Skocz do zawartości
cwir

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Wytłumacz mi, jeśli snajper zabije Cię z bliska, to w porządku (bo możesz mu oddać) ale jak z daleka to już żałosne. Miałem ostatnio takie zdarzenie, byłem snajperem, przy ataku na drugą bazę zginąłem, i musiałem odrodzić się w poprzedniej. A że już jeden punkt był zniszczony a drugi już mrugał, nie biegłem na linię frontu, tylko wszedłem na dach budynku i rzeczywiście kogoś dojrzałem baaaardzo daleko i udało mi się go "zabić".

Nie rozumiem tej nagonki na snajperów. Nie znam się na snajperstwie, ale to chyba logiczne, że taki żołnierz uderza z daleka, nie ma automatu, nie może się skutecznie obronić. Ktoś już wcześniej napisał i się z tym zgodzę. Odgórnie musiałaby być ustalona liczba snajperów wtedy wszyscy byliby zadowoleni.

W sumie to mało ważne, najważniejsze, że gra jest świetna. I będzie pierwszą, którą kupię zaraz po premierze!!

Na jeden strzał sniper z daleka może cię zabić tylko strzałem w głowę, a żeby to zrobić to albo sniper jest bardzo dobry, albo dałeś się trafić [zasłużyłeś sobie na tego heda] ;) Trzeba być w ruchu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kunio ma słusznego, mnie snajperzy mobilizują do biegania i poznawania mapy (gdzie on się schował)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak grałem to trafiłem na świetny team przeciwników. Ja akurat byłem w atakujących tamci bronili, muszę przyznać że jak tylko wbiegłem na górkę i zobaczyłem ilu snajperów siedzi w tym wielkim budynku to aż mnie zamurowało po czym dostałem heda lol. Kolesie grali taktycznie. Jeden stał przy karabinie maszynowym i ściągał spadochroniarzy a drugi non top strzelał z tego działka z rakietami w stronę naszej bazy. Snajperzy porozstawiani na różnych piętrach i przy każdym z nich medyk, który rzucał apteczki lub w razie potrzeby reanimował. Normalnie masakra, że tak powiem zrobili nam z dupy jesień średniowiecza. Nawet nie byliśmy stanie podłożyć jednego ładunku. Grali masakrycznie dobrze i to mnie cieszyło. Pomimo tego że dostałem małe lańsko. Widać że gra nie składa się z durnego biegania i strzelanie w co popadnie ;)

Moja najgłupsza śmierć to, medyk z przeciwnej drużyny zabił mnie defrybliratorem lol :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem akcje ze biegalismy z medykiem ktory nas caly czas "ozywial" az w koncu dostal kulke. To podnioslem jego kit i go uleczylem :). Tylko nie jestem pewnien jaki kit on mial z kolei bo mial dosc maly karabin, na pewno nie ta wielka maszyne medyka. Mozliwe ze ten co ja zostawilem (inz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malo ludzi wpada na ten pomysl cwir, battlefield ma moc jesli grasz z ludzmi ktorzy wiedza co to teamplay, mobilny spawn to podstawa jesli chcesz cos ugrac :)

poki co zdecydowanie wiekszosc na publikach jeszcze woli sobie kampic zza krzaczka, albo trafisz na idiote ktory Ci daje live disco przez voipa. Dlatego najlepiej grac ze swojakami :)

a ja dzis sie zapomnialem i mialem epic fail, nie otworzylem spadochronu, hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malo ludzi wpada na ten pomysl cwir, battlefield ma moc jesli grasz z ludzmi ktorzy wiedza co to teamplay, mobilny spawn to podstawa jesli chcesz cos ugrac :)

poki co zdecydowanie wiekszosc na publikach jeszcze woli sobie kampic zza krzaczka, albo trafisz na idiote ktory Ci daje live disco przez voipa. Dlatego najlepiej grac ze swojakami :)

a ja dzis sie zapomnialem i mialem epic fail, nie otworzylem spadochronu, hehehe

Ja chyba ani razu jeszcze nie wcisnalem pierwszej opcji "Play now" tylko zawsze do ziomkow wbijam i z nimi w squadzie gram. Wczoraj niezle akcje z BAAPA, Pomykaczem i bloodhawkiem (chyba taki sklad byl). Trzech podklada ladunek, czwarty oslania i sie czai z boku zeby respawn byl blisko. I komunikacja caly czas (- "Sciagnal mnie snajper, na wysokim budynku kolo A", - "OK widze go, OK juz go nie ma"; - "Leci blackhawk, 'zaznaczony'"; - "poszlo rpg :)" ).

A co do Epic Fail to raz wpadla cala ekipa czolgiem pod pierwsze B, wybiegli z czolgu podkladac, a ja RPG w rece i 3 gosci 2 metry przede mna. No to puscilem RPG, dostalem jakies 400 pkt za multiple kille i defence, -10 za suicide i pisalo Epic Fail na koncu :). Takie Epic Fail to ja moge miec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem akcje ze biegalismy z medykiem ktory nas caly czas "ozywial" az w koncu dostal kulke. To podnioslem jego kit i go uleczylem :). Tylko nie jestem pewnien jaki kit on mial z kolei bo mial dosc maly karabin, na pewno nie ta wielka maszyne medyka. Mozliwe ze ten co ja zostawilem (inz).

Tak wtedy zamieniają się kity Ty masz medyka on przejmuję twoją klasę.Często to wykorzystuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumieć, że podoba Ci się, że Pan Pazura podkłada głos w grze?

