Skocz do zawartości
ONE

Guitar Hero World Tour

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Jezeli chcesz gdzies kupic GH:WT to sie spiesz, bo nie dosc ze ceny ida w gore z powodu drozejacych walut obcych, to jeszcze sklepy rezygnuja ze sprowadzania GH wlasnie z powodu malejacego popytu. Ja od 2 tygodni mecze swiat gier telefonami i mimo ze maja wystawione aukcje (tydzien temu byly KUP TERAZ za 370, dzis jest to tylko cena minimalna) to nie kwapia sie ze sprowadzeniem GH w wersji z gitara, i co gorsza mowia ze nie obiecuja ze nie zdrozeje. Jezeli chcesz wzglednie tanio i sprawnie dostac GH to chyba zostaja tylko aukcje.

PS. W warszawskich Zlotych Tarasach przelecialem sie po sklepach i w empiku nie mieli, ale znalazlem inny sklep gdzie o dziwo bylo ale cena to juz 450zl :)

Edytowane przez qgar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xmaniac.pl :) Polecam ;)

Ogólnie to mam problem z moja gitarka bo streem bar mi sie zacina co jakiś czas jak go naciskam w dol :P czy przesmarowanie WD40 pomorze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
xmaniac.pl :) Polecam ;)

Ogólnie to mam problem z moja gitarka bo streem bar mi sie zacina co jakiś czas jak go naciskam w dol :P czy przesmarowanie WD40 pomorze ?

NIe Pomorze a Mazowsze;)

Nie smaruj WD40 ani gitary, ani roweru, a chyba tylko zardzewiałe gwoździe i śrubki.

Jak strum nie działa poprawnie, to zareklamuj gitarkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi się błąd wkradł :D Tak ale ogólnie to nie jest wielka usterka :P a całego packa średnio chce wysyłać dopiero go dostałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pomogło :D Zaryzykowałem z olejem kuchennym ;) i śmiga aż miło :D chętny ktoś na rock n rolla :D? Perka Medium Gitara Medium Wokal medium XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jezeli chcesz gdzies kupic GH:WT to sie spiesz, bo nie dosc ze ceny ida w gore z powodu drozejacych walut obcych, to jeszcze sklepy rezygnuja ze sprowadzania GH wlasnie z powodu malejacego popytu. Ja od 2 tygodni mecze swiat gier telefonami i mimo ze maja wystawione aukcje (tydzien temu byly KUP TERAZ za 370, dzis jest to tylko cena minimalna) to nie kwapia sie ze sprowadzeniem GH w wersji z gitara, i co gorsza mowia ze nie obiecuja ze nie zdrozeje. Jezeli chcesz wzglednie tanio i sprawnie dostac GH to chyba zostaja tylko aukcje.

PS. W warszawskich Zlotych Tarasach przelecialem sie po sklepach i w empiku nie mieli, ale znalazlem inny sklep gdzie o dziwo bylo ale cena to juz 450zl :)

tyle tylko, że mi chodzi o zestaw z perkusją. cena właściwie nie jest ważna, dopóki nie przekroczy 1200zł to kupuje :D. chodzi tylko o dostępność bo wiem, że wersje z gitarą jeszcze są ale z perką nie ma. ja męcze gostka z empiku, miał napisać maila do dystrybutora i kazał zadzwonić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa zestawy z perka po 780zl. Bierz poki sa w tej cenie :) podejrzewam ze zestawy z perka nie schodza tak szybko, ale jezeli teraz im nie zejdzie to wystawia ponownie z wieksza cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez tą łupankę KZ2 wszystkie inne tematy umarły... Nie ma co, to forum powinno się nazywać killzone 2 a nie ps3.

Czy ktoś już dostał te darmowe kawałki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przez tą łupankę KZ2 wszystkie inne tematy umarły... Nie ma co, to forum powinno się nazywać killzone 2 a nie ps3.

