Skocz do zawartości
ONE

Guitar Hero World Tour

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
Grając góra dół non stop jest trudno utrzymać rytm przy wolniejszym graniu, osobiscie jezeli tylko moge to strumuje tylko w dół, i tylko przy szybkich powtórzeniach używam góry, najlepszym kawałkiem wg mnie do trenowania tego jest Scream Aim Fire na expercie ( http://www.youtube.com/watch?v=NY9rf-KDxbs ). Śmieszną piosenką z kolei jest My Apocalypse z Death Magnetic, trzeba tam zmieniać tempo machania łapą góra dół, co z początku jest trudne. teoretycznie dałoby się to robić ze sporadycznym użyciem góry, ale po 2 minutach ręka odpada xD ( http://www.youtube.com/watch?v=S3pxJxUPNEc od 0:35, powinniscie zrozumieć o co chodzi :P).

I to się nazywa rzeczowa pomoc. Tak właśnie też chciałem robić i jeżeli ty grasz na ekspercie w ten sposób, to i ja się nauczę;). Póki co dużo więcej na perkusji gram i już prawie wszystko na hardzie gram i z 1/3 na ekspercie. Na gitarze trochę gorzej mi idzie, czasu zawsze brakuje...

Jaki jest według was najlepszy kawałek do grania/śpiewania.

Moje ulubione:

-Vicarious na perkusji

-1979 gitara

-crazy train wokal;)

Ps jeszcze jedno pytanie, a mianowicie jak długie nutki zagrać na perkusji bo mi się tutoriala nie chciało przechodzić???

Edytowane przez mrtwister

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wreszcie mam swój Band Pack ^^ Ale zauważyłem jak wielu przypadkach slabe reakcje zółtego talerza, polecacie ten sposób z taśmą czy coś pisać do Red Octane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś otrzymał darmowe kawałki do GHWT z tej promocji która była? sporo czasu już minęło, a nie ma informacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś otrzymał darmowe kawałki do GHWT z tej promocji która była? sporo czasu już minęło, a nie ma informacji

Racja, już całkiem o tym zapomniałem. Ja jeszcze nic nie dostałem. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, wreszcie mam swój Band Pack ^^ Ale zauważyłem jak wielu przypadkach slabe reakcje zółtego talerza, polecacie ten sposób z taśmą czy coś pisać do Red Octane?

Po co rozkręcać napisz najpierw do redoctane będziesz mógł każdy talerz i bęben regulować - dostaniesz kabelek. Instrukcje użycia na youtube. W ciągu tygodnia kabel będzie u ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Racja, już całkiem o tym zapomniałem. Ja jeszcze nic nie dostałem. <_<

Ja też nie, ktoś mi polecał spokojne czekanie, ale już ustawowy czas minął, a chyba nie jest problemem wysłanie kodu do darmowego dlc. Żenua!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak zdemontować perkusję? xd ne wiem jak odczepić nóżki od tego rozgałęzienia na którym jest perkusja xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wie ktoś może jak zdemontować perkusję? xd ne wiem jak odczepić nóżki od tego rozgałęzienia na którym jest perkusja xd

musisz być silny :P

i ja tez nie dostalem tych darmowych :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wie ktoś może jak zdemontować perkusję? xd ne wiem jak odczepić nóżki od tego rozgałęzienia na którym jest perkusja xd

Właśnie dzisiaj się z tym męczyłem. :smile: Na dole są takie plastikowe zatrzaski po jednej i po drugiej stronie, musisz je trochę śrubokrętem odchylić. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra w to ktos online w ogole?

wczoraj probowalem z kims pograc i dupa blada. po 15 minutach czekania dalem sobie spokoj i odpalilem GH3 - tam znalazlem graczy od razu... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gra w to ktos online w ogole?

wczoraj probowalem z kims pograc i dupa blada. po 15 minutach czekania dalem sobie spokoj i odpalilem GH3 - tam znalazlem graczy od razu... :|

Ja gram online, ale słaby jestem więc póki co trochę się wstydzę;). Invite'y działają, także dodaj mnie do friendsów i z poziomu ghwt zaproś mnie na duela (np. jeśli grasz na perkusji na hardzie to może być pro faceoff, w innym przypadku faceoff) i się postaram dołączyć. Czasami kilka razy trzeba próbować.

