Skocz do zawartości
kill

Ostatnio obejrzany film.

Rekomendowane odpowiedzi

Miłość - dobry polski film, polecam

 Miazga. Jeden z najlepszych dokumentów muzycznych, jakie w zyciu oglądałem. Doskonała muza. Doskonała historia.

 

@Sushi

Grają, grają tylko w tych niszowych kinach, nie szukaj w multiplexach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Last Stand 4,5(5)/10 - Oj słabiutko. Arni w kiepskiej kondycji, a film lekko przynudza w pewnych momentach. Tyle punktów dla Arniego, a co , niech ma. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem "The Purge" pomysł nawet ciekawy, jednak sama końcówka średnia.
Z seriali jestem na etapie Gry o Tron oraz Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

New World - koreański, mafijny majstersztyk. Film z 2013 roku. Jeden z najlepszych filmów, jakie widziałem w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oblivion = 8+

Sunshine = 8-

Moon = 7+

 

 

3 filmy dające troszkę do myślenia o przyszłości ludzkości. Niewiele w nich akcji, więc fani blockbusterów albo ludzie szukający czystej rozpierduchy raczej nie mają czego szukać. Ale wszyscy inni, którzy chcą trochę rozkminy przy filmie, troszkę dołujących klimatów odnajdą się w nich jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwe zło  8/10

Obecność - tu nawet mogę dać 10/10 takie filmy mógłbym oglądać non stop :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oblivion - całkiem dobry film s-f, dobra muzyka klimat niczym z Mass Effect :), jak dla mnie 4+/5

Diaz - Don't Clean up this Blood - film na faktach z policyjnego "rajdu" na szkołę, która była noclegiem dla demonstrantów szczytu G8 w Genui, mocny film 4+/5

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezniszczalni 2 - Słabiutki film, nudny i strasznie przewidywalny. Albo jest jeszcze taka opcja, że wyrosłem z takich filmów. 5/10

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 Jump Street 6/10 - nawet niezła komedyjka, choć myślałem, że to będzie totalny szit. :)

Oblivion 7(7,5)/10 - ciekawe S-F, dobrze się ogląda. Dałbym 8 gdybym zobaczył jakiś kosmitów. Przez cały film na nie czekałem i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Red - 8/10 - Bardzo fajny film na podstawie komiksu :)

 

 http://www.youtube.com/watch?v=rMCh4etBbkU 

 

The Great Gatsby - 9/10 - sam na serio nie wiem co mi się spodobało w tym filmie ale bardzo mi podszedł.

 

 http://www.youtube.com/watch?v=rARN6agiW7o 

 

R.I.P.D - 8/10 - Bardzo fajny film, wg. mnie udało mu się to czego nie udało się MiB3.

 

 http://www.youtube.com/watch?v=X07xNrVd7DU 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jack Reacher 7/10 - Po tym polskim debilnym podtytułem "jednym strzałem" sądziłem, że to będzie tempa strzelanka z debilnymi gagami itp. Ale film okazał się całkiem ciekawym kryminałem. :D

Argo 7/10 - Sprawny i ciekawy z fajnym pomysłem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oblivion - 2013 - 4/10

Film mnie totalnie rozczarował. Słaba fabuła, słabe efekty, Tom cruise jak zwykle (ostatnio) słaby i nijaki. Ale flaga amerykańska była, jak zwykle.

 

Detachment - 2011 - 8/10

Świetny film, rewelacyjny Adrien Brody.

 

The Words - Między Wierszami - 2012 - 7/10

Warto obejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówcę w kwestii Oblivion.

Film ma zadatki na przylepienie mu łatki "epicki" ale to tylko zadatki. Fajna ścieżka dziwiękowa i scenografia przypominająca obrazy malarzy sci-fi z lat 80tych (przeszklone domy lewitujące w chmurach, piramidy drenujące oceany, rozjebany Księżyc. Wszystko fajnie.

 

Z drugiej strony mamy holywoodzką sztampę fabularną (np. brudny ruch oporu), tandetny ryj szpanującego tricepsami sekciarza, Toma Cruisa , Morgan Freeman znów jako Bóg, niedorzeczny scenariusz i tandetny amerykański happy end.

