Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i z góry przepraszam jeśli wybrałem zły temat. Czy ktoś z was zamawiał grę na allegro i nadal jej nie dostał? Jestem zaniepokojony. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i z góry przepraszam jeśli wybrałem zły temat. Czy ktoś z was zamawiał grę na allegro i nadal jej nie dostał? Jestem zaniepokojony. ;/

Skontaktuj się ze sprzedawcą, a jak to nie przyniesie skutku idź na policję.

Edit: Że warna dostanę- trudno. Przynajmniej w jakiś sposób mu pomogłem.

Edytowane przez bolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skontaktuj się ze sprzedawcą, a jak to nie przyniesie skutku idź na policję.

Dwa powyższe posty do skasowania + warn/ PoW. Uwielbiam takie smaczki, macie szczęście, że nie mam moda bo warna też dostałby odpisujący. (z moim 3 posty do kasacji)

Edytowane przez SouL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie za 100 pukntów, napadaliście na banki? napadam na same sklepy, kroje mało chajsu, czasami na posterunku jak wszystkich dojade to mam sejf, no i jakiś marny szmal, ... ale na banki? a gdzie one wogóle są? domyślam się ze wysadzania pociągów też nie uraczyłem, a zdaje się widziałem na trailerze, takie coś, ... wiecie coś na ten temat?  :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponad 60% gry za soba i bankow nie uraczylem wiec raczej ich nie ma. Z pociagiem do czynienia mialem tylko podczas wykonywania kilku misji glownego watku. Ale kasy puki co mi absolutnie nie brakuje. Zarabiam glownie na sciganiu sciganych ;) oraz wykonywaniu night jobow i innych zadan oraz na polowaniach;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak są i można je rabować.

Edytowane przez bolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że są, a jeden z nich jest np w Armadillo.

E: No właśnie go kolega wyżej pokazał. Szkoda tylko, że gdy John zostanie zauważony to sejfu już nie otworzy, a ze zwykłą skrzynką sobie poradzi . :/

Edytowane przez Darayavahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę ukończyłem i jestem miło "rozczarowany" zakończeniem. Ludzie pisali o nim niezbyt pozytywnie, a tymczasem jest to jedyne logiczne i sensowne (imho) zwieńczenie opowieści o zemście i odkupieniu. Nie spodziewałem się po twórcach GTA ciekawie poprowadzonej fabuły, a tu niespodzianka. Większość postaci jest sensowna i sprawia wrażenie żywych, aczkolwiek wszędobylski cynizm czasem irytuje.

Jacuś nie jest taki zły. Ma jednak pecha, że musi zastąpić niesamowicie klimatycznego tatusia. Zastanawiałem się nad wczytaniem stanu gry przed śmiercią Johna, ale chyba dam sobie z tym spokój, ostatecznie można dać chłopakowi szansę, a Jaśkiem już się najeździłem po prerii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam dziwny problem,po przejściu dwóch misji (Gates of el Presidio i An Appointed time) nie dostałem pucharków. Miał ktoś może taki problem? Przy następnej misji z Dutchem już wszystko było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj męczyłem wyzwania żeby dobć w każdym do 10 poziomu i tylko obezwładnienie 6 osób na jednym magazynku mi zostało... po 26h grania mam 73% single'a ale nie skończyłem jeszcze 14 misji... poza tym chce najpierw przed ukończeniem wątku głównego zrobić wszystko żęby potem łątwo dobić do 100%:)

co jak co ale gra jest na prawde fajna:) chociaż latanie za roślinkami może czasem dobić:P no i niektóre gatunki zwierząt się kryją po kątach:)

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@siux

Dobrze, ze nie siedzisz w branzy gier ;) Jezeli bys zapodaj taki ending w RDR to bym sie zalamal. Beznadziejny pomysl, bez urazy. Nie dosc, ze Alan Wake mial dupny ending to jeszcze to mialoby miec slabe? Trzymaj sie z dala od tworzenia gier :D

Jak cos krytyjujemy, przewaznie wypada dac cos wlasnego, domniemanie lepszego, inaczej owa krytyka jest malo obiektywna, a juz na pewno nie konstruktywna. :)

Jacuś nie jest taki zły. Ma jednak pecha, że musi zastąpić niesamowicie klimatycznego tatusia. Zastanawiałem się nad wczytaniem stanu gry przed śmiercią Johna, ale chyba dam sobie z tym spokój, ostatecznie można dać chłopakowi szansę, a Jaśkiem już się najeździłem po prerii.

