Skocz do zawartości
Terminator

Głosniki, Słuchawki I Audio

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Hej!

Jutro kurier zawita do mnie z Sony Wireless Stereo Headset i tak sobie myślę, że możliwe by było podłączenie słuchawek też do np. telefonu. Znalazłem kilka filmów:

 

 

Wszystkim to działa? Korzysta ktoś z tych słuchawek w ten sposób?

Pozdrawiam!

Android 4.3 i nowszy - działa. Android 4.1.1, nie wiem jak z 4.1.2 - nie miał obsługi DAC.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ma ktoś może tego gioteck ex-01? Byłbym wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Gioteck Ex-05! Fajny dźwięk z gry i czysty czat. Mozna regulować oddzielnie volume z gry i z czaty na pilocie. Na prawdę polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy jakiś użytkownik Sony Pulse Elite Edition mógłby się wypowiedzieć czy warto wydawać pieniądze na ten zestaw? Czy Słuchawki działają także pod PC i są w pełni kompatybilne, konkretnie chodzi mi jak sprawuje się mikrofon bo czytałem, że pod PC jest bardzo słaba jakość dźwięku?

Edytowane przez Patrykos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parykos, ja uażam że warto. Najpierw pytasz czy działają z PC a później pises że czytałeś że jest słaba jakość rozmowy - czyli sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Tak, działają. Co do słabej jakości to źle czytałeś. Z resztą jak chcesz to możemy się połączyć na PS3/PS4 i porównać ze Skype na PC. Sam ocenisz jakość rozmowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

witam

mam zamiar kupic headseta do ps3 bo juz mam dosc grania blisko laptopa i rozmowe przez teamspeaka .

Planuje wydac 100zl i kupic na allegro , polecicie cos ?

tak myslalem o tym http://allegro.pl/sluchawka-bluetooth-headset-ps3-czerwona-4console-i3936744599.html i o tym http://allegro.pl/sony-ps3-playstation-3-headset-bluetooth-gwar-i3951759030.html

ktore lepsze czy moze cos innego?

Edytowane przez flahu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chat w grach na PS3 jest koszmarny. Słaba jakość, po wyjściu z mapy/założonej gry automatycznie rozłącza itp. Jeżeli grasz / rozmawiasz z tymi samymi ludźmi to TS czy cokolwiek na PC jest lepszym rozwiązaniem.

Pomyśl nad rozwiązaniem które sprawdzone mam na sobie:

 

Dźwięk w konsoli ustawiony na wiele źródeł (żeby się nie przełączać między HDMI a RCA.

 

Kabel RCA (ten z cinchami) który dostałeś z PS3 > przejściówka cinch - mini jack > kabel mini jack > laptop (wpięty jako mikrofon)

Wyjdzie cię to około 20-30zł na allegro.

W rezultacie mam dźwięk z konsoli na laptopie i Skype/TS czy co tam jeszcze chcesz w jednym.

Do laptopa wpięte słuchawki z mikrofonem (akurat używam Sony Pulse Elite).

Uwierz mi, pryz graniu ze stała ekipą takie rozwiązanie jest wygodniejsze.

 

Co do samego headsetu mono bluetooth to każdy zadziała. Nie musisz mieć żadnego dedykowanego dla konsoli. ;)

Ten czarny miałem - jest bardzo nie wygodny. Odstaje od twarzy i po chwili użytkowania jak się guma natłuści od ucha to lata ci po całym policzku. Nie polecam.

Na temat czerwonego się nie wypowiem. 

Poza tym przyszłościowo - Headsety Bluetooth nie są wspierane przez PS4

 

Tyle ode mnie.

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Android 4.3 i nowszy - działa. Android 4.1.1, nie wiem jak z 4.1.2 - nie miał obsługi DAC.

Hej!

Kupiłem kabelek. Na 4.2.2 nie działa, aktualizowałem do 4.4.2 też nie działa :(

Od czego to zależy? Od telefonu (mam Samsung Galaxy Mini 2)? Od systemu? Pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwykłe stereo, jeśli nie jesteś audiofilem, i ci to odpowiada, to moim zdaniem bierz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Kupiłem kabelek. Na 4.2.2 nie działa, aktualizowałem do 4.4.2 też nie działa :(

Od czego to zależy? Od telefonu (mam Samsung Galaxy Mini 2)? Od systemu? Pomoże ktoś?

Jaki kabel kupiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć kabel lub przejściówkę typu USB OTG (on the go) Zwykły adapter nic nie da bo nie potrzebujesz przedłużacza tylko odwrócenie pinów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos uzywa moze sluchawek Turtle Beach Foxtrot Charlie? Jesli tak to niech napisze czy jest z nich zadowolony. Z tego co wiem to zwykle Foxtroty to nic innego jak PX21 tylko ze z logiem MW3. A jak ma sie do nich wersja Charlie? Sa lepsze, gorsze? Bardzo prosze o odpowiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam zamiar kupić jakieś słuchawki do mojego ps3, chciałbym coś uniwersalnego, żebym mógł korzystać też na PC. Jest coś wartego uwagi tak do 150zł? Wiem, że to nie jest zbyt duża kwota ale aktualnie jestem w trakcie kupowania nowego PC'ta i kilku gierek na ps3 więc fundusze ograniczone. Podpowie ktoś? Byłbym wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to ma być: stereo, HS? na rynku jest tego jak piachu, moja rada taka 150 zł to nie jest mało, lepiej dołóż drugie tyle, i kup WIRELESS STEREO HEADSET 7.1 SONY będzie do PS3 na przyszłość do PS4 i chyba do kompa też, ale tego nie jestem pewny

