Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w debiucie FC mam narazie bilans 16-14. W tych 30 meczach trafilem ze 3 baranow co grali na czas, kilka porazek po moich fatalnych bledach i nie umialem utrzymac wyniku. Ale ogolnie tryb bardzo na plus, zostaly mi dwa zwyciestwa do Gold 3 i bede zadowolony jak to osiagne, wszystko ponad to bedzie milym zaskoczeniem. Mam jeszcze 10 meczykow i zostawiam to na wieczor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, TrueGrand napisał:

Gram taktyka TOMa182 (thx)

20

20

Organised

25

25

25

Organised

55

25

50

Cover

Ale wszystkie tutorial na YT polecają tempo ustawiać na nawet 80

Czy te 20 to nie jest przesadnie mało ? Co daje ten parametr ?

 

Nie musisz przecież sztywno trzymać się tego, co ktoś inny sobie ustawił. Jak wejdziesz w szybki mecz z głównego menu, to potem przed rozpoczęciem, jak wejdziesz w opcje własnej taktyki, to tam jest ładnie opisane za co odpowiada każdy suwak. Testowałem wiele różnych ustawień, a ostatecznie i tak nanosiłem własne poprawki, bo ilu graczy, tyle różnych sposobów prowadzenia gry. Jeden woli tiki takę, drugi szybkie kontry etc. Zagraj sobie z 10 spotkań na danych ustawieniach, jak coś nie będzie Ci odpowiadało, to zmień sam i znowu potestuj, w końcu siądzie Ci idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nadal nie potrafię się zakwalifikować do tej ligi weekendowej... Zawsze odpadam w. Pierwszym lub drugim meczu. Gdy wchodzę w fut champioms to mój James ma taką zoltawa koszulkę nie biała realu a gdy najade na terminarz to robi mu się biała koszulka czy powodem żółtej koszulki jest to ze jestem niezakwalfikowany?,:38_worried::38_worried:


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Premier League bramkarz - wystarczy Bravo czy doinwestować należałoby w Cecha / Llorisa? Ewentualnie ktoś z mniejszym ovl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, robson1425 napisał:

Z Premier League bramkarz - wystarczy Bravo czy doinwestować należałoby w Cecha / Llorisa? Ewentualnie ktoś z mniejszym ovl?

Begovic dobrze łapie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smiac mi sie chce, Agge - jeden z najwiekszych koksow w fife wygral ten turniej na Legii a tam gimbaza juz pisze "Dommanu i tak lepszy" 

 

gdzie takie twory sie rodza :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Smiac mi sie chce, Agge - jeden z najwiekszych koksow w fife wygral ten turniej na Legii a tam gimbaza juz pisze "Dommanu i tak lepszy" 

 

gdzie takie twory sie rodza :1_grinning:

Jest gdzieś do oglądanięcia finał? Bo przegapiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ja w robocie siedze, tyle co na fp Legii przeczytalem kto wygral :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F3niX, Coste na st masz od początku meczu czy robisz zmianę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co może być przyczyną, że mimo, że ustawione mam aby obrońcy zostawali z tyłu w czasie ataku do tego obrona cofnięta , to ci non stop wychodzą bardzo wysoko do ataku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jak mają pracowitość H w ataku to niezależnie od ustawień, będą biegli do ataku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, TrueGrand napisał:

Co może być przyczyną, że mimo, że ustawione mam aby obrońcy zostawali z tyłu w czasie ataku do tego obrona cofnięta , to ci non stop wychodzą bardzo wysoko do ataku ?

Jeśli w custom tactics masz wysokie wartości w sekcji pressing i shooting, to też będzie miało wpływ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1f882224d5995bda6c7df93f8c2058bd.jpg

Takim składem wbiłem gold 2. Wszystkie porażki po moich błędach, żadnych lagów ani jakiś dziwnych bugów przez cały weekend.

