Skocz do zawartości
Emir

Dragon Age: Origins

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie przed chwilą odebrałem pancerz za 10 złota, teraz zapłaciłem 20 i czekam aż zrobi, próbuje rozwalic Mistrza Ignacio, ale ciężko ciężko :P, rozwalił go ktoś? mam nadzieje, że mi z niego coś konkretnego poleci ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie przed chwilą odebrałem pancerz za 10 złota, teraz zapłaciłem 20 i czekam aż zrobi, próbuje rozwalic Mistrza Ignacio, ale ciężko ciężko :P, rozwalił go ktoś? mam nadzieje, że mi z niego coś konkretnego poleci ;P

Ja za kazdym podejsciem kazda postacia rzucalem nim o sciane jak chcialem :), jedyny wyjatek to jak gralem zla magiczka (chcialem w 2009 platyne dokonczyc juz, dawne dzieje xD) wtedy go zostawilem przy zyciu bo potrzebny mi byl na zjezdzie moznych glos jednego z antivianskich krukow :P

Co do czekania na zbroje, wystarczy ze pojdziesz gdzies na mapie i wrocisz ;)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za kazdym podejsciem kazda postacia rzucalem nim o sciane jak chcialem :), jedyny wyjatek to jak gralem zla magiczka (chcialem w 2009 platyne dokonczyc juz, dawne dzieje xD) wtedy go zostawilem przy zyciu bo potrzebny mi byl na zjezdzie moznych glos jednego z antivianskich krukow :P

Co do czekania na zbroje, wystarczy ze pojdziesz gdzies na mapie i wrocisz ;)

No ja go zabiłem, ale poleciał tylko Sztylet Kruków (słaby), i 3 złote monety, to wczytałem save i zostawiłem go przy życiu z myślą, że może się przydać, teraz

w wierzy magów zdobyłem zbroję templariusza to ubrałem Alistairowi póki co bo nie mam nic lepszego, no i jestem w pustce teraz, to sobie zrobiłem przerwę już na dziś, bo ta misja w pustce to niezbyt mi się podobała ostatnio, więc się już dziś sobie odpuszczę, jutro to na szybko przejdę i lecę do krasnoludów :P

PS. Da się jakoś cofnąć umiejętności? bo niepotrzebnie główną postacią dałem sobie 2pkt w otwieranie skrzynek, od tego mam innego łotrzyka.

Jeszcze korzystając z okazji zapytam jedną rzecz, póki co grałem tylko płcią męską, i flirtowałem z Morrigan. W wypadku gdybym wybrał kobietę, są dostępne też jakieś romanse :P?

Edytowane przez xdp22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byś popatrzył na listę pucharków to byś wiedział. Można nawet zrobić trzy romansy w jednym podejściu. Że PIS na to pozwolił :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe :P

Mam prośbę dla fanów Dragon Age, żeby klikali tu na facebooku "Lubię to" - http://www.facebook.com/pages/Polski-dubbing-w-Dragon-Age-2/183632811661484

Jest to petycja o polski dubbing w Dragon Age 2, wiem że nie każdy z was lubi polski dubbing, ale mimo wszystko, wy i tak będziecie mieli wybór między angielskim/polskim, a ja np. bardzo lubię polski dubbing, fakt, że nie w każdych grach, ale w Dragon Age bardzo mi się podobał, miałem okazje grać po angielsku w dodatku Witch Hunt, i nie podobało mi się kompletnie, jakbyście znaleźli chwilkę to klikajcie, może akurat się uda :P

http://www.facebook.com/pages/Polski-dubbing-w-Dragon-Age-2/183632811661484

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam prosbe do prawdziwych fanow Dragon Age'a, nie klikajcie "lubie to" tam (i prosba do normalnych ludzi, nie uzywajcie facebooka, to plaga jest jakas 21 wieku :laugh: ).

Dubbing to zlo, wersja kinowa > all.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam prosbe do prawdziwych fanow Dragon Age'a, nie klikajcie "lubie to" tam (i prosba do normalnych ludzi, nie uzywajcie facebooka, to plaga jest jakas 21 wieku :laugh: ).

Dubbing to zlo, wersja kinowa > all.

Aculard nie widzę problemu jak dadzą do wyboru głosy Polskie albo Angielskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam prosbe do prawdziwych fanow Dragon Age'a, nie klikajcie "lubie to" tam (i prosba do normalnych ludzi, nie uzywajcie facebooka, to plaga jest jakas 21 wieku :laugh: ).

Dubbing to zlo, wersja kinowa > all.

