Skocz do zawartości
cwir

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

bzykacz, gdzie ty tak dobrze nauczyłeś się grać :whistling:

Nigdzie, samo wychodzi, ale powiem Ci że nauczyłem się całkiem niedawno bo to mój drugi multi (na konsoli) ;) .

Zapraszam do obejrzenia mojego najnowszego filmiku, naprawdę bardzo fajnie wyszedł!

60 klipów, ~100 zabić, głównie piechota, double/triple kille, super jakość jak na EasyCapa, ładnie obcięty filmik - jak na grę na kablu SCART wyszedł super!

No i dla fanów BF dołączyłem tym razem muzyczkę charakterystyczną z Battlefield: Bad Company 2. Filmik trwa niecałe 9 minut, mnóstwo akcji!

Link do filmiku:

Link do mojego kanału na YouTube: http://www.youtube.c...ser/PSNToniak47

Sorka Toniak że się powtarzam, ale znów powiem to co wtedy (mniej więcej :P ). Nie ma w nim jakiś naprawdę ciekawych lub rzadkich akcji. Jak chcesz coś pokazać ludziom to to musi być coś całkiem fajnego. To moje zdanie :thumbsup: . Już lepszy był wcześniejszy filmik, podobało mi się jak wyszedłeś z helikoptera - spadł (jakimś cudem się się nie rozbił) - Ty z nim - zastrzeliłeś kogoś lub coś rozwaliłeś (już nie pamiętam). To było naprawdę niespotykane i w jakiś sposób fajne, ale reszta średniawa :dry: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 Mam pomysł - zamiast marudzić mi tutaj to sam coś nagraj :P

(żartuje, każdy ma swoje zdanie)

Chętnie obejrzę i skomentuje, EasyCap 40 zł, okablowanie 20 zł - czekam :)

A co do samej idei filmików to nagrywam je w wolnym czasie, szybciej czas zleci do premiery BC2 ;) 

Powtarzam jeszcze raz... to nie jest fragmovie i nie chwale się killsami - wrzucam je aby każdy mógł spojrzeć sobie na BC2 i aby taki filmik przekonał go do zakupu tej gry bo jest naprawdę świetna.

Wrzucając je do sieci musze być nastawiony że część osób to się nie spodoba - każdy lubi co innego.

Mnóstwo osób napisało mi że im się bardzo podoba gameplay, muzyka a z drugiej strony przeczytałem też niezbyt miłe wiadomości (chociażby że jestem noobem, że gra w BC2 na ps3 to auto aim, że chciałem zabłysnąć) - LOL

Robię to 4 FUN i miałem nadzieję że inne osoby też tak odbiorą bo gdyby ktoś z Was taki filmik zrobił i wrzucił to bym napewno obejrzał, docenił i skomentował.

A czemu docenił? Bo jeśli ktoś tu już zagląda i obejrzał ten filmik tzn. że ma podobne zainteresowania -> PS3-> FPSy -> BC2

Pozdro dla wszystkich!

Edytowane przez Toniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wyznaje błędną zasadę,ale kiedy chce coś pokazać, lub zamieszczam w internecie (co rzadko robię) to staram się żeby to było jak najlepsze/najciekawsze :P . Pójdźmy dalej, gdyby każdy zamieszczał przeciętne rzeczy (a tak przeważnie jest <_< ) to z serwisów takich jak youtube robi się śmietnik, nie piszę że to co Ty zamieszczasz jest bezwartościowe, staram się tylko popchnąć Cię w odpowiednim kierunku, w moim przekonaniu. Nie wszystko nadaje się do pokazania, czasami warto z 8 minutowego filmiku zrobić 3 min, ale zostawić sam miód zamiast zapychacza np. bez 10-15 kos lub zwykłych kili, postawić na jakość, a nie ilość. W moim przekonaniu lepiej dłużej filmować, potem co ciekawsze akcje powycinać i skleić z tego stosunkowo krótki filmik niż wypuszczać średnio-dobre filmy co tydzień. To moje zdanie B) .

Nie zniechęcaj się ;) , w pełni popieram takie filmiki, ale wolę obejrzeć jeden bardzo dobry niż trzy dobre :ok: .

Chętnie nawet mogę Ci pomóc w miarę swoich możliwości oczywiście np. polecić Ci jakiś utwór lub coś podobnego :whistling: .

Jeżeli wyznaje błędne wartości to mi powiedzcie i już nie będę komentował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bzykacz Zgadzam się z tobą, Wolę zobaczyć jedną porządną akcję niż 10 przeciętnych które w grze pojawiają się dosyć często..

np. ja strzelając na oślep z granatnika zabiłem 2 osoby na raz, nie nagrałem tego, a szkoda, bo akcja ta idealnie nadawała by się do jakiegoś filmiku, przynajmniej miałem z tego dużo śmiechu ;)

Takie akcje właśnie zachęcają mnie do dalszej gry ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jasne że mógłbym od momentu kiedy wyszło demko do końca lutego nakręcać i dopiero skleić i wrzucić.

