Skocz do zawartości
Emir

Far Cry 2

Rekomendowane odpowiedzi

eee, to do dupy. Można się było trochę psotarac i jakiekolwiek zniszczenia umieścić. Kolejny powód, by tej gry nie kupowac. Poczekam na Killzone2 :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie będzie zniszczeń ale nie zniechęci mnie to do gry bo i tak możliwość wykonania misji na różne sposoby to wspaniała sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest głupie takie gadanie o tym ze nie ma zniszczeń otoczenia w Call of Duty 4 nie ma, w BioShock też tego nie zobaczymy a jakoś są to jedne z najlepszych FPS jakie kiedykolwiek wyszły ja już gre dawno zamuwiłem bo 13 wrzesnia i jetem przekonany ze dobzre wydałem te pieniadze i czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa czekamy na Far Cry 2 PL !!! juz sie doczekac nie moge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi oto że było mówione i pokazywane rozwalanie budynków a na końcu dupa blada...

Niemów że nawet tak nie da się zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu chodzi oto że było mówione i pokazywane rozwalanie budynków a na końcu dupa blada...

Niemów że nawet tak nie da się zrobić

Nie da się.

Jakby Ci to powiedzieć, jak walisz w drzewo, to gałęzie są cały czas na swoim miejscu i od czasu do czasu posypie się jakiś fragment drzewa, tak dla dekoracji, sprawiający wrażenie, że można zniszczyć. Nie ma żadnej regeneracji drzewa, ani nie da się skosić go, zostawiając sam pień. Waliłem z pistoletu, ciężkiego karabinu i rpg i nic.

To prawda, że wersje na PS3 to marny port z gównoboxa360?

Nie marny, tylko dobry. Nie zmienia to faktu, że gra była pisana pod PC i x360, a następnie z x360 została przeportowana na PS3. Far Cry 2 nie jest pisany od podstawy na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

nie zapominajcie, że D4Ru73K gra na piracie, nie wiadomo kiedy ta wersja gry została przechwycona (tzn. czy po ukończeniu gry czy jeszcze przed) wiec wersja finalna może się różnić od tej, tym bardziej, że na początku nie miało być zniszczeń, dopiero później zaczęto o tym myśleć...

po za tym tak jak napisał NORBI62 w większości gier nie ma większych zniszczeń, MGS4 został hitem mimo braku rozwałki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie zapominajcie, że D4Ru73K gra na piracie, nie wiadomo kiedy ta wersja gry została przechwycona (tzn. czy po ukończeniu gry czy jeszcze przed) wiec wersja finalna może się różnić od tej, tym bardziej, że na początku nie miało być zniszczeń, dopiero później zaczęto o tym myśleć...

Gdyby internet nie był Ci obcy wiedziałbyś, że Far Cry 2 dostał status gold 15 października, a grupa GOOMBA wypuściła go 16 i jest to jak najbardziej wersja ostateczna, zwana dalej "retail" czyli przeznaczona do sprzedaży hurtowej. Wersja preview, czyli ta przed ukończeniem finalnego produktu nie wyciekła, zresztą jak już wpadają do sieci gry przed premiera do w 99% przypadków jest to produkt ostateczny.

A od 2 godzin jest już dostępny nowy Gears of War 2, premiera za 18 dni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdyby internet nie był Ci obcy wiedziałbyś, że Far Cry 2 dostał status gold 15 października, a grupa GOOMBA wypuściła go 16 i jest to jak najbardziej wersja ostateczna, zwana dalej "retail" czyli przeznaczona do sprzedaży hurtowej.

A od 2 godzin jest już dostępny nowy Gears of War 2, premiera za 18 dni...