Teraz planuje jakiś tani skład z Anglii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Ronaldo dołączył do mojego klubu, wraz z Suarezem i Balem w ataku będą walczyć o utrzymanie w 4 lidze :1_grinning: Oczekuję, że teraz nic już nie będę musiał robić, a oni sami będą wygrywać mecze :Gmoch:

 

 

PS. Jak potrzebuję wygrać, to gram Calcio A za 1/50 ceny Ronaldo, bo tym przepasańcem z LaLiga nie da się grać :1_grinning:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18/38 gold 3 juz leje na te 2 pozostale mecze bo i tak mi nic nie dadza. 5 spotkan przegranych w 90 min + 2-3 spotkania w karnych.

Tak czy inaczej jestem zadowoly z nagrod = 30k + paczka  za 50k 12 zawodnikow + 2x Mega paczka za 35k. Moze cos wydropi :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto grać żeby dobić do gold 2? Mam jeszcze siedem meczów, ale nie wiem czy się opłaca grać i męczyć do 1 w nocy :Gmoch:

na razie 18/33, więc jak na pierwszy raz nie ma tragedii :) 3 w dupę w karnych i tylko jedna wygrana :listek: raz z 2-0, od 85 przeciwnik walnął mi 3 bramki... kilka razy moja wina, a kilka zasranego przyśpieszenia o 300% tempa i przeciwnik sam na sam już z bramkarzem.. raz samobój z dupy.. beka i tyle :Gmoch: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei dzisiaj nie miałem czasu na grę, ale stwierdziłem, że jak wrócę złożę skład z PL i sprawdzę czy jest rzeczywiście różnica w grze.

 

Miałem okazję się już w pierwszym meczu przekonać. Debiut w 3 lidze, trafiam na gościa ze składem Messi - Neymar i Bergkamp w pomocy Modric itd mocny skład LaLiga.

 

Wygrywa 5:1, 15-3 w strzałach, dodam , że grałem nową dla siebie formacją 4-1-2-1-2 (2), pierwszy mecz, a piłkarze la liga odbijali się ode mnie. 

 

A już w ogóle to Benteke na ataku jak czołg 3 bramki do tego 2 Rooneya. Dodam, że skład złożony z około 100k (dokładnie nie wiem).

 

Bravo - Rose, Zouma, Williams, Coleman - Cabaye - Fabregas, Ramsey - Rooney - Batshuay, Benteke.

 

Zostawiam i będę rozwijał. Kogoś taniego do wzmocnienia proponujecie? Dodam, że moja ławka to LaLiga ;), ale akurat zmian nie robiłem w tym spotkaniu.

 

I druga sprawa z kartami MOVEMBER. Zainspirował mnie gościu z kanału Koza Sport, że może pojawić się challenge z tymi kartami, albo, że będzie je trzeba wykorzystać, bo np mamy tam ładne zgranie choćby graczy z Monchengladbach. Zainwestowałem w 8 graczy, najtańszy za 10.500 , reszta za 11k, jeden za 12k. Dodam, że jeśli nie będzie nic i tego całego SBC, to możemy karty sprzedać, a za QuickSell kart mamy 9.700 czyli max strata jakieś 10.000, także próbujemy ;), a może coś się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie ? Zda to egzamin ?
Juz ciezko mi jest w 2 lidze moimi kalarepami po 2-3k grac.

W najgorszym wypadku na mecz stwarzam sobie 2-3 sytuacje, musze wykorzystac 1-2 z nich.

Bez tego nie da rady zajsc wyzej.

 

To wydaje mi sie poki co ok: http://www.futbin.com/17/squad/269457

Oczywiscie Shaqiri i Remy zostaja (niewymienialni z paczek) az do ozbierania funduszy na np If Shaqiri i nie wiem kto na ST :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

 

Obrona i Atak jest wg mnie ok.

