Skocz do zawartości
Emir

FIFA 10

Rekomendowane odpowiedzi

Tu się nie zgodzę... Nie działa to w ten sposób.

Chodzilo mi oto, ze w tej edycji fify jest wskaznik sily podania i wedlog mnie jest to fajna opcja bo ty decydujesz czy chcesz zagrac dlugie podanie, czy krotkie, a jak gram w PESa 09 te podania sa czasami przypadkowe i wlasnie troche brakuje tej opcji co ma FIFA 09,a i jeszcze odnosnie gameplayu wlasnie jak gram w tegoroczna FIFE to czuje troche jakbym gral w PESa 5 jest ta swoboda i to mi odpowiada. Juz sie nie moge doczekac dem obydwu gier, ale i tak jakie by one nie byly to w tym roku kupuje PESa i FIFE :)

Edytowane przez ALOL997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na demko które ma być w czwartek. Niestety nie mogłem wyprobowac jej na PSX Extreme party, ale teraz wkońcu bede mial okazje tak jak i cały swiat. Mam nadzieje ze poprawili drobiazdzki, i bedzie naprawde super kopanka. Co do Fify na PC na full detalach, chlopie troche przesadziłes, sam mam fife na pc i na ps3, i powiem ci ze na full detalach wyglada o WIELE gorzej. Moze nie chodzi zbyt płynnie, ale po grafice widać ze nie umywa sie do grafiki ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi oto, ze w tej edycji fify jest wskaznik sily podania i wedlog mnie jest to fajna opcja bo ty decydujesz czy chcesz zagrac dlugie podanie, czy krotkie, a jak gram w PESa 09 te podania sa czasami przypadkowe i wlasnie troche brakuje tej opcji co ma FIFA 09,a i jeszcze odnosnie gameplayu wlasnie jak gram w tegoroczna FIFE to czuje troche jakbym gral w PESa 5 jest ta swoboda i to mi odpowiada. Juz sie nie moge doczekac dem obydwu gier, ale i tak jakie by one nie byly to w tym roku kupuje PESa i FIFE smile.gif

Masz prawo mieć takie wrażenie, ale zapominasz o tym, że PES2009 ma ukryty pasek siły podania. Im dłużej trzymasz podanie/strzał, tym silniej grajek piłkę uderzy. Jeśli nie podoba Ci sie zagrywka guzikami, popróbuj prawej gałki.

W czwratek demko FIFy10, na które czekam z niecierpliwością.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czwartek demko, zasysam po pracy;).

Przejrzałem trochę ten temat i jest dość smutny, nie po to wchodzę na forum ps3 żeby czytać posty jakiś fanboyów pcta czy xboxa. Wkurza mnie to i chyba jest to sprawa dla moderatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... ja trochę odbiegne od tematu tej dyskusji i powiem coś na temat filmiku z dryblingiem 360'. Szczerze mówiąc na początku jak było to poruwnanie starego i nowego można było spokojnie stwierdzić, że wygląda to o wiele wiele lepiej. Jednak gdy dali później wycinkę z meczu to szczerze mówiąc jakos rewolucyjnie to to nie wygląda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale feeling jest zupełnie inny. Dopiero jak zagrasz poczujesz różnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy już w czwartek, choć filmiki sugerują, że nic się właściwie nie poprawiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... ja trochę odbiegne od tematu tej dyskusji i powiem coś na temat filmiku z dryblingiem 360'. Szczerze mówiąc na początku jak było to poruwnanie starego i nowego można było spokojnie stwierdzić, że wygląda to o wiele wiele lepiej. Jednak gdy dali później wycinkę z meczu to szczerze mówiąc jakos rewolucyjnie to to nie wygląda...

