Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pięknie zjechali "no loading" od Sony Ale to dobrze, może się zepną, żeby to zrobić tak jak trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up to 120 frames per second :LUL: zapomnieli dodać, że w menu gry o jelonkach

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pokazali Scarlett tak trochę. A to fil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to, ze nowa generacja konsol i „expirience” z tym zwiazany jest z loading time’ami ..... serio? Tyle lat minelo a oni dopiero odkryli dyski SSD? Ze 30 razy wspominali „loading time” .. Sony to samo bredzilo ostatnio ............ 

 

Premiera wakacje 2020. Moze do tego czasu cos jeszcze ogarna, a nie tylko loading time’y ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym bronił Xboxa, ale pokazali płynność, jakość i szybkość. Co jeszcze mają ogarnąć bo nie bardzo wiem?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Halo jakoś mało next genowe... Liczyłem na opad szczęki, a tu grafika bez szału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie musieli więcej ogarniać, bo konkurencja nas olała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyberpunk bardziej next-genowy mimo, że docelowo na current geny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, xavris napisał:

Nie żebym bronił Xboxa, ale pokazali płynność, jakość i szybkość. Co jeszcze mają ogarnąć bo nie bardzo wiem?

Walka na loading time’y troche mi przypomina walke smartfonow na ilosc obiektywow - bezdura. Oczekuje konkretow, pokazania technologii kolejnej generacji ktora sprawi opad szczeny ... a tu nic z tych rzeczy. Jesli kolejna generacja konsol to glownie loading time’y, wiecej fps i wyzsza rozdzielczosc to slabo .. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie Microsoft zawiódł jeśli chodzi o gry? Niby przechwałki że 60 tytułów ale nic specjalnie konkretnego, zapadającego w pamięć co by było "Xbox only" nie kojarzę... (pomijając Forze, Gears i Halo bo te gry to było wiadome że się pojawią). Nie wiem czy to Blair Witch to będzie ich exclusive, ale no kuźwa liczyłem że jednak jebną jakimś chociaż 1-2 nowymi IP, które sprawią że zacznę rozważać posiadanie dwóch konsol w następnej generacji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to typowy Microsoft. Mnie te konfa mega zawiodła. Gier jak kot napłakał. Widac, ze dla nich liczy sie tylko i wyłącznie XGP. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ta platformowka z samego poczatku przykula moja uwage - wygladala miodnie! Reszta byla miałka .. i co gorsza tylko jedna gre zapowiedzieli na next-gena, a do premiery tylko rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Nóżka napisał:

Czy tylko mnie Microsoft zawiódł jeśli chodzi o gry? Niby przechwałki że 60 tytułów ale nic specjalnie konkretnego, zapadającego w pamięć co by było "Xbox only" nie kojarzę... (pomijając Forze, Gears i Halo bo te gry to było wiadome że się pojawią). Nie wiem czy to Blair Witch to będzie ich exclusive, ale no kuźwa liczyłem że jednak jebną jakimś chociaż 1-2 nowymi IP, które sprawią że zacznę rozważać posiadanie dwóch konsol w następnej generacji.

Skoro rozważania możesz zacząć dopiero w wakacje 2020, to będą mieli jeszcze jeden czerwiec, żeby Cię do tego przekonać.

Ciekaw jestem ile prezentacji sobie darowali ze względu na nieobecność Sony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, czacha79 napisał:

Jesli kolejna generacja konsol to glownie loading time’y, wiecej fps i wyzsza rozdzielczosc to slabo .. 

Rozwaliłeś mnie. A co jeszcze ma być xD ma podawać sondaże wyborcze i zamawiać zarcie z pyszne.pl, ale tylko jak jest promocja? 

Wytłumacz mi proszę czego oczekujesz od kolejnej generacji oprócz tego, że gry będą wyglądały lepiej, działały płynniej i lądowały się szybciej.

 

A konfa jak konfa. Cyberpunk, dying light, borderlands, outer worlds, 12 minutes, talesy. Nie było tak źle, nie wiem co narzekacie.

Kurna, bronie Xboxa... Ja i tak biorę ps, takze jestem wyjątkowo obiektywny :p

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie, że ludzie dalej oczekują gier ekskluzywnych stricte na Xboxa. Microsoft już dawno przecież zmienił swoją politykę. Traktują konsole i Windowsa jak jeden system. Widać, że ewidentnie idą w gry (multiplatformy) i usługi, by zadowolić jak największą ilość ludzi (wyłączając użytkowników konsol Sony rzecz jasna). Nie wiem po co ta ciągła walka i przepychanki jednych z drugimi skoro obie firmy mają totalnie inne podejścia do graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, czacha79 napisał:

Tylko ta platformowka z samego poczatku przykula moja uwage - wygladala miodnie! Reszta byla miałka .. i co gorsza tylko jedna gre zapowiedzieli na next-gena, a do premiery tylko rok.

 

Jeśli chodzi ci o "Ori" to już pierwsza część, która wyszła ładne 4 lata temu jest po prostu świetna i chwyta za serce. Przechodziłem swojego czasu na PC na klawiaturze. :P Polecam nadrobić jeśli lubisz platformówki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, xavris napisał:

Rozwaliłeś mnie. A co jeszcze ma być xD ma podawać sondaże wyborcze i zamawiać zarcie z pyszne.pl, ale tylko jak jest promocja? 

