Skocz do zawartości
Velans

Promocje oraz wyprzedaże gier.

Rekomendowane odpowiedzi

PS4 kupiłem ok miesiąca temu, a miałem nieodpartą chęć zagrania w niektóre exclusive, kupiłem Horizona, Uncharted, The last of Us, Ratcheta i coś tam jeszcze, do tego coś co jest jak dla mnie must have na konsoli czyli fifa i ufc na nudne weekendy, bo pracuję za granicą. W sumie wydałem chyba więcej jak 500zł, aczkolwiek 150 czy 200euro to nie jest aż tak dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Adiqs napisał:

PS4 kupiłem ok miesiąca temu, a miałem nieodpartą chęć zagrania w niektóre exclusive, kupiłem Horizona, Uncharted, The last of Us, Ratcheta i coś tam jeszcze, do tego coś co jest jak dla mnie must have na konsoli czyli fifa i ufc na nudne weekendy, bo pracuję za granicą. W sumie wydałem chyba więcej jak 500zł, aczkolwiek 150 czy 200euro to nie jest aż tak dużo.

 

Mala rada, bo po rejestracji wnosze ze jestes nowym uzytkownikiem - lepiej nie poruszac tutaj kwestii pieniedzy - temat drazliwy i dżentelmeni o nich ponoc nie rozmawiaja.

 

Co do reszty - skoro sie obkupiles to zycze milego grania :)

Bo troche czasu Tobie zajmie ogranie tych pozycji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, użytkownikiem jestem nowym, tak samo jak i świeżym posiadaczem owej konsoli, a o pieniądzach nie lubię rozmawiać, odpowiedziałem tylko z grzeczności ;) A o kody zapytałem, bo ktoś na tej samej stronie pisał chyba, że teoretycznie powinien dostać 2, więc mnie to zaciekawiło. Aczkolwiek dzięki za szybką odpowiedź, obecnie ogrywam The last of us, bo U4 już skończyłem, które swoją drogą w pewnym sensie mnie zachwyciło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, MagEllan napisał:

Ponadto az tak zaszalales ze kupiles towaru za ponad 500pln?

 

 

Kto bogatemu zabroni? Ja np rozbiłem świnkę skarbonkę i wydałem majątek na Lego Dimensions. Dawno nie widziałem by córki tak świetnie się bawiły przed konsolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Adiqs napisał:

No tak, użytkownikiem jestem nowym, tak samo jak i świeżym posiadaczem owej konsoli, a o pieniądzach nie lubię rozmawiać, odpowiedziałem tylko z grzeczności ;) A o kody zapytałem, bo ktoś na tej samej stronie pisał chyba, że teoretycznie powinien dostać 2, więc mnie to zaciekawiło. Aczkolwiek dzięki za szybką odpowiedź, obecnie ogrywam The last of us, bo U4 już skończyłem, które swoją drogą w pewnym sensie mnie zachwyciło.

 

Godzinę temu, MagEllan napisał:

 

Mala rada, bo po rejestracji wnosze ze jestes nowym uzytkownikiem - lepiej nie poruszac tutaj kwestii pieniedzy - temat drazliwy i dżentelmeni o nich ponoc nie rozmawiaja.

 

Co do reszty - skoro sie obkupiles to zycze milego grania :)

Bo troche czasu Tobie zajmie ogranie tych pozycji :)

 

Tylko w PL, pieniądze to temat TABU (każdy ma kompleksy z tym związane) np. w innych krajach to temat otwarty i nikt nie czuje się ani źle ani zażenowany z powodu pytania o $$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MagEllan napisał:

 

Teoretycznie tak jesli korzystasz z dwoch kont. Niemniej kwota zwrotu i tak jest przypisana do konta i nie podlega przeniesieniu. Wiec dostalbys po 50pln na kazde z kont.

 

Ponadto az tak zaszalales ze kupiles towaru za ponad 500pln?

