Skocz do zawartości
cwir

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Wykopałem dziś 3 metry rowu kilofem i łopatą...żona poszła na nocny dyżur...jajecznica zrobiona i zjedzona....kawa zaparzona....w domu cicho i spokojnie...CO BY TU WIECZOREM????:biggrin::biggrin::biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najfajniejsze sa jednak dzieci ktore uzywaja niecenzuralnych slow w wiadomosciach prywatnych za to ze sie im placi pieknym za nadobne (czyt. gnoi sie ich w ich wlasnej bazie gdy czekaja na zabawki na atacamie) :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najfajniejsze sa jednak dzieci ktore uzywaja niecenzuralnych slow w wiadomosciach prywatnych za to ze sie im placi pieknym za nadobne (czyt. gnoi sie ich w ich wlasnej bazie gdy czekaja na zabawki na atacamie) :D:D

Oj te dzieci mnie też wkurwiają, jak siedzę przy uav'ie nagle patrze że z noża w mojej bazie przy 1 m-comie dostałem, pierwsze stwierdzenie WTF ale patrzę a to swój.

I on myśli że będzie sobie nim teraz latał, zemsta to zemsta.

Albo jak jakiś cieć czeka na apacha/miga przez dłuższy okres gry nie wnosząc nic do rozgrywki, a jak złapie już heli rozbije się po 5sec bo latać nie umie a frajdę chciał mieć.

Patologia jak nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMFG, czytam i płaczę, chcecie prawdziwego skilla to odpalcie UT3 na konsoli, bo reszta jest gówno warta. Takie jest moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

snosh @

Skill to nie apteczki, paczki z bronią i punkty. Skill to znaczy że jesteś szybszy, lepszy w pojedynkach jeden na jeden i nie tylko. Wpadasz do bazy wroga ściągasz jednego drugiego a potem trzeciego na jednym magazynku wtedy ten trzeci powie o Tobie "ten koleś to ma skilla".

W BF jak i innych grach FPS skill określa parametr K/D ratio i nie wierze że 1.16 nabiłeś jeżdżąc tylko czołgiem :)

Proponuję nie wdawać się w dyskusję na temat rzeczy o których się nie ma pojęcia.

Ps. Jak chcę pofragować nie widzę lepszej klasy jak szturmowiec a jeżeli robić punkty to najlepszy jest medyk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- VIP MAP PACK 2

Mapki maja byc dostepne 30.03, czyli dzisiaj. Ciekawe czy dzisiaj beda dostepne, czy panowie z DICE beda miec jakies problemy ?

Troche szkoda, ze mapy nie sa nowe tylko tryby zamienili, ale przynajmniej dostaniemy je za darmo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten filmik podrasowany ;) Gdyby serio grały takie lamy to by było nieźle. I w takich sytuacjach jakie miał ten gracz to na serio zabili by go już 3 razy w ciągu jednej akcji, a było pokazanych sporo.

A co do map to Laguna Presa na rush będzie ciekawa. Bo conquest to gówno. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMFG, czytam i płaczę, chcecie prawdziwego skilla to odpalcie UT3 na konsoli, bo reszta jest gówno warta. Takie jest moje zdanie

A kolega grał w pierwszego resistance?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

snosh @

Skill to nie apteczki, paczki z bronią i punkty. Skill to znaczy że jesteś szybszy, lepszy w pojedynkach jeden na jeden i nie tylko. Wpadasz do bazy wroga ściągasz jednego drugiego a potem trzeciego na jednym magazynku wtedy ten trzeci powie o Tobie "ten koleś to ma skilla".

Jak ja bardzo chce zobaczyc jak ty wpadasz do bazy wroga i jedziesz wszystkich jednym magazynkiem ;) nagraj taki filmik i daj poogladac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bardzo chce zobaczyc jak ty wpadasz do bazy wroga i jedziesz wszystkich jednym magazynkiem ;) nagraj taki filmik i daj poogladac ;)

Co w tym dziwnego ? Ja jak gralem ostatnio ze znajomym (pilot helikoptera, aka kamikadze) ktory pikowal prosto w budynek black hawkiem z mcomem wyskoczylem troche wczesniej i pod koniec lotu otworzylem spadochron, wyladowalem na tylach wroga i natrzaskalem multum fragow, nie bede mowic ilu jednym magazynkiem, bo w sumie nie pamietam, ale padali jak muchy, jak juz sie zorientowali gdzie siedzialem, szybko zmienilem pozycje, ode mnie sie znajomi zrespili i chaos w bazie wroga sie zrobil a zanim padlem, zdazylem sie wypsikac z amunicji w UMP i zostac z 4 nabojami w colt'cie z drugiej wojny. Sa tez akcje jak ktos pancerniakiem wpieprza sie prosto w srodek bazy, i jesli jakims cudem nie dostanie z rakiety to tez cos uda sie ustrzelic.

Nie wiem, co w tym dziwnego. Znam ludzi, ktorzy tylko w ten sposob graja i nie raz znajduja sie na szczycie tabeli :)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w tym dziwnego ? Ja jak gralem ostatnio ze znajomym (pilot helikoptera, aka kamikadze) ktory pikowal prosto w budynek black hawkiem z mcomem wyskoczylem troche wczesniej i pod koniec lotu otworzylem spadochron, wyladowalem na tylach wroga i natrzaskalem multum fragow, nie bede mowic ilu jednym magazynkiem, bo w sumie nie pamietam, ale padali jak muchy, jak juz sie zorientowali gdzie siedzialem, szybko zmienilem pozycje, ode mnie sie znajomi zrespili i chaos w bazie wroga sie zrobil a zanim padlem, zdazylem sie wypsikac z amunicji w UMP i zostac z 4 nabojami w colt'cie z drugiej wojny. Sa tez akcje jak ktos pancerniakiem wpieprza sie prosto w srodek bazy, i jesli jakims cudem nie dostanie z rakiety to tez cos uda sie ustrzelic.