Bo mi szczerze mówiąc niezbyt pasuje do tej gry. Ma głos raczej komediowy,

i z tego co słyszałem w tym materiale, tak właśnie mówi. Bardziej nadawałby się do Battlefield Heroes.

Na szczęście zawsze można kupić wersję ANG, choć szczerze mówiąc, nie wiedziałem jeszcze w przedsprzedaży wersji PL (jest tylko na PC)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Że też nie zauważyłem tego wątku wcześniej :)

Ogólnie jestem ogromnym fanem wszelkich BF'ów a w BC2 demko tnę niemalże codziennie. Jeśli ktoś chciałby zagrać, to możecie dodać mnie do friendsów, ale jeśli ktoś będzie chciał to zrobić, niech podpisze się w wiadomości nickiem z forum, bo często nie wiem z kim gadam :D

Edytowane przez Doug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam problem z zerwanymi polaczeniami? to tak bardzo boli. Dzisiaj miałem piekny początek, rozwalilem dwie skrzynie zabijajac chyba 10 osob bez zadnego zgonu, biegłem do wlasnie odkrytego rejonu i nagle bum...connection lost with server :( Bardzo czesto mi sie to zdarza. Gra jest kozacka i biore w dniu premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

marcizello Są to regularne wywalania?Bo jeśli to np. co 30 minut to niestety wyczytałem że to wina routera który blokuje porty...Miałem tak w becie i bałem się że z demem będzie tak samo a tu taka niespodzianka i gra chodzi elegancko beż żadnych lost connection...Musieli spatchować to jakoś od czasu Bety.Jeśli chodzi o Bete na Pc to nie da się grać mimo że demo jest na tej samej mapie na ps3 i gra sie idealnie.Na kompie traci połączenie,pingi są wysokie a tu idealnie żadnych przycięć...

Edytowane przez Sopelon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że M$ posmarował i PL wersji nie będzie na PS3 :( Szkoda, bo Pazura brzmi bardzo klimatycznie, z nutą humoru. :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi tam nie przeszkadza ze nie bedzie wersji PL na ps3 :D juz sie baaardzo przyzwyczailem na wersji z bety oraz dema :>

Nie ma na co czekac panowie tylkoo preorder na ps3site :D dobra cena i limitka :> brac poki jest :D moje polecialo juz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi wielka tragedia, przynajmniej posiadacze PS3 nie będą musieli się męczyć z żałosnym dubbingiem (a taki ten zapewne będzie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by byl wybor jezyka to bym byl zadowolony a tak to bede czul niedosyt ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam sie ciesze ze wersji PL nie bedzie bo pewnie nie bedzie wyboru miedzy PL a ENG ktora preferuje. plus jeszcze nie wiadomo (albo i tak) jak lokalizacja sie skonczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez " Fuck me! GRANATE!!!" to już nie to samo...wer. pl papa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem grę kupić w dniu premiery bo naprawdę demo zrobiło na mnie wrażenie... no ale jak oni takie coś odwalają... tak strasznie ciężko włożyć tą polską lokalizację do gry.. no nie wierze. ale cóż zrobię za złość i kupie używkę po jakimś czasie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem grę kupić w dniu premiery bo naprawdę demo zrobiło na mnie wrażenie... no ale jak oni takie coś odwalają... tak strasznie ciężko włożyć tą polską lokalizację do gry.. no nie wierze. ale cóż zrobię za złość i kupie używkę po jakimś czasie...

nie ma to jak podejscie na zlosc ;) gratuluje. zaraz poleca gromy za to swierdzenie ale lotto mi to. typowy 'polaczek'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem grę kupić w dniu premiery bo naprawdę demo zrobiło na mnie wrażenie... no ale jak oni takie coś odwalają... tak strasznie ciężko włożyć tą polską lokalizację do gry.. no nie wierze. ale cóż zrobię za złość i kupie używkę po jakimś czasie...

Nie wiem komu bardziej zrobisz na zlosc firmie EA czy sobie o_O ale jak tam wolisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzisiaj grałem z ludźmi z forum (z tego i gram.pl), dorwałem się do czołgu jako atakujący, w drugiej bazie bomb side już podniszczony, strzał z działa, budynek sie zawalił i...ponad 700 punktów za pomocą jednego strzału, triple kill, multiple kill, avenger itp. ;P

Niestety Apache to dalej dla mnie zagadka, szczególnie strzelanie.

tak czytam że nie ma tej lokalizacji na PS3. Straaaaaaszna bieda. Nie wiem jak można się cieszyć że mamy mniej niż konkurencja... Ja jestem zawiedziony. Najpierw lepsza oprawa wizualna na Xboxa, teraz lokalizacja...

Edytowane przez Milusass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem mega szczesliwy, czekalem na info ze nie bedzie PL. Tylko angielska wersja w tego typu grach. W BC1 angielski nadawal klimatu. A jak znam zycie, gdyby bylo PL, to tylko PL, bez mozliwosci wyboru. To naprawde rewelacyjna wiadomosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kupiłbyś wersję angielską, co to za problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mnie to wcale nie dziwi. EA ma gleboko w powazaniu graczy ps3.

A swoja droga ktos moze widzial te mapki squad rush i wie ile ich bedzie?

Czy gra 4vs4 bedzie odbywac sie jednak na tych 10 juz znanych?

Edytowane przez Azifrael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×