Skocz do zawartości
eXcumation

Batman: Arkham City

Rekomendowane odpowiedzi

Ja żałuję tych 29zł. Robinem możemy grać tylko w pomieszczeniach. I tak jak pisano wyżej powielanie schematów. Mnie najbardziej dziwiło to, że

akcja dzieje się 2 tygodnie po zakończeniu AC, a te zbiry sobie dalej latają po ulicach z bronią.

Jak dla mnie trochę to nie realne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arkham city jedna z lepszych gier w jakie grałem, czy są jakieś informacje, plotki o możliwej kontynuacji? może teraz gotham city i caly gotham udostepnione do zwiedzania?

Edytowane przez memeczyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arkham city jedna z lepszych gier w jakie grałem, czy są jakieś informacje, plotki o możliwej kontynuacji? może teraz gotham city i caly gotham udostepnione do zwiedzania?

Grałeś w część poprzednią, Arkham Asylum?

Co do kontynuacji, myślę iż ten filmik z VGA mówi sam za siebie:

http://www.youtube.com/watch?v=itff-0UF8sY&hd=1

Ja w każdym razie czekam na edycję GOTY AC :)

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byloby super do gry idealnej brakuje tylko całego miasta gotham, zwykłych przechodniów, jaskini batmana i podróże po mieście batmobilem albo batwingiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Arkham City można na chwile wyjść na ulice Gotham.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arkham City to dzielnica Gotham... Przeszedłem całą grę i jakoś nie zauważyłem żeby była możliwość wyjścia na ulice Gotham.

Ale wolałbym oczywiście całe miasto z możliwością dojazdu do Arkham Asylum (tak w ogóle imo AA jest lepsze od AC).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć kolejna część ma mieć tytuł "Arkham City" więc może się czegoś takiego doczekacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ktorym momencie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem dzisiaj "Harley Quinn's Revenge" i z przykrością stwierdzam: słabiutko. Dodatek nie dość że naprawdę krótki(ok. 2h spokojnej gry) to jeszcze historia w nim opowiedziana jest bardzo nijaka - brak jakiejkolwiek intrygi, tajemnicy, zaskoczenia - cienizna straszna. Brak też jakichkolwiek nowych zagadek, jedyne znajdźki jakie uświadczymy to 30 baloników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pss ma polskie napisy.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy...czy interesują Cię te bzdetne DLC z postaciami + Harley Quin DLC i Film...a dokładniej:

Dodatki: Catwoman Pack, Nightwing Bundle Pack, Robin Bundle Pack, Challenge Map Pack oraz Arkham City Skins Pack.

Mapy: Wayne Manor, Main Hall, Freight Train, Black Mask, The Joker's Carnival, Iceberg Long, and Batcave.

Grywalni bohaterowie: Catwoman, Robin and Nightwing.

Skiny postaci: 1970s Batsuit, Year One Batman, The Dark Knight Returns, Earth One Batman, Batman Beyond Batman, Animated Batman, Sinestro Corps Batman, Long Hallowe'en Catwoman, Animated Catwoman, Animated Robin, Red Robin and Animated Nightwing.

Voucher umożliwiający pobranie filmu Batman Year One (prawdopodobnie Europa obejdzie się smakiem)

Bo jeżeli te bzdety Cię nie kręcą to kup sobie wersje normalną + DLC HQR...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to chodzi o to, że jeszcze nie miałem przyjemności grać w tego Batmana. W Arkham Asylum grałem i to była na prawdę dobra gierka. Ta podobno jest trochę podciągnięta, bardziej dopracowana itp. Akurat mam do wydania te + - 150 zł na gierkę, a wszystkie serwisy są zgodne dając jej niemal najwyższe noty. DLC...nie wiem czy będą tak strasznie korzystał, ale w sumie jakby mnie naszło to lepiej mieć niż nie mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos z data premiery GOTY? Czekalem cale wakacje zeby ja zamowic, zlozylem preorder (data premiery ponoc na 7.09- piatek, wiec myslalem ze wysla dzien wczesniej) i do dzisiaj jej nie dostalem. A teraz tak patrze to w roznych sklepach wysylkowych sa rozne daty premiery- od 14.09 po 20.09 (!) ma ktos prawdziwe info?

Z gory dziekuje i przepraszam za brak zmiekczen, ale pisze z telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam daty, ale widziałem ją już na półce w Media Markt. D: Spróbuj wysłać do nich zadzwonić albo wysłać emaila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Empiku i Saturnie już jest od piątku.

Edytowane przez yuppie94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos z data premiery GOTY? Czekalem cale wakacje zeby ja zamowic, zlozylem preorder (data premiery ponoc na 7.09- piatek, wiec myslalem ze wysla dzien wczesniej) i do dzisiaj jej nie dostalem. A teraz tak patrze to w roznych sklepach wysylkowych sa rozne daty premiery- od 14.09 po 20.09 (!) ma ktos prawdziwe info?

Z gory dziekuje i przepraszam za brak zmiekczen, ale pisze z telefonu

Dziś kupiłem w Media Markt w Rzeszowie. 169 zł. W sumie na Allegro jest po około 150 ale jak ktoś chce paczkę szybko to kurier 20zł wiec wychodzi na to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Castiel- dzięki, zamówiłem na necie bo ostatnio jak patrzyłem to widziałem B:AC za 199 zł, więc myślałem że GoTY dadzą po conajmniej takiej cenie i chcialem zaoszczędzić (dałem 168zl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wersje GOTY udało sie złapać za 150 zł w czwartek... Sesja, praca, treningi i Batman!

Moje życie jest coraz uboższe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hola muchachos, ogrywam właśnie demo. Którym kneflem dobijam drania, i kombinacją których przycisków robię mu fatality (trójkąt i kwadrat)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hola muchachos, ogrywam właśnie demo. Którym kneflem dobijam drania, i kombinacją których przycisków robię mu fatality (trójkąt i kwadrat)?

Naraz górnym fargulcem i dolnym bzdryngiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania:

1) czy trofeum Perfect Freeflow 2.0 wymaga zastosowania 13 cisów w jednym combosie czy w 1 walce?

2) czy trofeum Perfect Knight - Day 2 wymaga przejścia drugi raz wszystkich zagadek drugi raz jeśli je ukończyłem przy pierwszym przejściu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×