Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie czy jak kupie angielska wersje to bede mogl sciagnac polski jezyk ?

nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Raczej nie.

A co do misji w muzeum. Przecież Nate nie miał innego pistoletu tylko ten co dał mu Flynn. Do tego nie brał broni, bo myślał, że wszystko pójdzie jak z płatka i nikt ich nie nakryje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak z wersjami językowymi, że w kazdym kraju ma się wszystkie je do wyboru?

Przecież my możemy sobie swobodnie ustawić inny język tekstu czy mowy, tak samo było zresztą w jedyne.

Ostatnio skończyłem właśnie Uncharted zarówno jedynkę jak i dwójkę i to chyba najlepszy cykl gier na PS3 i w ogóle wśród gier na każdej platformie. Z takich dwóczęściówek to jeszcze bym chyba wymienił Baldur's Gate (mimo, że całkiem inne doznania oferują te gry), tyle, że przygody Nathana będą kontynuowane a losy dziecka Bhaala już niestety nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak z wersjami językowymi, że w kazdym kraju ma się wszystkie je do wyboru?

Przecież my możemy sobie swobodnie ustawić inny język tekstu czy mowy, tak samo było zresztą w jedyne.

Ostatnio skończyłem właśnie Uncharted zarówno jedynkę jak i dwójkę i to chyba najlepszy cykl gier na PS3 i w ogóle wśród gier na każdej platformie. Z takich dwóczęściówek to jeszcze bym chyba wymienił Baldur's Gate (mimo, że całkiem inne doznania oferują te gry), tyle, że przygody Nathana będą kontynuowane a losy dziecka Bhaala już niestety nie.

niestety nie. w anglii jest tylko jedna wersja jezykowa - angielska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy kolega sie orientuje ale przyduszanie przeciwnikow nie powoduje smierci tylko utrate przytomnosci. po drugie - owy straznik ktorego sie zrzucilo z dachu wpada jak sam stwierdziles do oceanu/morza a jezeli spojzysz na niego jeszcze chwile to zobaczysz ze plynie do brzegu w wodzie. no i gdzie tu sens? gdzie logika?

Sory ale nie patrzyłem tam. Zresztą czy Nate mógł ze 100% pewnością przewidzieć że przeżyje?

I jeszcze pytanie co do multi. Zauważyłem że niektórzy mając dopiero 15-17 level posiadają juz dopalacz Zemsta (wyrzucenie granatu po śmierci). Kolejne dobrodziejstwo Limitowanej Edycji? Bo o ile rozumiem że dostają złote kałachy i skórki Navarry czy E.Raja to nie rozumiem czemu maja lepsze dopalacze od swoich "rówieśników".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze pytanie co do multi. Zauważyłem że niektórzy mając dopiero 15-17 level posiadają juz dopalacz Zemsta (wyrzucenie granatu po śmierci). Kolejne dobrodziejstwo Limitowanej Edycji? Bo o ile rozumiem że dostają złote kałachy i skórki Navarry czy E.Raja to nie rozumiem czemu maja lepsze dopalacze od swoich "rówieśników".

Zamawiając pre-order U2 dostawalo sie "redeem code card". Wpisanie tego kodu w Playstation Store > Redeem Codes umożliwia kupienie wlasnie tego boostera niezaleznie od levelu na jakim jestes. Swoja droga ciekawe czy ma ktos na sprzedaz taki kodzik :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z tym, że gracze, którzy kupili edycję kolekcjonerską mają jakiś dopalacz wcześniej niż "normalni" gracze jest beznadziejny. Rozumiem, jakieś wizualne bajery (coś jak złoty Lancer w GoW2) albo inne pierduły nic nie wnoszące do samej rozgrywki, ale takie coś jest wg mnie nie fair.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z tym, że gracze, którzy kupili edycję kolekcjonerską mają jakiś dopalacz wcześniej niż "normalni" gracze jest beznadziejny. Rozumiem, jakieś wizualne bajery (coś jak złoty Lancer w GoW2) albo inne pierduły nic nie wnoszące do samej rozgrywki, ale takie coś jest wg mnie nie fair.

No własnie. Chociaż wg mnie dopalacz zemsta mało daje bo sami możemy tuż przed smiercia wyrzucić granat (nie zawsze sieudaje ale czasami mamy szansę nawet na to by przeżyć). Nie wiem jednak jak z innymi dopalaczami ale jak dla mnie to najlepiej by tacy ludzie uzywali W Połowie Pusty lub Inwalida :) (czy jakos tak)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może już to wiecie wszyscy, ale spróbujcie uderzyć Flyna podczas misji

szukania Shambali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z tym, że gracze, którzy kupili edycję kolekcjonerską mają jakiś dopalacz wcześniej niż "normalni" gracze jest beznadziejny. Rozumiem, jakieś wizualne bajery (coś jak złoty Lancer w GoW2) albo inne pierduły nic nie wnoszące do samej rozgrywki, ale takie coś jest wg mnie nie fair.

