Skocz do zawartości
eXcumation

Batman: Arkham City

Rekomendowane odpowiedzi

Rekord jak rekord byla okazja kupic za bezcen i szkoda jej bylo zmarnowac.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Arkham City na płycie. Trochę pograłem i musiałem sprzedać. Teraz pobieram dzięki PS+.

W wersji na płycie nie miałem kodu na Catwoman i grałem single tylko Batmanem. Teraz będę posiadał dodatek i pytanko: czy jak zacznę od save poprzedniego to będę grał Catwoman czy samym Batmanem do konca gry? Co z misjami Catwoman które miały miejsce przed miejscem w którym obecnie się znajduję?

Edit@down:

Dzięki za szybką odpowiedź ;)

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Arkham City na płycie. Trochę pograłem i musiałem sprzedać. Teraz pobieram dzięki PS+.

W wersji na płycie nie miałem kodu na Catwoman i grałem single tylko Batmanem. Teraz będę posiadał dodatek i pytanko: czy jak zacznę od save poprzedniego to będę grał Catwoman czy samym Batmanem do konca gry? Co z misjami Catwoman które miały miejsce przed miejscem w którym obecnie się znajduję?

Misje Catwoman można przejść osobno wybierając odpowiednią ikonę w głównym menu gry.

Edytowane przez adams1001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sejvy z wersji pudełkowej działają na digital?

Bo często gęsto jest tak, że nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się chyba zbugowało drugie wyzwanie dla Catwoman gdzie trzeba zrobić cios biczem i podcięcie biczem w jednej serii. Za chiny nie chce mi tego zaliczyć :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie. Miałem edycje GOTY.

To chyba tylko z GOTY nie działa. Bo wczoraj brat odpalił u siebie na PS3 i miał save'y. Dzisiaj ja sprawdzałem to też były. Wcześniej grałem na zwykłej wersji(nie GOTY).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , orientje się może ktoś jak w wyzwaniu- brutalnośc policji zrobić (najpierw stopy) usiądzie na tej balustradzie batman,koleś przebiega pod nim i niestety ale nie wyświetla mi się żaden komnikat typu nokaut wciśnij trójkąt.Będę wdzięczny za info(-:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , orientje się może ktoś jak w wyzwaniu- brutalnośc policji zrobić (najpierw stopy) usiądzie na tej balustradzie batman,koleś przebiega pod nim i niestety ale nie wyświetla mi się żaden komnikat typu nokaut wciśnij trójkąt.Będę wdzięczny za info(-:

musisz być idealnie na środku przejścia wtedy możesz zrobić nokaut, możesz tez rzucić batarang soniczny w te przejście gościu przychodzi sprawdzić o co chodzi a ty mu robisz nokaut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W misji na komisariacie,gdzie naszym celem głównym jest

uwolniecie Freezea z rąk pingwina w muzeum

gra prosi abyśmy użyli deszyfratora sekwencyjnego,ale za chiny nie mogę go użyć,nagrałem film wyjaśniajacy mój problem

https://www.youtube.com/watch?v=9-lGz6ngP_U&feature=youtube_gdata_player

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doslownie godzinkę temu grałem tą misję ae mi normalnie się ten deszyfrator odpalał... mi o wygląda na jakiś bug. a moż esrestartuj checkpoint i obczaj jeszcze raz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogoś powaliło z tymi trofeami człowieka zagadki. Nieźle ktoś musiał być na haju żeby walnąć liczbę 400.

fajnie własnie ja lubie te zagadki mogli dac z 700 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powaliło, to raczej kogoś, kto wymyślił zdobycie złota we wszystkich dodatkowych wyzwaniach batmanem i kotem.

Toż to jakaś masakra. Nie dość, że niektóre ciężko w ogóle zakończyć, to jeszcze zdobyć wymaksowaną liczbę pkt. masakra.

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź na youtube jak można zdobyć złoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wy też nie możecie na początku gry używać deszyfratora sekwencyjnego?? bo wogole mi na niego nie przełącza... to samo z tym batarangiem co jest po prawej stronie wyboru :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie, jako, że mam ps+ to w swięta pobiorę sobie batmana i tu moje pytanie: nie grałem w poprzednią część, czy są powiązania z 1 częscią? warto dowiedziec sie o fabule 1 części?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto wogóle pograć w 1 część jeśli nie miałeś wogóle do czynienia z Batmanami na konsole. Ominą cię świetne etapy ze Scarecrowem których Arkham City już nie ma.

Podczas rozgrywki w AC gdy pojawia się jakaś nowa postać masz możliwość przeczytania jej biografii i są tam też uwzględnione wydarzenia z Arkham Asylum. Jak nie uda Ci się dorwać jedynki to możesz też przeczytać jakiś opis fabuły, zbyt skomplikowana to ona nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie przeszedłem grę :P 25% trophy wpadło za samo przejscie , chyba wezme sie za platyne bo ponoc nie jest trudna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos platyne i moglby ocenic poziom jej trudnosci?

Platyna bardzo łatwa. Jedyne co może sprawiać trudność to zdobyci złota w niektórych wyzwaniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna bardzo łatwa. Jedyne co może sprawiać trudność to zdobyci złota w niektórych wyzwaniach.

więc jak już jest na temat platyn to która jest trudniejsza w AA czy w AC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×