awiez ze to wersja pc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KopaczK może nie pisać takich głupot? Na pierwszy rzut oka widać poprawioną fizyke piłki, o wiele lepsze strzały, w koncu przerzuty gora nie są wiszacymi lobami, tylko maja moc i leca nizej, widac ze lepiej reaguja bramkarze, drybling 360(ja na filmikach widze go doskonale, w koncu nie wyglada to tak sztucznie jak wczesniej, jak zawodnik skrecał z pilka caly czas tak samo, widać też, że porpawiona grę ciałem, walke o piłke, dodano nowe animacje, zwody. Jesli dla Ciebie to jest "nie widac zadnych zmian" to sorry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KopaczK może nie pisać takich głupot? Na pierwszy rzut oka widać poprawioną fizyke piłki, o wiele lepsze strzały, w koncu przerzuty gora nie są wiszacymi lobami, tylko maja moc i leca nizej, widac ze lepiej reaguja bramkarze, drybling 360(ja na filmikach widze go doskonale, w koncu nie wyglada to tak sztucznie jak wczesniej, jak zawodnik skrecał z pilka caly czas tak samo, widać też, że porpawiona grę ciałem, walke o piłke, dodano nowe animacje, zwody. Jesli dla Ciebie to jest "nie widac zadnych zmian" to sorry.

Nasuwa się jeden komentarz- każdy widzi to co chce zobaczyć. Wybacz, ale to Ty piszesz głupoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje ochłonąć. Lepiej poczekajcie do czwartku, a ocenianie gry na podstawie filmików radze odstawić na bok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasuwa się jeden komentarz- każdy widzi to co chce zobaczyć. Wybacz, ale to Ty piszesz głupoty.

Nasuwa się jeden komentarz, jesteś fanboyem konami i pes'a. W zeszłym roku sciągnąłem sobie demko fify 09 i pes'a09 i dla mnie fifa była o niebo lepsza. Oceniałem na chłodno, wcześniejsze kilka lat grając w pes'a. Więc w tym roku zrobię tak samo i wybiorę grę, która będzie dla MNIE lepsza. Obstawiam fifkę, ale jest to póki co strzał w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasuwa sie jeszcze jedna odpowiedz, oprocz tego ze jest fanbojem PES-a, to jeszcze jest nabijaczem postow. Zarejestrowany w kwietniu i napisal juz 870 postow. W tym temacie pisze co chwile nic nie wnoszac do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzialem demko fify na zywo wczoraj w saturnie. nie gralem bo nie dopchalem sie do pada. wyglada niezle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Fanboj" nie podejmuje dyskusji i nie podaje argumentów, w moim wypadku jest inaczej. Też sprawdzę demka, jak w zeszłym roku, i wybiorę co lepsze (o ile coś wybiorę). Ostatnio dema skłoniły mnie do zakupu obu gier, przy których świetnie bawię się do tej pory.

Co do fanbojstwa, to wybaczcie, ale Wy jesteście zaślepieni FIFką. Jeśli ktoś napisze coś co jest wam nie w smak, to jest źle.

A nabijanie postów? Każdy pisze na tym forum różne rzeczy i bardzo często nie wnoszą one nic do tematu, tak jak te wasze komentarze. BTW czy to was boli, że napisałem 870 postów od kwietnia? Co w tym złego. Reasumując, jeśli modom to nie przeszkadza, to Wy chłopaki nie macie czego się uczepić. Jak wam coś nie pasuje, to raportujcie i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wiecie od której godz. bd. dostepne demo fify

Edytowane przez nuriu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kolo 18 to dobrze bo juz bede po sql to sobie bede mógł napier.....:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że demo to zajęcie na godzinę czy dwie

chętnie bym sobie pograł w FIFE dłużej ale trzeba poczekać ten miesiąc jeszcze(niecały nawet)

Trzeba pograć trochę w polskiej lidze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały mecz najprawdopodobniej po 2 min. połowa

Dwie połowy po 3 minuty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie PES vs Fifa jeszcze. W tym roku zakupiłem oba tytuły.

Niestety moim zdaniem konami odwala maniane już jeżeli chodzi o licencje, w fife 98 było lepiej. A co roku ta sama śpiewka odnośnie ulepszeń:

AI przeciwnika większe,

lepsza grafika

taktyka.

Mam już dosyć grania "Pomackim", a gra w fife znów zaczęła sprawiać przyjemność.

Tylko mam nadzieje że szpak nie będzie walił moralniaków przez 10min, pod koniec spotkania jak wczoraj ;)

Odnośnie godziny wypuszczenia dema.... bardzo dobsh akurat wróce z roboty i coś zjem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×