Ale naprawdę sporo tego by było, więc wole póki co - usiąść, pograć z dwie godzinki i coś wrzucić. Filmiki które nie wyszły (ze względu na jakość czy treść) staram się usuwać.

Ostatni mi się podoba najbardziej dlatego że wkońcu znalazłem optymalne ustawienia EasyCapa i przez jakieś 2 tygodnie męczyłem się z kodekami aby wyszło tak a nie inaczej.

Po premierze pełnej wersji gry, jak najbardziej zapraszam wszystkich do pomocy w nagrywaniu jakiegoś fajnego filmiku z BC2 :) 

Kto wie, może zainteresowanie będzie większe i skłonie się do zakupu Dazzle :) (zgrywa w lepszej jakości ale i cena wyższa - 350 zł)

Edytowane przez Toniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie filmik podoba, i plus za zajafke dla ciebie.

szczegolnie ciekawy/pouczajacy moze byc dla osob, ktore nie graly wczesniej w BC2 i moga zobaczyc z czym to sie je

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy, nie trzeba cały czas nagrywać żeby trafić na coś ciekawego. Mi codziennie (oczywiście jeśli gram, przez 4-5 dni bolesna rozłąka od bf'a ostatnio :( ) trafia się jakaś naprawdę śmieszna lub niezła akcja, może 2-4 na parę godzin gry (2-5 h), u Ciebie musi być podobnie, więc porządny filmik to max tydzień (zbieranie materiału+sklejanie), tak mi się wydaje, jak się mylę to mnie popraw.

Posprawdzam po znajomych, może ktoś też ma jakiś kabelek i samemu coś skręcę (jednak w to wątpię).

Chciałbym zaznaczyć też że jakość obrazu jest stosunkowo dobra, muzyka to już rzecz gustu :nuke: , ale jej poziom też jakoś specjalnie nie odstaje ;) . Myślę też że bardziej pasuje temat osiągnięcia niż ten do wklejania filmików, mógłbyś edytować np. post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toniak brawa za chęci i filmik. Ja mam kamerkę Panasonica i też coś nią próbuję nagrywać tylko jak bzykacz napisał czekam na śmieszne lub rzadko spotykane akcję.... ile to razy spadając na spadochronie snajperem zabijałem gości stojących na budynku z wyrzutnią rakiet ..szkoda że wtedy jednak nie nagrywałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema moze mi ktoś powiedziec ile bedzie map w grze na aukcjach mowia ze 8 a slyszałem ze miało byc 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

siema moze mi ktoś powiedziec ile bedzie map w grze na aukcjach mowia ze 8 a slyszałem ze miało byc 10

Ma być osiem a w dniu premiery mają być udostępniane dwie dodatkowe do ściągnięcia.

Moim zdaniem to świetny pomysł bo ludzie,którzy ściągną grę z sieci będą mieli problem.

Edytowane przez Siudak83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema moze mi ktoś powiedziec ile bedzie map w grze na aukcjach mowia ze 8 a slyszałem ze miało byc 10

- PANAMA CANAL (Kanał Panamski)

- VALPARAISO VILLAGE (Wioska Valparaiso)

- LAGUNA ALTA (Laguna Alta)

- ISLA INOCENTES (Isla Inocents)

- ATACAMA DESERT (Pustynia Atakama)

- ARICA HARBOR (Port Arica)

- WHITE PASS (Biała Przełęcz)

- NELSON BAY (Zatoka Nelsona)

- LAGUNA PRESA (Laguna Presa)

- PORT VALDEZ (Port Valdez)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panama Canal

panama-canal_sm.jpg

--------------------------------------------------

Valparaso

valparaiso-map_sm.jpg

--------------------------------------------------

Isla Inocentes

isla-inocentes-map_sm.jpg

--------------------------------------------------

Atacama Desert

atacama-desert_sm.jpg

--------------------------------------------------

Arica Harbor

africa-harbor_sm.jpg

--------------------------------------------------

White Pass

whitepass_sm.jpg

--------------------------------------------------

Laguna Presa

lagunapresa_sm.jpg

--------------------------------------------------

Port Valdez

portvaldez_sm.jpg

Zdjęcia pochodzą z planetbattlefield.gamespy.com (http://planetbattlefield.gamespy.com/View.php?view=Gameinfo.Detail&id=310)

Edytowane przez Toniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toniak, filmik bardzo fajny, dobra akcja na poddaszu budynku w 1 bazie. Pomysl by sobie pod nogi rzucac ammo i bombardowac granatnikami dol na 5+ ;) Potrzebne sa takie produkcje, zapewne wielu go ogladnelo z czystej ciekawosci a moze i niektorych to zacheci do zakupu gry ?