 

Film ewidentnie oglądalny, ale złudnie pozujący na ambitne, epickie sci-fi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze to po prostu jest ambitne, epickie sci-fi? Fabula fajna jak dawno w zadnych filmie SCI-FI. Postapokaliptyczna wizja zycia na Ziemi. Oprawa dzwiekowa miazdzaca cycki niczym w filmie Tron. Moze nie jest to ideal 10/10 ale jest to kanal mega dobrego staromodnego filmu, ktory naprawde daje rade. Gdyby morgan nie byl bogiem, a tom'a zastapili kims innym to pewnie by wszystko gralo:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stoker - można obejrzeć ale bez szału

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze to po prostu jest ambitne, epickie sci-fi? Fabula fajna jak dawno w zadnych filmie SCI-FI. Postapokaliptyczna wizja zycia na Ziemi. Oprawa dzwiekowa miazdzaca cycki niczym w filmie Tron. Moze nie jest to ideal 10/10 ale jest to kanal mega dobrego staromodnego filmu, ktory naprawde daje rade. Gdyby morgan nie byl bogiem, a tom'a zastapili kims innym to pewnie by wszystko gralo:)

To nie jest ambitne, epickie sci-fi. Jest takie w deseń ambitności i epickości, ale nie do końca, bo coś się zjebało po drodze (w przystanku Holywood). Fajna muza, zgadzam się i szkice koncepcyjne artystów (przeniesione na celuloid) też niczego sobie. Masz rację, że wymiana rutyniarzy Freemana i Cruise wpłynęłaby dodatnio na odczucia po projekcji filmu ale i tak nie przeważyła by szali.

 

Chcesz zobaczyć jak się robi (bez epickości może, bo budżet nie ten) dobre sci-fi? Proszę:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imho, Moon to sinusoidalny film, jeżeli chodzi o zaciekawienie widza tematem filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest ambitne, epickie sci-fi. Jest takie w deseń ambitności i epickości, ale nie do końca, bo coś się zjebało po drodze (w przystanku Holywood). Fajna muza, zgadzam się i szkice koncepcyjne artystów (przeniesione na celuloid) też niczego sobie. Masz rację, że wymiana rutyniarzy Freemana i Cruise wpłynęłaby dodatnio na odczucia po projekcji filmu ale i tak nie przeważyła by szali.

 

Chcesz zobaczyć jak się robi (bez epickości może, bo budżet nie ten) dobre sci-fi? Proszę:

 

 

 

Gdybys czytal ten watek, to na samej gorze tej strony bys widzial, ze juz wystawilem ocene temu filmowi i nie wklejal mi go ponownie^^ :P Nadal jednak uwazam, ze Oblivion jest dobrym filmem, poziomem porownywalnym z Moon'em, a moze nawet lepszym, tylko trzeba na pewne rzeczy przymknac oko, co zreszta trzeba rowniez zrobic przy filmie Moon. Klimatem i epickoscia od tych dwoch bardziej podobal mi sie Sunshine, ktory odczuciami bardzo mi przypomina film Ukryty wymiar oraz gre Dead Space.

Edytowane przez mroczas87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, przeoczyłem Moon, któremu dałeś 7/10. W sumie dobra ocena.

Nie komentuje Sunshine, bo w kinie widziałem na premierze, czyli wieki temu i nie wiele pamiętam. Taka scena, że Słońce jest na całym ekranie i muzyka wzniosła pobrzmiewa, mi utkwiła i to tyle.

 

Event Horizon spoczko filmik.

Edytowane przez Alpaczino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Władca Pierścieni - Drużyna Pierścienia 9/10

Dałbym 10 ale było za dużo rozbieżności z książką a ja lubię jak adaptacja pokrywa się całkowicie z pierwowzorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Impossible - dobry, film na podstawie prawdziwej katastrofy tsunami z 2004 r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Man of Tai Chi 7/10. Można obejrzeć. Fabuła do bólu oklepana jeśli chodzi o filmy kopane, ale sceny walk są ok. Miłośnikom realizmu odradzam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×