Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to trzeba brać jakoś na firmę czy jak? XD Czy kupujesz za normalną cenę i VAT ci oddają po prostu w bonach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chyba normalnie, sam nie wiem pojadę zobaczyć w piątek. :P

Co do poniższego postu, co to da że napisze czy jest taka oferta jak i tak trwa tylko jeden dzień - piątek 4 lutego 2011 roku. :P

Edytowane przez Ponury0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jest tak: Bierzesz konsole i płacisz za nią tyle ile jest czyli te 1379zł, po czym idziesz z paragonem do biura obsługi i na jego podstawie dostaje zwrot Vatu w postaci bonów czy czegoś tam a to wynosi 317zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witajcie!

Jestem tu zupełnie nowy :)

Zarejestrowałem się, ponieważ totalnie zelektryzowała mnie ta real-owska promocja!

Czy tylko mi się tak wydaje czy to jest naprawdę mistrzowska cena?

1379zł - 23% VAT = 1062 PLN ?!

A przy założeniu, że akurat te dwie gry są dla kogoś niepotrzebne i uda się je sprzedać po 50zł -> czyste PS3 320GB wychodzi za 962 PLN ?!?! Przecież takiej ceny jeszcze nie było nigdzie!

A że i tak robię zakupy spożywcze w Realu - tym bardziej jest mi to na rękę.

Proszę, rozwiejcie moje wątpliwości, jeśli się mylę. Poluję na ślicznotkę od jakiegoś czasu i właśnie na taką ofertę czekałem!

Czy to może być jakaś pułapka? Nie wiem - zła wersja oprogramowania? Jakaś starsza wersja konsoli? Cokolwiek w tym stylu?

Specjaliści - HELP!

Pozdrawiam,

Patryk

Edytowane przez mtbikerrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Jestem tu zupełnie nowy :)

Zarejestrowałem się, ponieważ totalnie zelektryzowała mnie ta real-owska promocja!

Czy tylko mi się tak wydaje czy to jest naprawdę mistrzowska cena?

1379zł - 23% VAT = 1062 PLN ?!

A przy założeniu, że akurat te dwie gry są dla kogoś niepotrzebne i uda się je sprzedać po 50zł -> czyste PS3 320GB wychodzi za 962 PLN ?!?! Przecież takiej ceny jeszcze nie było nigdzie!

A że i tak robię zakupy spożywcze w Realu - tym bardziej jest mi to na rękę.

Proszę, rozwiejcie moje wątpliwości, jeśli się mylę. Poluję na ślicznotkę od jakiegoś czasu i właśnie na taką ofertę czekałem!

Czy to może być jakaś pułapka? Nie wiem - zła wersja oprogramowania? Jakaś starsza wersja konsoli? Cokolwiek w tym stylu?

Specjaliści - HELP!

Pozdrawiam,

Patryk

Wyżej masz napisane:

http://www.ps3site.pl/forum/topic/10750-gdzie-kupic-konsole/page__view__findpost__p__466587

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Jestem tu zupełnie nowy :)

Zarejestrowałem się, ponieważ totalnie zelektryzowała mnie ta real-owska promocja!

Czy tylko mi się tak wydaje czy to jest naprawdę mistrzowska cena?

1379zł - 23% VAT = 1062 PLN ?!

A przy założeniu, że akurat te dwie gry są dla kogoś niepotrzebne i uda się je sprzedać po 50zł -> czyste PS3 320GB wychodzi za 962 PLN ?!?! Przecież takiej ceny jeszcze nie było nigdzie!

A że i tak robię zakupy spożywcze w Realu - tym bardziej jest mi to na rękę.

Proszę, rozwiejcie moje wątpliwości, jeśli się mylę. Poluję na ślicznotkę od jakiegoś czasu i właśnie na taką ofertę czekałem!

Czy to może być jakaś pułapka? Nie wiem - zła wersja oprogramowania? Jakaś starsza wersja konsoli? Cokolwiek w tym stylu?

Specjaliści - HELP!

Pozdrawiam,

Patryk

Tak tyle będzie wynosić cena PS3 bez Vatu. Realowi bardziej się opłaca zamienić Vat na bony niż obniżyć cenę konsoli na czas promocji. I to nie jest żadna pułapka sklepy po prostu chcą się niekiedy pozbyć towaru z magazynu i dlatego są akcje z Vatem. Widocznie czekają na nowy zestaw a ten im zalega w magazynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja nie pytam o kwotę samą w sobie - umiem liczyć :]

Pytam o to, czy tam nie będzie żadnego haka w postaci - jak już pisałem - na przykład starej wersji oprogramowania lub samej konsoli...

Pamiętam jak czytałem ostatnio w jakimś wątku na forum, że trzeba zwracać uwagę na jakiś numer na pudełku - zgadza się? Jakich należy unikać?

Chcę wiedzieć, żeby nie wdepnąć... zrozumcie...

