Skocz do zawartości
Terminator

Głosniki, Słuchawki I Audio

Rekomendowane odpowiedzi

ogarniam dzisiaj ten temat i mam pytanie. obojetnie jakie sluchawki, czy glosniki beda dzialaly, tylko potrzebna bedzie ta przejsciowka pod chinche? mikrofon nie bedzie dzialal? oraz czy tactic 3d alpha to dobre sluchawki? czy moze polecacie inne do 200zl? te maja mikro ale jesli nie bedzie dzialało to moze sa jakies lepsze bez? no i te sluchawki maja te 2 minijacki 1 mic i dzwiek wiec jak ta przejsciowka dziala to dzwiek wsadzam a mic wisi?

Edytowane przez PatrosO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam tritton ax 180 mam takowe i jestem b.zadowolony.dzwięk rewelacja,można rozmawiać z kumplami w czasie grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, ponawiam pytanie (tylko troche już poszperałem).

Szukam głośników, które podłączę do kompa i ps3 na raz bez przejściówek. Cena tak w okolicach +- 300zł.

Czy te : http://cokupic.pl/produkt/Logitech-Z-523#productNav się nadadzą? Bo kompletnie nie znam się na złączach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sharkoon X-Tatic SR 5.1 DOLBY

Koś się może orientuje czy słuchawki będą działać z PS3 tak jak X-Tatic rev.3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sharkoon X-Tatic SR 5.1 DOLBY

Koś się może orientuje czy słuchawki będą działać z PS3 tak jak X-Tatic rev.3?

Co rozumiesz przez pytanie czy będą działać jak ... ???

Są dedykowane do PS3 / XBOX 360 wiec będą działać na 100%

Jeżeli chodzi tobie o ich jakość to trzeba poczekać na recenzje użytkowników bo to jest nowinka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę poszperałem po necie i X-Tatic SR działają na PS3 (Chat) . Te słuchawki są zasilane z USB - odpada następny zasilacz. Ciekawe jak z wykonaniem i wrażeniem słuchowym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dokupić słuchawki do PS3 jednak problem jest tego typu że gram na słuchawkach i dodatkowa słuchawka sony na bluetooth będzie przeszkadzała. niestety nie mam możliwości zmiany słuchawek na headset więc w grę wchodzi dokupienie tylko mikrofonu. Mam pytanie odnośnie oryginalnej słuchawki od sony czy jest możliwość doczepienia jej do dowolnych słuchawek czy jedynie pasują do ucha a może macie propozycję na inne rozwiązanie??

Edytowane przez orsonik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dokupić słuchawki do PS3 jednak problem jest tego typu że gram na słuchawkach i dodatkowa słuchawka sony na bluetooth będzie przeszkadzała. niestety nie mam możliwości zmiany słuchawek na headset więc w grę wchodzi dokupienie tylko mikrofonu. Mam pytanie odnośnie oryginalnej słuchawki od sony czy jest możliwość doczepienia jej do dowolnych słuchawek czy jedynie pasują do ucha a może macie propozycję na inne rozwiązanie??

Jest rozwiazanie tej sprawy.

Kupujesz pasującą słuchawkę na bluetooth (moze byc sony) zaczepiasz ją do ubrania i używasz tylko jako mikrofonu. Dzwiek gry i chatu puszczasz do zwykłych słuchawek. W XMB ustawiasz sobie głośność chatu i gry. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę poszperałem po necie i X-Tatic SR działają na PS3 (Chat) . Te słuchawki są zasilane z USB - odpada następny zasilacz. Ciekawe jak z wykonaniem i wrażeniem słuchowym :)

Osobiscie posiadam poprzednią wersje i są rewelacyjne!

Myślę, że te mogą być tylko lepsze :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie posiadam poprzednią wersje i są rewelacyjne!

Myślę, że te mogą być tylko lepsze :-)

To trza brać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Kupię monitor i będę chciał podłączyć głośniki do ps3.