I gotowy scenariusz filmu...Chuck Norris w roli głównej rulez!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I gotowy scenariusz filmu...Chuck Norris w roli głównej rulez!!!!!

No chlopie, wiesz jak mozna sie posmiac ? W koncu gry na konsole ponoc maja dawac "fun" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amen - 100% racji.. W tym wlasnie zawiera sie cala ta dyskusja - bo mozna grac 12 wyskilowanymi reconami - a nikt nie uzbroi mcoma - mecz w doope.. Mozna grac wyskilowana dwunastka we wszelakich pojazdach - wszyscy jezdza i lataja, spotuja, fraguja, dwoja sie i troja - mecz jak wyzej...

mrowa ujal to chyba najlepiej...

Granie w BFa nie polega na zmianie klasy w zaleznosci od sytuacji, nie powinienes byc 1 men army! Kazdy powinien robic swoje i tyle [niestety czesto jest tak ze ludzie nic nie robia]

Jak ja bardzo chce zobaczyc jak ty wpadasz do bazy wroga i jedziesz wszystkich jednym magazynkiem ;) nagraj taki filmik i daj poogladac ;)

Mi sie dosc czesto takie sytuacje zdarzaja przyklad: Jade assultem do pierwszej bazy na arika harbor, widze 2 czolgi wroga, kucam kolo kontenera, zza plecow wylazi mi jakis pajac [inzynier] zabijam go podnosze po nim paczke, rozwalam 1 czolg +2 zalogi, podchodze do wraku zabijam jeszcze 1 przeciwnika, zaznaczam drugi czolg zabieram mu ponad 50% pancerza [dostaje punkty za wechicle dmg] no i niestety gine jak bym rozwalil 2 czolg to bym podkladal mcoma. Zeby takie cos nagrywac to trzeba by nagrywac pare ladnych godzin dla 1 takiej akcji, pytanie po co? Zeby komus sie pochwalic, udowodnic ze tak mozna?! To ja mowie ze mozna i kto mnie zna [kto ze mna gral] to wie ze nie wyssalem sobie tego z palca. Napewno jest wiecej osob ktore tak potrafia i jak dla mnie taki gracz ma Skila przez duze S, bo nie siedzi i nie sra po krzakach w celu wysokiego k/d...

Edytowane przez Kunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie taki gracz ma Skila przez duze S, bo nie siedzi i nie sra po krzakach w celu wysokiego k/d...

A niektorzy maja skilla +10 do kampienia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niektorzy maja skilla +10 do kampienia ;)

Ale bez umiejetnosci wrodzonej, pasywnej, czyli "+100 do cierpliwosci" nie otrzymasz bonusu +10 do kampy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzialaja juz nowe mapy?

Laguna jest tylko w Conquest w Rush jakoś jej jeszcze nie zauważyłem .

Edytowane przez Duch_75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzialaja juz nowe mapy?

działają i na szczęście są darmowe :) (tzn. dla VIPów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak ta laguna w rushu? fajna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzialaja juz nowe mapy?

DZIAŁAJĄ!!! Wpadłem na chwilkę i....myślę że będzie OK! Nawet bardzo OK!!! Arica Harbor w trybie conquest może być rajem dla dobrze współpracujących teamów...wszyscy znają ją już chyba jak własne podwórko, nie jest przesadnie wielka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem laguna 2x aby obczaić mapkę i dość fajnie się gra. Tylko co 2  osoba to w krzaczorach siedziała ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa wam? Mi nie :mellow:

Jakis błąd wyskakuje.

Edytowane przez Ronni_92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh no i nowe mapki w trybach... Wiec tak moim skromnym zdaniem Africa w Con zrobila sie ciekawa blisko sa flagi i generalnie mozna popracowac z druzyna dlatego bardzo pozytywnie dla mnie 2 po white mapka do cona.

Jesli chodzi o lagune w trybie Rush.... MASAKRA! dobrze zgrana ekipa i deff jest tak mocny ze atakujacy nie dadza rady przejsc... na srodku dobrze rozstawione Heavy po bokach krzaczory i w pierwszym etapie musza przeplynac przez rzeke! Duzy + dla tej mapki!

A jak wasze wrazenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arica - w koncu mozna normalnie na niej pograc, nie ma pojazdow, nie ma snajperow, nareszcie jest miejska walka, IMO najlepsza mapa w BC2.

Laguna - kampa, kampa, i jeszcze raz kampa, zdeydowanie najgorsza mapa ze wszystkich jakie do tej pory wyszly, przebija nawet Valparaiso czy Nelson Bay...

Nie wiem do czego daza panowie z DICE, juz od poczatku zrobili co najmniej 3 razy bardziej kamperska gre niz MW2, a wypuszczajac chlam typu Nelson Bay czy Lagune na Rushu tylo pogarszaja sprawe... No i przydal by sie w koncu jakis patch na litos boska, gra ma juz miesiac i tylko coraz wiecej niedorobek wychodzi na wierzch, nie wiem na co byla konsolowa beta, demo i beta PC jak gra niby jest nastawiona na MP a nie ma nawet podstawowych opcji jak mute, kick vote, skip map, normaly scoreboard, etc., o problemach z private match'ami nie wspominajac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma nawet podstawowych opcji jak mute, kick vote, skip map, normaly scoreboard, etc., o problemach z private match'ami nie wspominajac...

Jest, wchodzisz w squads, podświetlasz mówiącą osobę, i wciskasz kwadrat. Co do reszty nie jest to PC, i nie ma serwerów dedykowanych, dlatego nie ma tych opcjii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×