Skocz do zawartości
Emir

FIFA 10

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 2 pytania. Na jakich poziomach trudności gracie? Ja gram na środkowym niepamiętam teraz nazwy bo FIFE 09 już sprzedałem. I jeszcze jedno pytanie czy da rade sobie ustawić aby były polskie napisy ale angielski komentarz. Odpiszcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz zassać darmowy angielski komentarz z PSS i zainstalować na polską wersję. Następnie w opcjach językowych dokonujesz odpowiednich zmian i voila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz zassać darmowy angielski komentarz z PSS i zainstalować na polską wersję. Następnie w opcjach językowych dokonujesz odpowiednich zmian i voila.

U mnie zonk polega na tym, ze sciagnalem komentarze, zainstalowalem, ale w opcjach angielsiego nadal brak...:D

A demko juz niedlugo, mam nadzieje ze serwery wytrzymaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo na PS3 już jest, w polskim PSStore także. Trzeba wybrać w menu głównym sklepu ikonkę lupy (wyszukiwarka) i wpisać FIFA. Gdzieś pod koniec długiej listy jest pozycja FIFA10 Demo. Demo zajmuje 1005 megabajtów. Ściągamy!

Edytowane przez rav
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

37 postów do śmieci to chyba rekord.

Ochłońcie do jutra. Czekam na wrażenia z dema a nie z prędkości ściągania.

Temat zamykam na 24 godziny.

P.S.

Fifa jaka jest każdy widzi. Co roku to samo. No może w tym roku wreszcie postacie poruszają się tak jak u konkurencji 10 lat temu ;) W każdym razie wiem, że w tym roku nie kupię fifki, no chyba że szklaną :P

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie demo nie zachwyciło mało zmian a grafika w powturkach moim zdaniem gorsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na plus to poprawione strzały z dystansu i dynamika gry nieco lepsza. Dodatkowo menu szybciej reaguje na komendy.

Ogólnie to takich zmian oczekiwałem i nie narzekam :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widać ogromny postęp jeśli chodzi o anti-aliasing. Ten 360* drybling nie okazuje się tylko chwytem marketingowym. Ogólnie całkiem nieźle, teraz pozostaje poczekać na demo PES2010 i porównać obie produkcje. FIFA nie zawodzi moim zdaniem w tym roku - ale i nie zaskakuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiści, grafika hmm....taka sobie nic nowego, może boisko jakieś taki bardziej zużyte.

powtórki...jakbym grał w fifke 09 jeszcze raz nic nowego...

ale i tak kupię ;) ... jak co roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika moze sie nie zminila ale animacje i inteligencja zawodnikow na +, spalonych tez mniej, widac ze strzaly poprawili i drybling jest lepszy ;P Do tego bramkarze o wile szybciej i madrzej reaguja na strzal :) Chociaz nie zawsze --> http://www.eafootballworld.com/en_GB/video/9133410

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na +

-dodane nowe ruchy

-poprawiono wyliczanie kolizji między zawodnikami

-drybling 360 stopni to nie pic na wodę

-ładniejsza grafika

-drobne niuanse (np. przeskakiwanie zawodników nad piłką, stosowny komentarz gdy sędzia wpadnie w akcje, wejdzie w piłkę itp.)

Na -

-brak cut scenek

-brak powtórek nawet ważnych meczów

- ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie b. fajna, na 99 % kupię, ale dziwi mnie 1. Jak Petr Cech może mieć 64 (czy podobnie) PU???!!! to jest dziwne ... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa jaka jest każdy widzi. Co roku to samo. No może w tym roku wreszcie postacie poruszają się tak jak u konkurencji 10 lat temu ;)

dopiero co narzekałeś na ilość postów nie na temat a zaraz przez to może się następna zacząć ^^

chcialbym zauważyć że i animacja przy karnych (czasami nie ma pilki) i przy faulach (koleś biegnie i nagle leży na ziemi :>) ulegnie poprawie. Po czym mogę to stwierdzić? Ano po tym, że składy nie są aktualne... w Bayernie brakuje Robbena :)

wrażenie na mnie zrobił motyw jak jeden Puyol ktorym chcialem podac po podaniu się potknął i upadł :>

Edytowane przez marek1234itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze dodałbym na "+" grę ciałem, częściej można złapać faula przy odbiorze, ale ogólne jest ok.

fajna sprawa że więcej jest "twarzy" oryginalnych.

