Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Czy multi w RDR jest podobne do Unchrted? tzn czy bronie mamy narzucone i zbieramy je z planszy czy przed meczem wybieramy broń którą mamy odblokowaną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Pomyślę o tym, ale w każdej grze najważniejsza dla mnie jest fabuła, którą chcę poznać jak najszybciej. Zostało mi trochę ponad połowa misji fabularnych, więc czasu mam sporo. Postaram się "po drodze" zdziałać jak najwięcej, choć na platynkę w RDR się nie nastawiam.

Jedno jest pewne. W odróżnieniu od GTA ta gra przykuła mnie do ekranu na dłużej i zapewne mnóstwo czasu spędzę bawiąc się w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra oczywiście nie musi się podobać i zgodzę się tu z Kopaczkiem. Osobiście po kilku dniach męczenia się z tym tytułem sprzedałem go w cholerę. Przekonywanie się na siłę nic nie dało. No ale ja nie lubię sandboxów i w sumie chciałem tylko zobaczyć w czym rzecz i skąd taki hype. No i nie wiem nadal.

Jak można chwalić grafikę? Rozłażące się wszędzie tesktury w baaardzo niskiej rozdzielczości. Każda krawędź tnie oczy jak piła kanadyjskiego drwala. Krzaczki święcą na prerii jakby rodziły brylanty a nie liście. Koń z pełnego biegu zatrzymuje się w miejscu, albo sunie chwile jak na szynach, do tego dochodzi teleportacja w co bardziej zagmatwanych miejscach. Nasza postać co i nóż się gdzieś blokuje i o coś zaczepia. Do tego masowy pop-up. Długo by wymieniać jeszcze błędy i glitche. Panowie, takie gry to się robiło w zeszłej generacji....

Gameplay jak to gameplay. Przynieś, wynieś, pozamiataj. Po kilku godzinach robienia w kółko tych samych trzech misji na krzyż można zwrócić posiłek.

Dialogi fajne? Od słyszenia co 5 minut np. Good day to you Mrs. McFarlane i Nice to see you Mr. Marston miałem ochotę by ktoś ich w końcu zabił.

Multi to porażka. Każdy siedzi na dachu i czeka aż ktoś przeleci. W dodatku auto-aim jest zależny od większości graczy a nie od tego co wybraliśmy w opcjach. Może tryby HC są fajne, ale nie zamierzam się męczyć tak długo by tego doświadczyć, bo z miejsca mogę wybrać 10 lepszych gier online.

Klimat jest ok, fabuła też się zapowiadała dobrze. Ja jednak wymagam więcej od gier. Nie lubię jak się wynosi na ołtarze taki niedopracowany produkt.

To moja osobista opinia. Gra mi się bardzo nie podobała. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra oczywiście nie musi się podobać i zgodzę się tu z Kopaczkiem. Osobiście po kilku dniach męczenia się z tym tytułem sprzedałem go w cholerę. Przekonywanie się na siłę nic nie dało. No ale ja nie lubię sandboxów i w sumie chciałem tylko zobaczyć w czym rzecz i skąd taki hype. No i nie wiem nadal.

Jak można chwalić grafikę? Rozłażące się wszędzie tesktury w baaardzo niskiej rozdzielczości. Każda krawędź tnie oczy jak piła kanadyjskiego drwala. Krzaczki święcą na prerii jakby rodziły brylanty a nie liście. Koń z pełnego biegu zatrzymuje się w miejscu, albo sunie chwile jak na szynach, do tego dochodzi teleportacja w co bardziej zagmatwanych miejscach. Nasza postać co i nóż się gdzieś blokuje i o coś zaczepia. Do tego masowy pop-up. Długo by wymieniać jeszcze błędy i glitche. Panowie, takie gry to się robiło w zeszłej generacji....

Gameplay jak to gameplay. Przynieś, wynieś, pozamiataj. Po kilku godzinach robienia w kółko tych samych trzech misji na krzyż można zwrócić posiłek.

Dialogi fajne? Od słyszenia co 5 minut np. Good day to you Mrs. McFarlane i Nice to see you Mr. Marston miałem ochotę by ktoś ich w końcu zabił.

Multi to porażka. Każdy siedzi na dachu i czeka aż ktoś przeleci. W dodatku auto-aim jest zależny od większości graczy a nie od tego co wybraliśmy w opcjach. Może tryby HC są fajne, ale nie zamierzam się męczyć tak długo by tego doświadczyć, bo z miejsca mogę wybrać 10 lepszych gier online.

