Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj szukałem tematu/działu gdzie mógłbym oczekiwać pomocy. Nie założyłem nowego tematu, gdyż zauważyłem, że admini są bardzo przewrażliwieni na tym punkcie. Poddałem się i piszę tutaj. Chciałbym żebyście udzielili mi rady.

Xbox 360 jest moją główną platformą do gier, na kompie gram tylko w gry multiplayerowe.

Zastanowiłem się ostatnio, że bardzo bym chciał pograć w exclusivy na PS3. Wiem, że to właśnie ta platforma ma według mnie najfajniejsze exy dlatego stwiedziłem, że pod koniec tego miesiąca sprezentuję sobie PS3.

1. I tutaj moje pytanie - którą wersję?

Wiem, że będzie to Slim w wersji z jak najmniejszym dyskiem, gdyż większy dysk mogę dokupić samemu. Lecz chcę mieć najnowszą i najlepszą rewizje.Także chciałbym się dowiedzieć jaki warszawski sklep polecacie, gdzie mogę kupić tanio i pewnie? Na oku mam świat-gier.

Oto lista gier, które kupie od razu z konsolą:

Killzone 2

Resistance 2

Uncharted 2

Little Big Planet

God Of War Trilogy

Heavy Rain.

2. Które exclusivy jeszcze polecacie pomijając kolejne części powyższych, które wychodzą w tym roku?

Red Dead Redemption, AC: Brotherhood (Bądz zacznij od AC II ), GT5 (ale to jak juz ktos lubi symulatory wyscigow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Red Dead Redemption, AC: Brotherhood (Bądz zacznij od AC II ), GT5 (ale to jak juz ktos lubi symulatory wyscigow)

Hm chyba wyraźnie napisałem exclusivy. Red Dead Redemption to nie exclusive, tak jak AC:B i ACII ale te dwie już przeszedłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Które exclusivy jeszcze polecacie pomijając kolejne części powyższych, które wychodzą w tym roku?

Wymieniłeś Uncharted 2, myślę że warto zagrać też w jedynkę bo jest znakomita thumbsup.gif Nie jest to w sumie następna część, ale poprzednia, ale moim zdaniem warto. Jak byś zaopatrzył się w Move to myślę, że Sports Champions obowiązkowo. Co do reszty nie wiem, bo niestety nie grałem.

Edytowane przez jakubex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1399 Pln za PS3 320gb z move w vobis i electroword. To samo w MM i saturn za 1600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj w Makro w Koszalinie kupiłem 160GB za 980zł. Była ostatnia sztuka myślę, że za dobrą cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj w Makro w Koszalinie kupiłem 160GB za 980zł. Była ostatnia sztuka myślę, że za dobrą cenę.

No na obecne ceny ... to była dobra cena. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 320 gb + god of war3+ killzone2 za 1290 . 30 rat 0% . wawa. obie gry PL. mediamarkt.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 320 gb + god of war3+ killzone2 za 1290 . 30 rat 0% . wawa. obie gry PL. mediamarkt.

No to też jest całkiem dobra cena, jak na dzisiejszy "standard"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to forum to muł i wodorosty. Myślałem, że strona wyglądająca na najlepszy serwis traktujący o PS3 będzie mi w stanie pomóc/doradzić ale jak moderatorzy każą pisać w tematach zbiorczych(za nowy temat warn - idiotyzm), w których po kilku postach zapomina się o problemie innego użytkownika widać, że pozory mylą. Nawet nie jest sprecyzowane, gdzie mógłbym napisać temat lub gdzie mogę znaleźć odpowiedź na nurtujące mnie pytania.

I ubiegam post kolegów moderatorów - tak przeszukałem wszystkie działy i nigdzie nie widziałem tematu, gdzie pomagają w zakupie.

I z niecierpliwością czekam na warna.

Edytowane przez kidsos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kidsos z tego co obserwuje rynek to 160GB (najmniejszy dysk najnowszej wersji konsoli) kosztuje już ponad 1000zł. W święta była dostępna nawet za 950zł, więc im bliżej tej ceny tym bardziej opłaca się kupić. Co do gier to ja jutro odbieram zestaw z Play i pierwsze tytuły jakie kupię to Uncharted GoW. Po co masz kupować od razu 10 gier, skoro przejście jednej zajmie Ci spokojnie tydzień a nawet więcej (zależy ile masz czasu na granie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, ale nie wiem, która gra może mi się spodobać, poza tym chciałbym zagrać we wszystkie, bo z tego co mi wiadomo to flagowe produkcje PS3, a właśnie dla takich kupuje tą konsolę.

Chciałbym jeszcze zrobić listę exclusivów, które powinienem kupić. Więc proszę, doradźcie mi. Chodzi mi o starsze gry i o te, które wychodzą w tym roku.

