Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Lepsze zakonczenie? Skoro przeszedles gre to juz je poznales ;)

Co do tego w spoilerze to:

... ma sens, jednakze tylko jezeli sie patrzy plytko. Byloby to zakonczenie bez wiekszego moralu, bardziej oczywiste, bez glebszych metafor. A tak to otrzymalismy majstersztyk od Rockstar chociazby ukazujacy ze czas Marston i epoka kowbojow sie skonczyla i czas na industralizacje. John tego nie lubil i byl dla nich przeszkoda, wiec nalezalo po prostu usunac przeszkode. Proste i zarazem madre. W przeciwienstwie do tego co Ty wymysliles ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsze zakonczenie? Skoro przeszedles gre to juz je poznales ;)

wow, czyli to ty je wymysliles ? Jesli nie, to znowu sie zblazniles i udowodniles ze nie potrafisz uargumentowac swoich postulatow.

Co do tego w spoilerze to:

... ma sens, jednakze tylko jezeli sie patrzy plytko. Byloby to zakonczenie bez wiekszego moralu, bardziej oczywiste, bez glebszych metafor. A tak to otrzymalismy majstersztyk od Rockstar chociazby ukazujacy ze czas Marston i epoka kowbojow sie skonczyla i czas na industralizacje. John tego nie lubil i byl dla nich przeszkoda, wiec nalezalo po prostu usunac przeszkode. Proste i zarazem madre. W przeciwienstwie do tego co Ty wymysliles ;)

jak raczyles zauwazyc (albo dowiedziec sie :>) ten ending to byl zart ot tak aby zrobic z tego "hepi end" i raczej nie ukrywalem faktu ze glebi/przeslania/moralu o tym aby nie uzywac soli to to miec nie ma, ale sens/logike jak najbardziej, co zreszta w koncu sam przyznales, po wczesniejszym negowaniu - "makes no sense" :D

Edytowane przez siux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Ale po co Ci moje zakonczenie skoro nie ma takiego? Wystarczy ze jest juz jedno, ktore jest lepsze i to wystarczy by pokazac, ze Twoj bardzo smieszny zarcik czy tez jak to wolisz - zakonczenie - jest po prostu beznadziejne w porownaniu do tego.

2. To mialo byc po to by pokazac, ze ten sens jaki byl w owym zakonczeniu mial na prawde minimalne, czy tez nawet ze tak to ujme... MIKROmalne szanse by zaistnial w grze.

3. Nie chce mi sie z Toba argumentowac chlopie, poniewaz nie dochodzimy do niczego, a jedyne co Ty robisz to doszukiwanie sie drugiego konca w moich zdaniach. Ja tez tak moge robic, ale z tego by nic nie wynikalo. Przez takich ludzi jak Ty mamy dupny rzad, by zamiast do czegos konkretnego dojsc to tylko wytyka sie bledy u innych, zamiast zaprezentowac cos lepszego.

Zapewne czytajac to juz chciales powiedziec "Uuuu, hipokryta" i zapodasz przyklad z poczatku tego OT. A ja powiem "STOP! Kroogah-time!". Zaprezentowales swoje zakonczenie, ja mowie ze beznadziejne. Chcesz lepsze, masz oficjalne zakonczenie. Nie ma co wiecej dodawac. Dziekuje dobranoc (i to doslownie :o).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że z DLC nie przekombinują i nie zaburzą tego co stworzyli w podstawce RDR.

Zdecydowałem się wymaksować co się da przed ponownym ukończeniem gry, bo

gra Jaśkiem bardziej mi pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne <ciach>

Ehh, szkoda z toba gadac chlopie, nie dosc ze nie potrafisz niczego uargumentowac, to jeszcze sie zbednie bulwersujesz gdy na granicy porazki slownej ktos ci wytyka twoja niezdolnosc do podtrzymania swojego zdania/krytyki, hipokryzja bym tego nie nazwal (mylisz pojecia), raczej ta zmiana byla spowodowana twoimi zaleglosciami w czytaniu ze zrozumieniem przez co zarcik wziales na serio (przez co wywiazal sie ten offtop) co jest co najmniej smieszne a potem jeszcze doszukiwales sie w nim moralu, glebi i negowales jakakolwiek logike (ktora w koncu jednak uznales : o) - duzo tego :rofl:. <Kroogah time is over>

Mam nadzieję, że z DLC nie przekombinują i nie zaburzą tego co stworzyli w podstawce RDR.