Zgodze sie, jacus ma tego pecha ze musi zastapic "nkt", niestety nie staje na wysokosci zadania moim zdaniem w najmniejszym stopniu stad niektorzy sa rozczarowani :)

btw. ja tez sobie mowilem, ok ok, wez gleboki oddech, dajmy mu szanse, godzine pozniej zgrzytalem zebami jak slyszalem teksty typu "easy boy" / "you taught me well pa" tym jego glosem ...

Czym więcej słyszę i czytam o tej grze tym bardziej chce ją nabyć:D

Jesli klimat Wild West ci nie przeszkadza, to nie wiem nad czym sie ty jeszcze chcesz zastanawiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko, czytam te wasze zdania i mnie krew zalewa. Co to za znaczenie czy gram tym czy tym ? I teraz każdy będzie się podniecał i pierdoły wypisywał. Postać jak postać.

Ja mam 93,1% singla i przegrałem prawie 40h, a więc jestem ciotą ? Po co wypisujecie to? Kogo to obchodzi ? Nikt tutaj nie ściga się z nikim kto przejdzie grę najszybciej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko, czytam te wasze zdania i mnie krew zalewa. Co to za znaczenie czy gram tym czy tym ? I teraz każdy będzie się podniecał i pierdoły wypisywał. Postać jak postać.

Ja mam 93,1% singla i przegrałem prawie 40h, a więc jestem ciotą ? Po co wypisujecie to? Kogo to obchodzi ? Nikt tutaj nie ściga się z nikim kto przejdzie grę najszybciej...

Tak, to ma znaczenie bo zazwyczaj utożsamiamy się z postacią, w którą się wcielamy. I po kilkunastu godzinach zżycia się z inną postacią, poznania jej historii, problemów itp nagła zmiana na o wiele mniejszego twardziela i skurwysyna dzikiego zachodu może się nie spodobać wielu osobom. Ja jakoś nie czuję się źle grając Jackiem, podoba mi się, że twórcy wstawiając ją pomyśleli o odpowiednich kwestiach itp. Np podoba mi się, gdy przy zabijaniu i zbieraniu skóry Jack mówi "Just like you showed me, Pa"

Co do drugiego: człowieku spasuj, tu nie ma żadnego wyścigu i nie musisz się denerwować. A wg mnie takie coś jest in plus, bo gdy jakaś niezdecydowana na kupno RDR osoba sprawdzi ten temat, to zobaczy, że ludzie chęnie maksują grę, czyli się nie nudzą tą grą i jak ona jest długa..

Edytowane przez Kontal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak cos krytyjujemy, przewaznie wypada dac cos wlasnego, domniemanie lepszego, inaczej owa krytyka jest malo obiektywna, a juz na pewno nie konstruktywna. :)

Niby czego oczekujesz, ze mialbym dodac? Wlasne zakonczenie? A po kiego skoro chwale to, ktore otrzymalismy od Rockstar? Makes no sense.

Matko, czytam te wasze zdania i mnie krew zalewa. Co to za znaczenie czy gram tym czy tym ? I teraz każdy będzie się podniecał i pierdoły wypisywał. Postać jak postać.

Ja mam 93,1% singla i przegrałem prawie 40h, a więc jestem ciotą ? Po co wypisujecie to? Kogo to obchodzi ? Nikt tutaj nie ściga się z nikim kto przejdzie grę najszybciej...

1. Aha, czyli nie przeszkadzaloby Ci gdybysmy na przyklad w MGS4 zamiast Snake'a skradali sie Kratosem, tak? Hm.... No nie powiem, ciekawe podejscie. W takim razie jaki jest sens przykladania sie by zrobic swietnych glownych bohaterow? Wedlug mnie niesamowite jest wlasnie to ze taka bylejaka fikcyjna postac, moze nas tak zainteresowac, tak wciagnac swoja osobowoscia. To nie jest latwe do osiagniecia.

2. Wyjdz na dwor zaczerpnij troche swiezego powietrza, bo zaczyna Ci odbijac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ja również nie rozumiem tego waszego wielkiego rozgoryczenia odnośnie zakończenia, mi zafundowało cholernie mocne wrazenia ... powiem tak, wdarła się taka metafora przemijania starego dzikiego świata na rzecz nowocześniejszego, sam Johnn idealnie się w to wkomponował ponieważ jest uosobieniem ostatniego prawdziwego kowboja. ..

na tle pozostałych tytułów od Rockstar, to tak powiem wam że ... sama historia i jej ending wypada bardzo poważnie  :thumbsup: .. w moim osobistym rankingu, no gra marzenie, szkoda ze faktycznie tych banków tak dali ze narazie tylko jeden znalazłem, szkoda ze nie wykorzystano tez potenciału pociągów, nie można ich wysadzać itd ... 

