Skocz do zawartości
bany®

XBOX ONE X

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry za off top:

Spoiler

 

A tak w ogóle, to ten XOX jest wypas, super, mega ekstra itd. itp. :2_grimacing:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie. Ktoś złożył zamówienie w Media Markt? Status nie drgnął od tygodnia, nie chcę się rozczarować i ich rozsmarować po ścianach jutro :yuno:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Grecky napisał:

Ponawiam pytanie. Ktoś złożył zamówienie w Media Markt? Status nie drgnął od tygodnia, nie chcę się rozczarować i ich rozsmarować po ścianach jutro :yuno:

Dzwoniłem i jutro mają rozsyłać wiadomości po odbiór. Wychodzi że nie będzie problemów

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media Markt, jutro gotowe do odbioru niby.

Edytowane przez toreso
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To miał być mój pierwszy xbox w życiu, ale anulowałem zamówienie i jednak czekam na PS5 :pslogo:, Pro w zupełności wystarczy do kolejnej pełnej generacji.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Kamillo napisał:

To miał być mój pierwszy xbox w życiu, ale anulowałem zamówienie i jednak czekam na PS5 :pslogo:, Pro w zupełności wystarczy do kolejnej pełnej generacji.

Kolejne generacje beda wychodzic coraz czesciej i watpie żeby był duży skok jakościowy. Konsola raczej pozostanie budżetowym sprzetem do grania.  Ale na zdrowy rozum to jeśli już sie decydować na konsolę to chyba najlepiej wziąć tą która ma wiecej\lepsze ekskluzywy bo ten marketingowy bełkot o 4K, HDR już chyba nikogo... 

PS. Nigdy nie decydujcie sie na zmiane nazwy użytkownika pod wpływem emocji

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panicze po pierwszym podłączeniu XboxOne X od razu na start prawie 800 mega do pobrania aktualki, a zaraz robię transfer sieciowy między 1 i 2 i jazda FILL TRU 4KEJ...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja limitowana Project Scorpio za 2099 - jeśli ktoś zainteresowany to na naszym rodzimym Allegro.

 

Nowy Assasin i Forza na Oledzie opad szczeny.

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Hej...

 

Cóż można napisać?? niby testy so na internetach.... ale...

 

Po pierwsze wita nas łatka do pobrania, oraz jeżeli mamy sporo zawartości a chcemy przenosić dane, to transfer z konsoli na konsolę...

 

W czasie gdy "przerzucał" mi się Assassins Creed Origins, pośmigałem po menu/ogarniałem sobie ustawienia, cóż już wtedy czuć, że w końcu menu zapierdala jak trzeba oraz reaguje w sposób błyskawiczny na nasze reakcje. Małe, ale cieszy :)

 

W międzyczasie AC już na pokładzie to odpaliłem. Wiecie nie jestem ani fanem AC, ani jakoś nie porównuję krok po kroku każdej tekstury, na każdym kamieniu, ale BYŁEM wręcz "wciśnięty w fotel" (a przeca wcześniej grałem na XboxOne Elite), 4K i HDR robią robotę, te efekty, płynność, czy teren w oddali... No jest naprawdę świetnie :)

 

Pisząc te słowa czekam ze zniecierpliwieniem na resztę gier które kopiują się w tle: Elite Dangerous, Cień Wojny, Dead Rising 4 (już 99% :1_grinning: ), Fortnite, Gears Of War 4 (to pewnie pozamiata w 4k i HDR :24_stuck_out_tongue: ) i wiele więcej....

 

Dla mnie strzał w dziesiątkę z XboxOne X, skoro już jest lepiej, płynniej, ładniej to z czasem będzie już tylko lepiej... :)

 

Później napiszę więcej....

EDIT: Noo BF1 też leci, ciekaw jestem jak z tym, bo grałem trochę na PS4 Amator i było dla mnie nawet spoko, ale już na XboxOne bolała mnie ta widocznie gorsza jak dla mnie oprawa graficzna :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a jak dashboard w 1080p na TV z 4K ?

Nie bolą oczy od tego?

M$ zamiast przeznaczyć dodatkowy 1GB ramu na dashboard w 4K jak chcieli oryginalnie, dał go developerom na wykorzystanie na gry bo prosili.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...a jak dashboard w 1080p na TV z 4K ?
Nie bolą oczy od tego?
M$ zamiast przeznaczyć dodatkowy 1GB ramu na dashboard w 4K jak chcieli oryginalnie, dał go developerom na wykorzystanie na gry bo prosili.
Ja raczej miałem problem z oczojebnoscia (paleta barw, HDR czy huj wie co)....

Natomiast dash dla mnie poziom akceptowalny... Jest płynnie i szybko, reszta mnie na razie jakoś nie zakuła w oczy.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...a jak dashboard w 1080p na TV z 4K ?
Nie bolą oczy od tego?
M$ zamiast przeznaczyć dodatkowy 1GB ramu na dashboard w 4K jak chcieli oryginalnie, dał go developerom na wykorzystanie na gry bo prosili.
Najlepsza decyzja o jakiej słyszałem od lat.

Powinien MS i Sony zoptymalizować swój system maksymalnie jak się tylko by zjadał jak najmniej Ramu i resztę udostępnić deweloperom.
PS4 Pro ma 9GB Ramu z czego 3,5 GB idzie na system, a 5,5 GB na gry. Niby nie można powiedziec, że mało ale jak się pomyśli, że jest to pamięć operacyjna jak i graficzna to wychodzi tragiczna ilość. I to jeszcze dla gier "4K". Nie ma co się dziwić, że najnowszy Shadow of... War (? :-P) nie ma miejsca na tekstury w wyższej rozdzielczości.