Klimat jest ok, fabuła też się zapowiadała dobrze. Ja jednak wymagam więcej od gier. Nie lubię jak się wynosi na ołtarze taki niedopracowany produkt.

To moja osobista opinia. Gra mi się bardzo nie podobała. Pozdro.

Multi jest ok, szczególnie free roam. Single też jest dobry,ale męczyły mnie dobijanie 10lvl z challenge'ów. Ciężko jest to wbić. Obecnie mam już 93% całej gry, do 100% jeszcze trochę grania mi zostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię jak się wynosi na ołtarze taki niedopracowany produkt.

Normalka w grach R* :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kill napisal. Grafika ma mimo ze ogolnie wszystko wyglada przyzwoicie i nie odpycha mnie od gry jest OK to ma spooooooooooroooo niedociagniec ktore w porzadnej produkcji nie powinny wystepowac. Wiec za grafike daje gdzies 7/10 moze 8/10. Ale juz gameplay mi sie bardzo podoba. Swiat duzy, misje po czasie sie powtarzaja i niektore teksty tez. Ale i tak u wazam ze roznorodnosc ich jest na dobrym poziomie. Tzn w niektorych grach mamy o mniejsza wiec jest OK :) Gra bardzo wciaga i bardzo fajnie mi sie w nia gra. Mam nadzieje ze ten multi tez bedzie ok. NArazie tylko na chwile tam wskoczylem . Zobaczymy jak to bedzie... Poki co bardzo zadowolony zgry i ciagne fabule dalej i mam nadzieje ze uda sie platynke zdobyc chociaz bedzie ciezko :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalka w grach R* :rolleyes:

Skads sie to wzielo nie? :). W prawie kazda gre od nich sie zajebiscie gra. Grafika zawsze grala drugorzedna role. Niektorym nieostre krawedzie i czasem doladowujace sie tekstury beda na tyle przeszkadzac ze gre odlozy, inni to zleja i skupia sie na dobrej zabawie. Na 10 grajacych w ta gre minimum jeden niezadowolony sie znajdzie. Dlatego 9/10 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepach w Anglii albo w Amazonie.

rockstarwarehouse210815.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wam, ale mi się ciągle ta gra wiesza. Dramat zawsze jest w Armadillo. Wejdę np. do Gunsmitha, podejdę do sprzedawcy, wcisnę kółko i ... wiesiek. Gra wychodzi do menu konsoli. Tragedia.Co do samej gry to zajebioza. Czy ktoś z was ma ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wam, ale mi się ciągle ta gra wiesza. Dramat zawsze jest w Armadillo. Wejdę np. do Gunsmitha, podejdę do sprzedawcy, wcisnę kółko i ... wiesiek. Gra wychodzi do menu konsoli. Tragedia.Co do samej gry to zajebioza. Czy ktoś z was ma ten problem?

U mnie z kolei to gra się zawiesza podczas zwykłego loadingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi jest ok, szczególnie free roam. Single też jest dobry,ale męczyły mnie dobijanie 10lvl z challenge'ów. Ciężko jest to wbić. Obecnie mam już 93% całej gry, do 100% jeszcze trochę grania mi zostało.

Tak sie sklada ze multi w tej grze to straszna kupa, ogromne lagi, kazdy kampi, na radarze masz pokazanych wrogow, nikt praktycznie nie gra z hardokorowym celowaniem, Free Roam po 5h jak juz ograsz wszystkie kryjowki robi sie strasznie monotonny.

O ile singiel to poezja (wbilem 100% i gram od nowa), to multi mozna krotko okreslic - zmarnowany potencjal / straszne badziewie.

Edytowane przez siux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie dobijam 100% z oczywistego powodu

Ehh JAck to kupa zrypał mi cały gameplay po main story wygląda jak orlando bloom z piratów i glosik ma jak jakiś komik... CZemu nie można Johnem grać zrypali to na maksa , jedyne usprawiedliwienie to że story tego wymaga...

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można chwalić grafikę? Rozłażące się wszędzie tesktury w baaardzo niskiej rozdzielczości. Każda krawędź tnie oczy jak piła kanadyjskiego drwala. Krzaczki święcą na prerii jakby rodziły brylanty a nie liście. Koń z pełnego biegu zatrzymuje się w miejscu, albo sunie chwile jak na szynach, do tego dochodzi teleportacja w co bardziej zagmatwanych miejscach. Nasza postać co i nóż się gdzieś blokuje i o coś zaczepia. Do tego masowy pop-up. Długo by wymieniać jeszcze błędy i glitche. Panowie, takie gry to się robiło w zeszłej generacji....

