Skocz do zawartości
bany®

XBOX ONE X

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Żywy napisał:

@MagEllan

Tylko wiesz jak to jest - Sony to nie tylko konsole, ale tez m.in. TV, i tutaj nastepuje swego rodzaju zamkniete kolo - konsole pomagaja napedzac sprzedaz TV (przez nacisk na wlasnie na 4K i HDR), a telewizory UHD napedzaja sprzedaz PS4 Pro, i biznes sie kreci. A MS chcac nie chcac nie moze byc gorszy, wiec tez stawia na "True 4K" i HDR. A ci, ktorym zalezy na 60FPS i lepszej grafice to niestety, nie maja innej alternatywy jak PC.

 

 

no wiem ze to system naczyn polaczonych. 

Choc jak wspominalem ja zaliczam sie do tych co moga zlac lepsza grafe na rzecz plynnosci. 

Stad tez moje myslenie marzeniowo-zyczeniowe ---- wiecej gier w 60fps :)

milego dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś wie na temat pada? Będzie nowy model? Bo jestem na kupnie kontrolera i nie wiem czy warto czekać

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, pablos_PRO napisał:

#RTVEUROAGD  

 

 

 

Najbidniej okazało się, że nie kupią tyle od M$ (ile poszło preorderów z www) i teraz cichaczem, część dostanie zwykłą :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wisi skorpion narazie...Jedynie doszła opcja rat 20x0%. 

 

Edytowane przez Fakers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś coś wie na temat pada? Będzie nowy model? Bo jestem na kupnie kontrolera i nie wiem czy warto czekać

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka



Ten sam co w S tylko nowy kolor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie na razie nie zmienili, wisi skorpion. Ale to rezerwacja wiec boje się ze jak dojdzie do finalizacji to będzie problem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jak by dali obiecaną podstawkę to nie będę jakoś zawiedziony brakiem napisu...oczywiscie w cenie 2099...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak to z tym Euro, na ich stronie ciagle wisi preorder na Scorpio, dowiemy sie dopiero pewnie w dniu premiery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kasę wydałem na żyrandol do jadalni i wycieczkę, więc aktualnie nie mam żadnego preordera :30vm3cw: a potem i tak wejdę na luzaka do sklepu i wezmę jedną z setek zalegających konsol na palecie, pewnie będą mi wciskać dwie w cenie jednej, byle pozbyć się tego za drogiego na polskie kieszenie kawałka plastiku. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak będzie, nie ma co szaleć z preorderem :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na reddicie piszą ze MS potwierdza opóźnienie do 30 listopada, ale na razie nie wiadomo czy całości czy części preorderow.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu będzie sraczka jak przy premierze PS4 - ale to dobrze - można zarobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, SephiroT napisał:

 

 

No widzę, że żarciki im się łba trzymajo ;) A za miesiąc Fil tru 4kej :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co taka cisza? Nikt z Forum nie był (nie jest) na PGA? Nie ograł XONE? Na filmikach widziałem, że było spore stoisko i kilka punktów, gdzie można było pograć. Pytam, bo jak po premierze będą dobre opinie, że będzie do technologiczny przeskok i prawdziwa "nowa generacja" konsoli to biorę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomi915 Zaraz po premierze możesz być pewny że kilka osób się tu wypowie.

Mam Fata, mam S'kę i mam zamówioną edycję "Project Scorpio".

Nie, nie mam zapędów typu @Chazy_Chaz że muszę mieć każdą edycję konsoli itp. ;) 

Fat córki ma już kupca, moja S'ka idzie do córki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Tomi915 napisał:

Co taka cisza? Nikt z Forum nie był (nie jest) na PGA? Nie ograł XONE? Na filmikach widziałem, że było spore stoisko i kilka punktów, gdzie można było pograć. Pytam, bo jak po premierze będą dobre opinie, że będzie do technologiczny przeskok i prawdziwa "nowa generacja" konsoli to biorę.

 

Jak cicho jak już 2 tygodnie temu wrzucałem fotki itp. z sesni na XboxOne X :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.10.2017 o 12:12, Tomi915 napisał:

Co taka cisza? Nikt z Forum nie był (nie jest) na PGA? Nie ograł XONE? Na filmikach widziałem, że było spore stoisko i kilka punktów, gdzie można było pograć. Pytam, bo jak po premierze będą dobre opinie, że będzie do technologiczny przeskok i prawdziwa "nowa generacja" konsoli to biorę.

 

W sobotę prawdopodobnie na WGW będę, podejrzewam, że jakichś strasznych kolejek do Xboxa nie będzie i podelektuję się tru4kay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.10.2017 o 13:59, DigitalMan_PL napisał:

 

Po targach w Poznaniu, teraz Wawa i nadal cisza...serio nikt nie był i nie testował? :misio:

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Tomi915 napisał:

Po targach w Poznaniu, teraz Wawa i nadal cisza...serio nikt nie był i nie testował? :misio:

 

Na WGW zapoznałem się bliżej z mocą XOXa. Pierwsze primo - sama konsola robi dobre wrażenie, jest wyraźnie mniejsza od S-ki, ogólnie w tej generacji jeśli chodzi o hardware to Microsoft trafia w moje gusta. Jeśli chodzi o mięsko czyli całe te tru 4k - były stanowiska z Forzą na Samsungach z HDR-em i 4k - i wygląda to rzeczywiście ładnie, ale dla mnie osobiście nie ma jakiejś przepaści między 1080 a 4k, przynajmniej nie takiej by uzasadnić kupno X-a. Być może to też kwestia samej forzy, która dla mnie wygląda nieco plastikowo w porównaniu do GT Sport czy nawet starszego Drivecluba.

No i osobna kwestia jest taka, że dodatkowy RAM w X miał poprawić czasy ładowania, a na targowym demku forzy miałem wrażenie, że wyścig ładował się dłużej niż u mnie na S-ce w wersji demo (około minuty). Może gdyby strefa Xboxa nie wiała taką biedą i byłoby więcej gier to wrażenia byłyby też lepsze, ale w tej kwestii było bardzo słabo - Forza, Minecraft (...), bodajże Age of Empires na win10, i Fifa 18. No szaleństwo po prostu... Jak tak się przykładają do promowania Xboxa w Polsce (i podejrzewam, że podobnie to wygląda w reszcie Europy) to nie dziwne, że Playstation na naszym kontynencie rozdaje karty. Gdybym był niedzielniakiem w kwestii konsol to po WGW brałbym playstation, u nich było więcej, lepiej i ciekawiej.

Edytowane przez gracz_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, mataman napisał:

Tam były OLEDy LG, a nie samsungi ;)

 

Możliwe, że coś przekręciłem, ale wychodzi na to samo dla mnie - 4k może poczekać, najpierw poproszę w końcu sztuczną inteligencję i efekty cząsteczkowe dorównujące FEAR (2005r...) i 60fps jako standard.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×