Zdecydowałem się wymaksować co się da przed ponownym ukończeniem gry, bo

gra Jaśkiem bardziej mi pasuje.

Mi sie wydaje ze przy takim zakonczeniu w DLC beda sie skupiac na misjach "after main story" ...

(btw. mowilem ze z jaskiem nie da rady wytrzymac, chocby nie wiadomo jakie checi byly :D) I szczerze tego sie najbardziej obawiam, taka jadwigą grac w DLC raczej nie wytrzymam a po rockstarze watpie w DLC typu nowa bron / dodatkowe koniki itp (wystarczy spojrzec na TLaD i BoGT), ale to tylko spekulacje, obym sie mylil, oby wrzawa na temat jaska dala R* do myslenia nad tym kim bedziemy grac w DLC :)

Edytowane przez siux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze przy takim zakonczeniu w DLC beda sie skupiac na misjach "after main story" ...

(btw. mowilem ze z jaskiem nie da rady wytrzymac, chocby nie wiadomo jakie checi byly biggrin.gif) I szczerze tego sie najbardziej obawiam, taka jadwigą grac w DLC raczej nie wytrzymam a po rockstarze watpie w DLC typu nowa bron / dodatkowe koniki itp (wystarczy spojrzec na TLaD i BoGT), ale to tylko spekulacje, obym sie mylil, oby wrzawa na temat jaska dala R* do myslenia nad tym kim bedziemy grac w DLC smile.gif

Zobaczymy co tam wymyślą, ale najprawdopodobniej ja już niczego do RDR nie dokupię, bo to co mam stanowi zwartą całość, swoisty hołd dla wasternów, ich twórców i ludzi żyjących w tamtym okresie.

Jaśko=John. Jacuś to Jack. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, szkoda z toba gadac chlopie, nie dosc ze nie potrafisz niczego uargumentowac, to jeszcze sie zbednie bulwersujesz gdy na granicy porazki slownej ktos ci wytyka twoja niezdolnosc do podtrzymania swojego zdania/krytyki, hipokryzja bym tego nie nazwal (mylisz pojecia), raczej ta zmiana byla spowodowana twoimi zaleglosciami w czytaniu ze zrozumieniem przez co zarcik wziales na serio (przez co wywiazal sie ten offtop) co jest co najmniej smieszne a potem jeszcze doszukiwales sie w nim moralu, glebi i negowales jakakolwiek logike (ktora w koncu jednak uznales : o) - duzo tego :rofl:. <Kroogah time is over>

"Nie chce mi sie z Toba argumentowac chlopie, poniewaz nie dochodzimy do niczego, a jedyne co Ty robisz to doszukiwanie sie drugiego konca w moich zdaniach." <ciach> Now you know what I'm talkin' about ;) Ja dziekuje za rozmowe, bo na prawde do niczego nie prowadzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno na tą grę bym się czaił gdyby była po polsku, ale nieee muszą dać po angielsku... chociaż napisy mogli dać... :yucky:

Może jak stanieje to kupię...

Mam Pytanie: Ile potrzebowałbym czasu, żeby przejść wątek główny? i czy jest coś do zrobienia na Online(pucharki)? I jaki jest max. LVL na multi (o ile jest)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno na tą grę bym się czaił gdyby była po polsku, ale nieee muszą dać po angielsku... chociaż napisy mogli dać... :yucky:

Może jak stanieje to kupię...

Mam Pytanie: Ile potrzebowałbym czasu, żeby przejść wątek główny? i czy jest coś do zrobienia na Online(pucharki)? I jaki jest max. LVL na multi (o ile jest)?

Mi przejście wątku głównego zajęło około 16 godzin. Pewnie by było troche mniej ale niektóre misje powtarzałem bo zdarzyło mi się umrzeć. (Grałem z celowaniem ustawionym na Expercie, czyli bez autoaima - z nim gra wydawała mi się zbyt banalna i mało satysfakcjonująca) Jest trochę pucharków za online i niektóre wymagają troche więcej roboty nad nimi, a maxymalny level to jest 50. Nie wiem jak to opisać, ale jest to nazwane "Pass into Legend" co powoduje ponowne expienie z 1 na 50 level w celu uzyskania jeszcze lepszych mountów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca, bo po co w takim razie pisac/przedstawiac swoje opinie/sugestie na forum skoro nikt nie powinien skomentowac/skrytykowac etc.? Chyba, ze musisz zapisywac sobie to co myslisz, ale raczej watpie w to :D Albo jest jeszcze inna alternatywa, dosyc popularna: po prostu lubisz rozmawiac sam ze soba, right? :sweat:

