Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

A bo to wiesz, jego tajny sposób :D Ok spoko, napiszę tutaj na forum. Wiadomość już do niego wysłałem, teraz czekać na odp. Możliwe, że trochę się naczekamy, bo ostatnio aktywny był 3 dni temu :P

Edytowane przez Iceman154

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do tej gry można ściągnąć lub czy są wersje z napisami polskimi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misja ze szturmem na Fort Mercer z padem z włączonymi wibracjami to walka z samym sobą. Jeszcze pod koniec dwóch wrogów zacięło się i nie wyszli, nie mogłem ich załatwić i musiałem loadować. Przy drugiej próbie wyłączyłem wibracje i było łatwiej, ale po pierwszej ledwo trzymałem trigger.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misja ze szturmem na Fort Mercer z padem z włączonymi wibracjami to walka z samym sobą. Jeszcze pod koniec dwóch wrogów zacięło się i nie wyszli, nie mogłem ich załatwić i musiałem loadować. Przy drugiej próbie wyłączyłem wibracje i było łatwiej, ale po pierwszej ledwo trzymałem trigger.

Ja tam jakoś sobie poradziłem i z wibracjami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz słabe ręce,kości ci się kruszą nie możesz grać :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu z PCta gdzie nie było wibracji to dziwne uczucie gdy ręce się trzęsą.

@pawciokratos - słabo wczoraj robiliśmy tego trofika - mi wpadł a tobie nie - na odwrót niż chcieliśmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie wiecie ktore porty odblokowac to polecam ta strone http://portforward.com/

Najpierw wybieracie swoj router, a potem gre i macie dokladnie podane jak je odblokowac

A no właśnie. Tylko najgorsze to jest w tym, że RDR jest za świeże i na tej liście gier jej jeszcze nie ma. Ale dzięki za link, napewno się przyda.

EDIT:

Jednak jest na liście :)

EDIT 2:

Ehh... Nie mogę się połączyć z serwerem portforward.com TCP, żeby sprawdzić czy porty są zablokowane czy otwarte :/

Edytowane przez Iceman154

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakiś absurd... Żeby otworzyć port, muszę posiadać zew. IP :/ No to sobie dużo pograłem w RDR online :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Ten gościu z forum RDR, kompletnie se mnie olał. Był dzisiaj aktywny na forum i nie odpisał nic... :/ To po co oferuje pomoc w poście jak tak?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Ten gościu z forum RDR, kompletnie se mnie olał. Był dzisiaj aktywny na forum i nie odpisał nic... :/ To po co oferuje pomoc w poście jak tak?...

Z tego co tam wyczytałem to niektórym pomaga podłączenie kabla sieciowego bezpośrednio pod konsole ( Komputer > Konsola ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iceman czy chodzi ci glownie o wywalanie z free roamu ? mnie wywala srednio 5 razy zanim znajde jakis dobry.. ale tylko free roam...jak dolacze do innego typy gry jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie wiecie czemu nie zaliczyło mi trofeum Complete all co-op missions ? Trzeba je jakoś specjalnie przechodzić ? Przeszedłem je już wszystkie na złoto i dalej nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie wiecie czemu nie zaliczyło mi trofeum Complete all co-op missions ? Trzeba je jakoś specjalnie przechodzić ? Przeszedłem je już wszystkie na złoto i dalej nic.

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Jest napisane "all co-op missions" więc i te na corze, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc mówię, ukończyłem wszystkie 6 misji: The Kidnapped Girl, Walton's Gold, The River, The Herd, Ammunition oraz The Escape. To są raczej wszystkie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iceman czy chodzi ci glownie o wywalanie z free roamu ? mnie wywala srednio 5 razy zanim znajde jakis dobry.. ale tylko free roam...jak dolacze do innego typy gry jest ok

U mnie najgorzej, że ciągle wywala... :/

Próbowałem tak zrobić, że podłączyć modem bezpośrednio do PS3 i nadal to samo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko , Outfits'y też liczą się do 100% ?

Tak, i do tego bounty też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc mówię, ukończyłem wszystkie 6 misji: The Kidnapped Girl, Walton's Gold, The River, The Herd, Ammunition oraz The Escape. To są raczej wszystkie. 

Tak 6. Ale na dwoch roznych poziomach w jakich sa dostepne daje 12 ktore musisz przejsc.

@Michal co do 100% przejrzyj temat w dziale trophy bo juz kilka razy bylo pisane.

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestałem grać RDR. To jest nuda gra! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz dlaczego bo ja się zastanawiam nad kupnem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×