Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W Olsztynie w MM od 28.01.2011 PS3 320GB w wersji CEH-25XX za 999zł (standard bez gierek). To chyba dobra cena? Nie wiem jak inne miasta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. W Olsztynie w MM od 28.01.2011 PS3 320GB w wersji CEH-25XX za 999zł (standard bez gierek). To chyba dobra cena? Nie wiem jak inne miasta...

Cena atrakcyjna tylko wyciągać portfele i gnać do sklepów :)) Ja moja Czarnulkę kupiłem z movem za 1280 zł :))) PS3 320 GB :P

xXMateuszXxPL.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy mozna zamowic przez internet ps3 w media markt? Nie stety u mnie w Bialej najlepsza promocja jest ps3 + move za 1455 zl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma takiej opcji. Tylko stacjonarnie można kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. W Olsztynie w MM od 28.01.2011 PS3 320GB w wersji CEH-25XX za 999zł (standard bez gierek). To chyba dobra cena? Nie wiem jak inne miasta...

Czy to pewne info?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy mozna zamowic przez internet ps3 w media markt? Nie stety u mnie w Bialej najlepsza promocja jest ps3 + move za 1455 zl...

Idź jutro wcześnie rano do medii to załapiesz się na jakąś lepszą promocję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam gazetkę przed sobą :)

To jutro do Olsztyna.Może się spotkamy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam przed sobą gazetkę z MM - Częstochowa PS3 160GB + Heavy Rain - 1249zł - przecena z 1399zł - śmiech na sali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 28 lutego w media markt w Bydgoszcz PS3 SLIM 320 GB + Killzone 2 + GOW3 za 1249 zł. Warto prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś z was może czy w Łodzi w MM również będzie jakaś promocja na PS3 Slim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kociur - cena super ... kupuj i sie nie zastanawiaj :)

Ja od dziś znów jestem posiadaczem pięknej PS3 320GB - tej co pisałem wcześniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze w MM Bydgoszcz nie ma wersji bez gier za 999 zł. No chyba ze pojade i sie okaze ze jest to bede zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jutro do Olsztyna.Może się spotkamy?

Spoko, można się zgadać na PW.

Byłęm dzisiaj w MM w Olsztynie. Mają troszkę tych PS3. Sprzedawca uprzedził, aby nastawić się na niezłe sceny, ponieważ takie promocje obstawiają handlarze. Potrafią nie dopuścić do kosza i ładować na palety...

Także jutro FIGHT NIGHT ROUND 5 Media Markt ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie co bys cie wybrali slima 320gb z move czy z gra fifa 11 ?? bo mam dylemat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie co bys cie wybrali slima 320gb z move czy z gra fifa 11 ?? bo mam dylemat

to zależy od ceny...

ps. stałem się szczęśliwym posiadaczem PS3 320GB za 999zł z MM w Olsztynie :)

Szły jak ciepłe bułeczki ,ale hamstwa i handlarzy na szczęście nie było ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje taniego zakupu :thumbsup:. Miejmy nadzieje, że w innych miastach przy okazji najbliższych promocji 320 też będzie poniżej tysiaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, to mój pierwszy post

Dzisiaj kupiłem sobie moją pierwszą czarnulę, PS3 SLIM 320 GB + Killzone 2 + GOW3 za 1249 zł w Media Markt w Bydgoszczy, byłem tam już o 7 rano i przy drzwiach była już kolejka. Gdy otworzyli drzwi wszyscy biegli jak pędzone bydło a ja razem z nimi, ale rzucili się na laptopy, niewiele osób brało PS3, także gdyby ktoś jeszcze chciał to może jeszcze dorwie swoją slimkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna oferta w nowej gazetce Media Markt Ps3 320 gb + gow3 +uncharted 2 za 1199 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zależy od ceny...

ps. stałem się szczęśliwym posiadaczem PS3 320GB za 999zł z MM w Olsztynie :)

Szły jak ciepłe bułeczki ,ale hamstwa i handlarzy na szczęście nie było ;)

Konsola kosztuje 1450zl z move a z fifa jest o 20zl tańsza. Jeszcze jest wersja z RATCHET AND CLANK: QUEST FOR BOOTY, UNCHARTED 2: AMONG THIEBES 2, inFAMOUSw tej samej cenie i nie wiem co wybrac co bys cie wzięli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś fanem piłek to się nawet nie zastawiaj, a MOVE to trochę inna bajka chociaż też zajebista rzecz. Kupując zestaw z MOVE to licz się z tym, że będziesz musiał zakupić jeszcze jakąś gierkę bo demka Ci się szybko znudzą. Ostatni zestaw to tylko U2 i Infamous bo Ratchet szybko pęknie bo jest bardzo krótki. Decyzja należy do Ciebie, ale ja bym wybrał FiFke ( bo jestem jej fanem) :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×