Nie używam facebooka, zrobiłem konto tylko żeby kliknąć lubię to, bo mi osobiście bardzo się podobał dubbing w Dragon Age, jeśli nie lubisz to sobie wybierzesz angielski, ale powinieneś też trochę na innych popatrzeć ;p nie chce ci się to nie musisz klikać, ale chociaż nie zniechęcaj innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aculard nie widzę problemu jak dadzą do wyboru głosy Polskie albo Angielskie.

Nie używam facebooka, zrobiłem konto tylko żeby kliknąć lubię to, bo mi osobiście bardzo się podobał dubbing w Dragon Age, jeśli nie lubisz to sobie wybierzesz angielski, ale powinieneś też trochę na innych popatrzeć ;p nie chce ci się to nie musisz klikać, ale chociaż nie zniechęcaj innych.

OCHHHH, macie racje !! Czemu na to nie wpadlem grajac w Dragon Age: Początek <- kumacie do czego zmierzam ? :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:P

Wiecie może co to za komplet rzeczy i skąd go wziąść

( chodzi o tego, który ma na sobie Oghren na tym filmiku -

)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:P

Wiecie może co to za komplet rzeczy i skąd go wziąść

( chodzi o tego, który ma na sobie Oghren na tym filmiku -

)

Jest to zbroja krwawego smoka. Nie można jej znaleźć w grze. Występuje w formie DLC. Przy zakupie oryginalnej gry dostajesz kod na jej pobranie i wtedy jedną część masz już w ekwipunku a resztę ma Boghdan.

http://dragonage.wikia.com/wiki/Blood_Dragon_Armor_Set

PS. A co do filmiku jakość nie jest najlepsza ale to nie jest Oghren tylko Alistair.

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko owe dlc dzialalo chyba do ktoregos kwietnia 2010 , ja takie mialem ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko owe dlc dzialalo chyba do ktoregos kwietnia 2010 , ja takie mialem ;/

Mi zadziałał ten kod jeszcze 4 miechy po rzekomej utracie ważności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zadziałał ten kod jeszcze 4 miechy po rzekomej utracie ważności.

hmmm muszę sprawdzić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej mam pytanie : Zastanawiam się nad kupnem DA:O na Ps3. Na PC widziałem u kolegi i okazał się fajny, w Baldurs Gate na PC też trochę grywałem, i mam pyt. jak jest z tą grą na konsole? jak ze sterowaniem, poruszaniem i walkami? Czy brak możliwości oglądania/kierowania walkami z ,,lotu ptaka,, jest uciążliwe? Czy z za pleców bohatera wszystko dobrze widać? I ogólnie co wam się w grze podobało, a co nie? i jeszcze jedna kwestia, w paru recenzjach czytałem, że grafika DA na Ps3 jest paskudna, niby wiem, że RPG grafika nie jest najważniejsza, ale po to kupiłem konsole, aby nie grać na 15 letnim PC,-który mógł pociągnąć tylko gothica i diablo2. To jak jest z tą grafiką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej mam pytanie : Zastanawiam się nad kupnem DA:O na Ps3. Na PC widziałem u kolegi i okazał się fajny, w Baldurs Gate na PC też trochę grywałem, i mam pyt. jak jest z tą grą na konsole? jak ze sterowaniem, poruszaniem i walkami? Czy brak możliwości oglądania/kierowania walkami z ,,lotu ptaka,, jest uciążliwe? Czy z za pleców bohatera wszystko dobrze widać? I ogólnie co wam się w grze podobało, a co nie? i jeszcze jedna kwestia, w paru recenzjach czytałem, że grafika DA na Ps3 jest paskudna, niby wiem, że RPG grafika nie jest najważniejsza, ale po to kupiłem konsole, aby nie grać na 15 letnim PC,-który mógł pociągnąć tylko gothica i diablo2. To jak jest z tą grafiką?

Też się kiedyś zastanawiałem, Baldur's Gate na PC mi się bardzo podobał, przeszedłem go kilka razy na wskroś, więc się skusiłem na DA:O na PS3. Więc po kolei, subiektywnie:

- sterowanie jest dobre, tak samo jak w Uncharted i tym podobnych, obie gałki naraz używamy. Reszta drużyny leci za osobą sterowaną, więc nie trzeba o nich myśleć.

- walki są już nie tak dobrze rozwiązane, gdy grę zatrzymujemy pojawia się to duże okienko do wyboru czarów itp, ale ono zasłania pole bitwy, o podejściu taktycznym zapomnij, wersja na konsole nastawiona jest raczej na ustawienia taktyczne w grze- ustawiasz jak się mają kompani zachować, a sterujesz jedną postacią. Można co chwile pauzować, i przełączać się miedzy kompanami, al to raczej nie jest potrzebne, większość walk nie jest trudna, wygrywa od pierwszego razu. Takie zabiegi to tylko przy trudniejszych bossach

- brak możliwość oglądania z lotu ptaka, to według mnie NAJWIĘKSZY KANAŁ w tej grze. Za to dla Bioware duuuży minus. kiedy prowadzimy drużynę, moim zdaniem priorytetem jest podejście taktyczne i widok na cały teren. Czyli jest uciążliwe, ale da się grać.

