Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Zagrałem dziś w trybie multi i jestem trochę rozczarowany, szczególnie hubem. Strasznie mało osób w nim było, a sama zabawa nie była zbyt zabawne. Jakoś bardziej pasuje mi pod tym względem U2. Chyba, że uda mi się dorwać jakąś paczkę graczy, z którą będzie można wykorzystać potencjał otwartego świata.

EDIT: Mam problem z trofeum za upolowanie wszystkich zwierzaków. Korzystałem z tego poradnika, ale niestety pomimo wybicia wszystkich stworzeń z powyższej listy nie dostałem pucharu. Czy ta lista jest kompletna? A może czegoś jeszcze mi zabrakło?

ta lista jest kompletna bo sam z niej korzystałem i trofeum wpadło:) no chyba że po drodze zabiłęm jakiegoś zwierza, którego nie ma na liście ale wątpie w to... swoją drogą fajna jest ta stronka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kroogah

Filozof się znalazł co bedzie udowadniał że dupa to dupa ale jednak trochę inna dupa...

:rofl:

@Kopczak moze zabiles jakiegos zwierza ale potem zginoles przed jakims sejwem i nie zasejwowalo zabicia zwierza ? Ja sobie zostawialem z kazdego zwierza jedna wsztuke skalpu,piorka czy obojetnie co i patrzalem jakie nazwy zwierzakow juz mam w itemach a jakie nie. Wtedy wiedzialem na 100% ktore kill him. Zabiles jakiegos dzikiego konia ? Podobno jest roznica nad zabiciem dzikiego nie osiodlanego mustanga a jakims osiodlanym, odomowionym koniem....

Ale chyba mozna zobaczyc w STATS liste animalsow ktore sie zabilo...

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem dziś w trybie multi i jestem trochę rozczarowany, szczególnie hubem. Strasznie mało osób w nim było, a sama zabawa nie była zbyt zabawne. Jakoś bardziej pasuje mi pod tym względem U2. Chyba, że uda mi się dorwać jakąś paczkę graczy, z którą będzie można wykorzystać potencjał otwartego świata.

EDIT: Mam problem z trofeum za upolowanie wszystkich zwierzaków. Korzystałem z tego poradnika, ale niestety pomimo wybicia wszystkich stworzeń z powyższej listy nie dostałem pucharu. Czy ta lista jest kompletna? A może czegoś jeszcze mi zabrakło?

Ktoś już o to kiedyś pytał. A więc musisz zabić też "wild horse", czyli dzikiego konia, którego będziesz widział po raz pierwszy i nigdy go wcześniej nie ujeżdżałeś, wtedy Ci zaliczy o ile resztę zwierząt już masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na liście mam wszystkie te zwierzaki. Dzikiego konia też utłukłem.

Salwik>> czyli jeśli okiełznałem ileś tam koni, to mogę mieć kłopot, tak? W sumie, to chyba nie ma konia, którego już bym nie schwytał...

WILD HORSE w statystykach będzie figurował jako horse, czy właśnie wild horse?

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na liście mam wszystkie te zwierzaki. Dzikiego konia też utłukłem.

Salwik>> czyli jeśli okiełznałem ileś tam koni, to mogę mieć kłopot, tak? W sumie, to chyba nie ma konia, którego już bym nie schwytał...

WILD HORSE w statystykach będzie figurował jako horse, czy właśnie wild horse?

Zabiles swinie i owieczke bez rogow ?

Niby pisze ze swinia sie nie liczy, ale kto to moze wiedziec na 100% ?

Edytowane przez siux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani świni, ani owieczki bez rogów. Może to zadziała. Jeśli nie, to spróbuje od zera w nowej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam swinie mozna znalezc jedynie kolo naszego safehouse'a w Thieves Landing a Owieczke za zagroda obok dworca w Armadillo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może nie upolowałes kaczki? bo przez pomyłkę możńa blisk ojeziora jakiegoś innego ptaka ustrzelić... albo jakiegoś małego zwierzaka typu bóbr lub słowik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swinia tez mozna dziabnac blisko tej farmy Mc Faren ranch czy jaka ona tam siezwie. Jedziemy w kierunku armadilo ijest taki domke z polem i tam za domkiem jest zagroda. @Kupczak poprostu pojedz gdzies w teren i jak beda hasac sobie mustangi to ubij jednego ;) Ja akurat domowe zwierzaki czyli pies kura swinia tez zatluklem bo niewiedzialem czy sie zaliczaja czy nie. Kupczak zabij te domowe, krowke tez ;) moze jeszcze ijakiegos dzikiego konia idaj znac jak sukces. I napewno jechales po nazwach ze masz wszystkie zwierzaki z listy ? Co do kaczki no to jak ma Duck naliscie no to dziabnal ja proste.

Przy okazjiprzeniesmy duskusje dotematu z trofeami bo tam wlasciwe miejsce...

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadałem pytanie w temacie o trofeach, ale tam nie było odzewu. ;)

BTW wszystkie zwierzaki zweryfikowałem. Niczego mi nie brakuje z tej listy, ale ten dziki koń mnie niepokoi, bo może faktycznie powinienem załatwić takiego, którego jeszcze nie udało mi się okiełznać.

Mam jeszcze jeden pomysł i zarazem pytanie. Czy trofik UNNATURAL SELECTION nie wpadł wam po wypełnieniu wszystkich misji z łowów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jeden pomysł i zarazem pytanie. Czy trofik UNNATURAL SELECTION nie wpadł wam po wypełnieniu wszystkich misji z łowów?