To moja osobista opinia. Gra mi się bardzo nie podobała. Pozdro.

... człowieku jeżeli mówimy o grafice to weź też pod uwagę ogół - a przepraszam krzaki to faktycznie bardziej istotna sprawa niż np. zmiany pogodowe, ... nie wiem czy widziałeś jak zrobi się burza, przywali grzmot, rozjaśnia się niebo, do tego robią się kałuże, noc, świt, południe, wieczór, zmierzch - wg mnie najlepsze zmiany pogody jakie widziałem do tej pory w grze, ... Kill ty wogóle widziałeś na jakim obszarze dane jest ci grać? tutaj masz wszystkie plenery wycięte z różnych westernów, masz zalesione miejsca, masz góry pokryte śniegiem, masz pustynie, skały, prerie, masz meksyk ze Spaghetii, masz też klasyczne miasta rodem z renesansowych westernów jak z Rio Brawo z Johnem Waynem, są szlaki myśliwskie, rzeki na nich mosty, pociągi, forty, kościoły .. sę też wiochy, no wsio co mogło być to jest. Czepianie się szczegółów w tak rozległym tytule po prostu irytuje. Nie trawisz sandboxsów trudno, jak to się mówi, nikt nie jest doskonały ;) ... ja żygam na inne rodzaje gier, chociaż jak jest jakiś wyjątkowy tytuł z tej półki to dam szanse, ... ale nie ukrywam, ze po RDR nie prędko popatrze na inne tytuły. Za to kocham tą grę, że ma wszystko i jest prze ogromna. A klimat, zabija.  

tytuł kalibru Mafii pojawia się raz na kilka lat, i oto on. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje kopie kupilem 27, limitka za 200 zlotych xD Gosc w sklepie sie zakrecil i myslal ze to zwykla wersja xD Na dzien dzisiejszy mam 30h grania i 98,9%. Fabula wymiata gra sie nie nudzi w przeciwienstwie do GTA4. Zadnych bugow nie uswiadczylem. Polecam kazdemu bo naprawde warto. W skali na 10 daje 11.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma się co czepiać grafiki czy też innych pomniejszych spraw bo jakby mieli wszystko podrasować do perfekcji (co jest zresztą niemożliwe) to czekalibyśmy na RDR jak na GT5...

moim zdaniem gra jest genialna... przerywniki bardzo fajne, grafika na wysokim poziomie i tak jak przedmówca powiedział - niewiarygodne zmiany klimatyczne... świat jest przeogromny chociaż w porównaniu do GTA monotonny, no i co najważniejsze poprawili trochę framerate od czasów gta4...

jedyne czego mi brakuje to muzyki... niestety ale ścieżka dzwiękowa jest praktycznie niedostrzegalna a szkoda bo pare fajnych nutek mogłoby jeszcze wspinać klimat na kolejny poziom...

a co do kupna to strasznego miałem fuksa bo kupiłęm ostatni egzemplarz w MM w magnoli we wrocku pare dni po premierze...

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma się co czepiać grafiki czy też innych pomniejszych spraw bo jakby mieli wszystko podrasować do perfekcji (co jest zresztą niemożliwe) to czekalibyśmy na RDR jak na GT5...

moim zdaniem gra jest genialna... przerywniki bardzo fajne, grafika na wysokim poziomie i tak jak przedmówca powiedział - niewiarygodne zmiany klimatyczne... świat jest przeogromny chociaż w porównaniu do GTA monotonny, no i co najważniejsze poprawili trochę framerate od czasów gta4...

jedyne czego mi brakuje to muzyki... niestety ale ścieżka dzwiękowa jest praktycznie niedostrzegalna a szkoda bo pare fajnych nutek mogłoby jeszcze wspinać klimat na kolejny poziom...

a co do kupna to strasznego miałem fuksa bo kupiłęm ostatni egzemplarz w MM w magnoli we wrocku pare dni po premierze...

Muzyke można własną odpalać ^^ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty wogóle widziałeś na jakim obszarze dane jest ci grać?