aaa i mam kolejne pytanie do was, wiele tutaj czytałem że jak złamiemy prawo to możemy wylądować w więzieniu, i teraz pytanie jak to uczynić, bo do mnie zawsze stróże prawa strzelają, w rezultacie jak się chce poddać to - ginę. Co uczynić, zeby znaleźć się za kratami? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka.

na początku, gdy tylko zetknąłem sie z gra unikałem "mini gier-jak np. lewa dłoń", w która to graja tamtejsi rzeźnicy.

dzisiaj nie mam juz z nia problemow, a nawet uważam ja za najszybsza formę zarobku.

moj sposób jest prosty...

zapamiętuję kombinacje, spoglądam na Sixaxa, i ruszam (w głowie odliczając do 5 = liczba palców u dłoni ),

a gdy już doliczę do 5 to zaczynam od początku, tyle ile razy trzeba, by zaliczyć dana kombinacje.

jedyne co mi zostaje to "Kości" :/

ktoś już je opanował ?

Edytowane przez Mevek_Marshall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby czego oczekujesz, ze mialbym dodac? Wlasne zakonczenie? A po kiego skoro chwale to, ktore otrzymalismy od Rockstar? Makes no sense.

Wystarczylo poprzestac na pochwaleniu zakonczenia i olac post a nie krytykowac kiedy nie ma sie nic sensownego/konstruktywnego/lepszego (do wyboru do koloru :D) do dodania - in the end, u're the one that make no sense, huh ? :pardon:

siemka.

na początku, gdy tylko zetknąłem sie z gra unikałem "mini gier-jak np. lewa dłoń", w która to graja tamtejsi rzeźnicy.

dzisiaj nie mam juz z nia problemow, a nawet uważam ja za najszybsza formę zarobku.

moj sposób jest prosty...

zapamiętuję kombinacje, spoglądam na Sixaxa, i ruszam (w głowie odliczając do 5 = liczba palców u dłoni ),

a gdy już doliczę do 5 to zaczynam od początku, tyle ile razy trzeba, by zaliczyć dana kombinacje.

jedyne co mi zostaje to "Kości" :/

ktoś już je opanował ?

Ciekawy patent, ja akurat staralem sie bardziej skupic na tym co ekran pokazywal :) ...

Co do najszybszego zarobku, z minigierek wybralbym pokera w Blackwater z garniturem (mozna 250$ stawiac i grac z 4 gosciami 4 x 250$ = 1000$), a patent na wygrana latwy, jesli NPCy stawiaja wysoko, spasuj (chyba ze masz dobre karty), jesli calluja, to niewazne co bys mial, ciagle podwyzszaj, spekaja i ty dostajesz pule (oczywiscie trzeba im dac pocallowac przez 2-3 rundy aby w garnku sie uzbierala satysfakconujaca sumka).

Edytowane przez siux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby czego oczekujesz, ze mialbym dodac? Wlasne zakonczenie? A po kiego skoro chwale to, ktore otrzymalismy od Rockstar? Makes no sense.

1. Aha, czyli nie przeszkadzaloby Ci gdybysmy na przyklad w MGS4 zamiast Snake'a skradali sie Kratosem, tak? Hm.... No nie powiem, ciekawe podejscie. W takim razie jaki jest sens przykladania sie by zrobic swietnych glownych bohaterow? Wedlug mnie niesamowite jest wlasnie to ze taka bylejaka fikcyjna postac, moze nas tak zainteresowac, tak wciagnac swoja osobowoscia. To nie jest latwe do osiagniecia.

2. Wyjdz na dwor zaczerpnij troche swiezego powietrza, bo zaczyna Ci odbijac :D

Podejrzewam, że spędzam więcej czasu na dworze niż Ty kolego ^^

ad. 1

Ciekawe porównanie. Z tym, że John i Jack wyglądają prawie tak samo. A porównanie Snake'a do Kratosa.... jest co najmniej nie na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że spędzam więcej czasu na dworze niż Ty kolego ^^

who-cares-about-me.jpg

ad. 1

Ciekawe porównanie. Z tym, że John i Jack wyglądają prawie tak samo. A porównanie Snake'a do Kratosa.... jest co najmniej nie na miejscu.