Ja taki pomysl popieram :)

ps. wyslalem zapro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Przyszła mi pewna myśl przez głowę. Fajnie by było gdyby można było robić mecze np. takie gracze PS3 V gracze X360 , wiem że to nie realne (teraz), ale może kiedyś gdy nadal będą kolejne konsole rywalizować to może i kiedyś gracze ;) . Chętnie bym zagrał w meczu 12 (X360) v 12 (PS3) , jak sądzicie, emocje większe, czy grałoby się nadal tak samo :P ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne że mógłbym od momentu kiedy wyszło demko do końca lutego nakręcać i dopiero skleić i wrzucić.

Ale naprawdę sporo tego by było, więc wole póki co - usiąść, pograć z dwie godzinki i coś wrzucić. Filmiki które nie wyszły (ze względu na jakość czy treść) staram się usuwać.

Ostatni mi się podoba najbardziej dlatego że wkońcu znalazłem optymalne ustawienia EasyCapa i przez jakieś 2 tygodnie męczyłem się z kodekami aby wyszło tak a nie inaczej.

Po premierze pełnej wersji gry, jak najbardziej zapraszam wszystkich do pomocy w nagrywaniu jakiegoś fajnego filmiku z BC2 :)

Kto wie, może zainteresowanie będzie większe i skłonie się do zakupu Dazzle :) (zgrywa w lepszej jakości ale i cena wyższa - 350 zł)

Hmm , a może wiesz gdzie kupić to Dazzle?I w jakiej rozdzielczości nagrywa<_<?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 Na Allegro - nagrywa w tej samej co EasyCap ale w lepszej jakości czyli 720x560 i przechwytuje jedynie sygnał RGB.

http://allegro.pl/item917921630_dazzle_video_creator_platinum_usb_2_0_box_f_vat.html

Niby na Allegro jest napisane, że: 'obsługiwanie rozdzielczości: 720 x 676 (PAL)' ale to niewielka różnica... 

369 zł :)

Edytowane przez Toniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

singiel wyglada miodaśnie, grafa takze duzo lepiej niz w demie, aczkolwiek te gamepleje i trajlery zawsze wygladaja jakos lepiej, niz jak potem sie uruchomi.

Gre i tak bym zakupil nawet gdyby singla nie bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1,04 - Wygląda trochę jak pierwsza część Uncharted ;p (fontanna jak na początku 4 rozdziału).. Ciekawa gra się szykuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy filmik

Kolega miał fajny pomysł

Więcej obróbki video niż treść ale wyszło fajnie... Muza z Modern Warfare 2, dźwięki gunnera z Call of Duty 4 no i gameplay z Bad Company 2 - zapraszam, tym razem AH-64 Apache w akcji! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toniak dziwne że was nie zestrzelili.. jak dostaje apacha to latam z 5 minut i w końcu komuś uda się mnie zestrzelić.. zwykle jest to ten mały Helikopterek RC (nigdy nie umiałem trafić w ten komputerek.. :( )...

Bardzo fajny filmik, lepszy od poprzedniego. ;)

Także "full szacun max respect" za sam czas lotu, a o strzelaniu to już nie wspomnę ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 Grałem na bardzo słabej jakości (RGB) i mimo to nie zestrzelili.

A na HDMI (720p) gdzie widzę każdą rakietę, każdy strzał, każdego przeciwnika na ziemi to uwierz, że tak łatwo mnie nie zestrzelisz ;-) Zresztą - PSN ID: Toniak47;)

PS: Nie próbuj nawet strzelać w UAV 'ten mały helikopterek' - tylko w stanowisko gdzie siedzi osoba operująca tym pojazdem. Na samym początku mojego filmiku masz przykład jak to zrobić.

HUD automatycznie zaznacza Ci UAV jako dwa osobne pojazdy przeciwnika - ten helikopterek który lata no i stanowisko stacjonarne operatora UAV

Edytowane przez Toniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że można zestrzelić to stanowisko (w poprzednim poście nazwałem je komputerkiem), tylko że po wielu próbach stanowisko nadal stoi.. trudno je trafić (mówię o tym drugim stanowisku "w mieście").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tak trudno ale za pierwszym podejściem udaje się tylko jak gunner Ci pomaga. Jak latałem sam to zazwyczaj za pierwszym nawrotem ściągałem UAV. Chyba, że zaryzykujesz i polecisz dosyć nisko to od razu ściągniesz. Ja już nie praktykuje 'low action level flying' 4 fun, wole mieć dobrego gunnera i utrzymać się długo w powietrzu. Choć czasami rush AH-64 to jedyny sposób na uratowanie swojego życia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×