Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w multi wykonując jakiś hideout, dostanę więcej xp jak wykonuję go sam czy z posse. Bo ostatnio dołączyłem do posse kiedy wykonywali tumbleweed i kiedy tam przybyłem to się skończyło, a ja choć nikogo nie zabiłem dostałem 800xp, albo jak z posse wykonuję twin rocks to dostaję do około 800xp, a jak sam to dostałem tylko 400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

premko xp najlepiej nabijac na kryjowce Pike Basin. samemu w 8min okolo 1900xp. We dwoch 4min i po 1400xp okolo ;> Ja juz dobilem do 50tki i PLATYNA wkoncu MOJA ! ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z waszych postów mogę wywnioskować , że trofea multi wcale nie są takie straszne :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2, może 3 wymagają wiecej samozapracia/szcześcia/ew. pomocy innych:

The Quick and Everyone Else... trophy_silver.png (3x pod rząd na pierwszym miejscu w meczu)

Go Team! trophy_silver.png (zwyciestwo teamu x4 pod rząd)

Most Wanted trophy_bronze.png (10 minut jako most wanted w free roam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze tylko dwa pytanka:

1. Jeżdżąc na koniu lepiej "tapować" iks'a cały czas i kiedy się zmęczy zacząć trzymać aż stamina mu się zregeneruje czy lepiej naciskać iks'a z odstępem. Przy którym sposobie szybciej będę się przemieszczał ?

2. O co chodzi z tą grą Liar's Dice jak wygrać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Licz ile kości mają przeciwnicy i przewiduj ile może być kostek o danej liczbie oczek. najbezpieczniej jest obstawiać pewniaki (czyli swoje) i pozwolić konkurencji się wytłuc. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Licz ile kości mają przeciwnicy i przewiduj ile może być kostek o danej liczbie oczek. najbezpieczniej jest obstawiać pewniaki (czyli swoje) i pozwolić konkurencji się wytłuc. ;)

No już przeszedłem to (bo to misja dla strenger'a była) i zrobiłem to tak, że zawsze mówiłem to co mam, a ten gościu mówił że kłamię i wygrałem, a nawet tofeum mi wpadło biggrin.gif

@Kuba_K_2 Tak jak mówiłem grałem w pokera w Blackwater bo chciałem dorobić (mam straszne problemy finansowe ) i robiłem moją taktyką, że nawet na karty nie patrzyłem tylko odrazu podbijałem i wszystkich pokonałem. Więc to raczej jest najlepsza taktyka a misja Lucky in Love nie jest spreparowana biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej co jakis czas (1,2sek) X cisnac jak sie jedzie koniem niz szybko klepac ciagle.

Ale ze kasy ci braklo to nie wiem na co to wydales. Ja ani jednej rzeczy ktore nie byla zwiazana z jakims zadaniem nie sprzedalem czyli zadnej skory,piora,miesa, kwiatka itp i bronie tylko te ktore trzeba bylo do trophy kupilem. To byl moje jedyne zakupy chyba. TAk to ciagle kasa lezala odlogiem. Na nic mi ona byla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowy, liczę, że mi pomożecie :)

Mój problem polega na tym, że jak wejdę do jakiegoś free roam w multi to po kilku sekundach mnie wywala i przenosi do innego free roam lub do single. W czym może być problem? Router? W ustawieniach coś źle nastawione? Inne gry(FIFA 10, BBC2, GTA) chodzą bez zarzutu. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Iceman154

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowy, liczę, że mi pomożecie :)

Mój problem polega na tym, że jak wejdę do jakiegoś free roam w multi to po kilku sekundach mnie wywala i przenosi do innego free roam lub do single. W czym może być problem? Router? W ustawieniach coś źle nastawione? Inne gry(FIFA 10, BBC2, GTA) chodzą bez zarzutu. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Iceman154

A więc tego typu przypadki występują w momencie kiedy grasz w godzinach wieczornych, wtedy to są lagi niemiłosiernie i problemy z serwerami. U nas jest wieczór, to w Ameryce jest południe,a chyba nie muszę tłumaczyć co się wtedy dzieje. Normalka, prawie każdy tak ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tego typu przypadki występują w momencie kiedy grasz w godzinach wieczornych, wtedy to są lagi niemiłosiernie i problemy z serwerami. U nas jest wieczór, to w Ameryce jest południe,a chyba nie muszę tłumaczyć co się wtedy dzieje. Normalka, prawie każdy tak ma.

