Skocz do zawartości
cwir

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

I właśnie o to chodzi. Tak naprawdę to ten niesamowity feeling panujący w grze, teren i okoliczności przyrody. Walka. Dreszcz emocji, to jest to za co kocham BF w każdej postaci. Niesamowicie oddane pole walki. Jak zatapiam się w grę, to mało mnie obchodzi score lub medale, czy inne unlocki... Interesuje mnie tylko ten czający się przede mną. Ten, który już za chwilę będzie trupem...

Obrona jak i atak ma swoje piękne strony, klasy też. Osobiście najrzadziej gram snajperem, ale to tylko dlatego, że lubię być tam gdzie się coś dzieje. I oddam każde ze swoich żyć broniąc lub atakując ze swoją drużyną... Tylko to się liczy :thumbsup:

Pozdro

no i do tego niezła ekipa mi się trafiła która wiedziała co robi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i do tego niezła ekipa mi się trafiła która wiedziała co robi:)

Ekipa to podstawa. Rambo to tutaj sobie nie użyje... Pograłbym chętnie z jakąś w miarę rozsądną ekipą. Najlepiej z rodakami z forum, ale HS brak :( Jeśli komuś to nie przeszkadza, to śmiało mnie dodawać. Dopisywać tylko ps3site :thumbsup: Wystarczy mi, że będę was słyszał. Najczęściej gram jako inżynier lub medyk. Ostatnio notorycznie chodzę do pracy niewyspany... Zazwyczaj ze zdziwieniem zauważam przez przypadek, że to już 2 lub 3 w nocy... Co żona na to... :verymad:

No, ale przecież to jest Battlefield.... :ninja:

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mi też HS brakuje ale już w czwartek sobie sprawie bo zamierzam kupić MAG'a razem z HS'em w zestawie:) w sumie dosyć tanio wychodzi bo w MM widziałem po 229zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak patrzę na dogtagi moje i nawet BZYKACZA mam xD

Jest też DUSZOL, MODLISZKA13 i ADI :P

Edytowane przez Toniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy gra będzie wspierała klany/rozgrywki klanowe tak samo dobrze jak np. killzone2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest moim zdaniem naprawdę super, już w wersji Demo. Można sobie tylko wyobrazić co będzie w pełnej wersji. Na PS3 dopiero zaczynam, ale na X360 troche grałem.

Jest ktoś chętny do wspólnego grania. Jak coś to zapraszam. Headset mam więc nie mam problemu. Chętnie pogram. Napiszczie do mnie ID: Krzysiu_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na dogtagi moje i nawet BZYKACZA mam xD

Jest też DUSZOL, MODLISZKA13 i ADI :P

A ja mam problemy z zabijaniem z noża, czasami stoję przy kimś, naciskam przycisk kilka razy i jakimś cudem nie trafiam. A jak ktoś się porusza to już w ogóle niskie szanse na zabicie. Być może to przez mój internet, albo źle celuje. Sam już nie wiem.

Mój nieśmiertelnik to pewnie kilka dni temu zdobyłeś - teraz się nie dam! :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mi też HS brakuje ale już w czwartek sobie sprawie bo zamierzam kupić MAG'a razem z HS'em w zestawie:) w sumie dosyć tanio wychodzi bo w MM widziałem po 229zł...

wie mze to nei na temat ale serio mag z HS sony za 230? to chyba i ja sie skusze ;) mag wychdzi za 100 wtedy.. hmmm a co do BF zeby nie bylo to... gra wszystko robi akurat. sterowanie, strzelanie, klasy etc. wszystko jest tak jak sobie bym zyczyl. okazjolane babole w grafice czasem daja po oczach ale nie rpzeszkadzaja. ah no i to 'oskryptowanie' krzyki kompanow, fucki 'let the bodies hit the floor itd. to swietnie wplywa na rozgrywke. naprawde swietny kawal kodu. tylko czemu do m4 tak daleko jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy gra będzie wspierała klany/rozgrywki klanowe tak samo dobrze jak np. killzone2 ?

klany beda mogly wykupic sobie serwery tak jak ma tomiejsce w cs...narazie tyle wiedomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymek_PL, widze ze juz pierwsza setka na scoreboard, gratuluje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie zastanawia gdy na koniec walki jest ekran ze statystykami i mam na przykład tak w kolejnosci:

kills 20

deaths 9

k/d

bron ktora najwiecej zabijalem

kills 45

to co oznacza to drugie kills? bo tez czasami mam odwrotnie to mniejsze a tam wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymek_PL, widze ze juz pierwsza setka na scoreboard, gratuluje ;)

bzykacz bodajże jest w pierwszej 15...staty statami

liczy sie fun z zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bzykacz - 10

ale masz racje, tylko fun sie liczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka dla mnie rządzi. 2-3 dni gry na kontrolerze i ogarnia się bardzo dobrze. Nie potrzeba żadnych klawiatur i myszek. ;]

Chętnie pogram online.

nick: Lewy10_PL dodawac do znajomych ;]

____________________________________

Lewy10_PL.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po malu sie wkrecam, wczoraj 800, dzis juz 2500 tys punktow. Jak na poczatek przygody z fpsami na ps3 to moze byc.

