Skocz do zawartości
DaraS

Max Payne 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam kupiłem z dostawą z muve za 120zł... Ale gra nie wciągnęła mnie ani trochę, te błyskanie, dziwne sterowanie-jakoś mi to wszystko nie leży, miałem zaliczyć w 4 dni i zająć się fifą, tymczasem minęły 2-3 tygodnie i jestem w 3 chapterze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się pochwalę, kupiłem za 102,13 zł w empik.com, ale trafiłem na zniżkę -15% i mam swoją na karcie -5%

Najdłużej zastanawiałem się w menu jaki poziom trudności wybrać.

Zdecydowałem się na najłatwiejszy i nie żałuję.

Dużo naczytałem się o tej kwestii w necie i wszytko się potwierdza.

http://polygamia.pl/...e_wstydze_sie/1

Łatwy wcale nie jest dla noobów, pozwala na zrównoważoną rozgrywkę pomiędzy fabularnym postępem a ilością powtórzeń checkpointów.

W sumie nie dziwię się jeżeli ktoś się zaciął na wyższym poziomie, zamiast bawić się grą i jej możliwosciami, męczy się z hordami przeciwników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No MP3 do najłatwiejszych gier nie należy. Fakt. Ja osobiście jako że mam aspiracje w przyszłości splatynować ten tytuł (wiem - marzenia - ale kiedyś się spełniają) wybrałem od razu rozgrywkę na hardzie. Początkowo było ciężko. Pierwsze 5 rozdziałów to uczyłem się jak grać powtarzając milion razy checkpointy. Jednak nauczyłem się i dalsza cześć gry już była tylko przyjemnością nie tylko z rozgrywki ale i posiadanego skilla.

Na pewno model gry na easy czy na hardzie różni się znacznie. W tym sensie że na easy można pozwolic sobie na efektowne skoki w grupę wrogów i ujście z tego bez draśnięcia Na hardzie to niestety 2 sekundy wychylisz się za długo i możesz wczytywać checkpointa (o ile nie masz prochów ze sobą).

Stety albo niestety.... To prawda można się wkurzyć i ja odkładałem czasem grę na następny dzień aż będę miał "więcej sił", to jednak po przejściu jakiegoś trudnego etapu można smiało odetchnąć powietrzem i poczuc że zrobiło się kawał dobrej roboty. Wtedy, przynajmniej mi bardzo łatwo było poczuć się w klimat jak ciężkiej sytuacji znajdował się Max.

Tak naprawdę to gra jest warta przejscia na dwóch poziomach, bo tak jak mówię - rogrywka wygląda wtedy zupełnie inaczej

Edytowane przez Freak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z wypowiedzią wyżej a jeżeli ktoś chce splatynować maxa to trofeum w mgnieniu oka to prawdziwa misja na marsa (jedno z najgorszych na ps3). Dotyczy to szczególnie dwóch ostatnich chapterów lotniska i komisariatu policyjnego a poza tym przejść całego maxa bez utraty życia na hardzie no cóż może kiedyś mi się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Max jest strasznie trudny jak na dzisiejsze gry. Osobiście zawsze grywam na średnim/normalu ale maxa zrobiłem na easy. Mimo że łatwy to i tak powtarzałem mase razy pare momentów (final,początki lotniska,stadion)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj ja nie jestem fanem strzelanin czy to tps czy fps, skilla mam marnego i kończę harda (od razu od niego zacząłem)

Hard jest idealny wg mnie, nie jest jakoś mega ciężko ale trzeba grać rozsądnie bez pośpiechu a nie "na chama"

Owszem zdażają się "momenty" że checkpointa kilka razy powtarzałem ale to normalne, jaki był by sens jak by gre się przechodziło z marszu ?

Teraz ludzie się przyzwyczaili że gry się same przechodzą.

Jestem w połowie ostatniecho chaptera ale mogę już śmiało napisać że Max wysłął serię uncharted na emeryturę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kwestia skilla czy ktoś jest w stanie skończyć czy nie na hard. 90% gier gram na najwyższym możliwym na starcie poziomie trudnosci.

Też mógłbym grać i skończyć na hard, ale pytam się po co? dla pucharka?

Granie na easy daje nam większą możliwość zwalniania czasu, efektownych skoków w bandę przeciwników wystrzeliwując ich po kolei,

Można się znakomicie bawić z korzystając z zaimplementowanych w grze możliwości.

Jakbym miał chęć spędzić 80% czasu za osłonami to mam do tego cały wachlarz innych produkcji czy to w singlu czy w multi.