Właśnie w tym jest problem, że to się dzieje również w godzinach porannych(np. 12:00).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też tak miałem na początku teraz z rzadka to się zdarza,a tylko w free roam cię wywala czy w innych trybach też?

z innej beczki, salwik chętny na meczyk? :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też tak miałem na początku teraz z rzadka to się zdarza,a tylko w free roam cię wywala czy w innych trybach też?

z innej beczki, salwik chętny na meczyk? :biggrin:

Jaki meczyk ^^ ? Mam niewiele w sumie czasu, bo na 22 idę do roboty ( mam nocki ) i do 6 rano pracuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem mam ochote cie rozwalić :tongue: może kiedyś się zgadamy

Rozwalić? Ale w RDR :D? W jaki sposób ? ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie podjadę do ciebie i strzele ci w dupsko z winchestera :biggrin:

Żebym ja ci przypadkiem nie strzelił ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, czuję się niezbyt dobrze w angielskim i czegoś do końca nie rozumiem w rdr... wchodzę w tryb multi i jestem w free roam. Co dalej zrobić żeby przystąpić do jakiejś bitwy ? na select wciskam i mam różne tryby rozgrywki, wtedy mogę podchodzić do tych posążków i ustawiać walkę tak ? jest oczekiwanie na graczy i wtedy rozpoczęcie... Albo coś źle rozumiem albo coś jest nie tak bo nigdy nikt nie dołączy do walki, raz jeden gracz dołączył -_- nie wiem co jest, z netem ok inne gry chodzą :( w ogóle jakoś mało graczy widuję w free roam czy gdzieś, w sumie to wcale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Free Roamami jest różnie, są i pełne, jak i puste. Żeby przejść do innego FR naciskasz SELECT i wybierasz zmianę (chyba drugie od góry). Poniżej masz listę dostępnych trybów gry. Masz typowe deathmatche Free For All, team deadmatch czyli Gang Shootout, jak i bardziej wyrafinowane tryby typu Grab the Bag. Każdy z trybów ma odmiany - casual i normal są z autoaimem, hardcore to celowanie ręczne (expert). Wybierasz któryś z nich i czekasz moment aż Cię przeniesie do rozgrywki - dołączasz albo do trwającego meczu, albo do tej strefy przygotowawczej trwającej maks minutę, w której ćwiczysz boks z innymi napalonymi graczami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, czuję się niezbyt dobrze w angielskim i czegoś do końca nie rozumiem w rdr... wchodzę w tryb multi i jestem w free roam. Co dalej zrobić żeby przystąpić do jakiejś bitwy ? na select wciskam i mam różne tryby rozgrywki, wtedy mogę podchodzić do tych posążków i ustawiać walkę tak ? jest oczekiwanie na graczy i wtedy rozpoczęcie... Albo coś źle rozumiem albo coś jest nie tak bo nigdy nikt nie dołączy do walki, raz jeden gracz dołączył -_- nie wiem co jest, z netem ok inne gry chodzą :( w ogóle jakoś mało graczy widuję w free roam czy gdzieś, w sumie to wcale...

Net (a w zasadzie NAT heh) - ja dzieki mojemu kochanemu ISP (traceroute pokazuje taka magie, ze szok, a porty przekierowane prawidlowo) multi w RDR nie uswiadcze - max z 2 czlowieczkami udalo mi sie pobiegac i to tylko raz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dalej mam ten sam problem z free roam :( A grę mam już ponad tydzień... Proszę pomóżcie. Słyszałem, że trzeba skonfigurować odpowiedni router pod tą grę, ale jak dokładnie to nie wiadomo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za burak czemu nie napisal odrazu na tamtym forum jak zrobil tylko teraz kazdy zproblemem musi pisac osobno do nie go. @Iceman daj znac jak poznasz jego sposob bo jestem w sumie ciekaw tychustawien routera polepszajacych niby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×