Czy ktoś już dostał te darmowe kawałki?

Ja nadal nie. Gdy dostane to od razu napisze. A może ktoś kto dobrze zna angielski niech wyśle maila do wydawców GHWT i sie zapyta co z kawałkami. :mellow:

Edytowane przez Kober

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś dzisiaj do nich skrobnę. Jak będzie czas... :P Jak odpowiedzą to natychmiast dam znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ze posiadam GH od niedawna (niecaly tydzien), co musze zrobic aby czekac na te kawalki? Czy w ogole jeszcze mieszcze sie w kryteriach czy moze okres promocji sie skonczyl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale żeby dostać te kawałki to trzeba było podać parę rzeczy na ich stronie przed końcem 2008 roku... Mail wysłany, teraz tylko czekać xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z forum na gamespot:

"Gotta love it, this is what I get from their only support page.

Activision: I do not have that information as this is technical support.

Me: If this is not a technical issue, then who do I need to contact?

Activision: You need to wait until they contact you I do not have any other information about this."

Jak widać spychologia stosowana i chyba nie ma co do nich pisać, bo po prostu nie ma do kogo:(.

Technical support nie ma o tym informacji, a innych kontaktów brak... Co za stypa.

Tak na marginesie to wkurza strasznie słaby DLC. 3 możliwe kawałki według mnie to 1979, silverchair i zz top. Nadchodzące gh metallica nie poprawi sytuacji, po prostu trzeba będzie tą grę kupić, w ramach dlc nic ciekawego się nie pojawi. Ciekaw jestem, jaka będzie cena, bo za ok 45 kawałków nie mam zamiaru płacić 250 złotych. Poza metallica jest moze z 5-7 interesujących kawałków, reszta to jakieś łupanki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poza metallica jest moze z 5-7 interesujących kawałków, reszta to jakieś łupanki.

Gra jest robiona pod łupiarzy (np. ja) wiec nawet gdyby 300 kosztowalo i tak będe zmuszony to kupić xD

Setlista to dla mnie jakies 3/4 to godne kawałki, kwestia gustu :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra jest robiona pod łupiarzy (np. ja) wiec nawet gdyby 300 kosztowalo i tak będe zmuszony to kupić xD

Setlista to dla mnie jakies 3/4 to godne kawałki, kwestia gustu :P.

Głębiej się zastanowiwszy stwierdzam, że też będę musiał tą grę kupić. Chociaż na horyzoncie pojawia się nowa opcja - a mianowicie 48 kawałków z poprzednich odsłon - Guitar Hero, Guitar Hero II, Guitar Hero Encore: Rocks the 80s, and Guitar Hero III: Legends of Rock. To są już oficjalne wieści, pewnie data wydania około września.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOOO, dostalem darmowe piosenki :D

Edit: Niestety są problemy z rejonem DLC wiec narazie tego nie mozna używac, czytam fora i juz się tym zajmują

Edytowane przez Skiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że na PALowskiej wersji te piosenki narazie niedziałają tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeszcze nie, jak będzie można, napisze na forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też dostałem kody na e-maila, ale czekam na info o możliwości ściągnięcia z PAL PSS STORE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
też dostałem kody na e-maila, ale czekam na info o możliwości ściągnięcia z PAL PSS STORE

Też dostałem kody i wpisując którykolwiek w redeem codes wyskakuje mi jakiś 800... error. Wymieniłem sobie zgodnie z instrukcją kod dla blind melon i to samo. Czy to kwestia tego, że nie są dostępne z pal ps store?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, to kwestia regionu, trzeba czekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sa zestawy z perka po 780zl. Bierz poki sa w tej cenie :) podejrzewam ze zestawy z perka nie schodza tak szybko, ale jezeli teraz im nie zejdzie to wystawia ponownie z wieksza cena.

a gdzie są takie zestawy ??

bo nigdzie nie moge znaleźć :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×