Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

A mój problem z wysyłką się już rozwiązał. Pojechałem do Media Markt z zamiarem kupna 160GB slima za 1199zł, a wróciłem z 320GB Slim + Assassin brotherhood za 1280zł w Sony Centre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój problem z wysyłką się już rozwiązał. Pojechałem do Media Markt z zamiarem kupna 160GB slima za 1199zł, a wróciłem z 320GB Slim + Assassin brotherhood za 1280zł w Sony Centre.

bardzo fajna oferta, zwrociles moze uwage czy nie ma takiej samej slimki z gt5 w podobnej cenie ? a moze 120ka za 1099 jakas ?

dzisiaj moj brat byl w tesco-widzew w Łodzi, pan w dziale mu powiedzial, ze niebawem powinny wrocic 120ki za 999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W samym sony centre było tylko to co kupiłem, i 320GB slim z jakimś kolorowym pudełkiem, niewiem co tam w środku było za bodajże 1499zł. W media markt 160GB za 1199zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna oferta, zwrociles moze uwage czy nie ma takiej samej slimki z gt5 w podobnej cenie ? a moze 120ka za 1099 jakas ?

dzisiaj moj brat byl w tesco-widzew w Łodzi, pan w dziale mu powiedzial, ze niebawem powinny wrocic 120ki za 999

W sobotę gościłem w empiku (krk bonarka) slim 320 + Uncharted + Uncharted 2 + hdmi 1299zł slim320 z gt5 1349 lub 1399

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE MA MOŻLIWOŚCI ODBIORU OSOBISTEGO

NIE MA MOŻLIWOŚCI WYSYŁKI ZA POBRANIEM (BRAK CZASU)

PROSZĘ NIE UŻYWAĆ OPCJI PŁACĘ Z ALLEGRO.

BARDZO ZALEŻY NAM NA CZASIE!!!!

JEDYNA FORMA PŁATNOŚCI TO PRZELEW NA RACHUNEK BANKOWY

Oszust na 100%. Skoro zależy im na czasie to dlaczego nie ma opcji płacę z allegro? Kasę dostaliby w 5 min. Proponuję zastanowić się 2 razy zanim to kupimy.

Sprzedawca ma już zawieszone konto na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotę gościłem w empiku (krk bonarka) slim 320 + Uncharted + Uncharted 2 + hdmi 1299zł slim320 z gt5 1349 lub 1399

dzieki :( (bede kupowal dopiero za poltora tygodnia, ale warto juz miec rozeznanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja trafiłem teraz na takie coś:

http://www.video-top.pl/produkt,1222,Sony%20Playstation%203%20Slim%20320%20GB%20%20Wysy%C5%82amy%20Natychmiast.html

Może nie jest to oferta tak atrakcyjna jak kolegi wyżej ale gwarancja pisze jak byk 24 miesiące, więc wszelkie kłótnie ze sprzedawcą jeśli chodzi o tą kwestie są załatwione (wiem jak to jest z tym prawem 2 letniej gwary na terenie europy), chyba że w tym sklepie co kolega wyżej podał też jest 24 miechy ale nigdzie nie widzę chociażby wzmianki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złapałem yloda i dopiero pod koniec tyg dowiem sie czy da sie naprawić, jeśli nie to gdzie w Lodzi znajdę ps3 najtaniej? moze być mały dysk, bez gier. W MM sa z GT5 zestawy ale akurat mam ta grę, a inne mi nie potrzebne, chyba ze byłby jakiś tani zestaw to wtedy gry można sprzedać :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja trafiłem teraz na takie coś:

http://www.video-top...atychmiast.html

Może nie jest to oferta tak atrakcyjna jak kolegi wyżej ale gwarancja pisze jak byk 24 miesiące, więc wszelkie kłótnie ze sprzedawcą jeśli chodzi o tą kwestie są załatwione (wiem jak to jest z tym prawem 2 letniej gwary na terenie europy), chyba że w tym sklepie co kolega wyżej podał też jest 24 miechy ale nigdzie nie widzę chociażby wzmianki.

jedni dają na 12 mies inni na 24mies

nie wiem dlaczego tak jest <ciekawe co na to sony serwis>

ale bym nie przepłacał tylko dlatego żeby mieć 24mies na piśmie

ale dobrze jak jest 24mies

Zawsze to jakaś podstawa prawna

a kolega nie zauważył że maja całkiem dobrą ofertę na "160"

1099zł

nie wiem czy jest sens dopłacać 120zł do 2x większego dysku

dla mnie 160gb by wystarczyła

i 120zl w ręku tzn na grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mnie sie, ze 12m to rekojmia (odpowiedzialnosc sprzedawcy) a 24m to gwarancja producenta (ktora z jakis powodow NIE JEST worldwide, czyli pewnie sprzedawca sciaga te szroty z jakiejs tam anglii czy innego przyladka dobrej nadziei i jedyna gwarancja, jaka moze dac, to swoja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obstawiam, ze jest na odwrót - 12m gwarancji, 24m rękojmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja trafiłem teraz na takie coś:

http://www.video-top...atychmiast.html

Może nie jest to oferta tak atrakcyjna jak kolegi wyżej ale gwarancja pisze jak byk 24 miesiące, więc wszelkie kłótnie ze sprzedawcą jeśli chodzi o tą kwestie są załatwione (wiem jak to jest z tym prawem 2 letniej gwary na terenie europy), chyba że w tym sklepie co kolega wyżej podał też jest 24 miechy ale nigdzie nie widzę chociażby wzmianki.

To nie jest gwarancja producenta !!

Sony Computer, jak poszukasz na ich stronie daje standardowo 12 miesięcy gwarancji producenta na Playstation !!