Mam w tej chwili podłączone do laptopa za pomocą złącza stereo mini-jack.

Czy wystarczy, że podłącze głośniki do złącza stereo mini-jack w monitorze i będzie działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się nad słuchawkami sony mdr ds6500, nie wiem czy warto? "czuć" ten dżwięk przestrzenny?

Wygodne te słuchawki? często gram przez kilka godzin i muszą być wygodne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie mam pytanko. Jakis czas temu zakupiłem tv i oczywiście z chęci zobaczenia jak wygląda grafika na innym tv podłączyłem do niego konsole. Problem w tym ze w momencie w ktorym chcialem podlaczyc go ponownie na moim tv (32" LG jesli to cos wnosi do tematu) to nie mam głosu. Dziwniejszym wydaje mi się to, że owego głosu nie mam tylko w grach. w Filmach działa bez problemu, na dodatek w xmb gdzie podswietlane są gry glos rowniez dziala. Oczywiscie w tym drugim tv wszystko dziala bez zarzutu. Gdyby ktos umial rozwiązać tą zagadkę byłbym wdzieczny! pozdrawiam i z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , mam problem takiego typu.... PS3 slim mam podłączone HDMI do telewizora . Głośniki Creative T6200 mam podłączone do zewnętrznej karty dźwiękowej Creative Sound Blaster X-Fi . Karte mam podłączoną kablem cyfrowym do PS3 i nie ma dźwięku.... Na PS3 ustawiłem dźwięk DTS 5.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podłączyłem do PS3 głośniki creative i-trigue 3200 i mam 3 pytania:

1. Jaki rozstaw będzie najlepszy? Chodzi mi o odległość od monitora (Philips 22 cale full hd). Mogę je ustawić około 1 m w prawo i w lewo od krawędzi tv lub na stoliku z tv w odległości 10 cm w prawo i w lewo od krawędzi tv. Siedzę zwykle 1 do 1,5 metra od ekranu.

2. Jaki standard dźwięku ustawić na w opcjach PS3 (tam gdzie jest Dolby Digital 5.1 kan., AAC, DTS 5.1 kan, Linear PCM 2 kan. 44,1 kHz...itp) dla tych głośników 2.1?

3 Czy głośnik wewnętrzny monitora (dość dobry, z wirtualnym surround itp) wyciszać podczas używania tych głośników 2.1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od razu na glosnikach 2.1 bez zadnych dekoderow dzwieku ustawilbym 5.1 dts :thumbsup:

ps. przesunąłbym 3 cm w lewo prawy przedni glosnik :whistling:

remiqnet4947.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo mam takie pytanie testował ktoś może już to cacko ? jeśli tak to prosiłbym o podzielenie się opinią..

Edytowane przez green beret

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę sobie kupić jakieś słuchawki do grania z mikrofonem najlepiej. Potrzebne będą one do FPS-ów typu BF3. Mój budżet to około 300zł co moglibyście polecić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę sobie kupić jakieś słuchawki do grania z mikrofonem najlepiej. Potrzebne będą one do FPS-ów typu BF3. Mój budżet to około 300zł co moglibyście polecić ??

Ja mam trittona mad catz 180 fakt ,że na kablu ale jakość dzwięku i czatu rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko jakieś słuchawki z mikrofonem za max 100zł to dało by rade do ps3 ogarnąć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że dostałem zwrot kasy za Sharkoony X-tatic to poszukuję jakichś dobrych słuchawek w okolicach 500 zł/100f. Ma ktoś jakieś propozycje? Zastanawiam się głównie nad jakimiś Trittonami lub słuchawkami od Sony. Ktoś coś poleci?

EDIT: Zawężyłem swój wybór do:

Tritton AX720

Turtle Beach DPX21

Sharkoon X-Tatic SR

Ktoś posiada lub może powiedzieć coś więcej z własnego doświadczenia?

Edytowane przez sadurx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×