Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

A tak mi wpadło 

 

Edytowane przez stachna01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy ile przewidują części AC. Jeśli to będzie trylogia to Desmonda na pewno w trójce zobaczymy dużo i bardzo dobrze, bo mnie elementy z teraźniejszości bardzo się spodobały.

Z Ezio bym już się pożegnał - wypełnił swoją rolę jak prorok, a mamy w końcu jeszcze kilkaset lat w których działali jego potomkowie nieruszonych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tekstu z twojego spoilera - to nie Ezio tylko Desmond był (...) wiadomo kim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o kolejne części to mi się marzy żeby któraś kolejna miała miejsce w wiktoriańskiej Anglii. kosmiczne byłoby latanie po dzielnicach portowych Londynu.

Edytowane przez Koolka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie mam gry, ale pytam za kumpla, który kupił na aukcji na allegro nowego Assasina z polskimi napisami(podobno)

Tylko za nic w świecie nie może ich uruchomić i nawet nie wie gdzie i jak(twierdzi, że nie da się wybierać wersji napisów). Ja nie widziałem nawet menu, stąd moja prośba. Czy może ktoś napisać jak wybrać polski tekst?

Z góry dzięki!

Jednak okazało się, że zaszła pomyłka i gra idzie do zwrotu, ponieważ nie ma w niej polskich napisów

Edytowane przez rewiblack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 tak sobie pomyślałem, trochę szkoda ze nie dali możliwości likwidowania wszystkich celów jak w Hitmanie na sillent ..  i szkoda ze nie dostaje się tytułu zabójcy,  takiego z rankingu, .. tak jak to było w MGS3 i w Hitmanach, 

 na 4, bo 3 wiadome ze będzie Roma .. widzę kilka opcji: secesyjny wiedeń, barokowy paryż, albo wiktoriańska anglia  :biggrin: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 i szkoda ze nie dostaje się tytułu zabójcy,  takiego z rankingu, .. tak jak to było w MGS3 i w Hitmanach, 

Nie bardzo rozumiem o co chodzi ? Jakiego tytułu z rankingu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem o co chodzi ? Jakiego tytułu z rankingu ?

niejasno napisałem, w hitmanie po kazdej misji w zależności od tego jak przechodziłeś, dostawałes na końcu tytuł np. rzeźnik, profesionalista, cichy zabójca itd ... w MGS3 na końcu jak skończyłem miałem Shark ... szkoda ze w AC2 nie poszli tym tropem, walka z niektórymi celami jest w pisana w scenariusz tak, ze nie da się ich zlikwidować cichaczem, ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja boję się tylko jednego - nowej polityki ubisoftu. Tej wedle, której głosili ostatnio "róbmy krótsze i łatwiejsze gry". Co gorsza, całkiem sprawnie im idzie realizacja tej tezy (vide nowy Splinter Cell - na normalu robi się go w 5 - tak właśnie, PIĘĆ godzin.) Jeśli assassinowi też się dostanie (a jak wszyscy wiemy już teraz walki w AC nijak nie można nazwać wymagającą) tym "krótsze i łatwiejsze" to wyjdzie z tego papka dla mas i pseudodebili.

PS. czajenie się na ofiary w zamglonych uliczkach londynu to byłoby TO!!!

Edytowane przez Triku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na XVI - wieczną Polskę? Albo najlepiej XV wiek i bitwa pod Grunwaldem biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na XVI - wieczną Polskę? Albo najlepiej XV wiek i bitwa pod Grunwaldem biggrin.gif

To by byl krok do tylu, a nie do przodu na osi wiekow ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem dziś przygodę z AC 2 i jestem pod ogromnym wrażeniem .

Historia bardzo fajnie się rozkręca, na początku jesteś zwykłym chłopakiem pomagasz rodzinie itd, pózniej następuje nagły zwrot akcji i zostajemy rzuceni w wir zdarzeń .

Honor, ojczyzna, zdrada takie tematy juz w pierwszych kilku godzinach podejmuje gra .

Jak narazie jestem zajebiście zadowolony, mam nadzieję na kawałek ciekawej historii po pustawym GoW 3 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem dziś przygodę z AC 2 i jestem pod ogromnym wrażeniem .

Historia bardzo fajnie się rozkręca, na początku jesteś zwykłym chłopakiem pomagasz rodzinie itd, pózniej następuje nagły zwrot akcji i zostajemy rzuceni w wir zdarzeń .

Honor, ojczyzna, zdrada takie tematy juz w pierwszych kilku godzinach podejmuje gra .

Jak narazie jestem zajebiście zadowolony, mam nadzieję na kawałek ciekawej historii po pustawym GoW 3 .

Na pewno się nie zawiedziesz pomimo słabego zakończenia i ostatniej walki. Na szczęście zbieranie glyphów i ułożenie ich ukazuje nowy horyzont i punkt odniesienia jeśli chodzi o tą historię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mogę sie jakos przekonac do tej gry. sterowanie jest malo intuicyjne lub zbyt intuicyjne... w kazdym razie wystarczy biec przed siebie i caly czas skakac a nasza postac robi akrobacje. proponuje sie przebiec 2 min nie patrzac na ekran a potem 2 min patrzac, zadnej roznicy raczej nie bedzie. poza tym przemiesza sie strasznie wolno, a samo miasto nie urzekło mnie ani troche. w dodatku system walki jest dosc kiepski no i ogolnie nie polecam.. chociaz mialem chec pobawic sie w "assassina" to ta gra mnie wystarczająco zniechecila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zrobić trofeum to ze złapaniem kuriera Borgi czy jakoś tak?

jak on wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam to ten kurier jest ubrany na czerwono i na początku zawsze biegnie w Twoją stronę a gdy dobiega za blisko to zmienia kierunek biegu i zaczyna uciekać. Zauważyłem, że jak na niego nie patrzysz ( stoisz tyłem ) to spokojnie możesz poczekać aż podbiegnie, szybko się odwrócić i go złapać. Trofeum łatwe do zdobycia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz dostałem w swoje rączki AC2 i powiem szczerze gar jest dobra ale tylko dobra Spodziewałem się po te grze dużo dużo więcej i o ile większość to takie drobne rzeczy które mogły by być poprawione to dwie rzeczy mi przeszkadzają

1)Nie czuje tej fabuły a to wszystko przez bardzo schematyczne questy Wszystko na jedno kopyto:/

2)Poziom gry Czuje się jakbym grał na super max easy i to mnie strasznie odrzuca Jestem gdzieś w połowie a jeszcze ani razu nie zginąłem zaciukany przez strażników czy coś w tym stylu

Jedyne moje zgony to takie moje kombinowanie w stylu wolnym czy dam radę to czy tamto i jak mi się nudzi to skacze z baaardzo wysoka i łapie się krawężnika i to prawie dosłownie bo z obojętnie jak wysoka skaczesz jesteś w stanie złapać się okna czy tam parapetu parterowego:) he he koleś ma mocne łapy :)

Edytowane przez globus20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zdobyc trofeum z tym zabiciem 10 osob bez mojego obrazenia. moge np. 10 lucznikow po cichu zabic czy musze w grupie walczyc wielkiej i zabijac. sorry za brak polskich znakow, cos mi padlo w klawiaturze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×