Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: 1943

Rekomendowane odpowiedzi

no ja podejżewałem, że gra zrobi niemałą furorę. czego chcieć więcej slot tani, grywalność i gameplay prawie jak w bad company na silniku frostbite i to zaledwie ok. 550mb. trial sprawdzony ruszam po slocika. czy moglby ktos polecic jakis nie drogi dobry hs?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema BF maniaki :-) Moze mi ktos wytlumaczyc ,o co chodzi z tymi slocikami? Ludzie pisza ze musza sobie jakiegos slocika wykupic ,nie kumam.Ja kupilem gre z konta USA .To moge grac tez na moim koncie europejskim? Czy moze za to kasuja konta czy cos ? Thx za odpowiedz

he slocik tzn ze jak gre wykupiles ze sklepu to mozesz ta gra podzielic z 4 osobami czyli masz wolne 4 sloty (czyli chca odkupic od kogos slocika po co maja placic 47zl jak odkupia od kogos np za 14zl a ten co kupil za 47zl sprzeda 4 sloty po 14zl to bedzie mial gre do przodu i troche złotowek,,,

mozesz grac na europejskim bez problemu, tylko jak tamten usuniesz ten usa to gra nie bedzie ci dzialac na europejskim(jakakolwiek gre sciagasz z jakiegos konta mozesz grac na swoim koncie tym pierworodnym czyli europejskim tylko nie mozesz usuwac kont z ktorych pobrales gre bo jak usuniesz to gra ,ktora zakupiles/sciagnales na tym koncie nie bedzie dzialac)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie slocik zakupiony czekam na dane do konta z moim slocikiem na BFa :) HSa mam w planach kupić więc nie długo będzie pro gaming. Wczoraj naprawdę mnie wciągło, ale trial się skończył na 2 kontach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ja podejżewałem, że gra zrobi niemałą furorę. czego chcieć więcej slot tani, grywalność i gameplay prawie jak w bad company na silniku frostbite i to zaledwie ok. 550mb. trial sprawdzony ruszam po slocika. czy moglby ktos polecic jakis nie drogi dobry hs?

ja ma hs samsunga wep250 na allegro po ok 45zl stał , mi dobrze odbiera bez zastrzezen , a moze masz gdzies komis z telefonami komorkowymi tam sie przejdz raczej kazdy zadziala :) jakby nie to odnies i powiedz ze nie dziala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony, że gra jest emocjalna. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto chce pograć z polakami może mnie dodać do listy:

PSNid: Vin2k9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,mam taki problem.Wczoraj sciagnalem demo BF 1943.Dzisiaj kliknalem zeby kupic Full wersje (z konta USA).Ale nie odinstalowalem dema,i byla taka opcja UNLOCK FULL GAME .Wszystko ladnie itd ale po activation i zalozeniu konta EA account ,dalej pokazywalo ze to TRIAL VERSION i ze za 30 minut sie wylaczy.WTF? Skasowalem wiec cala gre i chce sciagnac ponownie ta zakupiona Full Wersje ale nie ma takiej opcji .Moge tylko sciagac znow demo i ten Full Game activator ktory ma 6KB .Wie ktos o co biega?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czuć klimat Battlefielda, grywalność co najważniejsze również :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ,juz wszystko gra mam pelna wersje(jakis bug byl,albo cos namieszalem)czyli co zeby zwolac ekipe trzeba dodac tych co podali swoje ID do listy przyjaciol czy jak?Fajnie bylo by pograc z krajanami he he. A z tymi slotami to legalna sprawa jest ?Jakeis to dziwne ze moge sprzedac gre 4 osobom po kilkanascie zlotych,jaki to interes dla EA?I czy napewno moge grac na moim europejskim koncie jesli kupilem gre na konto z USA? Czy musze tworzyc nowy EA Account zeby grac pod moim nickiem z Europy?

Edytowane przez omaha_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh link nie dziala ; ) ale damy rade ; )ogladajac niewiem czy ten sam filmik ale zapewne tak powiem krótko gra m isie podoba niema co jst naprawde idealna jak zreszta sam Battlefield ; P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czuć klimat Battlefielda, grywalność co najważniejsze również :D

Zgadzam sie w 100%, jedyną sprawa która mnie denerwuje to to że nie można inverta włączyć w sterowaniu samolotem. troche dziwnie sie lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie w 100%, jedyną sprawa która mnie denerwuje to to że nie można inverta włączyć w sterowaniu samolotem. troche dziwnie sie lata.

a probowales ?? Bo mi sie wydaje ze druga opcja w ustawieniach sterowania to wlasnie invert podczas lotu... Czy sie myle ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale wypas gierka :D. No i myslalem caly czas ze jedna mapa bedzie a tu 3 juz widzialem :). Pierwsze podejscie do gry 3 godziny...

Pierwsze podejście do gry to 9h :D, jem śniadanie i siadam do gry z powrotem za chwilkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie mogę się połączyć ani z EA ani z grą. Pisało, że nie może znaleźć gier, a teraz, że nie można połączyć się z EA ... Co jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może servery im padły z przeciążenia :P bo dużo osób widzę że w to gra ;> ale zaraz sprawdze czy się łączę i dam edita.

Edit/ taa coś nie działa bo też nie mogę się połączyć

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaliście na stronie Battlefield 1943 piszą że po uzbieraniu 43,000,000 kills. udostępnią 4 mapę ? Trzeba działać żeby nas XBOX 360 nie prześcignął. :bunny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie moge sie połączyć. Ej a zdobywanie wyższych rank daje coś (nową broń itp.)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czytaliście na stronie Battlefield 1943 piszą że po uzbieraniu 43,000,000 kills. udostępnią 4 mapę ?

Wiemy :biggrin: . Ten cały challenge startuje koło godziny 20 i od tego czasu liczą się dopiero fragi.

Ej a zdobywanie wyższych rank daje coś (nową broń itp.)?
Z tego co wiem, to nie.

PS. Jak ktoś chętny do gry to dodawać do znajomych :D

Edytowane przez smiechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czytaliście na stronie Battlefield 1943 piszą że po uzbieraniu 43,000,000 kills. udostępnią 4 mapę ? Trzeba działać żeby nas XBOX 360 nie prześcignął. :bunny:

staram się jak mogę :D

Też nie moge sie połączyć. Ej a zdobywanie wyższych rank daje coś (nową broń itp.)?

mam już sergeant Gold i nic się nie zmieniło doszło kilka postcards

----- na głównej stronie bf'a też jest błąd jakiś servery im padły ;/ Ehh...

Jak od 20 liczą fragi to może o 20 jakaś ustaweczka ;>?

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czemu nie :) Jak będą servery stały to ja będę napewno :P

Edit: To ze strony Battlefield'a

We are running maintenance to help improve matchmaking, joining friends, & other technical issues. Servers will be back soon.

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwa pytania :P

1. czy gra się tylko na wake'u ? dlaczego w trialu tak krótko runda trwa ?

2. da się do tego podłączyć myszkę i klawiaturę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad. 1 Tak, jeśli ustawisz własny mecz. A Runda krótka bo to trial

Ad. 2 Nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×