Mi na 100% nie, jak robilem 100% gry to challenge wypelnialem jako pierwsze a osiagniecie wpadlo mi po 2-3 dniach jak zabilem bawola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli najpierw zabiłeś te specjalne niedźwiedzie i inne zwierzaki z hunting challange, a potem zdobyłeś trofeum za wybicie wszystkich zwierząt. Pokombinuję z tym, a na wszelki wypadek odstrzelę też koguty i resztę domowego inwentarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pierw wpadlo trofeum. W wyzwaniach bylem gdzies a raczej jestem mysliwskich w polowie ;) @Kopczak z tymdzikim koniem chodzi ze trzeba zabic obojetnie jakiego ktory sobie lata samopas bez siodla czytam lejcow. Poprostu dziki mustang. Zabij jeszcze dla pewnosci koze w meksyku i nne domowe... A specialne niedzwiedzie jakie to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załatwię wszystkie domowe. Dzikiego konia też zastrzeliłem. Nic to pokombinuję.

Np. Bruma the Bear. Jest też specjalny dzik, jaguar i wilk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm moze kolekcjonuj trofea po nich wiesz futra, piora itp. Az bedziesz mial z kazdego zwierza cos....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm moze kolekcjonuj trofea po nich wiesz futra, piora itp. Az bedziesz mial z kazdego zwierza cos....

Robię w ten sposób od początku... Nic to zobaczymy. Dziś kolejne podejście mnie czeka.

Może faktycznie wartp te posty przenieść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apeluje do jakiegos moda zeby przeniosl te wszystkie posty do dzialu z trofikami...

Po to zeby zamiast 100 przeczytalo 10 ? (Malo kto w dziale trofea sie udziela)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Chce zdobyć strój US Marshal który dostaje się po oczyszczeniu kilku kryjówek po pewnej misji. Jeśli zauważyłem to po upłuwie tych 24 godzin to jak mogę go zdobyć ? Liczę na waszą pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie.Bo skonczylem juz gre. I gram... wiadomo kim. I moje pytanie, bo wczesniej ktos pisal ze nie konczy gry przed zrobieniem wszystkiego na 100%.... I pytanie.Czemu ? Bo mi np zostaly jedne chalneges do zrobienia i kilka bountow ktore zamierzam dokonczyc teraz . Mam sejwa z przed ostatniej misji. Ale czy warto wracac i przed zaczeciem ostatniej misji zrobic wszystko co mozliwe ? Sa z tego jakies profity ? A i pytanie gdzie mozna sprawdzic ile sciganych listem gonczym przestepcow (bounty) sie juz zlapalo ? Bo nie wiem ile mam jeszcze latac po miastach zeby pojawialy sie kolejne listy goncze ? Mam 97%.

@Koniu jak dobrze zrozumialem to w ciagu 24h musisz te kilka kryjowek opanowac idostaniesz... A propo strojow. Do jednego trzeba wyeliminowac wszystkich graczy w pokera w Armadilo. Tzn mam grac az oni straca cala kase i odpadna ?

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frog>>>Poradnik, który pozwoli Ci zorientować się co daje ile % gry.

Co do wiadomej zmiany na końcu gry, to mnie przeszakadzała, więc wróciłem do stanu gry sprzed ostatniej misji. Profitów brak, ale jak komuś nie podoba się to co przygotowali ludzie z R*, może się zdecydować na taki krok.

Mam pytanie. Chce zdobyć strój US Marshal który dostaje się po oczyszczeniu kilku kryjówek po pewnej misji. Jeśli zauważyłem to po upłuwie tych 24 godzin to jak mogę go zdobyć ? Liczę na waszą pomoc smile.gif

Tu masz wszelkie niezbędne informacje. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopczak co zrobic towim. sam podwalem gdzies co trza na 100%. tylko chcialem wiedziecczy gdzies jest napisane ile BOUNTYsowmamy juz na koncie. Zebym nie czekal jak glupi az pojawi sie gdzie list gonczy... No nic to zaczne od czegos innego a brakujace bountysy na samym koncu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to zeby zamiast 100 przeczytalo 10 ? (Malo kto w dziale trofea sie udziela)

jesli ktos bedzie szukal to poszuka wlasnie tam gdzie rzeczy o trofeach. mnie np nie interesuja trofea i nie cjce przebijac sie przez 20 postow a mzoe ktos cos napsial innego niz o trofeach, gdyby nie bylo dzialu trofea to ok, ale skoro juz jest to powinien byc uzywany, w koncu po to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie.Bo skonczylem juz gre. I gram... wiadomo kim. I moje pytanie, bo wczesniej ktos pisal ze nie konczy gry przed zrobieniem wszystkiego na 100%.... I pytanie.Czemu ?

pewnie temu ze gramy po zakonczeniu gry Jadwigą a nie Johnem :thumbsup:

jesli ktos bedzie szukal to poszuka wlasnie tam gdzie rzeczy o trofeach. mnie np nie interesuja trofea i nie cjce przebijac sie przez 20 postow a mzoe ktos cos napsial innego niz o trofeach, gdyby nie bylo dzialu trofea to ok, ale skoro juz jest to powinien byc uzywany, w koncu po to jest.

Tak sie sklada ze ostatnie posty to same pytania o trofea, wiec nie masz sie przez co przebijac bo konwersacja o grze powoli wygasa i jedyne posty jakie tu znajdziesz to juz pytania co gdzie dlaczego i kiedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×