 

 

 

Wydaje mi się i mam szczerą nadzieję że nie masz racji. Korzystałem już z tych promocji w przeszłości, ale na kontach amerykańskich i zawsze pieniądze zwracane były w formie normalnego kodu doładowującego, który można było wykorzystać na dowolnym koncie. Wtedy też na paru kontach wydałem wymaganą kwotę, i otrzymane kupony zużyłem na jednym koncie. Mam nadzieję że nic się w tej kwestii nie zmieniło :24_stuck_out_tongue:

 

Nawet w regulaminie piszą że otrzyma się "kod kuponu", co sugeruje mi właśnie że będzie to kod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Nóżka napisał:

 

Wydaje mi się i mam szczerą nadzieję że nie masz racji. Korzystałem już z tych promocji w przeszłości, ale na kontach amerykańskich i zawsze pieniądze zwracane były w formie normalnego kodu doładowującego, który można było wykorzystać na dowolnym koncie. Wtedy też na paru kontach wydałem wymaganą kwotę, i otrzymane kupony zużyłem na jednym koncie. Mam nadzieję że nic się w tej kwestii nie zmieniło :24_stuck_out_tongue:

 

Nawet w regulaminie piszą że otrzyma się "kod kuponu", co sugeruje mi właśnie że będzie to kod.

 

A to ja przepraszam, niemniej bylo chyba cos w regulaminie czym sie sugerowalem



10.          Kody kuponów podlegają zasadom i warunkom korzystania. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj. Kodów kuponów nie można przekazywać innym osobom ani odsprzedawać.

I tym sie wlasnie sugerowalem piszac o tym ze kod jest przypisany do konta. Moj blad, moglem napisac bazujac na regulaminie albo cos podobnego - bo Ty masz doswiadczenie praktyczne ja akurat opieralem sie tylko na teorii (regulamin) a te dwie rzeczy czesto nie ida ze soba w parze ;)

 

W takim wypadku pozostaje zyczyc tym co robili zakupy na roznych kontach aby kody mozna bylo skumulowac na jednym. :)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hallo wroblos, weil du im März 50 € im PlayStation®Store ausgegeben hast, schicken wir dir einen Gutscheincode in Höhe von 10 € für das Aufladen deines Guthabens im April. Er wird zwischen 6. und 7. April im Bereich Mitteilungen auf deiner PS4™ angezeigt. Schöne Grüße dein PlayStation®Store-Team

 

Tu nie chodzi o regulamin tylko o treść wiadomości. Między 6-7 wysyłają kody które będą widoczne w sekcji ,,powiadomienia" na konsoli, więc teorytycznie będzie można je skumulować bo kod to kod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wiosenna promocja rusza na psn 👍

Ja tam swój kupon przeznaczam na Persona 5 bo wszystkie interesujące mnie gry z tej promocji już posiadam ale życzę wszystkim udanych łowów 😁

Najlepsze w promocji tytuły a w dodatku nie zawarte na liście blogu tego forum:

 

Yakuza 0 - 145 zł

Battlefield 1 - od 145 zł

Dishonored 2 - 145 zł

FIFA 17 - 99 zł

Rise of Tomb Rider - 99 zł

Dying Light edycja rozszerzona - 79 zl

 

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Kolos28 napisał:

Najlepsze w promocji tytuły a w dodatku nie zawarte na liście blogu tego forum:

 

 

Yakuza 0 - 145 zł

 

 

Dziękuję za info. W akcie desperacji chciałem te 50zł wydać na remaster Dishonored. Yakuza 0 to jest to. Części 4 i 5 mam do ogrania na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przgladam ta liste i widze pare pozycji <50pln ktore bym wybral. Jest calkiem dobrze :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooooo tak, Yakuza 0, na to czekałem. Wszystkie inne tytuły w tej promocji schodzą na dalszy plan przy tym Mesjaszu :banderas:Download starts in 3...2...1...

