Skocz do zawartości
DaraS

Max Payne 3

Rekomendowane odpowiedzi

Bierz Maxa i nie sugeruj się co piszą w cda

Dla mnie to jedna z lepszych gier tego roku. Bardzo dobra fabuła,świetnie zrealizowane cutsceny, BULLET TIME!, trudna(nie ma debilnej autoregenarcji życia tylko stare dobre apteczki tu painkillery),i wrogowie myślą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zakup! Tylko pewnie za 2-3 miesiące bo są jeszcze inne gierki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy piszą tu że max to słaba gra. A w CDA ComarC napisał że to najgorsza gra wszech czasów. Warto brać maxa? I wykorzystać zniżkę na muve?

stary, ale mnie teraz rozje*ałeś na wióry! nie ma strzelanki w Fpsach i Tpp która mogła by się zbliżyć do Maxa3, d klasuje konkurencję realizmem, a filmowa fabuła prowadzi cię od jednej massakry do drugiej. Absolutny hit tego roku, Rockstar się nie myli, ich gry mają najlepszą mechanikę, fizykę, muzykę, fabułę, grafikę i najlepszych, zarośniętych, brudnych, zapuszczonych bohaterów :P ... tak zrealizowana gra pojawia się raz na kilka lat, i to właśnie jest ten rok. ... pierwszy pretendent do GoTY w tym roku!! :)

Edytowane przez Malakay
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie nie słuchajcie tego betonu z CDA

aż mi się niechce wierzyć że jakiś redaktor wystawił taką opinię tej grze, ale jeżeli tak to chłop ośmieszył się na Maxa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz PS+ to warto się zainteresować zakupem Maxa na PSStore.

W tej chwili wersja wraz z Rockstar Pass kosztuje 146zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka od jutra w Empiku jest promocja na Max payna 3- 139 lub 149 zł . Oczywiscie na ps3

Jak na razie na stronie jest:

Cena:

225,49 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Max'a można zakupić na 2 aktywne konsole ..... pytanie, czy Rockstar Pass będzie działało też na drugiej konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Max'a można zakupić na 2 aktywne konsole ..... pytanie, czy Rockstar Pass będzie działało też na drugiej konsoli?

Działa.Jakby kogoś interesowało to wersja z ps store też ma polskie napisy,14 GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale w Empiku jest chyba promocja na Max Payne 3 za około 139zł, natomiast dziś w Tesco widziałem za około 129zł.

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie i tak korzystniej podzielić to na dwie konsole i grać we dwie osoby zawsze to weselej a koszta dzielą się na połowę. Z tego co się orientuję nawet jeśli skończy nam się PSN Plus to gra i tak będzie dostępna??? Bo została zakupiona za dodatkowe środki. Czy mam rację? Gry darmowe takie jak InFamous 2 przestają działać z dniem zakończenia PSN Plus?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, każda gra, za którą dałeś choćby 1zł jest Twoja na zawsze, tylko gry za które nic nie zapłaciłeś przestają działać w dniu zakończenia subskrypcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie dzięki za informacje

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem z trofeum za 100 zabitych przeciwników online.Zabiłem już 400 przeciwników a trofeum nie wpadło . Czy wiecie może w jaki sposob moge zrobić to trofeum??(czy już ktoś spotkał się z takim problemem) Z góry dzięki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem z trofeum za 100 zabitych przeciwników online.Zabiłem już 400 przeciwników a trofeum nie wpadło . Czy wiecie może w jaki sposob moge zrobić to trofeum??(czy już ktoś spotkał się z takim problemem) Z góry dzięki za odpowiedz.

Graj, graj i jeszcze raz graj. Trofea online są zbugowane i często wpadają z opóźnieniem. Mi te trofeum wpadło jak na liczniku miałem 300 zabitych/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi gra na multi ? Zpaczowali w końcu te błędy ?

Dołanczam się do pytania. I jaki jest ogólny feeling płynący z multi? Starczy na długo czy szybko się nudzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

multi jest w porządku ale i tak wolę U3. Jeśli chodzi o maxa to zawsze znajdą się osoby do pogrania, trochę błędów też się zdarza ale jak przysiądziesz to czas szybko leci. Jedynym minusem multi są zbugowane trofea np. zabij 100 przeciwników. Ogólnie polecam gierkę nie tylko ze względu na multi.

szewczyk_7.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem wymieniłem Mafię 2 na MP 3 (nie było nic ciekawego ) i powiem wam że jak nie lubię strzelanek to ta gra mną pozamiatała !

Grafika muzyka akcje dynamika filmowość no i główny bohater, wszystko tip top .

Przy RE 6 ta gra wygląda jak nowa generacja, po prostu łeb urywa !

Klimat jest gęsty przerywniki jak i gadki maxa zajebiste, gra cały czas się rozkręca .

U3 idzie na emeryturę ze swoim lajtowym klimatem i kolorami niczym z kreskówki .

No i gra jest naprawdę trudna jest sporo poziomów trudności itd, grania na kilkadziesiąt H + multi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobiera łatkę i grasz, jak masz ustawiony w konsoli domyślny język PL to pobierze ci PL napisy .

Giera cały czas się rozkręca, jestem w 8 chapterze, lokacje są genialne !

Slumsy w brazylii dzieciaki grające w piłkę na ulicy burdele itd .

Na prawdę design miejscówek robi ogromne wrażenie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale w Empiku jest chyba promocja na Max Payne 3 za około 139zł, natomiast dziś w Tesco widziałem za około 129zł.

to w sumie gra z przed miesiaca za 139zl w tesco ?? no niezle niezle u nas to Need For Speed The Run w Tesco kosztuje ponad 200zl

Edytowane przez robcio6669

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×