Edytowane przez mtbikerrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stara wersja oprogramowania - co za problem, wgrywasz 3.56 i juz jest najnowasza

wersja 320 gb - jest to najwiekszy dostepny oryginalnie dysk i najnowszy model

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

stara wersja oprogramowania - co za problem, wgrywasz 3.56 i juz jest najnowasza

wersja 320 gb - jest to najwiekszy dostepny oryginalnie dysk i najnowszy model

Super, dzięki za uspokojenie.

To ja już widzę tę kolejkę w Realu... ;)

Edytowane przez mtbikerrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Jestem tu zupełnie nowy :)

Zarejestrowałem się, ponieważ totalnie zelektryzowała mnie ta real-owska promocja!

Czy tylko mi się tak wydaje czy to jest naprawdę mistrzowska cena?

1379zł - 23% VAT = 1062 PLN ?!

A przy założeniu, że akurat te dwie gry są dla kogoś niepotrzebne i uda się je sprzedać po 50zł -> czyste PS3 320GB wychodzi za 962 PLN ?!?! Przecież takiej ceny jeszcze nie było nigdzie!

A że i tak robię zakupy spożywcze w Realu - tym bardziej jest mi to na rękę.

Proszę, rozwiejcie moje wątpliwości, jeśli się mylę. Poluję na ślicznotkę od jakiegoś czasu i właśnie na taką ofertę czekałem!

Czy to może być jakaś pułapka? Nie wiem - zła wersja oprogramowania? Jakaś starsza wersja konsoli? Cokolwiek w tym stylu?

Specjaliści - HELP!

Pozdrawiam,

Patryk

Tak się nie liczy odjecia podatku VAT. Cenę 1379zł musisz podzielić przez 1.23 to wyniesie cię 1121 z groszami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurde, tyle promocji mnie omija :/ Kasę będę miał dopiero w przyszłym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

http://www.real.pl/gazetki-i-katalogi/

W Realu 4 lutego można kupić Playstation 3 320gb z Uncharted 2 i LittleBigPlanet 1061.83zł oraz pada za 130.13zł po odjęciu podatku vat. Jest tylko mały haczyk podatek oddają w bonach Real, ale jak ktoś ma inne zakupy to nie ma to różnicy. :P

Promocja rzeczywiście fajna i cena konsoli też w promocji baardzo spoko, ale dla ścisłości - podpowiem jak sklep liczy cenę w takich sytuacjach. Nie chodzi tu o proste odjęcie 23% od ceny początkowej - czyli 1379 zł-317,17 zł=1061,83 zł. Żeby wiedzieć jaka będzie cena w promocji, należy cenę początkową podzielić przez 1,23. Czyli 1379 zł :1,23= ok. 1121 zł. Cena wychodzi odrobinę wyższa, ale i tak się opłaca :).

Edit: Korri mnie uprzedził :)

Edytowane przez sikor666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam--mam kolegę na stanowisku kierowniczym w Realu i to faktycznie jest tak jak opisane wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Potwierdzam--mam kolegę na stanowisku kierowniczym w Realu i to faktycznie jest tak jak opisane wyżej.

Dzięki za poprawkę. Cena i tak znakomita.

Panowie, doradźcie... kupować? Czy czekać? Jest szansa na lepszą cenę niż 1021zł za nowiutkie 320gb w najbliższym czasie...?

Na ceneo minimum 1175zł... 154zł to jednak nie w kij dmuchał...

Edytowane przez mtbikerrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak masz kasę to nad czym się zastanawiać? Jakbym dysponował kosiarką to jutro wieczorem już grał bym na konsoli.ZA taką cenę to dostaniesz 160-tkę bez żadnej gry.

Edytowane przez glimi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie czekal, chociaz w okresie komunijnym beda pewnie promocje na ps3 + (wiadomo co)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie czekal, chociaz w okresie komunijnym beda pewnie promocje na ps3 + (wiadomo co)

Pismo Święte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej killzone 3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem to Playstation 3 + LittleBigPlanet i Uncharted 2 oraz drugiego pada. Oddali około 300zł w bonach, tak więc konsolka wyszła jakieś 1100 zł, a pad 150zł. Gdybym sprzedał gry to Playstation 3 wychodzi za niecałe 1000zł. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a w Szczecinie, w salonie firmowym Sony przy Niepodległości PS3 Slim 160gb jest w promocji za 979zł. Tak więc jeżeli ktoś ma blisko i chce kupić akurat konsolę, to to jest chyba ciekawa oferta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie mieszkam w szczecinie xD Wie ktoś może o jakichś promocjach w trójmieście? Może w sony centre w Gdyni też mają promocję jakąś. Trzeba będzie zajrzeć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, chciałbym kupić konsole, nie macie moze jakiegos info co do promocji w okolicach krakowa lub bielska ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Saturnie jest PS3 320 z LBP2 za 1340zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×