@Salwik

1. Na balkonie siedzisz z laptopem i sobie nabijasz licznik godzin bycia na dworze :D

2. Kazde porownanie jest dobre, nie ma czegos co mniej pasuje lub bardziej pasuje ;d Wymienic nalezy caly pomysl, ot co.

Nie mam laptopa, poza tym w porównaniu do ciebie to ja jeszcze się spotykam z dziewczyną i ze znajomymi, pomijając to, że chodzę na treningi. Jeżeli przytaczasz taki przykład to musisz sam tak robić, więc serdeczne pozdrowienia ode mnie.

Nie... te porównanie jest tak samo beznadziejne jak te twoje "żarciki".

Nie powiem, szkoda, że się potem gra inną postacią, bo się w jakimś tam stopniu zżyłem z głównym bohaterem, ale ile można o tym smęcić ?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam laptopa, poza tym w porównaniu do ciebie to ja jeszcze się spotykam z dziewczyną i ze znajomymi, pomijając to, że chodzę na treningi. Jeżeli przytaczasz taki przykład to musisz sam tak robić, więc serdeczne pozdrowienia ode mnie.

Nie... te porównanie jest tak samo beznadziejne jak te twoje "żarciki".

Nie powiem, szkoda, że się potem gra inną postacią, bo się w jakimś tam stopniu zżyłem z głównym bohaterem, ale ile można o tym smęcić ?...

1. Super, ze jestes tak mega-aktywny i normalnie w ogole nie masz czasu na to forum, bo siedzisz na dworze i zajmujesz sie ciagle dziewczyna i znajomymi. Ale zapytam sie tylko... po co to mi mowisz? Ja tez moge Ci powiedziec, ze cwicze w tenisa i koszykowke, ze ide na 18tke w sobote, ze przez caly ostatni tydzien bylem na dworze, bo krecilismy film.... ale po co? Po co takie przechwalki? :D

2. Uzywaj spoilerow, bo nie wszyscy przeszli ta gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Super, ze jestes tak mega-aktywny i normalnie w ogole nie masz czasu na to forum, bo siedzisz na dworze i zajmujesz sie ciagle dziewczyna i znajomymi. Ale zapytam sie tylko... po co to mi mowisz? Ja tez moge Ci powiedziec, ze cwicze w tenisa i koszykowke, ze ide na 18tke w sobote, ze przez caly ostatni tydzien bylem na dworze, bo krecilismy film.... ale po co? Po co takie przechwalki? :D

2. Uzywaj spoilerow, bo nie wszyscy przeszli ta gre.

To nie są przechwałki. Poza tym jak ja bym ci swój plan rozpisał najbliższy to byś się zdziwił. Wypisuję takie rzeczy, żeby pokazać Ci, że nie jestem no-lifem za jakiego mnie masz, a nie to , że się przechwalam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie są przechwałki. Poza tym jak ja bym ci swój plan rozpisał najbliższy to byś się zdziwił. Wypisuję takie rzeczy, żeby pokazać Ci, że nie jestem no-lifem za jakiego mnie masz, a nie to , że się przechwalam.

Ja nie mialem Cie za no-life'a. Sam zaczales z tym, ze wiecej spedzasz czasu na dworze ode mnie ;) Ja tylko powiedzialem, bys zaczerpnal swiezego powietrza na dworze bo Ci wczesniej odbilo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, opłaca się kłócić? Zaraz pewnie polecą warny i tak się skończy.

A żeby nie offtopować, to dzisiaj mnie zaatakował krwiożerczy krzak.. przebiegłem przez niego, i nagle tak poleciałem jakbym dostał z bazooki jakieś 20 metrów :D Szkoda, że tego nie nagrałem, bo byłoby się z czego pośmiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)dzisiaj mnie zaatakował krwiożerczy krzak.. przebiegłem przez niego, i nagle tak poleciałem jakbym dostał z bazooki jakieś 20 metrów :D Szkoda, że tego nie nagrałem, bo byłoby się z czego pośmiać.

Może po prostu był tam wąż :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, opłaca się kłócić? Zaraz pewnie polecą warny i tak się skończy.