Gra w Maxa na easy przypomina mi kino akcji w stylu Luc-a Besson(np Taken) co nie ukrywam że bardzo mi się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię się pomęczyć, lubię kombinować, myśleć nad kolejnym ruchem i przesuwać się powoli do przodu .

Nie znaczy to że gra jest nie efektowna, wręcz przeciwne, odpowiednie wykorzystanie bullet time to klucz do sukcesu !

Wychylasz się za długo,biegasz na chama - kula w łeb nie ma zmiłuj !

I to jest piękne podczas gdy na easy to pewnie speedruny można robić biegając obok przeciwników .

Tak jak ktoś wyżej napisał, warto zagrać na różnych poziomach trudności ale ja zawsze ten 1 raz jak przechodzę grę to chcę mieć nieco wyzwania no i czas gry znacząco wzrasta na Hard, podczas gdy easy, strzelam że w 6-8 h można przejść .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powie mi ktoś gdzie można znaleźć shotguna super sport ?

Tylko z tej broni nie korzytałem(trophy)

Nie chodzi mi o gold bo te części znalazłem potrzebuję po prostu znaleść ją w grze single i zabić 1 przeciwnika żeby wpadło trophy .

Tryb zręcznościowy omfg 13 chapter męczyłem 2 dni !

Hardcore normalnie nie dość że trwa z 15 min to sam w sobie trudny + presja czasu+kijowe narzucone bronie po kilku cut scenkach + bos na końcu który zabija jednym strzałem jak się odsłonisz na dłużej niż 2 sec MASAKRA ale dałem radę .

Oczywiście to wszystko bez jakichkolwiek checkpointów ...... tryb hardkorowy to musi być istna masakra .

Myślę czy nie trzasnąć starego wyjadacza, fakt bez last man standing może być przejechane no ale checkpointów jest cała masa więc chyba dało by radę ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powie mi ktoś gdzie można znaleźć shotguna super sport ?

Odpowiedź

-Super Sport Łatwy do przeoczenia. W 12 rozdziale gdy przejdziesz przez pierwszą żółtą bramkę jeden z przeciwników będzie miał tą broń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Max Payne 3 to bez wątpienia jedna z najlepszych gier w jakie grałem :biggrin: . Klimat nieziemski, niezła fabuła (wciągająca a to podstawa), monologi to miazga!, grafika i dźwięk to najwyższy poziom, długość na na dzisiejsze czasy to też duży plus, no i dodatkowe tryby, multi -na tą grę warto wydać kasę... Są też minusy, ale nieliczne - spadki animacji, i dość dziwne celowanie z nietypowym celownikiem, który w przypadku broni z celownikiem laserowym jest jak dla mnie bezsensu i zamiast pomagać szkodzi - ale można się przyzwyczaić.... A wracając do gry: majstersztyk ! 9,9/10 :biggrin:

Ps - może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego niektórych części złotych broni nie ma tam gdzie powinny być ?

Edytowane przez Mac88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jako że zawsze nastawiam się na single jest to największa niespodzianka tego roku .

Tak jak piszesz ciekawe postacie fajna fabuła rozkręcająca się z czasem i mająca kilka zwrotów akcji .

Do tego charakterne postacie ciekawe dialogi scenki przerywnikowe(świetny dubbing) co buduje mocny cięzki klimat .

Dodał bym jeszcze do plusów REWELACYJNE i bardzo zróćnicowane lokacje od stadionu piłkarskiego przez brazylijskie slumsy a na klubie techno kończąc (a w zasadzie zaczynając :P )

Tak czy siak w dobie zalewu dennych strzelanin MP jak dla mnie wybija się bardzo właśnie klimatem i fabułą podczas gdy więlszość szooterków to płytkie gry o niczym .

Jak ktoś szuka ciekawego Singla to bardzo polecam .

Czas gry też świetny hard zajął mi jakieś 15h a jest masa innych trybów .

Celownik laserowy to katastrofa unikałem tych broni nie dość że przycelować się nie da to przy last man standing kompletnie go nie widać co kończy się zazwyczaj zgonem .