Kiedyś był fajny argument przeciwko PCMR, że konsole są lepsze od PC, bo system nie je tyle zasobów co na komputerze. Serio? Tyle zasobów to nawet Windows nie je. 3,5GB... Komedia jakaś. Tak wiem, że to jest na zapas by mieć pamięć na nowe funkcjonalności systemu, ale konsola jest na rynku 4 lata, a nowych funkcjonalności praktycznie zero.
CPU też powinien być bardziej odciążony, bo część zadań miał na siebie brać ARM w konsoli. A jak jest każdy wie. Było 5 rdzeni dla gier i 3 dla systemu. Na szczęście z czasem gry zyskały dodatkowo niecały rdzeń.

W skrócie. Wolnego Ramu jak i zasobów nigdy za wiele :-P

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że w systemie dużo ramu jest rezerwowane na funkcję streamowania rozgrywki. Wnioskuję po tym co się dzieje jak odpalam OBSa na PC

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wszebor, też uważam to za lepsze rozwiązanie. 

Minimalizm menu i więcej zasobów na konkrety. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie me serce się raduje na jutrzejszy dzień, gdy WSZYSCY jak ludzie (bez podziałów) będziemy się wymieniać wrażeniami z XboxOne X....

 

Cholernie ciekawią mnie opinie ludzi z TV 4K i z TV FullHD...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podniecacie się jak małe dzieci ale fakt ci co zamieniają zwykłego klocka na X poczują różnice w działaniu z tym, że ta cała euforia z nowego sprzętu to chyba na wyrost trochę
I tak gry będą odstawały od PC i tak wielkich różnic nie będzie względem prosiaka ...

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Kolos28 napisał:

Podniecacie się jak małe dzieci ale fakt ci co zamieniają zwykłego klocka na X poczują różnice w działaniu z tym, że ta cała euforia z nowego sprzętu to chyba na wyrost trochę emoji6.png
I tak gry będą odstawały od PC i tak wielkich różnic nie będzie względem prosiaka ... emoji23.png

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 

 

Kolos synuś to idź grać na PC :24_stuck_out_tongue:

 

DO CHOLERY kiedy ludzie zrozumieją, że PO TO MAM konsolę bo NIE CHCĘ grać na PC w 120fps-ach i SUPER DUPER VERY ULTRA...

 

I będę się podniecał a co... zaraz zerżnę instrukcję od Xbox-a oooooo............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Kolos synuś to idź grać na PC :24_stuck_out_tongue:
 
DO CHOLERY kiedy ludzie zrozumieją, że PO TO MAM konsolę bo NIE CHCĘ grać na PC w 120fps-ach i SUPER DUPER VERY ULTRA...
 
I będę się podniecał a co... zaraz zerżnę instrukcję od Xbox-a oooooo............
Ale przeczytaj jeszcze raz mój post tylko tym razem ze zrozumieniem
Chodzi mi o to, że nie ma nad czym się jarać, bo czy to pro czy nowy X, to są to nadal kiepskie maszynki.
Nie chodzi mi o granie na PC bo sam nie gram a jedynie o to, że te konsole nawet się nie zbliżają do gier z PC.
Sam miałem kupić nowego x ale poczekam.. i gdy multiplatformy będą dawały widoczną przewagę klockowi względem pro to może sobie sprawie ale bez wielkich zachwytów bo ten sprzęt to dobry tylko na spotach reklamowych

Zrozum dokładnie po co zabrałem głos w tej dyskusji!

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kolos28

Zle na to patrzysz.

Zupelnie pomijasz roznice w cenie. Wiesz to nie problem kupic telefon za 5K pln prawda? ale po co, skoro tanszy za 1,5K spelni twoje wymagania.

To przeklada sie na dyskusje konsola vs PC. Gram i na konsolach i na lapku (ktorego tez uzywam jak konsoli TV + pad) i jest ok.

 

Co do gier i ich jakosci - Horizon ZD, Uncharted 4 no watpie zebys to na kompie za 2K odpalil w porownywalnej jakosci.

 

I jasne mozna zmontowac PC za 15K pln (mozna i drozej) i bedzie wszystko zapierniczac plynnie w uber ilosci klatek i uber jakosci detali. Super.

Tylko ze nie zmontujesz raczej PC za 2K czy tam 2,2 ktory pozwoli Tobie odpalic gry w jakosci ktora oferuje XOX.

 

Kazdy wybiera co lubi i gra na czym lubi.

A co do gier naprawde wiele, wiele zalezy od optymalizacji. Mafia 3 jesli wierzyc DF na konsolach dziala na LOW a roznica miedzy LOW i HIGH sa dosc male (pomijam fakt ubogosc ustawien graficznych) a pozeranie zasobow jest niewspolmierne do skoku jakosciowego.

 

 

 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



I będę się podniecał a co... zaraz zerżnę instrukcję od Xbox-a oooooo............

Na lekarza to już chyba za późno :1_grinning:
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




Na lekarza to już chyba za późno :1_grinning:
O panie za późno,@SephiroT sam potwierdzi...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jego w to nie mieszaj, bo chłop sprawia wrażenie normalnego ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O panie za późno,[mention=45190]SephiroT[/mention] sam potwierdzi...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Tak, potwierdzam, dla ciebie już dawno za późno.

Byle do jutra Panowie.
Póki co, tylko Titanfall 2 wygląda gorzej i to Digital Foundry zrobiło filmik.
Może jednak nie liżą jajek M$?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×