Skocz do zawartości
eXcumation

Batman: Arkham City

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym powiedział, że w AC jest gorzej... AC ma jedno monotonne/oryginalne trofeum. Możesz w przeciągu roku je zrobić, albo 12 razy będziesz wychodził z gry by zmienić datę w konsoli :whistling:

Edytowane przez Tobi1989PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego jest potrzebne dwukrotne przejście ??

Odblokowuje się jeszcze trudniejszy poziom ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokowujesz poziom - New Game +. Jest to poziom trudności wyższy od tego, który wybrałeś, ale rozpoczynasz grę z całym sprzętem i ulepszeniami z poprzedniej rozgrywki.

Edytowane przez Tobi1989PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli wtedy jadę z fabułą główną bo muszę ją skończyć plus dorabiam sobie brakujące trofiki

Coś w tej grze jest łatwe do pominięcia czy zawsze można do tego wrócić ??

Chodzi generalnie o to czy jak skończę drugie przejście i czegoś nie zrobię to nie daj boże będę musiał cała gierkę przechodzić jeszcze raz bo coś jest do zrobienia z trofeum pod koniec fabuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po zakonczeniu fabuly mozna normalnie eksplorowac miasto i dobijac brakujace trofea bez rozpoczynania nowej gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale uściślając: po przejściu wątku głównego jak piszesz możemy resztę 'dobić' i dopiero wtedy zabierać się za Nową Grę+ czy można równolegle??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można równolegle. Po napisach to tylko musisz pokończyć niedokończone misje poboczne bo tego wymaga jedne trofeum, brakujące trofiki możesz dobić w ng+.

Jedyne trophy które można ominąć i stracić możliwość zdobycia go do końca gry to Łap, ale to żaden problem bo można to zrobić zaraz na początku gry odpalając ng+.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singiel zajmuje ok 10 godzin, zalęzy od poziomu trudności i skilla. Co do misji pobocznych, sa naprawde fajne, maja osobny watek i jeszcze wiece postaci z uniwersum Mrocznego Rycerza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie...to tylko skórki do wyzwań...tak to nic więcej nie dają...jedyne DLC jakie się opłaca to HQR...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przyjemnych side questów to ja jeszcze nie uświadczyłem w obecnej generacji. Nie wspominając już o świetnych zagadkach i trofeach. Dawno się tak dobrze nie bawiłem. Przykładowo większość znajdziek w AC dla mnie to katorga, a tutaj sama przyjemność.

Przyznam szczerze, że całkiem satysfakcjonujące są te wyzwania Człowieka Zagadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te wyzywania do szału mnie doprowadzają..

Jak masz z czymś problem to YT jest pełno filmów jak je zrobić. Tak więc się nie zniechęcać :happy: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła główna ukończona i przyznam szczerze, że ta gra dopiero teraz się zaczyna :) Przeciwnicy są jak cyborgi, poboczne questy, znajdźki,wszystkie zaułki, miasto... Ta gra jest wspaniałym uniwersum!!! Zatapiam się dalej w rozgrywce.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie...ilu jest zakładników przetrzymywanych przez Riddlera? Zrobiłem około 240 i już miałem 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ilości trofeów z tym zadaniem związanych wnioskuje że powinno być 6, jest za uratowanie 5 zakładnika i za wszystkich. Ja mam 244 i też 4 uratowanych

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zdobyciu 400 trofeów pojawia się ostatni zakładnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy gra z zavvi posiada polskie napisy? Dosyc konkretna oferta na GOTY jest więc się zastanawiam czy nie zrobić prezentu szwagrowi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy gra z zavvi posiada polskie napisy? Dosyc konkretna oferta na GOTY jest więc się zastanawiam czy nie zrobić prezentu szwagrowi :biggrin:

Kup mu lepiej PS+ na 3 miesiące. Taniej wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy gra z zavvi posiada polskie napisy? Dosyc konkretna oferta na GOTY jest więc się zastanawiam czy nie zrobić prezentu szwagrowi :biggrin:

Cena rzeczywiście fajna, więc sam jestem ciekaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Podczas próby zdobycia trofeum związanym z Człowiekiem-Kalendarzem, postępując zgodnie z podpowiedziami, a propos zmian dat w konsoli, przy kolejnej próbie zmiany daty, po powrocie do głównego menu konsoli zniknęła ikonka gry!!?? I tutaj problem, bo nie mam jak teraz nawet w Nią zagrać. Wiem, że brzmi to absurdalnie, ale tak się wydarzyo i nie bardzo wiem gdzie teraz szukać rozwiązania. Czyżbym musiał ponownie ściągać grę z PsStore?? A co z postępami w grze? Dziwny ten glitch. Czy ktoś miał podobnie, albo wie jak temu zaradzić? Dziękuję z góry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę masz z plusa?

Tak mam ją z Plusa, i problem rozwiązał się w ten sposób, że przez PsStore zaznaczyłem do ściągania ten sam plik gry Arkham City, po czym anulowałem, a następnie spróbowałem zrestartować konsolę i ikonka się pojawiła... Dziwne to było wydarzenie, ale już wszystko jest w porządku... Problem solved:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×