Swietnie mi sie gra jako medyk. Generalnie sie ustawiam przy dzialkach i czekam na smierc kogos z druzyny, tudziez snajperow.

Pozostalych nie gonie, bo to nie ma sensu.

To co mi sie nie podoba, to pkm dla medyka, zdecydowanie za ciezka bron.

Licze, ze w pelnej wersji bede mogl miec pod trojkatem wszystko, bo to klikanie na strzalki mi w ogole nie lezy.

No i dlaczego w biegu nie mozna strzelac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest, podczas sprintu nie można strzelać. W żadnej strzelance podczas sprintu nie można strzelać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostalych nie gonie, bo to nie ma sensu.

No i dlaczego w biegu nie mozna strzelac?

Ad1. Nie bierz tego do siebie, ale z twojego posta wywnioskowałem, że liczysz na fragi, a nie na działanie w grupie, może powinieneś pomyśleć nad innym fpsem?

Ad2. Gra, chociaż nie jest realistyczna, ma pewne przejawy rzeczywistego zachowania się na placu boju. Podczas normalnego poruszania się (bez celowania) ciężko jest strzelać, a co dopiero podczas biegu. Wystarczy za wyjaśnienie? (swoją drogą dziwne pytanie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Fragowanie z tego co mi wiadomo polega na zabijaniu, ja lecze ludzi. Generalnie ci stojacy przy dzialku zdzialaja wiecej, oslaniajac pozostalych, niz ten biegajacy miedzy drzewami. I to ich wole wskrzesic niz goscia, ktory lata po calej mapie i robi za kamikaze. Juz nie mowie o tym, ze na serwerach poki co to teamplayu za duzo nie ma. Ludzie sie dopiero zaczynaja organizowac. A taktyki jesli juz jakies sa, to wymyslane "na kolanie". Oczywiscie jesli sie zbierze cztery osoby, korzystajace z komunikacji glosowej, to wyglada to zupelnie inaczej, bo czlowiek wie jaki jest plan, ktory w kazdej chwili mozna zmodyfikowac.

Na samym fragowaniu tez mi nie zalezy. Przy konsoli za duzo nie siedze, ale jesli juz to chce sie przede wszystkim dobrze pobawic a nie byc pierwszym w rankingu.

Co do biegania, i strzelania to rozumiem, ze na konsolach tylko to jest nie realne, bo w realu i na kompach jak najbardziej. Oczywiscie wszystko zalezy od rodzaju broni, wagi, wielkosci itd. A o tym jak wyglada plac boju, jako takie pojecie mam, bo wiekszosc dziecinstwa spedzilem na poligonach. Zreszta ostatnimy czasy tez mialem przyjemnosc brac udzial w cwiczeniach wojskowych. Dlatego procz tego, ze pasuje mi jako tako sterowanie i granie na padzie nie odpycha, byl to jeden z powodow dla ktorych sie ta a nie inna gra zainteresowalem.

Edytowane przez Azifrael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do biegania, i strzelania to rozumiem, ze na konsolach tylko to jest nie realne, bo w realu i na kompach jak najbardziej. Oczywiscie wszystko zalezy od rodzaju broni, wagi, wielkosci itd. A o tym jak wyglada plac boju, jako takie pojecie mam, bo wiekszosc dziecinstwa spedzilem na poligonach. Zreszta ostatnimy czasy tez mialem przyjemnosc brac udzial w cwiczeniach wojskowych. Dlatego procz tego, ze pasuje mi jako tako sterowanie i granie na padzie nie odpycha, byl to jeden z powodow dla ktorych sie ta a nie inna gra zainteresowalem.

Strzelałeś na tych manewrach? I nie mówmy tu o broni asg czy jakimś innym kbksie. Strzelanie na 'kucąco' z wykorzystaniem podpórki może sprawić sporo problemu nawet dorosłej osobie. Wystarczy seria 4 pocisków 7,62 i jak nie przyłożysz dobrze broni do ciała to masz gwarantowane że lufe zobaczysz 45 stopni skierowaną ku niebu, a jak nie przestaniesz strzelać to się wypierdo**sz na plecy [takie przypadki też się zdarzały] To teraz mi powiedz jak ma wyglądać strzelanie w czasie biegania, mi jest naprawdę ciężko sobie to wyobrazić, no chyba że mówimy o filmach wojennych tam to strzelają z 'biodra' i zawsze trafiają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

gra jest naprawdę dobra ostatnio miałem meczyk życia dorwałem z jakimś gościem tanka i ustrzeliłem z jakieś 60 fragów na jednym życiu!medale tak mi wyskakiwały że myślałem że się coś zawiesiło po meczu je zliczyłem i miałem ich 43 i 6 nieśmiertelników!!!