Te 24 miechy to wg ustawy okres kiedy sprzedawca odpowiada za niezgodność towaru z umową (dawna rękojmia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, kolega wyżej dobrze prawi. Moim zdaniem jest sens parę groszy więcej wydać (ale jak dobrze trafisz to niekoniecznie wiąże się to z dodatkowym wydatkiem) bo w razie czego nie wypruwasz całej swojej wiedzy tłumacząc sprzedawcy swoje prawa, tylko kładziesz (albo wysyłasz) sprzęt i albo naprawią, albo wymienią, a co oni z tym fantem zrobią to już nie twoja rzecz, ważne żeby wszystko hulało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, kolega wyżej dobrze prawi. Moim zdaniem jest sens parę groszy więcej wydać (ale jak dobrze trafisz to niekoniecznie wiąże się to z dodatkowym wydatkiem) bo w razie czego nie wypruwasz całej swojej wiedzy tłumacząc sprzedawcy swoje prawa, tylko kładziesz (albo wysyłasz) sprzęt i albo naprawią, albo wymienią, a co oni z tym fantem zrobią to już nie twoja rzecz, ważne żeby wszystko hulało.

Co myślicie na ten temat ?

PS3 320GB + PS move Starter Pack za 1449zł

Goła konsola to najtaniej 1212zł + starter pack 249zł, tylko jeszcze starter pack trzeba znaleźć dostępny gdzieś :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogo na allegro takie zestawy zaczynają się od 1300zł. jak dobrze trafisz za 1350zł kupisz ten zestaw z PLAY, który posiada dodatkowo Sport Champions PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/sony-playstation-3-slim-250-gb-w-carrefour-i1412564160.html

wydaje mi sie, ze niezla oferta w kerfurze Lodz-Chojny - tylko ze na zewnatrz jest 250ka, a w ogloszeniu 320ka z dwoma uncharted - i przy takim zalozeniu sie oplaca. Mozna druknac ogloszenie i isc sie klocic z kierownikiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogo na allegro takie zestawy zaczynają się od 1300zł. jak dobrze trafisz za 1350zł kupisz ten zestaw z PLAY, który posiada dodatkowo Sport Champions PL

Nie zgodzę się z kolegą:

primo: konsola ze starter packiem za 1300 to już musi być z drugiej ręki, żaden sklep nie ma takiej ceny.

secundo: zestaw z PLAY nie posiada gry sports champions (czyt. ze zrozumieniem) tylko demo tej gry. dałeś się złapać kolego na chwyt marketingowy, bo każdy orygianlny starter pack posiada dema 9 gier na płytce, w tym sports champions.

tertio: allegro to nie najlepsze miejsce na takie zakupy, interesują mnie raczej sklepy internetowe lub stacjonarne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z kolegą:

primo: konsola ze starter packiem za 1300 to już musi być z drugiej ręki, żaden sklep nie ma takiej ceny.

secundo: zestaw z PLAY nie posiada gry sports champions (czyt. ze zrozumieniem) tylko demo tej gry. dałeś się złapać kolego na chwyt marketingowy, bo każdy orygianlny starter pack posiada dema 9 gier na płytce, w tym sports champions.

tertio: allegro to nie najlepsze miejsce na takie zakupy, interesują mnie raczej sklepy internetowe lub stacjonarne.

A masz taki zestaw z PLAY że się wypowiadasz??? Nie wprowadzaj ludzi w błąd swoją niewiedzą.

Mam PS3 wzięte w sieci PLAY i w zestawie PS3+pad+kabel USB+ kabel do tv chinch (euro) +zasilający + kontroler move + kamerka + płyta z demami do move + pełna wersja polska Sport Champions

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z kolegą:

primo: konsola ze starter packiem za 1300 to już musi być z drugiej ręki, żaden sklep nie ma takiej ceny.

secundo: zestaw z PLAY nie posiada gry sports champions (czyt. ze zrozumieniem) tylko demo tej gry. dałeś się złapać kolego na chwyt marketingowy, bo każdy orygianlny starter pack posiada dema 9 gier na płytce, w tym sports champions.

tertio: allegro to nie najlepsze miejsce na takie zakupy, interesują mnie raczej sklepy internetowe lub stacjonarne.

Bredzisz kolego....w zestawie z Play jest pełna wersja Sports Champions

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj szukałem tematu/działu gdzie mógłbym oczekiwać pomocy. Nie założyłem nowego tematu, gdyż zauważyłem, że admini są bardzo przewrażliwieni na tym punkcie. Poddałem się i piszę tutaj. Chciałbym żebyście udzielili mi rady.

Xbox 360 jest moją główną platformą do gier, na kompie gram tylko w gry multiplayerowe.

Zastanowiłem się ostatnio, że bardzo bym chciał pograć w exclusivy na PS3. Wiem, że to właśnie ta platforma ma według mnie najfajniejsze exy dlatego stwiedziłem, że pod koniec tego miesiąca sprezentuję sobie PS3.

1. I tutaj moje pytanie - którą wersję?

Wiem, że będzie to Slim w wersji z jak najmniejszym dyskiem, gdyż większy dysk mogę dokupić samemu. Lecz chcę mieć najnowszą i najlepszą rewizje.Także chciałbym się dowiedzieć jaki warszawski sklep polecacie, gdzie mogę kupić tanio i pewnie? Na oku mam świat-gier.

Oto lista gier, które kupie od razu z konsolą:

Killzone 2

Resistance 2

Uncharted 2

Little Big Planet

God Of War Trilogy

Heavy Rain.

2. Które exclusivy jeszcze polecacie pomijając kolejne części powyższych, które wychodzą w tym roku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×