Skocz do zawartości
gniewosz

Żony A Konsole

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dla syna mam Xbox 360 a sam gram w sypialni na ps4. Żona nie gra ale tak sobie myślę gdzie by tu wstawić trzeci tv jakby się wciągnęła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako grająca dziewczyna polecam to, co mnie wciągnęło i uzależniło:

 

Beyond Two Souls (początek mojej przygody z PS3)

The Lasto of Us

Little Big Planet na 2 pady

Lego Marvel Super Heroes <3

Assasins Creed

Sherlock Holmes

 

A po ciężkim dniu spróbujcie posadzić żony przez CoD albo Dead Island. Najpierw mogą krzyczeć, że brutalne. Ale po 5 minutach nie odzyskacie pada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem grę w którą gram z żoną, ona strzela, ja kieruję i jest git. plus piwko i przekąski i tak spędzamy każdą niedzielę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem grę w którą gram z żoną, ona strzela, ja kieruję i jest git. plus piwko i przekąski i tak spędzamy każdą niedzielę

 

Tą grą jest ?  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To quiz? :D

Wormsy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z początku była walka, wyciąganie wtyczki z gniazdka jak grałem na kompie (stwierdziłem że kiedyś przez to uszkodzi kompa i zaboli ją po kieszeni), potem wyłączanie tv jak grałem na konsoli itp,na szczęście już od dawna tego nie robi a grać z nią nie mam cierpliwości bo najzwyczajniej przeszkadza w graniu (na x360) bo na PS3 mam na szczęście jednego pada. Tak że chwalcie te co wam grać w spokoju pozwalają.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z początku była walka, wyciąganie wtyczki z gniazdka jak grałem na kompie (stwierdziłem że kiedyś przez to uszkodzi kompa i zaboli ją po kieszeni), potem wyłączanie tv jak grałem na konsoli itp,na szczęście już od dawna tego nie robi a grać z nią nie mam cierpliwości bo najzwyczajniej przeszkadza w graniu (na x360) bo na PS3 mam na szczęście jednego pada. Tak że chwalcie te co wam grać w spokoju pozwalają.

To jest raczej problem z komunikacją w małżeństwie, a nie kwestia "żonie przeszkadza że gram" ;) zależy czy po prostu grasz, czy też grasz i olewasz żonę cały dom przez to :D bo wyciąganie wtyczek z kontaktu czy wyłączanie tv raczej nie wygląda najlepiej  ^_^

 

Co do wspólnego grania, ja z mężem kiedyś na X360 ograłam mnóstwo gier. Najgorzej wypadły te z serii Lego, oboje przy tym wytrzymaliśmy max 30min  :laugh:

Ciężko było znaleźć coś naprawdę fajnego, ale pare gier było wyjątkowo dobrych, jak np. Far Cry 3 (szkoda ze FC4 nie ma tej opcji), Władca Pierścieni: Wojna na Północy (super split screen, a grę przeszliśmy kilkanaście razy :D), Diablo III. Myślę że teraz mając ps3/ps4 spróbujemy wspólnie przejść LBP 1/2/3.

U nas w domu to raczej ja spędzam czas przy konsoli/pc :) mój mąż średnio przepada za grami, co jakiś czas znajdzie jeden tytuł, nad którym trochę posiedzi i już, nie ma znaczenia czy gra na ps4 czy x360, a 99% gier zawsze kupowałam sama, on sam na single player ograł max 5 tytułów co mnie irytuje  :whistling:  fajnie byłoby gdyby był graczem, sam chciał inwestować w lepszy sprzęt, gry.... No cóż  :P nie można mieć wszystkiego.

Co jakiś czas skomentuje "o, już nałóg przy konsoli" i to chyba tyle

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×