Może jeszcze zapodasz linki gdzie to wszystko można "nabyć"? Wątpię żeby to forum było przychylne piraceniu. No i nie zdradzaj fabuły bo ktoś może sobie tego nie życzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na poczatek z tego co widzę to są dwie strony konfliktu, a my po środku małej wojny. Można udać się do obu stron i brać od nich misjie. Był moment kioedy wpadłem do wioski w której było mnóstwo żołnierzy, można było się poruszać normalnie pod warunkiem nie użycia broni. Miałem spotkać się z księdzem po tabletki. Nasz bohater po przylocie do Afryki choruje i musi dbać nie tylko o pasek życia, ale i o malarię Wpadłem grzecznie do tej zamkniętej enklawy, zabrałem tabletki i opuściłem ją bez strzału udając się na misję. Włączyłem save, zrobiłem to jeszcze raz, tabletki itp. ale zacząłem tłuc, z miejsca wyskoczyło 30 i ładowali we mnie, padłem, bo szans nie miałem. Już myślę... no to load, a tu nagle wpada kumpel, ratuje Nas i wiejemy.

To już mi podchodzi pod spoiler.. Jeśli chcecie wiedzieć wszystko o grze zanim otworzycie pudełko to wasza sprawa. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darudek a powiedz czy są tłumiki do snajperek ? Bo jak mam w nocy isc po cichu zabijac ludzi i strzelac ze snajperki bez tlumika to troche kiepsko po cichu p I powiedz tez czy zebyu zabic jakiegos roslego murzyna to trzeba wladowac w niego caly magazynek czy wystarcza ze 2 strzaly w klate? I ostatnie pytanie Jak wyglada ta akcja z maczeta ? Czy to jest zrobione dobrze czy po prostu bije sie jak kijem :f ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gdyby internet nie był Ci obcy wiedziałbyś, że Far Cry 2 dostał status gold 15 października, a grupa GOOMBA wypuściła go 16

co ma znajomość dat premier piratów do znajomości internetu? po za tym wątpię byś potrafił ocenić poziom mojej wiedzy na temat niego...

To już mi podchodzi pod spoiler.. Jeśli chcecie wiedzieć wszystko o grze zanim otworzycie pudełko to wasza sprawa.

o większości z tego cytatu mówili twórcy więc to żaden spoiler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra będą spoilery Po całym dniu i na chłodno mogę powiedzieć, że zdanie co do Ubisofta jakie było takie jest, dlaczego? kto chce niech czyta...

[span style=color:#000000;background:#000000]Emocje opadły, pograłem i z gry wychodzi przeciętniak, dlaczego? Far Cry 2 to nic innego jak GTA, otwarty świat, porozrzucane save home po mapie, sklepy z bronią i posterunki strażników. Misje wykonujemy albo jadąc do punktu na mapie, albo odbierając telefon. Misje to nic innego, jak pojedź z jednego punktu do drugiego i zabij gościa. W czasie jazdy wszyscy prują z automatu (posterunki strażników porozrzucane co 1km) Na początku sprawiało mi to frajde podjechać do takiego posterunku, wysiadam z wozu rozwalam gości, zbieram zabawki i jadę dalej, ale po kilku godzinach robi się to nudne, wręcz denerwujące. Jeśli można powiedzieć, ze w GTA4 było ciekawe misje (a były? lol) to w Far Cry 2 nic się nie dzieje. Postrasz tego, postrasz tamtego, zabierz jakieś dokumenty, zabij tamtego i ucieknij. Fabuła przestaje się trzymać kupy. Reasumując Far Cry 2 to nic innego, jak symulator najemnika przylatującego do Afryki i wykonującego dla różnych ludzi różne misje. Jednym słowem klon GTA4 w afrykańskiej dziczy. Ten kto liczył na szybką akcję, adrenalnyę i kupe strzelaniny, przeżyje duże rozczarowanie. Po całym dniu grania zauważyłem: wsiadam w furę, jadę 10km z punktu A do B rozwalając 7 posterunków, biorę zadanie w punkcie B, jadę do punktu C, w którym siedzi gościu, rozwalam jego ochronę, rozwalam gościa, dostaję diamenty na konto za wykonanie misji, wsiadam do fury jadę 10km do następnego punktu, rozwalam 7 posterunków, biorę zadanie, jadę, rozwalam gościa i jego kumpli, koniec zadania, zapłata na koncie. Prócz posterunków, gdzie mamy do rozwalenia 10 z kałachami i miejsca gdzie mamy coś ukraść/zlikwidować - spokój, cisza i harmonia, można sobie biegać po lesie, pływać łodzią i nic się nie dzieje. Po wielkich ahh i ohh i 7 godzinach gry, zaczyna wiać mocno nudą... jeszcze raz podkreślam Far Cry 2 = GTA4 w wydaniu FPP i wsio... Myślałem, że z każdą godzina będzie lepiej, jest odwrotnie, ale gram dalej...[/span]