Jeśli chcesz z kimkolwiek zagrać 1 na 1 to nie ma większego problemu - ustaw odpowiedni tryb 1vs1 i szukaj ludzi, ja za każdym razem kogoś znajduje. Problem jest, jeżeli chcesz grać band mode - w tym trybie uda ci się połączyć po skompletowaniu zespołu, co może być trudne. Kilka razy jednak udało mi się znaleźć brakującego gitarzystę lub basistę i graliśmy całym zespołem (większość prób łączenia w band mode jest jednak nieskutecznych).

psnid: mrtwister_cok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram tylko na gitarce - brakuje mi jeszcze trzech czy czterech kwalkow na hardzie do skonczenia - ale moge grac i na basie i na solowej.

zaproszenie do friends wyslane. a mozna grac coopa we dwoch - jeden perka, drugi gitara na przyklad? albo dwoch graczy na jednej konsoli na gitarach i ktos online na perce?bo mam dwie gitarki w domu i takie cos mogloby byc fajne ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja gram tylko na gitarce - brakuje mi jeszcze trzech czy czterech kwalkow na hardzie do skonczenia - ale moge grac i na basie i na solowej.

zaproszenie do friends wyslane. a mozna grac coopa we dwoch - jeden perka, drugi gitara na przyklad? albo dwoch graczy na jednej konsoli na gitarach i ktos online na perce?bo mam dwie gitarki w domu i takie cos mogloby byc fajne ;-)

No właśnie z tego co się orientuję, to chyba nie da się grać 1 gitara 1 perkusja przeciw innej podobnej drużynie. Band mode jest dla wszystkich instrumentów, ale chyba można grać dwie gitary na inne dwie gitary. Ja niestety na gitarze zbyt wiele do gry nie wniosę, bo dopiero na hardzie z połowę skończyłem:( Nie mam czasu na progres, jeszcze muszę perkę ćwiczyć;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra lecimy:

-W Band Quickplay'u szuka ci osob, ale jezeli nawet nie jest full band to łączy mimo wszystko i gra sie w 2 albo 3 (najpopularniejsze, ze wzgledu na braki w ekipie wokalistów).

-Można podłączyć 2 gitarki i wtedy przez internet poszukać trzeciej (czwartej) osoby, poprostu wchodzimy w online i tam jest takie coś w stylu "press green to join", to musi zrobic drugi gracz zeby go do party włączyło. wtedy jak mamy ustawione to wybieramy tryb i szukamy.

-Perkusja+gitara vs to samo sie nie da, ale grać perkusja+gitara w co-opie jak najbardziej sie da, poprostu łączymy przez band quickplay, albo też można sie pobawić w kariere przez internet, tez fajna sprawa ;]

-2 gitary na 2 gitary (właściwie gitara+bass) to jest tryb 2vs2 pro-face off.

Polecam sie na przyszłość, zwłaszcza będe szczęśliwy jak ktoś będzie miał Death Magnetic ;D.

-gitara: expert - wszystko

-drumsy: expert - większość piosenek (Ostatnio przeszedlem Hot for Teacher xD)

-wokal: medium - awaryjnie moge pośpiewać :P

PSNid takie jak pseudo na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegos czasu namietnie co kilka dni dzwonie do swiata gier z zapytaniem czy byla juz dostawa GH:WT (poki co ciagle mnie zbywaja) z racji dosc atrakcujnej ceny wzgledem innych sklepow (370zl i moge sam podjechac do sklepu, jesli macie cos na oku w podobnej cenie, prosze o namiary). Dzis jednakludzik ze sklepu zaczal mi odradzac GH4 a wlasciwie jej gitare ze wzgledu na awaryjnosc. Proponowal kupic GH3 LEgends i do tego plytke GH:WT. Troche mnie to zbilo z tropu i znowu zaczelo sie zgrzytanie w tych trybikach pod czacha o czym on do cholery gadal? Nie bede raczej hardcorowym graczem i nie bede stresowal kontrolerow wiec nie sadze zeby sie popsula podczas normalnego uzytkowania, ale czy latwo trafic na jakas wade juz na starcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dosyć hardcorowo ją eksploatuje, a jak narazie mi sie nic nie stało z nią, kwestia szczęścia tak naprawdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dosyć hardcorowo ją eksploatuje, a jak narazie mi sie nic nie stało z nią, kwestia szczęścia tak naprawdę.