Ppomoc da rade ? Pracowitosci sa sensowne ?
Jakies opinie o Gundo ? Bo Yaya to klasa sama w sobie, a Fernandinho (tez z paczki) to pchla szachrajka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to absolutnie niemożliwe, ale po raz pierwszy odkąd gram w fifę (od podstawówki, czyli prawie 18 lat, sic!) nowa edycja znudziła mi się po trochę ponad miesiącu od premiery...

może to wina starości, może intensywności trybu FC (normalnie w zależności od edycji mam między 700 a 1300 meczów ale rozłożonych na cały rok, a nie naparzanie nocne cały weekend), a może najprostszego schematu gry od lat (R1+L1) - te kroczki przodem do przeciwnika są tak op, że kapcie spadają.

 

Sprzedam cały skład, odkupię część, na święta z racji wolnego zagram jeszcze raz ligę weekendową, coinsy wydam jak napalony jeleń na TOTY, napiszę posta jaki to $#%#$ drop w tym roku, odstawię na kolejne 2 miechy i znowu to samo... 

 

taka mnie sentymentalno-jesienna rozkmina dopadła :1_grinning: plus taki że będzie czas na inne gry, bo wstyd i patrzeć na półkę i myśleć ile czasu przez ostatnie kilka lat poszło na konto EA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny już spadają bo black friday? Patrzę i spadki dosyć mocne są na popularnych kartach.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po weekendowym graniu stwierdzam, że ta FIFA to największy bug w historii tej gry. Takie cuda jakie miałem w rozgrywkach sezonów FUT nigdy mi się nie zdarzyły, lagi czy spowolnienia gry miałem w każdym z 10 meczów jakie rozegrałem z 1 sezonie (internet mam niezły i nie mam w żadnej innej grze jakichkolwiek problemów), mało tego ta gra żyje swoim życiem i w wielu momentach nie mam żadnego wpływu na rozgrywkę wystarczy, że przytoczę scenę z ostatniego meczu o utrzymanie - kilka razy w chwili gdy przyjmowałem piłkę i naciskałem osłonę ciałem piłki zamiast tego moi zawodnicy sami podawali piłki bez mojej komendy, ale prawdziwa eskalacja tego dziadostwa była w 89 minucie, prowadzę z gościem 2:1 (mecz musiałem wygrać by utrzymać się w lidze) i nagle moja obrona zachowała się jakbym w ustawieniach miał obronę wysuniętą, wysoki pressing i do tego łapanie na spalone. Wszyscy mimo faktu, że miałem zmienionego piłkarza z pomocy uciekli do przodu przy podaniu przeciwnika a tym samym gość miał całą połowę do przejścia sam, ale tutaj kolejny najlepszy motyw, zmieniam na gościa, który był najbliżej przeciwnika i go doganiam, praktycznie już miałem mu odebrać piłkę a ten nagle sam zrobił wślizg w powietrze (nic nie naciskałem na padzie!!!) no i koleś doszedł pod bramkarza i spuścił mnie z ligi. Nie wiem sam co o tym myśleć, czy ludzie jakoś czitują czy ta gra jest zepsuta do granic możliwości. Do ligi awansowałem z kompletem zwycięstw a spadam po cudownych remisach gdzie granie w normalnych warunkach nie miało żadnych szans. DRAMAT. 

 

 

Do tego dodam, 6 tydzień a mi z paczek deluxe wyskakuje sam szrot, dzisiaj najlepszy Debuchy, reszta to jakieś totalne nonejmy chodzące za 300-500 coinsów, zrobiłem ostatnio wszystkie hybrydy narodowe i ligowe, oprócz tradycyjnego szrotu trafiłem tylko jednego zawodnika powyżej 3000 coinsów - Gaitan. Czyżby w tej grze były faworyzowane konta i te, które będą zawsze miały pod górkę? Przecież z tylu paczek powinno wypaść choć raz coś ciekawego, ja do tej pory miałem najlepszego zawodnika za jakieś 5000-6000 coinsów, reszta to syf. O informach nawet nie marzę.

 

Przy okazji dużo osób zachwalało informa Immobile, kupiłem go i ten koleś jest daremny na maksa, kupiłem zwykłego Bacce i gość wymiata 10 razy lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×