Kolejny minus to długie loadingi i brak możliwości przyspieszenia cut scenek co przy trybie zręcznościowym strasznie wnerwia bo levele powtarza się czasem dziesiątki razy (loading 15 min gameplay 3 min filmik po którym giniesz i zaczynasz od nowa loading gameplay filmik który widziałeś już 30 razy )

Dziś zabieraz się za multiplayer zapowiada się wybornie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też gram głównie single player'a... Co do loadingów to najwidoczniej ps3 nie może sobie lepiej poradzić... Z resztą wolę długie loadingi i piękną grafę niż na odwrót :D, poza tym to tylko przeszkadza w graniu po raz któryś, za pierwszym razem nie ma w ogóle tego problemu... Siła MP3 są głównie monologi - przynajmniej dla mnie :D... A z celownikami aż dziwne że Rockstar nie wydało stosownej łatki... Bo paradoksalnie wydawać by się mogło że celownik laserowy jest lepszy od zwykłego, a tu niespodzianka hehe

Wie ktoś dlaczego niektórych elementów złotej broni nie ma tam gdzie powinny być ? Błąd gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też gram głównie single player'a... Co do loadingów to najwidoczniej ps3 nie może sobie lepiej poradzić... Z resztą wolę długie loadingi i piękną grafę niż na odwrót :biggrin:, poza tym to tylko przeszkadza w graniu po raz któryś, za pierwszym razem nie ma w ogóle tego problemu... Siła MP3 są głównie monologi - przynajmniej dla mnie :biggrin:... A z celownikami aż dziwne że Rockstar nie wydało stosownej łatki... Bo paradoksalnie wydawać by się mogło że celownik laserowy jest lepszy od zwykłego, a tu niespodzianka hehe

Wie ktoś dlaczego niektórych elementów złotej broni nie ma tam gdzie powinny być ? Błąd gry ? Dokładnie dwóch broni nie mogę skompletować.... Np 3 części obrzyna z tego filmiku nie ma :

Edytowane przez Mac88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jest to jakiś bug, najlepiej dokończ grę i zacznij od nowa na innym poziomie trudności bo rozumiem że przez chapter select nic nie daje ?

Tak czy siak zdobyte bronie i clues przechodzą do następnych gier więck tak jak mówię przejdz i zacznij d nowa np. na starym wyjadaczy (właśnie męcze i nie ma tragedii puki co idzie lekko ale wiem że dalej będzie masakra )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem rozwiązanei na jakimś zagranicznym forum. Trzeba załadować rozdział, ale w odpowiednim checkpointem..... Załadowanie rozdziału od początku nic nie daje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza gra w jaką grałem do tej pory w tym roku. Absolutnie najlepsza strzelanka w jaką grałem do tej pory na PS3. A jestem dopiero w połowie gry. Dialogi i fabuła miażdżą chociaż

szkoda mi Fabiany. Ktoś jeszcze liczył na jej uratowanie i romans z Maxem za plecami Rodriga?

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza gra w jaką grałem do tej pory w tym roku. Absolutnie najlepsza strzelanka w jaką grałem do tej pory na PS3. A jestem dopiero w połowie gry. Dialogi i fabuła miażdżą chociaż

szkoda mi Fabiany. Ktoś jeszcze liczył na jej uratowanie i romans z Maxem za plecami Rodriga?

Happy end nie w stylu Max'a :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się chociaż niektórzy mówią że RE 6 ją miażdzy zwłaszcza ciekawą fabułą i urozmaiconym gameplayem :D

Przeszedłem grę na starym wyjadaczu i powiem żę było zaskakująco łatwo o wiele trudniejszy jest tryb zręcznościowy (niektóre levele masakra)

Monologi Maxa to mistrzostwo świata .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też gram głównie single player'a... Co do loadingów to najwidoczniej ps3 nie może sobie lepiej poradzić... Z resztą wolę długie loadingi i piękną grafę niż na odwrót :biggrin:, poza tym to tylko przeszkadza w graniu po raz któryś, za pierwszym razem nie ma w ogóle tego problemu... Siła MP3 są głównie monologi - przynajmniej dla mnie :biggrin:... A z celownikami aż dziwne że Rockstar nie wydało stosownej łatki... Bo paradoksalnie wydawać by się mogło że celownik laserowy jest lepszy od zwykłego, a tu niespodzianka hehe

Wie ktoś dlaczego niektórych elementów złotej broni nie ma tam gdzie powinny być ? Błąd gry ? Dokładnie dwóch broni nie mogę skompletować.... Np 3 części obrzyna z tego filmiku nie ma :

Witaj, miałem tak samo, poprostu usuń instalke gry z dysku i zainstaluj odnowa. Mi pomogło. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie irytuje was w tej grze to że jedynie angielskie teksty są przetłumaczone a te po portugalsku nie?

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie irytuje was w tej grze to że jedynie angielskie teksty są przetłumaczone a te po portugalsku nie?

Można zrozumieć o co chodzi z kontekstu sceny. Z resztą słów takich jak "filho da puta" czy "merda" tłumaczyć nie trzeba a takich tam pada najwięcej :biggrin:

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×