Co to za sztuka zrobić taki rozległy teren, skoro wszystko się doczytuje i to w tak nieudolny sposób, że wyskakuje przed oczami. Bez przesady. W U2, GoW, czy chociażby WKC to jest sztuka i artyzm wielkich powierzchni bez żadnego pop-upu. Widać te miliony polygonów jednocześnie. Mało tego, w RDR jeśli chcemy sobie skrócić drogę transportem, to czeka nas dość długi loading screen. Sorry, ale pod względem technicznym ta gra jest kupiasta i tyle. Jeszcze rozdziałke obniżyli... zero AA... wycięta część "krzaczków"... Co mi po horyzoncie, skoro jest pusty bo nie starczyło umiejętności albo chęci. Od czasów GTA powinni trochę rozwinąć engine a nie stać w miejscu, bo kto stoi w miejscu ten się cofa ;) Sorry ale takie są fakty, nie mówię o sentymencie do klimatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego narzekacie na multi, przed godzinką zamknąłem się z 4 innymi graczami w El Presidio i odpieraliśmy ataki armii Meksykańskiej :) Wszędzie latały kule armatnie i pociski z Gatling gun'ów. Się działo! :P

Wiecie może ilu graczy najmniej potrzeba na FFA czy jakiś tryb zespołowy? Jeśli ktoś jest chętny ponabijać te online'owe trofki to możemy coś zdziałać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie dobijam 100% z oczywistego powodu

z jakich ?z powodu platynowania ? podobno mozna porobic brakujace trophy po zakonczeniu gry....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dobilem do 100% po 34 godzinach gry smile.gif Teraz czekam na dodatek. A tak na marginesie to kiedy dokladnie ma byc to DLC do RDR??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie jest epickie i daje duże do popisu jeśli chodzi o dodatki lub kontynuację historii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z jakich ?z powodu platynowania ? podobno mozna porobic brakujace trophy po zakonczeniu gry....

Można, można.

Ale zdołowało mnie pewne trophy, w którym muszę zrobić 20 misji, grając 1 i tym samym koniem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za sztuka zrobić taki rozległy teren, skoro wszystko się doczytuje i to w tak nieudolny sposób, że wyskakuje przed oczami. Bez przesady. W U2, GoW, czy chociażby WKC to jest sztuka i artyzm wielkich powierzchni bez żadnego pop-upu. Widać te miliony polygonów jednocześnie. Mało tego, w RDR jeśli chcemy sobie skrócić drogę transportem, to czeka nas dość długi loading screen. Sorry, ale pod względem technicznym ta gra jest kupiasta i tyle. Jeszcze rozdziałke obniżyli... zero AA... wycięta część "krzaczków"... Co mi po horyzoncie, skoro jest pusty bo nie starczyło umiejętności albo chęci. Od czasów GTA powinni trochę rozwinąć engine a nie stać w miejscu, bo kto stoi w miejscu ten się cofa ;) Sorry ale takie są fakty, nie mówię o sentymencie do klimatu.

człowieku ty chyba z konia spadłeś, gdzie ty widziałeś duże powierzchnie w u2 lub w gow3? największe obszary z tych gier, nie równają się nawet z najmniejszą mieściną na zadupiu w RDR, proporcje są takie jakbyś chciał porównać kiosk do galeri! ... cały myk polega na tym, ze te gry U2 czy Gow3 mają żywotność zero, przechodzisz raz i sprzedajesz, nawet jakbyś chciał przejść ponownie, to zrobisz to w identyczny sposób, w RDR oprócz oskryptowanych misji fabularnych, masz wolną ręke, robisz co chcesz i gdzie chcesz, a jest się gdzie zapuszczać i jest co robić. Kill, zgodze się jeszcze ze strzelanie z RDR byś mógł porównać z U2, ale szybko byś się skapował ze będzie to strzał w stopę bo w U2 wymiana ognia jest z max 10metrów do przeciwnika, w RDR możesz gościa sciągnąć z 100metrów i więcej, że o genialnych animacjach upadania trupa też nie wspomne, ... a jak sobie uświadomisz że to jest zaledwie jeden z wielu świetnie wykonanych aspektów którymi dysponuje gra od Rocksar to faktycznie nic tylko wsiadaj na konika i wio :biggrin: ...

p.s proponuje zapoznać się z recenzją

http://www.ps3site.p...942/#more-46942

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie ty widziałeś duże powierzchnie w u2

uncharted-6-view.jpg

Kończę z tobą gadać, bo ci sombrero zupełnie spadło na oczy :P

Poza tym ja piszę o kwestiach technicznych, a ty że gra jest słodka... :teehee:

Nie ma sensu taka wymiana zdań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×