyjne to dla mnie jest, forum przez stronę jest dla mnie dużo czytelniejsze) cieszę się, że działa przeskakiwanie po stronach wątku bez konieczności przeładowania :) Nie wiem czy tylko ja miałem jakiś błąd, ale po przeskakiwaniu na np. poprzednią stronę miałem tylko nagłówek i stopkę forum i musiałem odświeżać zawsze, teraz chodzi elegancko :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavris nie tylko Ty tak miałeś, ja to samo. Teraz jest ok.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, xavris napisał:

Jako osoba niekorzystająca z tapatalka (zupełnie nieintucyjne to dla mnie jest, forum przez stronę jest dla mnie dużo czytelniejsze) cieszę się, że działa przeskakiwanie po stronach wątku bez konieczności przeładowania :) Nie wiem czy tylko ja miałem jakiś błąd, ale po przeskakiwaniu na np. poprzednią stronę miałem tylko nagłówek i stopkę forum i musiałem odświeżać zawsze, teraz chodzi elegancko :)

 

To była zmiana stron przez AJAX (bez przeładowania strony). To się poprawiło już samo po przeniesieniu na nowy serwer (teraz jest PHP7 a było 5.4). Ale i tak wyłączyłem tą zmianę strony przez AJAX i przeładowuje się tak jak dawniej czyli kolejna strona wątku przeładowuje całą stronę. Raz że niektóre przeglądarki, zwłaszcza mobilne, mogły nadal mieć z tym problem, a dwa WINCY REKLAM!!! :smart:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, cwir napisał:

a dwa WINCY REKLAM!!! 

Działa to działa, na wuj drążyć :P

Ale w kwestii reklam jedna miniuwaga. Gdzieś tak 1/5 wejść na stronę mam reklamę, która jest cholernie szeroka, że rozjeżdża mi całkiem forumka na telefonie. Da się ustawić jakieś limity szerokości? Czy nie masz możliwości nic z tym zrobić?

Swoją drogą dziękuję skryptowi bardzo za polecanie mi kliniki stomatologicznej w łodzi :P

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się i ja to poogarniam, ale potrzebuję skonsultować z jednym typem co się na tym dobrze zna, a to dopiero w przyszłym tygodniu gdzieś. Na razie podpiąłem reklamy z Googla jak leci i ładują wedle waszych upoodobań w dostępne miejsca, żeby się zbierało na serwer.


Generalnie jeszcze nie koniec zmian, parę rzeczy jeszcze się zmieni, kilka nowych funkcji dodamy, a same reklamy nie będą aż takie niedopasowane (makrele...)  i widoczne.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, xavris napisał:

Jako osoba niekorzystająca z tapatalka (zupełnie nieintucyjne to dla mnie jest, forum przez stronę jest dla mnie dużo czytelniejsze) cieszę się, że działa przeskakiwanie po stronach wątku bez konieczności przeładowania :) Nie wiem czy tylko ja miałem jakiś błąd, ale po przeskakiwaniu na np. poprzednią stronę miałem tylko nagłówek i stopkę forum i musiałem odświeżać zawsze, teraz chodzi elegancko :)

Nie tylko ty:D Też tak miałem i zmiana przeglądarki nawet nie pomagała. Teraz wszystko cacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tapatalk to jest w ogóle specyficzny byt. Zrobili apkę do przeglądania forów, która przez lata z każdą swoją aktualizacją działała coraz gorzej. Usuwali przydatne funkcje, przerabiali interfejs tak, że co update to nie wiedziałem co się gdzie otwiera. Do tego muli czasem tak że często zamykałem zamiast czekać aż się coś otworzy. I to niezależnie od naszego serwera. Za to model biznesowy cwany jak chuj. Podepnijcie do nas swoje forum, żeby Wasi użytkownicy mogli sobie korzystać wygodnie na telefonach. A przy okazji oglądali reklamy które my sobie wrzucamy i za które kasujemy hajs. Co? Chcecie część tego hajsu bo to Wasi użytkownicy, Wasza treść i Wasze koszty? No dobra. Macie procent od reklam. Dosłownie 1 procent...

 

No ale mniejsza z tym. Jesteście przyzwyczajeni do Tapatalka to go zostawiamy, chociaż jak badałem temat na ich forum i ogólnie w sieci, to wiele forów odpięło tapatalka, z powodu nie tylko przekierowywania przychodu do nich, zamiast na poczet forum, ale też problemów technicznych, zamulania itp. Ja Tapatalka mam i używam już w zasadzie tylko dla sprawdzania czy działa no i dla powiadomień, ale wolę przeglądać forum na przeglądarce w telefonie. Nowa skórka ma bardzo dobrą wersję mobilną (z działającym chatboxem..), wygląda o niebo lepiej niż drętwy tapatalk, działa często szybciej, a wszelkie zyski z reklam idą 100% na pokrycie kosztów serwera. No i  powiadomienia też działają, przynajmniej na mobilnym Firefoxie. Wystarczy subskrybować forum i powiadamia to samo co się ma ustawione na normalnej przeglądarce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cwirdla Mnie osobiście Tapa to podstawa była (w sumie jest) i zapewne dla sporej części ludu :)

 

Natomiast cenię jak ktoś stawia sprawę jasno (jak teraz) zamiast kombinować na około od dupy strony. Dobrze że głośno mówisz, tapa spoko ale zabiera całe hajsy z reklam a Nam rzuca ochłapy :) Pieniądze te w tym wypadku są cholernie potrzebne, bo idą na przetrwanie i zmiany "Naszego forumka", a Ja na przykład nie byłem świadom jak tapa ru... w zad :( dlatego postaram się zmienić przyzwyczajenie odpalania TT, na stronę mobilną via www :) Niech me hajsy nie idą na zmarnowanie :)

 

Co do zmian na forum, pod tematami są widoczne numeracje stron w danym poście, da się jakoś to rozjaśnić?? aby było bardziej widoczne?? (wprawdzie teraz po najechaniu trochę się podświetla ale w/g Mnie to dalej za mało :)

 

image.thumb.png.b87bc1eec5ae948206195bef0f7d248d.png

 

EDIT: A jest jakiś sposób aby wersja przez www wyświetlała powiadomienia jak tapa?? (o wpisie w konkretnym wątku itp??).

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Twoja mobilna przeglądarka wspiera powiadomienia, a większość chyba wspiera, to jak masz je włączone to powinieneś dostawać. Zbadam temat bo ja mam domyślnie wyłączone bo dostaję je z Tapa.


A te cyferki rozjaśnię.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tapatalk jest bardzo wygodny. Mam ustawione na jednym okienku gdzie pokazują mi się tematy w których ostatnio były pisane wypowiedzi i wszystko. Nic nie muszę szukać ani nigdzie wchodzić. Odpaliłem forum przez przeglądarkę chrome i nie mogę się odnaleźć w ogóle

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spoko, jak lubisz to korzystaj, nikt nikogo nie zmusza do zaprzestania :). Po prostu opisałem jak to wygląda od strony techniczno/finansowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi niestety przeglądarka nie chce nic pokazywać (Opera).

Na forumku wszystkie powiadomienia włączone, uprawnienia w tel nadane i dalej nic :( będę szukał co z tym dalej.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem o rozjaśnienie cyferek prosić. U mnie na kompie to jeszcze jako tako - większą są, ale na mobilu to ciężko trafić i zobaczyć w ogóle :)
U mnie powiadomienia (Firefox na PC i Safari na kom.) normalnie działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×