- [czy z za pleców dobrze widac?] Dobrze widać, bo większą cześć gry biegasz w różne miejsca, wtedy jest jedna postać na ekranie, więc dużo widać. Źle jest natoanist podczas walki, bo wiele postaci się zasłania wzajemnie.

- grafika postaci jest słaba, tekstury są brzydkie, moim zdaniem powinna być lepsza jak na 2009 rok noi te zbyt długie ręcę wszytskich postaci i te ciągle te same gesty rękami postaci podczas rozmowy, w DA2 powinni to poprawić... Grafika lokacji jest ładna, na poziomie.

Co się nie podoba:

- widok tylko TPP - brak oddalenia

- tekstury są paskudne

- na minimapie i ogólnej mapie zaznaczone miejsce gdzie mamy iść aby dokończyć quest. To zbyt duże ułatwienie jak na gre RPG. Kiedy w RPG na PC tego nie było i grało sie super. Wystarczy raz pozszukać, a grając za drugim razem juz wiesz gdzie iść.

jak sobie coś przypomnę to dopisze

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziękuje za obszerną odpowiedź. kurde kusi mnie ta gra, no ale jeszcze zobaczę thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, sterowanie nie jest złe. Jest specyficzne. Jak się przyzwyczaisz do grania padem w Dragon Age to mnie się lepiej grało niż mychą. Ale to już kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hubert posłuchaj, to oczywiście zależy kto lubi jakie gry, moge ci powiedziec tylko tyle. bede pisal bez polskich znakow bo sie spiesze.

Ja nie lubialem gier single player, od dawna gralem na komputerze, masakrycznie duzo godzin dziennie, ale w gry internetowe, typu counter strike, world of warcraft, silkroad itp. gry single player zawsze mnie nudzily. Do czasu az zagralem z nudow w Dragon Age, ten swiat mnie tak wciagnol! ta wiez miedzy bohaterami, za fabula ten caly swiat, to wszystko tak wciaga.. to masakra, ostatnio przegladalem filmiki na youtube, i zobaczylem komentarz, po angielsku, ale typ mial na mysli, ze po przejsciu gry zycie realne wydawalo mu sie nudne. I ja osobiscie moge to potwierdzic, dlatego przechodze ta gre teraz drugi raz, potem zapewne bedzie trzeci i kolejny.

Polecam ci :P

Co do grafiki, jest to malo wazne w grach RPG, ale mi osobiscie grafika sie podoba, gralem w najnowsze gry z najlepiej oceniana grafika, i przy tych grach grafika Dragon Age wcale mi nie przeszkadza... wrecz mi sie podoba ( w trakcie gry, bo w trakcie cutscenek (filmikow) faktycznie jest brzydka ) - gram na PC nie wiem jak jest na konsoli nie posiadam jej :/

Edytowane przez xdp22
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal zastanawiam się nad kupnem Dragon age:Ultimate edition, ale trochę poczytałem i podobno jeden z dlc Return to Ostagar nie działa jak należy gdyć go nie ma na płycie w wersji europejskiej, ktoś kupował tę edycje i może wie jak wygląda ewentualna reklamacja? Dają kod żeby sobie dociągnąć brakujący dlc czy jak? I czy musisz mieć paragon czy wystarczy zdjęcie płyty czy cokolwiek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już przestań być taką żyłą :). Tyle dodatków masz na płycie, ja musiał być dobre 150zł wywalić na same dodatki teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal zastanawiam się nad kupnem Dragon age:Ultimate edition, ale trochę poczytałem i podobno jeden z dlc Return to Ostagar nie działa jak należy gdyć go nie ma na płycie w wersji europejskiej, ktoś kupował tę edycje i może wie jak wygląda ewentualna reklamacja? Dają kod żeby sobie dociągnąć brakujący dlc czy jak? I czy musisz mieć paragon czy wystarczy zdjęcie płyty czy cokolwiek :P

Grajac w wersje xboxowa mialem ten dodatek, ale zufaj mi, jest on najgorszy i praktycznie najkrotszy, niewart zachodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tam trochę ciekawego sprzętu. Co do dodatku to nie orientuję się co jest nie tak w wersji Ultimate. Ja go ściągałem przez PSN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×