Edytowane przez Bartek_Red
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem brać crapa Tour De France ale zabraknie mi 46 gr, a jeżeli mam i tak doładowywać portfel to biorę AC Syndicate. 63 najniższa historyczna cena w Store

 

edit

lista promocji:

https://psprices.com/region-pl/discounts?platform=all&sort=date

https://store.playstation.com/#!/en-pl/easter-sale/cid=STORE-MSF75508-EASTSALE17

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pablos_PRO napisał:

Chciałem brać crapa Tour De France ale zabraknie mi 46 gr, a jeżeli mam i tak doładowywać portfel to biorę AC Syndicate. 63 najniższa historyczna cena w Store

 

A mesjasz gejmingu (no 2 bo pierwszy to Zeld ;)) Yakuza 0 gryzie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gunwo, zero szału... :notsure:

Yakuza 0 trochę kusi, ale ostatnio połakomiłem się na Sleeping Dogs za 20 zeta i mam chwilowo dosyć kung-fu, więc poczekam na kolejne promo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pablos_PRO napisał:

Chciałem brać crapa Tour De France ale zabraknie mi 46 gr, a jeżeli mam i tak doładowywać portfel to biorę AC Syndicate. 63 najniższa historyczna cena w Store

 

Musiałeś wybrać najgorsze AC w historii? Ta gra jest gorsza od AC3.

 

Dlaczego jeszcze nikt nie wspomniał o Humble THQ Nordic Playstation Bundle?

https://www.humblebundle.com/thq-nordic-playstation-bundle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musiałeś wybrać najgorsze AC w historii? Ta gra jest gorsza od AC3.

 

Dlaczego jeszcze nikt nie wspomniał o Humble THQ Nordic Playstation Bundle?

https://www.humblebundle.com/thq-nordic-playstation-bundle

Ja tam gram i daje radę, całkiem przyjemnie się gra. AC 3 to było gowno które skończyłem w bólach ogromnych, nie grałem w unity także od AC 3 Syndicate jest na pewno lepsze ale wiadomo każdy ma inne zdanie

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż nie wierzę, że jeszcze nikt nie wspomniał - dostępny jest Humble Bundle na Playstation, sporo gier za ok. 60 zł (Arcania za 4 zł, także cebula level over 9000). Dostępne jedynie na kontach US.

https://www.humblebundle.com/thq-nordic-playstation-bundle

 

Edit: Ups, jednak ktoś wspomniał, mój błąd :)

Edytowane przez stolarz1916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, malpka napisał:

Musiałeś wybrać najgorsze AC w historii? Ta gra jest gorsza od AC3.

 

Dlaczego jeszcze nikt nie wspomniał o Humble THQ Nordic Playstation Bundle?

https://www.humblebundle.com/thq-nordic-playstation-bundle

Grałem w 1 i Unity. Najgorsze już widziałem. nie boję się niczego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pablos_PRO napisał:

Grałem w 1 i Unity. Najgorsze już widziałem. nie boję się niczego

 

 

Unity nie jest takie beznadziejne ale optymalizacja na poziomie podłogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Wroblos napisał:

Unity nie jest takie beznadziejne ale optymalizacja na poziomie podłogi.

True. Więcej bugów spotkało mnie przy Syndicate, a w Unity grałem jakieś miesiąc po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Frost Prime napisał:

True. Więcej bugów spotkało mnie przy Syndicate, a w Unity grałem jakieś miesiąc po premierze.

 

Assasins Creed 3 było bardzo dobrą częścią w jeszcze starym stylu. Black Flag marka sama w sobie. Ostra równia pochyła zaczęła się od Unity, bo skopali optymalizację w szczerze mówiąc dobrej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoiler

 

Otrzymał ktoś już kod? bo u mnie cisza

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem, na konsoli w powiadomieniach widać jako Doładowanie, klikasz w powiadomienie, potem jeszcze raz X, potem klikasz żeby przejść do PS Store i pojawi Ci się okienko już z kodem, musisz tylko zatwierdzić i fundusze się dodadzą. Kody mają rozdawać 6-7.04 (chyba) więc pewnie falowo jakoś będzie szło.

Edytowane przez Scooby-Doo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×