Podsumowując, jest lepiej, spodziewać się wielkiego skoku raczej nie można było, ale to co pokazali w demku nastraja mnie optymistycznie.

Pozostaje tylko czekać na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sporo wspólnych z 09, dodali trochę więcej związanych z trybem menadżerskim, odjęto strzelenie gola z wolnego itp. z tego co widzę. Wycwanili się, że trzeba pokonać drużynę pół-gwiazdkową minimum na professional. Niestety głupie trofea za granie 50h, albo na każdym stadionie pozostały. Więcej grindu do platyny w tej edycji, a moim zdaniem nie tędy droga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wielki pozytyw. Grafika na cut scenkach i powtórkach nie powala, ale to jedyny element do którego można się przyczepić. Ogólnie czekam na jeszcze na demko PESa, ale na chwilkę obecną FIFA rules!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja trochę z innej beczki, czy ktoś z was też miał spadki fps podczas powtórek po golu, troszkę mnie to denerwuje...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sporo wspólnych z 09, dodali trochę więcej związanych z trybem menadżerskim, odjęto strzelenie gola z wolnego itp. z tego co widzę. Wycwanili się, że trzeba pokonać drużynę pół-gwiazdkową minimum na professional. Niestety głupie trofea za granie 50h, albo na każdym stadionie pozostały. Więcej grindu do platyny w tej edycji, a moim zdaniem nie tędy droga...

dasz link do trofeów ? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja trochę z innej beczki, czy ktoś z was też miał spadki fps podczas powtórek po golu, troszkę mnie to denerwuje...?

tak ja mialem czasami, to wersja demo wiec napewno w full bedzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

dwie a moze trzy uwagi po demie

- dlaczego 720p ktore notabene i tak wyglada o klase jak nie dwie lepiej niz 1080p w 09 ...duzy plus za aa i grafike w meczu

- super ze zmienili dosrodowania te krecone i mocno bite oilki miazdza oraz fizyka strzalow miod malina...

- reszta jak 360...cala rozgrywka jest mieciutka, techniczna swietna

- minusy replaye, grafa, chrupanie ale to demo

pes pewnie znowu sztywne roboty z lepsza grafika...i starym gameplayem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gierka wygląda naprawdę nieźle. Przede wszystkim gra jest o wiele bardziej realistyczna. Zawodnicy zachowują się bardziej naturalnie, 360 działa bardzo dobrze. Ogólnie na duży plus. Co do grafiki to ja tam nie dostrzegłem większej różnicy. Może jedynie ten AA rzeczywiście lepszy. Nie rozumiem dlaczego nie zmienili tzw. radochy zawodników po strzeleniu gola. Dla mnie to było totalne g.... to bieganie po golu jednym zawodnikiem , machanie ręką - jedną, drugą, gwiazdy, ręce w górze ... to wszystko po prostu wyglądało mega sztucznie.

Pozostaje pytanie ... czy dla tych wszystkich zmian warto wydać ok 200zł ... Hm... jeśli o mnie chodzi to raczej wątpię.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałuje że nie moge pograć w fifa 10 demo bo zepsuła mi się konsola i ma przyjść podobno w poniedziałek albo we wtorek. Ciekawi mnie jak wygląda ten drybling 360 bo na klawiaturze to słabo, jak się drybluje podczas szybkiego biegu jak strzela, dośrodkowuje i jak się wyrzuca szybko piłke z autu i czy łatwiej się strzela z rzutu wolnego?? prosiłbym o odpowiedź

Edytowane przez lukasz4268

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×