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodzi mi o stereo. Często gram wieczorami a nie chciałbym nikogo obudzić. Co do tych słuchawek od sony to patrzyłem ale aktualnie nie na moje fundusze :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wymienić wireless headset 7.1 ten pierwszy na  pulse elite lub pulse gold mam okazje kupic goldy za 390 zł/szt ma ktoś jakieś opinie i mógłby się podzielić? 

z tego co wyczytałem to:

w 1 generacji jest wielki minus że moge je podłączyć tylko do konsoli i do kompa,  ale plusem jest wykonanie co jest najtrwalsze (mam je 2 lata i są jak nowe), mnie osobiście wkurza trzeszczacy plastik. 

w pulse elite minusem jest podobno wykonanie że pęka plastik  wytrzymują maks 1 intensywnego uzytkowania bolą uszy i głowa od efektu Bass impact. słaby czas na baterii bo okolo 6h. Za to plus jest spory możliwość podłączenia zewnętrznych urządzeń przewodowo i bezprzewodowo.

Natomiast pulse gold są najlżejsze z możliwościa podpięcia zewnętrznych urządzeń po kablu ale już nie bezprzewodowo, jakość wykonania zostawia wiele do życzenia. 

Podobno głos na 7.1 na wszystkich taki sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś pewność że kupując "goldy" nie będą mi się kłóciły z wi-fi jak te pierwsze dedyki których używam a raczej używać chciałbym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wymienić wireless headset 7.1 ten pierwszy na  pulse elite lub pulse gold mam okazje kupic goldy za 390 zł/szt ma ktoś jakieś opinie i mógłby się podzielić? 

z tego co wyczytałem to:

w 1 generacji jest wielki minus że moge je podłączyć tylko do konsoli i do kompa,  ale plusem jest wykonanie co jest najtrwalsze (mam je 2 lata i są jak nowe), mnie osobiście wkurza trzeszczacy plastik. 

w pulse elite minusem jest podobno wykonanie że pęka plastik  wytrzymują maks 1 intensywnego uzytkowania bolą uszy i głowa od efektu Bass impact. słaby czas na baterii bo okolo 6h. Za to plus jest spory możliwość podłączenia zewnętrznych urządzeń przewodowo i bezprzewodowo.

Natomiast pulse gold są najlżejsze z możliwościa podpięcia zewnętrznych urządzeń po kablu ale już nie bezprzewodowo, jakość wykonania zostawia wiele do życzenia. 

Podobno głos na 7.1 na wszystkich taki sam.

 

Mniej więcej się wszystko zgadza ... ale Pulse Elite ...

Cięższe są, ale jak się nauczysz je ubierać pod odpowiednim kątem to nic nie boli.

Bass Impact można wyłączyć - jest suwak do regulacji jego mocy.

Jak chcesz być pewny że nie uszkodzisz plastików to możesz od razu spiąć boki trytytkami - wtedy będzie mniejszy nacisk na plastik.

Połączenie przewodowe/bezprzewodowe/pół bezprzewodowe są ogromną wygodą pod warunkiem że z nich będziesz korzystał. 

Co do Goldów się nie wypowiem bo nie mam ;)

 

Czy jest jakaś pewność że kupując "goldy" nie będą mi się kłóciły z wi-fi jak te pierwsze dedyki których używam a raczej używać chciałbym?

Nie ma pewności.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za Twoja opinie. Browar ze mnie :) ma ktoś goldy na forum i naskrobalby cos na ich temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć kabel lub przejściówkę typu USB OTG (on the go) Zwykły adapter nic nie da bo nie potrzebujesz przedłużacza tylko odwrócenie pinów.

Kupiłem odpowiedni kabel, ale jak podlączam go do telefonu to dongle nie reaguje, a telefon niby się ładuje. CM 11 i 10.1

Działa to komuś na forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...kupiłes przejściówkę USB <> MicroUSB czy przejściówkę USB OTG? ...i sprawdzałeś czy CM 10 i 11 na twój telefon (albo sam kernel) ma wsparcie dla USB DAC ?

Samsung Galaxy S4 - wanamlite bazowany na stockowym samsungowskiem romie (Android 4.3.x i wyżej) wspiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja na PS3 do obsługi słuchawek dostała dzisiaj update dla Wireless Stereo Headset (2.0) - Gold ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam. Mam pytanie odnośnie słuchawek bezprzewodowych. Mam do wyboru dwa modele:  phillips shc 5100/10 i sony mdr rf810 rk.

Pytanie.

Czy beda dzialaly z ps3 i ktore byscie mogli polecic?.

Pozdrawiam. 

 

Edytowane przez Twinsik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×