Nie przesadzajmy, to nie jest jakis tam dopalacz ktory psuje rozgrywke swoja "zajebistoscia", rowniez nie jest tez ekskluzywny, mily dodatek do 2 zlotych broni i skorek dodatkowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba ten pomysł z kupowaniem postaci w trybie jednego gracza. Francis Drake i Pączkowy Drake fajnie wglądają :) A co do broni to bardzo lubie ten złoty pistolet Eddye'go z drake's fortune.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może już to wiecie wszyscy, ale spróbujcie uderzyć Flyna podczas misji

szukania Shambali

A spróbuj do niego strzelić gdy otwiera okno/wejście do wierzy w misji w muzeum ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodząc drugi raz U2 (na miażdżącym) zauważyłem kilka poprawek w tłumaczeniu np. dialog:

-Drake został zauważony w sektorze osiemnastym.

-Powiedz że nie jesteśmy w osiemanstym.

Poprawiona wersja:

-Drake został zauważony w sektorze osiemnastym.

-Powiedz że jesteśmy w sektorze dziewiętnastym.

Nie doszedłem jeszcze do momentu gdy Drake nawija po francusku przy jaskini lodowej ale mam nadzieję że to też poprawili, no i te słynne "Dogonię Cię!".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem grę na poziomie łatwym i teraz zaczynam grac na poziomie normal. Zauważyłem, że nie ma już skarbów w miejscach w których za pierwszym razem były.

Czy tak ma być??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak ma być. Teraz zbierasz tylko te skarby które ominąłeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy może mi ktoś powiedzieć czy można grać w U2 we dwóch, na 2 padach ale na jednej konsoli?Jeżeli tak to w jaki sposób skonfigurować?

Wiem, banalne pytanie ale nie ukrywam, iż jestem totalnym nowicjuszem jeżeli chodzi o PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jest wiele gier, w których mozna grać w dwóch na jednej konsoli, ale niestety Uncharted 2 do nich nie należy. Pozostaje tylko tryb online i gra w sieci z innymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w polskiej wersji językowej jest jeszcze jakiś inny język poza polskim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w polskiej wersji językowej jest jeszcze jakiś inny język poza polskim?

Tak. Oprócz Polskiego w grze występuje także m.in.: Angielski, Rosyjski i inne. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukalem tu na forum ale troche tych stron duzo (103) Wiedz zapytam gdzie moge znalesc (rozdzial) to dziwna relikwie i drugie pytanie bo przeszedelem na normalu i zabieram sie za miarzdzacy tryb i chce znalesc reszte skarbow i pytanie czy jest to mozliwe znalesc cale 100 bo ja po ukonczeniu mam 71 a szukalem dokladnie czy jest gdzies opis gdzie one leza bo trzeci raz to mi sie nie bedzie chcialo przechodzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukalem tu na forum ale troche tych stron duzo (103) Wiedz zapytam gdzie moge znalesc (rozdzial) to dziwna relikwie i drugie pytanie bo przeszedelem na normalu i zabieram sie za miarzdzacy tryb i chce znalesc reszte skarbow i pytanie czy jest to mozliwe znalesc cale 100 bo ja po ukonczeniu mam 71 a szukalem dokladnie czy jest gdzies opis gdzie one leza bo trzeci raz to mi sie nie bedzie chcialo przechodzic.

http://www.ps3site.pl/znajdz-wszystkie-skarby-w-uncharted-2/21925/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem grę i wiem że jeszcze nie raz ją przejde. Świetny klimat i miodność gry.

Co do trofeów, to skarby jakoś ciężko mi wpadają mimo iż starłem się dokonanie przeglądać lokacje.

Nie powiem że już chciałbym zobaczyć termin premiery 3 części przygód Drake'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można używać tych wszystkich bonusów jeśli gram na miażdżącym i chcę żeby wpadło mi trofeum za skończenie gry na tym poziomie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można używać tych wszystkich bonusów jeśli gram na miażdżącym i chcę żeby wpadło mi trofeum za skończenie gry na tym poziomie?

Nie mozna ale wbrew pozorom nie jest tak trudno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem grę na poziomie łatwym i teraz zaczynam grac na poziomie normal.

Oszczedz sobie czasu i graj odrazu na HARD. Potem i tak czeka cie jeszcze dodatkowy najtrudniejszy poziom jesli chcesz zdobyc Platynke. A grajac na HARD trofea na latwiejszych poziomach trudnosci automatycznie wpadna...

Swoja droga dopiero ten ostatni odblokowalny poziom mozna nazwac TRUDNYM w miare... momentami.. Np. Pociag (ten helikopter) :/ troche nerwow tam stracilem ;) i w gompie troszku ;)

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×