Warto do takiej listy dopisać pierwsze części Uncharted, Killzone, Resistance? I lepiej kupić LPB1 czy od razu LPB2?

Edytowane przez kidsos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam SATURN dlaczego ?? a dlatego że maja teraz fajna promocje za 1299 zł + 2 gry i to nie takie tanie te gry m innymi God of war i Uncharted 1 gierka bardzo fajna POLECAM

Edytowane przez Pawlloo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, ale nie wiem, która gra może mi się spodobać, poza tym chciałbym zagrać we wszystkie, bo z tego co mi wiadomo to flagowe produkcje PS3, a właśnie dla takich kupuje tą konsolę.

Chciałbym jeszcze zrobić listę exclusivów, które powinienem kupić. Więc proszę, doradźcie mi. Chodzi mi o starsze gry i o te, które wychodzą w tym roku.

Warto do takiej listy dopisać pierwsze części Uncharted, Killzone, Resistance? I lepiej kupić LPB1 czy od razu LPB2?

"Co wybrać" - temat, w którym można zadawać pytania związane z zakupem gier - jeśli jest się niezdecydowanym. Pisz w odpowiednich tematach to nie będzie tu taki (jak to napisałeś) "muł i wodorosty". Jak masz problem z obsługą Forum a zwłaszcza z obsługą opcji "szukaj" , to lepiej może się nie przyznawaj - bo to dopiero muł!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupić PS3 Slim 320 GB + dwa dodatkowe pady (DS3) + Fifa11 z Euro RTV AGD za 1500 zł. Wszystko nowe. Jak myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupić PS3 Slim 320 GB + dwa dodatkowe pady (DS3) + Fifa11 z Euro RTV AGD za 1500 zł. Wszystko nowe. Jak myślicie?

EEE, czyli ps3, w sumie 3 pady i fifa 11 ?

Jeśli o to Ci chodziło, to się opłaca nawet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EEE, czyli ps3, w sumie 3 pady i fifa 11 ?

Jeśli o to Ci chodziło, to się opłaca nawet

Nie, dwa pady łącznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmn... w takim wypadku cena bez rewelacji - czyli w normie.

Ale ogólnie za takie zestaw to nie jest drogo chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa konsolka w RTV goła 1299zł, do tego pad za 200 zł, to już jest 1500 zł, a tu jeszcze Fifa, więc chyba nie jest żle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeśli mowa TYLKO o euro to masz rację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to forum to muł i wodorosty. Myślałem, że strona wyglądająca na najlepszy serwis traktujący o PS3 będzie mi w stanie pomóc/doradzić ale jak moderatorzy każą pisać w tematach zbiorczych(za nowy temat warn - idiotyzm), w których po kilku postach zapomina się o problemie innego użytkownika widać, że pozory mylą. Nawet nie jest sprecyzowane, gdzie mógłbym napisać temat lub gdzie mogę znaleźć odpowiedź na nurtujące mnie pytania.

I ubiegam post kolegów moderatorów - tak przeszukałem wszystkie działy i nigdzie nie widziałem tematu, gdzie pomagają w zakupie.

I z niecierpliwością czekam na warna.

Trochę pokory. Napisałeś dosłownie trzy posty, a w dwóch z nich pouczasz innych. Pomyśl troszeczkę ( to nie boli), kto chce odpisywać zarozumialcowi, który wszystko wie lepiej.

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę pokory. Napisałeś dosłownie trzy posty, a w dwóch z nich pouczasz innych. Pomyśl troszeczkę ( to nie boli), kto chce odpisywać zarozumialcowi, który wszystko wie lepiej.

pozdrawiam.

Pokory? Na innych forach jest milsza atmosfera. Chcesz wiedzieć czemu od razu jestem tak negatywnie nastawiony? Ponieważ przeczytałem już dużo tematów oraz postów i widzę nastawienie moderatorów.e

Ale tak czy siak, podjąłem decyzję. Biorę PS3 160GB(podobno najnowsza rewizja)+gry, które wcześniej wymieniłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki za maly offtop, ale poluje tez na kierownice do gt5 i pocieszna jest walka czolowki sklepow z ta kierownica, ktore obnizaja cene po 20 gr (!) dziennie zeby tylko "blysnac" w ceneo :DDD

http://www.ceneo.pl/1484964

465,18 RamNet'u wymiata ;)) czasem obserwujac tego linka w ciagu dnia, stawka tasuje sie bardziej, niz te wyscigowki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj kupiłem w Auchan (jest akurat promocja) PS3 320g z dwoma częściami Uncharted za 1323 zł. Wydaje się rozsądna cena....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×