A ja grałem średnio i się niestety popsuła. :sad:

Teraz muszę wysłać cały zestaw do sklepu i czekać na naprawę lub wymianę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Polecam sie na przyszłość, zwłaszcza będe szczęśliwy jak ktoś będzie miał Death Magnetic ;D.

-gitara: expert - wszystko

-drumsy: expert - większość piosenek (Ostatnio przeszedlem Hot for Teacher xD)

-wokal: medium - awaryjnie moge pośpiewać :P

PSNid takie jak pseudo na forum.

Kurcze człowieku robisz się już wkurzający;) - nigdy Ciebie nie dogonię, za szybki progres masz w tych levelach. Hot for teacher na hardzie przejść się nie da, a ty na ekspercie dajesz radę.

Mogę sie jednak założyć, że muse assasin nie dajesz rady na expercie na drumsach (nie żebym ja dawał radę chociażby na hardzie;))

Jeśli chodzi o gitarę, to moja od grudnia daje nieźle radę - minimalnie się strum bar wyrobił, ale to naturalny proces i już teraz nie powinno się nic zmienić. Myślę, że pare latek gitarka pociągnie.

Pozatym, czy ktoś ma jakiś pomysł na napisanie do activision w sprawie darmowych kawałków. Ze względu na słaby dlc nie mam zamiaru póki co nabyć nowych kawałków, a te pięć darmowych to zawsze jakaś odmiana. Robi się to naprawdę denerwujące - czekam już 7 tygodni i nic. Niektórzy pewnie jeszcze dłużej.

Edytowane przez mrtwister

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jakoś nie mogę się przekonać do World Tour :(

Przy GH III bawiłem się całkiem nieźle, ale nie było to warte wydanych pieniędzy-gra po prostu się znudziła po jakimś czasie ;/

Boje się że to samo spotka mnie przy World Tour, a cena jest jeszcze większa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, jakoś nie mogę się przekonać do World Tour :(

Przy GH III bawiłem się całkiem nieźle, ale nie było to warte wydanych pieniędzy-gra po prostu się znudziła po jakimś czasie ;/

Boje się że to samo spotka mnie przy World Tour, a cena jest jeszcze większa.

Wg. mnie jeżeli GH 3 ci sie nie podoba, to WT tez raczej nie będzie dla ciebie czymś przełomowym. W takiej sytuacji bym nie kupował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zajawki ciag dalszy. Sledze te gupie aukcje na allegro zeby wyciagnac cos w rozsadnej cenie ale kryzys nadciaga. Za to przypadkowo znalazlem fajna gitarke :) http://news.cnet.com/8301-17938_105-10076807-1.html za takie cacko dal bym sie pociac :P

Moze mi ktos napisac na PM albo gg kod gry GH:WT z gitara w wersji PAL (chodzi mi o ten kod postaci )? Probuje sie wywiedziec od sprzedajacego czy na pewno ma wersje PAL (inne mnie nie interesuja) i chcialbym miec porownanie czy przypadkiem mi z kosmosu jakiegos numerka nie podal.

PS. Ten kod o ktory sie mnie rozchodzi to ten postaci BLES, BCES, BCUS-xxxxx zwyczajowo na bocznej krawedzi pudelka z plyta oraz bezposrednio na plycie. Tak dopisalem bo z tego co widze to albo sie nie kwapicie mi napisac albo nikt nie ma wersji PAL :D

Edytowane przez qgar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ojojoj :D za taka gitarkę też bym dał się pociąć :D

I do mnie w środę ma przyjechać cały bundle :D zobaczymy czy mi palce nie skostniały już ;D

O kruca ;D ta gitarka nie jest taka droga ;D tylko szkoda ze z amazona pewnie do Polski nie wysyłają ;/

Edytowane przez Jasiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej czy ktoś dostał w końcu te 5 darmowych kawałków na kod z gitary????? Ja ciągle czekam ?!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

orientujecie się może gdzie jeszcze można w Polsce kupić GH z perką i wszystkim innym ??

Edytowane przez dementor007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×