Skocz do zawartości
Emir

Dragon Age: Origins

Rekomendowane odpowiedzi

Powinno działać podejdź bliżej i popróbuj !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się rzuca kamieniem?Ja w nie uderzałem z bliska

Po przybraniu formy golema dostaniesz trzy talenty, w tym coś co będzie brzmieć jak "ciśnięcie głazem". Stań jakieś pięć metrów od drzwi i uaktywnij talent. Jeśli nie zadziała, stań dalej/bliżej.

Platynka wpadła :-D.

Edytowane przez Vuko Drakkainen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedne drzwi otworzyłem reszty coś nie mogę , bije z łapy golemem , kamieniem i nici

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedne drzwi otworzyłem reszty coś nie mogę , bije z łapy golemem , kamieniem i nici

Bo są dwie animacje. Zależy co się załączy. Drzwi powinieneś otworzyć. Upewnij się że na pewno podchodzisz do właściwych drzwi. Bo może są to drzwi otwierane w przemianie ducha.

Grasz na najnowszym pathu?

Może też jakiś bug w savie. Spróbuj wczytać wcześniejszy jak masz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedne drzwi otworzyłem reszty coś nie mogę , bije z łapy golemem , kamieniem i nici

Przytrzymaj aktywna pauze, nakieruj na drzwi tym malym koleczkiem na srodku kola aktywnej pauzy i wcisnij X. <- prosciej sie nie da

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem Dragon Age ale na PC bo bylo taniutko i powiem tak Gra wymiata !

Mam jeden maly problem jak w Taktykach ustawic zeby kazda z moich postaci z druzyny biła innego stwora a nie wszyscy tego co ja zaznacze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem Dragon Age ale na PC bo bylo taniutko i powiem tak Gra wymiata !

Mam jeden maly problem jak w Taktykach ustawic zeby kazda z moich postaci z druzyny biła innego stwora a nie wszyscy tego co ja zaznacze ?

Możesz kombinować, atakuj wroga co ma najwięcej/najmniej życia, atakuje z dystansu itd.

Można przełączać się między członkami drużyny podczas aktywnej pauzy i ręcznie wskazywać kogo mają atakować, ale na dłuższą metę jest to zbyt irytujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można przełączać się między członkami drużyny podczas aktywnej pauzy i ręcznie wskazywać kogo mają atakować, ale na dłuższą metę jest to zbyt irytujące.

Na padzie i owszem, ale skoro leito gra na PC to nie wiem w czym problem, zalacz pauze, ustaw jaki skill i w kogo i tyle ;), potem beda bic automatycznie juz tego stwora az do smierci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera dalej nie mogę rozwalić tych drzwi golemem i nie mogę przejść dalej ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera dalej nie mogę rozwalić tych drzwi golemem i nie mogę przejść dalej ;/

Zrób zdjęcie tych drzwi i mapki, a może wspólnym sumptem coś wymyślimy. Albo nagraj filmik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem w DAO wieć nie wiem czy dobrze pamiętam; ale czy nie było tak, że te drzwi rozwalało się jakąś specjalną mocą golema?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drzwi się otwierało naciskając na padzie x.png mając zaznaczone drzwi. Golem wtedy wykonywał animację (walił w drzwi albo rzucał kamieniem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valchall dzięki za pomoc

:wacko:

Kazda podpowiedz jaka byla ci dana dotyczyla formy golema, dopiero teraz to pojales ? :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:wacko:

Kazda podpowiedz jaka byla ci dana dotyczyla formy golema, dopiero teraz to pojales ? :laugh:

Że musiałem być w formie golema to wiedziałem po prostu nie dawałem X na dzwi tylko z opcji ataku wybierałem np. atak kamieniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że musiałem być w formie golema to wiedziałem po prostu nie dawałem X na dzwi tylko z opcji ataku wybierałem np. atak kamieniem

Siema

Mam problem z qestem Zagubiony w snach jak są Potężne drzwi nie mogę ich otworzyć , zamieniam się w Golema naciskam X i nic nie idzie.

Proszę o pomoc

Ehh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie kiedy wychodzi wersja DA z wszystkimi dodatkami?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy do trofeum "zebrać wszystkich możliwych członków drużyny" to chodzi w jednej grze czy niekoniecznie ?

druga sprawa mam juz na koncie ponad 500 zabitych mrocznych pomiotów jako drużyna, gram wojownikiem, więc główna postać zabiła już na pewno więcej niż 1/4 z tej sumy, a trofeum nie wpadło, glitch ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi oczywiście o z rekrutowanie w jednej grze:

- Alistair, Morighan, pies dołączają na początku, nie sposób pominąć,

- Sten - wioska Lothering, siedzi w klatce, trzeba pogadać z matką przełożoną. Warto w tym czasie mieć w drużynie Lelianę albo posiadać wysoko rozwiniętą umiejętność perswazji.

- Leliana - wioska Lothering w jednym barze,

- Oghren - dołączy do nas w Orzamarze jak będziemy mieli do wykonania quest kowadło pustki,

- Wynne - dołączy w wieży maginów (lepiej nie brać Morighan),

- Zevran - napada na nas podczas podróży (będzie charakterystyczna cut scenka). Po jego pokonaniu trzeba z nim pogadać i zgodzić się aby do nas dołączył,

-Shane - dodatek dlc, miasteczko Harogath (nie wymagany do trofeum),

- Logan -

Można go dołączyć podczas zjazdu możnych. Niestety wiążę się to z pozbycie z drużyny Alistaira (w najgorszym wypadku jego zabicie). Trofeum powinno wpaść zaraz po dołączeniu Logana do drużyny.

Trofeum dotyczące zabicia 100/500/1000 mrocznych pomiotów lepiej wbijać bez patha. Bo inaczej można się wykończyć. Nie sposób sprawdzić ile mamy zabitych mrocznych pomiotów w pojedynkę. Dodatkowo mam spore wątpliwości czy jest to akurat tak liczone.

Jak je wbić pisałem w tym temacie. Sprawdź parę stron wcześniej.

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałuje, że kupiłem grę od razu w grudniu rok temu. Mogłem sobie ten rok poczekać i teraz kupił bym ze wszystkimi dodatkami. Policzyłem i teraz na dodatki musiał bym wydać dobre 170zł (na allegro, podstawka z dodatkami 120zł, ździercy) dodatkowo. Ewentualnie mogę jeszcze spróbować spylić albo zamienić się i kupić jeszcze raz :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×