Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

ja w czwartek kupilem w Media Expert Ps3 320Gb + Move za 1399 i do tego fifa byla z promocji za 119 wiec wydaje mi sie ze sie oplacalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj kupiłem w Auchan (jest akurat promocja) PS3 320g z dwoma częściami Uncharted za 1323 zł. Wydaje się rozsądna cena....

Bez Move?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde znowu pojawil sie koles co mnie zrobil w (złe emocje) ze tak brzydko sie wyraze ale 1000zl piechota nie chodzi !!

to jest jego poprzednia aukcja gdzie wkradlł/włamał sie na konto allegro

http://allegro.pl/playstation-3-320gb-slim-nowe-2-pady-gratisy-i1416626997.html

a tu dzisiaj widze to samo/ ten sam opis i mi znajomy aukcji !!!

http://allegro.pl/playstation-3-slim-320gb-2-pady-gry-nowa-i1426621722.html

zgłaszajcie allegro im wiecej tym lepiej !!

Trzeba tepic chamstwo i oszustwo !!! jak on to robi ze robi włam na obce konta kurka wodna ... jestem zły !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde znowu pojawil sie koles co mnie zrobil w ... ze tak brzydko sie wyraze ale 1000zl piechota nie chodzi !!

to jest jego poprzednia aukcja gdzie wkradlł/włamał sie na konto allegro

http://allegro.pl/pl...1416626997.html

a tu dzisiaj widze to samo/ ten sam opis i mi znajomy aukcji !!!

http://allegro.pl/pl...1426621722.html

zgłaszajcie allegro im wiecej tym lepiej !!

Trzeba tepic chamstwo i oszustwo !!! jak on to robi ze robi włam na obce konta ... ... jestem zły !!!

Faktycznie-aukcja śmierdzi na kilometr oszustwem,dziwię się jak mozna dac się nabrać na taką ofertę.

Człowiek rozumny i świadomy cen na rynku odrazu wyczuje szfindel!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego kupuje się na aukcjach na których jest wysyłka za pobraniem kurierem :)

przynajmniej...;] i jezeli sprzedajacy nie ma w formach dostawy odbioru osobistego to tez lepiej omijać ;] lokalizacja 'internet' dość często spotyka się na aukcjach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś koleś kupił 30 sztuk :blink:

Są 2 opcje:

- ktoś wiedział, że jest oszustwo i postanowił kupić wszystko, zanim ktoś inny się złapie

- ktoś się skusił na łatwy zarobek i liczy na łatwy, duży zysk.

Co do zakupów takich sprzętów - LUDZIE MYŚLCIE!

Ja się czaję na PS3 już od dobrego miesiąca i takie aukcje omijam szerokim łukiem. Wpłata tylko na konto, brak opcji płacę z allegro, konsola wygrana w konkursie, paragon się wyprał wraz ze spodniami, konsola kupiona na wyspach, konsola kupiona rok temu, ale używana może tydzień itd. NIE DAJMY ROBIĆ Z SIEBIE IDIOTÓW!

Wiadomo, że w ten sposób ucieknie nam kilka okazji, które faktycznie mogły nie być oszustwem, ale po co ryzykować? Przecież chodzi o grubą kasę! Najlepszym doradcą przy takich zakupach jest spokój i opanowanie. Przeczytaj trzy razy aukcję, zastanów się, czy nie ma czegoś podejrzanego. Jak tylko zapali się czerwona lampka - odpuść sobie.

Lepiej kupić 100 zł drożej, ale pewnie niż się kusić na jakieś lipne promocje.

Edytowane przez 3unikat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na początku pomyślałem, że ktoś kupił, żeby kto inny się nie przejechał na tym. Też się czaję na konsolę, na wersję 160gb, mam zamiar kupić w połowie lutego mniej więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na allegro bo koleś przedłużył umowę z PLAYa (Playstation3 + Move) za 1280 zł udało się :) Odbiorem osobistym świetnie się sprawuje od 2 dni ^^

xXMateuszXxPL.png

Edytowane przez mechaj3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że konsolka którą kupiłem nie była kradziona ohmy.gifshok.gifsweat.gif