Z ktorej strony dokladnie ? Bo wg mnie roznia sie praktycznie wszystkim (jedynie postura jest taka sama) a najbardziej dobija glos oraz co najwazniejsze, ten smyk nie emanuje taka zaj*bistoscia, epickoscia, "badassostwem" oraz oczywiscie cynicznym humorem jak daddy.

Edytowane przez siux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczylo poprzestac na pochwaleniu zakonczenia i olac post a nie krytykowac kiedy nie ma sie nic sensownego/konstruktywnego/lepszego (do wyboru do koloru :D) do dodania - in the end, u're the one that make no sense, huh ? :pardon:

Nie do konca, bo po co w takim razie pisac/przedstawiac swoje opinie/sugestie na forum skoro nikt nie powinien skomentowac/skrytykowac etc.? Chyba, ze musisz zapisywac sobie to co myslisz, ale raczej watpie w to :D Albo jest jeszcze inna alternatywa, dosyc popularna: po prostu lubisz rozmawiac sam ze soba, right? :sweat:

@Salwik

1. Na balkonie siedzisz z laptopem i sobie nabijasz licznik godzin bycia na dworze :D

2. Kazde porownanie jest dobre, nie ma czegos co mniej pasuje lub bardziej pasuje ;d Wymienic nalezy caly pomysl, ot co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca, bo po co w takim razie pisac/przedstawiac swoje opinie/sugestie na forum skoro nikt nie powinien skomentowac/skrytykowac etc.? Chyba, ze musisz zapisywac sobie to co myslisz, ale raczej watpie w to :D Albo jest jeszcze inna alternatywa, dosyc popularna: po prostu lubisz rozmawiac sam ze soba, right? :sweat:

Jak to sie mowi, do 3 razy sztuka, wiec i opcja musi byc tez i 3'cia, oczywiscie owa istnieje ... Jesli pisze/przedstawiam swoje opinie/sugestie na forum, to jesli juz je skrytykowac, to tylko i wylacznie konstruktywnie (no chyba ze to disco-polo) a nie na odwal sie ("nie lubie cie bo nie" - gimme a break) przez kogos kto czytac ze zrozumieniem ledwo (I'll give ya that much) potrafi :whistling:- jesli dalej chcesz kontynuowac te jalowa dyskusje, to wroc do tematu i skrytykuj konstruktywnie, albo nie pisz juz bo z tematu zakonczenia schodzisz do durnych insynuacji o tym jak to czlowiek chce przelewac swoje mysli w posty aby ich nie zapomniec, funny :thumbsup:.

----------------------------------------------

Obejrzyjcie sobie ten krotki filmik, musze przyznac ze ten bug z RDR mnie rozbawil :D

http://www.youtube.c...feature=related

Edytowane przez siux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz konstruktywnie? Dobrze, krotko i na temat. Tamto zakonczenie bylo beznadziejne, poniewaz:

1. Nie mialo zadnego logicznego sensu.

2. Zakoczenie calej gry nie mialoby logicznego sensu.

3. Bo sobie po prostu robiles jaja ;d

Cos jeszcze, zeby zaspokoic Twoja artystyczna dusze, nie tolerujaca komentarzy na odwal sie? :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz konstruktywnie? Dobrze, krotko i na temat. Tamto zakonczenie bylo beznadziejne, poniewaz:

1. Nie mialo zadnego logicznego sensu.

2. Zakoczenie calej gry nie mialoby logicznego sensu.

3. Bo sobie po prostu robiles jaja ;d

Cos jeszcze, zeby zaspokoic Twoja artystyczna dusze, nie tolerujaca komentarzy na odwal sie? :tongue:

Brakuje punktu 4 (a wlasciwie trzeciego), twojego, lepszego zakonczenia - bez tego punktu nie bede mogl brac twojej krytyki na powaznie, a juz na pewno nie okresle jej konstruktywna :)

(btw. punkt 1 z 2 sie niweluja :ninja: - tak wiem ze w 1. chodzi o ogolna calosc, ale co to ma do rzeczy skoro ja tylko napisalem to stricte do zakonczenia, wiec nie ma sie co doszukiwac glebszego przeslania - mimo iz to bylo na jaja [czego najwyrazniej wczesniej nie zauwazyles :D]) ja tam sens/logike widze, zamiast

smierci jedynie Johna i dziadygi, podczas biegu do stodoly umiera jego rodzinka (co wczesniej pisalem tylko nie napisalem w jaki sposob by mieli umrzec), on robi wypad z farmy a w kolejnek misji wsciekly przeprowadza atak w blackwater, na ich siedzibe po zemste - ja tu widze kompletny sens/logike

ehh ... ten papluch A. :sleep:

Edytowane przez siux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×