Wytłumacz mi proszę czego oczekujesz od kolejnej generacji oprócz tego, że gry będą wyglądały lepiej, działały płynniej i lądowały się szybciej.

Mylisz pojecia. Podniesienie rozdzialki i fps = nizsza liczba detali = slabsza grafika. Tak sie dzieje obecnie na PRO gdy masz do wyboru wiecej fps/rozdzialke lub lepiej wygladajaca grafike. Wiadomo ze nowe procki i grafy dadza wieksze mozliwowci, ale to dziwne ze nie chwala sie mozliwosciami obliczeniowymi, silnikami graficznymi ... nie .. loading time’y wazniejsze.. dzieki nim poczujemy sie ze MS i Sony nie zmarnowaly ostatnich lat poswieconych na rozwoj nowych konsol. 

 

Do prezentacji nowej konsoli uzyli taki sobie trailer Halo gdzie totalnie nie czuc ze to nowa konsola o poteznych mozliwosciach .. ewidetnie nie maja sie czym pochwalic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem.... wchodze a tutaj narzekanie...

Mnie tam konfa sie podobala. Co ciekawe dosc malo o streamingu.

 

MS pokazuje ze mysli powaznie o gamingu czego przykladem jest wbicie na PC, polaczony abo XGP ultimate dla PC i XO.

Masa z pokazanych gier trafi na premiere do XGP

 

Konsola juz widze podsmiechujki - spokojnie zobaczymy co pokaza. konsole sie upetecowily. Mamy dalej podzial na graczy full hd i tych z 4K, przy mocy 4x w stosunku do XOX to przy full HD powinni wyjac np w takiej FH4 te 120klatek. Ale tutaj to jest teoretyzowanie, dawno juz przestalem wierzyc w bajki a tych na konfach sie nasluchalem.

 

Jesli chodzi o gry: Ori, Blair With (choc nie wiem czy to XO+PC czy pelna multiplaforma), CP2077 (ostro ladnie tylko cenzura mi sie nie podobala - multiplaforma), to co bylo przed BattleToads - Sprint.. Spring? zapowiadalo sie ciekawie, The Legeng of Wright (troche takie Tearaway + rysowanie po zeszycie, interesujace), 12 minut (maja moja uwage uwielbiam zabawy z czasem), i pare z krotkiego mixu indykow.

Czesc z tego wyladuje w XGP na premiere.

 

Nie wiem na PPE tez narzekanie mnie sie konfa podobala uwazam za bardzo dobra wiec w skali szkolnej 5/6.

 

--------------------

@czacha79 - na Lucyfera co niesie oswiaty kaganek - w USA - Holiday Season to jest okres swiat bozego narodzenia!

Wiec konsola bedzie najwczesniej w listopadzie raczej w grudniu dopiero po czarnym piatku.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, ale wolę gadanie, że w końcu zlikwidują laodingi, bo to zmora, a pasek ładowania to relikt przeszłości. Na chuj mam słuchać ile to konsola nie będzie mieć flipów i flapów skoro i tak będą robić po swojemu jeśli chodzi o grafikę? Halo pokazało, że next gen nie będzie się graficznie aż tak bardzo różnic. Przy pro i xbx jakoś nie widzę tej potęgi tych sprzętów, a brak laodingu to spora zmiana, jeśli nie ogromna. GTA albo Cyberpunk bez dosłownie ani jednego laodingu? Biorę w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanujmy się. Konfa takie 3/6. Przecież większość dużych gier miało tylko renderowane filmiki. Kurła GIRSY 5 niedługo wychodzą, a oni nawet gempleja nie pokazali. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ej, ale wolę gadanie, że w końcu zlikwidują laodingi, bo to zmora, a pasek ładowania to relikt przeszłości. Na chuj mam słuchać ile to konsola nie będzie mieć flipów i flapów skoro i tak będą robić po swojemu jeśli chodzi o grafikę? Halo pokazało, że next gen nie będzie się graficznie aż tak bardzo różnic. Przy pro i xbx jakoś nie widzę tej potęgi tych sprzętów, a brak laodingu to spora zmiana, jeśli nie ogromna. GTA albo Cyberpunk bez dosłownie ani jednego laodingu? Biorę w ciemno.
Cyberpunk? Biorę w ciemno nawet z loadingami :)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Patricko napisał:

Pięknie zjechali "no loading" od Sony emoji14.png Ale to dobrze, może się zepną, żeby to zrobić tak jak trzeba.

Daj spokoj... jesli ktos gra od lat i wie jakie sztuczki sie stosuje zeby ukryc loadingi to to widac.

Dla mnie najbardziej wkurzajacymi loadingami ostanich czasow byl ostani God of War - loading chlopcze.

Przechodze przez dzwi to loading jest, biegne 500m przechodze przez kolejne to loading jest, biegne sobie przez swiat cale 3 minuty i przeciskam sie przez jakies zwezenie przeciez to loading jest.

Maskowany ale bylo ich tak wiele ze az do porzygu.

 

 

EDIT: wiec zgadzam sie pozbycie sie tych to spora zmiana.

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie mam iksboksa i nie kupię, to sobie ponarzekam na konfę, bo nie bendzie konfy plejstejszyn"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×