lil_imik.png

Edytowane przez lil_imik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę pograłem ale żeby czołgiem Dog Tagi to jeszcze nie umiem :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kunio: napisalem ze wszystko zalezy od broni, jej wielkosci i wagi. Mam tu na mysli glownie bron krotka. W 7,62 wyposaza sie karabiny i tu jak najbardziej zgadam sie z tym, ze trudno biegac jednoczesnie strzelajac. Chyba, ze bylby to pudzian, bo on potrafi wszystko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam grałem dużo w betę PS3, było miodzio praktycznie 0 błędów (oprócz celownika x4), nie miałem. Po pograniu w demo około 30 min już wyłapałem 2 bugi (latanie w powietrzu, przenikanie przez ścianę)\\\graficznie demko też skopane w stosunku do bety//wiadomo fan ten sam//.Chodzi o to, czy potwierdzacie moje zdanie zdanie o tym ze demko jest skopane w stosunku do bety w tych dwóch aspektach?? (może to demo to konwersja bety z pc>)??UWAGA!!(ci co niegrani w betę niech nie odpisują)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uhhhh, moj dzień sklada sie ostatnio z : nieprzytomnej pobódki , drogi do robola .. nuuuuda.... z robola , obiad , wlaczyc konsole , godzina rozgrzewki "na samca ", wraca żona , 1h zycia rodzinnego , 3 sms'y do chlopaków i juz siedze przed BC2 . Doslownie kilka rundek, człek nie zdąży sie dobrze łobejsrać z podniecenia i fanu a tu juz 2:00 .... :)

Panowie dobra ( nawet nie jakas wybitna jesli chodzi o fragi, ale zgrana ) ekipa w tej grze to podstawa - jest nas 4 , 4 HS i fun po pachy . Dzieki temu,ze gramy zespolem, zawsze stajemy w górnej częsci stawki w scoreboard'zie .

lagi czasem sie zdarzaja , nie ma tak,zeby nie byo w ogóle - wczoraj np. stanąlem obok kolesia na schodach ( wróg ) i wale do niego - co strzał, to on znika i pojawia sie po chwili , biegnac juz w moją stronę , strzał - gpościa znowu nie ma , pokazuje sie 3 metry blizej mnie i tak az do mnie przybiegł :)

co wkurza takiego zwyklego gracza ? snajperzy lamusy !!!!

Nie ma dwóch zdan, snajper w tej grze ma ogrmne znaczenie, ale jak ktos ma ozum i wie na czym polega ta gra - jak sie chce siedziec 20 minut bez ruchu i strzelac do ruchomych celów to są gray Duck Hunter czy cos , na pc, za darmo we flash'u .. Czasem rece opadają, jak dostaje od goscia, tory siedzi na budynku w ... oporzedniej bazie, czasem tak daleko, ze sie nie chce do niego nawet biec, tylko sie go olewa i po prostu nie gra z danej strony wzgórza czy budynku . Żałosne. Oczywiscie doceniem wklad prawdziwych snajperów - miec takiego w skladzie to murowany sukces w podlozeniu łądunku - oczysci droge, przypilnuje, reszta składu ma tylko poczyscic tych co wchodzą pod muszę z bliska i do przodu, Ale te dzieciaki siedzące poł mapy w tył i strzelające jak im cos pod oko wejdzie to nie dosc, ze słąbe, to jeszcze wkurzające .

Dobra, jescze 2h roboty , troche czasu za kółkiem i widzimy sie pod budynkiem A :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

.. Czasem rece opadają, jak dostaje od goscia, tory siedzi na budynku w ... oporzedniej bazie, czasem tak daleko, ze sie nie chce do niego nawet biec, tylko sie go olewa i po prostu nie gra z danej strony wzgórza czy budynku . Żałosne. Oczywiscie doceniem wklad prawdziwych snajperów - miec takiego w skladzie to murowany sukces w podlozeniu łądunku - oczysci droge, przypilnuje, reszta składu ma tylko poczyscic tych co wchodzą pod muszę z bliska i do przodu, Ale te dzieciaki siedzące poł mapy w tył i strzelające jak im cos pod oko wejdzie to nie dosc, ze słąbe, to jeszcze wkurzające .

Wytłumacz mi, jeśli snajper zabije Cię z bliska, to w porządku (bo możesz mu oddać) ale jak z daleka to już żałosne. Miałem ostatnio takie zdarzenie, byłem snajperem, przy ataku na drugą bazę zginąłem, i musiałem odrodzić się w poprzedniej. A że już jeden punkt był zniszczony a drugi już mrugał, nie biegłem na linię frontu, tylko wszedłem na dach budynku i rzeczywiście kogoś dojrzałem baaaardzo daleko i udało mi się go "zabić".

Nie rozumiem tej nagonki na snajperów. Nie znam się na snajperstwie, ale to chyba logiczne, że taki żołnierz uderza z daleka, nie ma automatu, nie może się skutecznie obronić. Ktoś już wcześniej napisał i się z tym zgodzę. Odgórnie musiałaby być ustalona liczba snajperów wtedy wszyscy byliby zadowoleni.

W sumie to mało ważne, najważniejsze, że gra jest świetna. I będzie pierwszą, którą kupię zaraz po premierze!!

Edytowane przez WaldekM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×