A żeby nie offtopować, to dzisiaj mnie zaatakował krwiożerczy krzak.. przebiegłem przez niego, i nagle tak poleciałem jakbym dostał z bazooki jakieś 20 metrów :D Szkoda, że tego nie nagrałem, bo byłoby się z czego pośmiać.

A niech wsadza warny, jest dyskusja to niech sie ja zakonczy, a nie zamyka usta uzytkownikom ;)

Co do tego to mialem podobnie, tylko ze z kaktusem i wlecialem w kojota, ktory stal gdzies z 30 metrow dalej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu był tam wąż :P

I przez węża wyleciałbym 20 metrów do góry? :biggrin: Chociaż znając bugi w tej grze to możliwe :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest zajebista dawno tak dobrej gry nie widziałem grafika,klimat dzikiego zachodu jest swietny. rockstar zawsze robi zajebiste gry i zajebisty klimat w grach co do zakonczenia to tez sie zdziwiłem... zamurowało mnie. postac Johna Marstona jest zajebista ale przypomnijmy sobie np: gta san andreas jaki tam był klimat i tez postac CJ'a tez była zajebista wiec wniosek z tego taki ze jak rockstar bierze sie za jakąś gre porządnie to zawsze odnosi wielki sukces...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale nie mogę edytować postu (wyskakują wtedy te pierdoły od html [np. "<BR>"] )

Do rzeczy: Czy będzie kiedykolwiek lub czy była wzmianka o tym, że gra RDR będzie po polsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale nie mogę edytować postu (wyskakują wtedy te pierdoły od html [np. "<BR>"] )

Do rzeczy: Czy będzie kiedykolwiek lub czy była wzmianka o tym, że gra RDR będzie po polsku?

Ucz się angielskiego stary, na cholerę ci polski.... GTA 4 miałeś spolszczone ?....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kroogah

Ty zawsze musisz syf zrobić w każdym wątku o grze? Filozof się znalazł co bedzie udowadniał że dupa to dupa ale jednak trochę inna dupa...

A wracając do RDR, to ja jestem bardzo zawiedziony końcówką i nie pasuje mi granie tą cipą. Do platyny dobije na new game.

Pozdro

Kisiel - masz 16 lat i kurde nie panienamajisz po engielsku, to ja Ci krzyżyk na drogę stawiam, Ty przyszłości naszej ojczyzny...

Wez se kup za te kase, co byś wydał na spolszczone RDR i inne mega hity co nadchodzą, elementarz englisz is fun itp itd, lub zapisz się na jakiś kurs... Teraz jak robiłem rekrutację na najniższe stanowisko w firmie to w każdym Cv wszyscy angielski perfect.

To nic osobistego oczywiście,

Edytowane przez turbodynamo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@turbo ciekawe ile tak naprawdę inglisz perfekt :P

Więc tak RDR miodne, ale jakoś nie chce się mi w to grać. Nie z monotonii, bo gra ma ten ząb. Grafika jest dobra, brak AA i różne inne duperele źle wpływają na oprawę - mogło być lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I przez węża wyleciałbym 20 metrów do góry? :biggrin: Chociaż znając bugi w tej grze to możliwe :thumbsup:

Raczej na pewno to byl waz, a wylot na 20 metrow musialbyc bugiem :)

Do rzeczy: Czy będzie kiedykolwiek lub czy była wzmianka o tym, że gra RDR będzie po polsku?

Nie ma szans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kroogah

Ty zawsze musisz syf zrobić w każdym wątku o grze? Filozof się znalazł co bedzie udowadniał że dupa to dupa ale jednak trochę inna dupa...

E tam filozof, po prostu lubie dyskutowac co powinno byc normalne dla czlowieka.

Poza tym, kazdy watek? FFXIII oraz RDR to kazdy watek? Fajnie wiedziec :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem dziś w trybie multi i jestem trochę rozczarowany, szczególnie hubem. Strasznie mało osób w nim było, a sama zabawa nie była zbyt zabawne. Jakoś bardziej pasuje mi pod tym względem U2. Chyba, że uda mi się dorwać jakąś paczkę graczy, z którą będzie można wykorzystać potencjał otwartego świata.

EDIT: Mam problem z trofeum za upolowanie wszystkich zwierzaków. Korzystałem z tego poradnika, ale niestety pomimo wybicia wszystkich stworzeń z powyższej listy nie dostałem pucharu. Czy ta lista jest kompletna? A może czegoś jeszcze mi zabrakło?

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×