Z miesiąc temu pisałem i dałem link do aukcji :/

Dla przypomnienia slim 160gb, bez podbitej gwary, niby użyta raz w celu sprawdzeni za 999zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz będę polował na 160gb najlepiej do 1000zł, pojeżdżę troche po sklepach, allegro będę śledził. Wolał bym w sklepie, ostatnio ktoś pisał, że w makro za 980zł kupił taką to może też znajdę u mnie w makro :) Ta aukcja jest ciekawa http://allegro.pl/playstation3-slim-160gb-pad-cech-2504a-ps3-i1421540182.html, ale nie wiem co to jest ten system wyprzedażowy dokładnie, może ktoś wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Bydgoszczy w Media Expert promocja jest Konsola 320 GB +2 gry(nie wiem jakie). za 1255 zł

Tylko Brać

xXMateuszXxPL.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz będę polował na 160gb najlepiej do 1000zł, pojeżdżę troche po sklepach, allegro będę śledził. Wolał bym w sklepie, ostatnio ktoś pisał, że w makro za 980zł kupił taką to może też znajdę u mnie w makro :) Ta aukcja jest ciekawa http://allegro.pl/pl...1421540182.html, ale nie wiem co to jest ten system wyprzedażowy dokładnie, może ktoś wie?

(chyba) Po prostu w jakimś markecie była wyprzedaż i oni skupili ten towar a teraz sprzedają z małym zyskiem

PS: a co myślicie o moim przypadku??

"Mam nadzieje, że konsolka którą kupiłem nie była kradziona ohmy.gifshok.gifsweat.gif

Z miesiąc temu pisałem i dałem link do aukcji :/

Dla przypomnienia slim 160gb, bez podbitej gwary, niby użyta raz w celu sprawdzeni za 999zł"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś lubi kupować w Media Markt, od 28.01 będzie PS3 160GB + Heavy Rain w 'wyprzedaży' za 1249 zł - od 7 rano ;) Przynajmniej w Częstochowie

*Ja ciągle myślę o zestawie 360GB + GT5, ale w MM i Sony w Częstochowie są po 1449 zł... a nie chcę kupować w sklepie online. Kupując 'nie w zestawie' wychodzi jeszcze drożej... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś lubi kupować w Media Markt, od 28.01 będzie PS3 160GB + Heavy Rain w 'wyprzedaży' za 1249 zł - od 7 rano ;) Przynajmniej w Częstochowie

*Ja ciągle myślę o zestawie 360GB + GT5, ale w MM i Sony w Częstochowie są po 1449 zł... a nie chcę kupować w sklepie online. Kupując 'nie w zestawie' wychodzi jeszcze drożej... :(

sam sobie zaprzeczyles. patrzac na ceny ktore podales w "nie zestawie" wychodzi taniej. kupujesz ps3 + heavy rain za 1249 do tego gt5 za niecale 200 i wychodzi taniej niz zastaw tylko z gt5 czyli 1449. po przejsciu heavy rain sprzedajesz i nawet jakis grosz zostaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam sobie zaprzeczyles. patrzac na ceny ktore podales w "nie zestawie" wychodzi taniej. kupujesz ps3 + heavy rain za 1249 do tego gt5 za niecale 200 i wychodzi taniej niz zastaw tylko z gt5 czyli 1449. po przejsciu heavy rain sprzedajesz i nawet jakis grosz zostaje

Z heavy rain jest 160GB, z GT5 - 320 GB... Wolałbym kupić konsolę z większym dyskiem, by 'wystarczyła na dłużej'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wersja 320gb (zestaw standardowy) + Move starter pack za 1400zł to dobra propozycja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W RTV EURO AGD PS3 320GB + Uncharted2 + GOW3 za 1379zł - właśnie złożyłem zamówienie. Cena powiedzmy dobra gdyż po po odjęciu ceny gier konsola wychodzi za 1200zł. Cóż zawsze moglo by być kilka zł taniej - ale ileż można czekać :)

EDIT: Zamówiłem w sklepie internetowym a odbiór mam u siebie w sklepie w Częstochowie

pozdrawiam

Edytowane przez cruze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałem na śląsku informację o PS3 w M1 w Czeladzi za 999 zł, nie zdążyłem zobaczyć jaka wersja - w ramach wspomnianej wyżej piątkowej wyprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem kupna PS3. Przez to że wcześniej nie miałem styczności z konsolami ( jestem / byłem PC- towcem) troszkę poszukałem , poczytałem i chyba zdecyduję się na Slima 160.

I tu moje pytanie. Warto? http://allegro.pl/so...1430204163.html

Jak na gołą 160-tkę to cena chyba nie najgorsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×