Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w domku zgościła czrnulka.

MM Olsztyn 999 zł. O 9-ej cztery sztuki, po 15 min pusto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w domku zgościła czrnulka.

MM Olsztyn 999 zł. O 9-ej cztery sztuki, po 15 min pusto.

O 7:00 było 12 szt, 7:10 zostały 2 szt. Wychodząc ze sklepu 7:30 w koszu leżały 4 szt. Także dokładali w trakcie ubywania towaru... Ale co tam, ważne że jest :) Czas na peryferia i gierki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam sie do zakupu Ps3. Aktualnie we Wroclawiu, w MM, w Galerii Dominikanskiej boundle Ps3 320gb + gow3 + u2 kosztuje 1299. Oplaca sie kupic taki zestaw w tej cenie czy moze czekac jeszcze na przeceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zależy od ceny...

ps. stałem się szczęśliwym posiadaczem PS3 320GB za 999zł z MM w Olsztynie :)

Szły jak ciepłe bułeczki ,ale hamstwa i handlarzy na szczęście nie było ;)

A nie widziałeś gdzieś może God of War 3 po 55 zeta w Olsztynie ? Jak by były to od razu bym jutro pojechał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jeśli ktoś jest zainteresowany to w Media Markcie w Płocku są PS3 320GB+GOW3+KILLZONE2 za 1199zł. Ja zakupiłem wczoraj o 20 :) Było ich jeszcze co najmniej ze 20-30 jak wychodziłem. Do tego jeśli kogoś interesuje U1 i U2 to w empiku w Mazovi (Płock) jest 250GB + U1 + U2 za 1299zł, niestety tylko 1 sztuka.

Edytowane przez Vladus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To widze ze te Media Markty to kazde miasto wali swoja cene "widzi mi sie" bylem dzis w Gorzowie Wlkp i tam dwie oferty 320gb +killzone 2 + gow 3 za 1399!!! oraz 320gb + Move 1499zl nie kupilem nic :)

beznadzieja...czekam dalej. Jak widze wasze ceny to az mnie skreca srednio o 200zl taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również czekam na jakąś oferte, za około 1000zł ps3 slimke 320gb :P. Moja czarnulka 60gb ostatnio padła (ylod) ;/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hawki

Dzięki za informację. Długo czekałem na taką okazję ale było warto.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli blisko mieszkasz i możesz odebrać osobiście to warto, ale jak chcesz opcję wysyłki która nie jest dostępna za pobraniem to ja bym nie ryzykował. Ja chyba znalazłem konsolkę dla siebie, w moim mieście myślę że za 950zł uda mi się wziąć, wersja 160gb. Nie jest to jakaś świetna oferta ale ciężko teraz coś znaleźć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od kiedy jak sie cos wygrywa to dostaje sie paragon?

Przepraszam, źle napisałem. Nie paragon, a gwarancja jest podbita na tę datę. Dokładne słowa:

"gwarancja jest podbita przez agencję reklamowa z dniem 13.12.2010"

Czy taka gwarancja jest ważna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem powinienes miec dowod zakupu (paragon faktura), zreszta na forum masz temat o gwarancji.

ps. aukcja zostala usunieta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/show_item.php?item=1432520516 warto? Nie obchodzi mnie JAILBREAK tylko ps3 slim. A 999 zl za 250 giga to chyba dobra cena. Pytalem typa czy konsola jest nowa i czy ma gwarancje. Odpisal mi :witam, stan konsoli idealny, gwarancja na podstawie paragonu 1 rok.

To znaczy od kiedy obowiazuje ta gwarancja? Bo konsola jak rozumiem nie jest nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko, jak to wygląda z gwarancją w konsoli, którą bym kupił od kogoś kto dostał ją przy przedłużeniu abonamentu? Już niedługo do was dołączę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/show_item.php?item=1432520516 warto? Nie obchodzi mnie JAILBREAK tylko ps3 slim. A 999 zl za 250 giga to chyba dobra cena. Pytalem typa czy konsola jest nowa i czy ma gwarancje. Odpisal mi :witam, stan konsoli idealny, gwarancja na podstawie paragonu 1 rok.

To znaczy od kiedy obowiazuje ta gwarancja? Bo konsola jak rozumiem nie jest nowa.

A my wróżki? Na podstawie paragonu, czyli wtedy kiedy paragon został wydrukowany.

Zapytaj się sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konsola z Jailbreak 3.55 czy z wgranym do konsoli softem CFW 3.55 bo to już może być większy problem niż samo wyjęcie Jailbreka? obecnie soft konsoli to OFW 3.56.Poza tym o ile się nie mylę to czy Jailbreak nie jest prawnie zabroniony i tym samym czy aukcja nie narusza regulaminu allegro?

Edytowane przez zbawiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się gdzies jeszcze kupic fata 80 nowke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro używki. Fatów już nie produkują. Teraz są same slimiki 160 i 320

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

http://www.real.pl/gazetki-i-katalogi/

W Realu 4 lutego można kupić Playstation 3 320gb z Uncharted 2 i LittleBigPlanet 1061.83zł oraz pada za 130.13zł po odjęciu podatku vat. Jest tylko mały haczyk podatek oddają w bonach Real, ale jak ktoś ma inne zakupy to nie ma to różnicy. :P

Edytowane przez Ponury0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×