/===

Ten spoiler przedstawia wrażenia z Far Cry 2, gdy opadły już emocje, czytasz na własne ryzyko

i sorry za tamten dlugi post, powinien być spoiler, zaraz poprawię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak i tak gre kupie to moze lepiej nie czytac tego spoila?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko szkoda ze wszystko uogólniłeś można powiedzieć że samo GTA IV to tylko jazda z punktu A do punktu B strzelanie tu i tam i to wszystko, ale w Far CRY 2 nie chodzi o to aby być prowadzony za rączke jak w CALL OF DUTY 4, tu trzeba bawić sie tym co zostało stwozone a pozatem jak gra się na piracie to szybko odchodzi ochota od grania bo bo co mam w to grać jak zaraz bede miał GOW 2.

Prawda??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem ten spoiler. Prawdę powiedziawszy nie ma tam nic takiego strasznego. Można wywnioskować 1 - Panowie z Ubi nie uczą się na błędach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[...] tu trzeba bawić sie tym co zostało stwozone a pozatem jak gra się na piracie to szybko odchodzi ochota od grania bo bo co mam w to grać jak zaraz bede miał GOW 2.

Prawda??

Kolego gier oryginalnych mam sporo, na PS3 sztuk ponad 20, na x360 sztuk 9 i przerobiona konsola nie przeszkadza mi w pójściu do sklepu i kupieniu gry... nie zmienia to jednak faktu, że wiele tytułów, które kupiłem było inaczej prezentowane przez producenta i inaczej sobie wyobrażałem przed płaceniem w sklepie i po 2 godznach mocno się rozczarowałem... Przykłady? Haze, Timeshift, Assassin's Creed, Fracture i oczywiście GTA4, wymieniać dalej? i wydaje mi się, że Far Cry 2 podzieli już niedługo los wyżej wymienionych tytułów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego gier oryginalnych mam sporo, na PS3 sztuk ponad 20, na x360 sztuk 9 i przerobiona konsola nie przeszkadza mi w pójściu do sklepu i kupieniu gry... nie zmienia to jednak faktu, że wiele tytułów, które kupiłem było inaczej prezentowane przez producenta i inaczej sobie wyobrażałem przed płaceniem w sklepie i po 2 godznach mocno się rozczarowałem... Przykłady? Haze, Timeshift, Assassin's Creed, Fracture i oczywiście GTA4, wymieniać dalej? i wydaje mi się, że Far Cry 2 podzieli już niedługo los wyżej wymienionych tytułów...

Oj kolego to na co ty czekasz??

Jaka gra jest wstanie cię zadowolić??

GTA super.

Assasin super.

Timeshift srednio, ale grafa niezła i zabawa czasem spoko.

Frakture faktycznie lipa i to duża.

Więc kolego pytam ponownie czego ty jako gracz oczekujesz od gier??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok szanuje twoje zdanie bo ludzie się różnią od siebie i maja inne gusta jeżeli jest tak jak napisałeś w FAR CRY 2 to bardzo się ciesze z tego powodu bo lubie kiedy gra nie jest liniowa i nie prowdzi za ręke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nie bałem się że gra może stać się nudna i monotonna Jak Asassins Creed :/ Troche sie do niej zniechęciłem przydałoby się demko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więc kolego pytam ponownie czego ty jako gracz oczekujesz od gier??

Nie będę pisał czego oczekuję, bo zrobi się off, a to temat o Far Cry 2 więc rozmawiamy tylko o tym tytule... Doskonałym FPS moim zdaniem jest Call of Duty 4, gra która może być wzorem dla innych, jak zrobić dobrego shootera z szybką akcją, gdzie caly czas się coś dzieje. Pod tym względem Far Cry 2 naprawdę daleko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×