Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Plynniej chodzi po ostatniej aktualizacji. Myslalem, ze scinajacy pss na ps3 to juz bedzie tradycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję się przebić z moim pytaniem raz jeszcze: ktoś wie co z TVN playerem? Na pssite była informacja, że pojawił się w środę. Kłamali, czy to ja nie mogę znaleźć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSS faktycznie działa teraz o wiele szybciej i płynniej. W końcu! Choć i tak oczywiście musieli coś zdupić - brak zakładki "new week releases". Albo to ja jestem ślepy i tego nie widzę.

 

Co do TVN Playera, to nawet na ps blogu widziałem taką informację przy cotygodniowym apdejcie, że niby miał być. Szukałem ja, szukała moja panna - żadne z nas nie potrafiło tego znaleźć. Więc nawet w oficjalnych źródłach kłamią, albo znowu mają burdel informacyjny i przekazują bzdury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_Matheo_, patrz post nad Twoim...

 

Nie przeczytałem wcześniej tej informacji, stąd mój wpis. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Chciałbym na amazonie za 20$ kupić sobie season pass do gry The Last of US i pytanie jest moje czy będzie mi to działać na polskiej wersji gry?  Same gry ponoć mają region free jak się nie mylę, a jak jest z season passami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Season pass tez będzie działał na twojej konsoli o ile go wklepiesz na konto US.


...ale poczekaj na wypowiedź jeszcze przynajmniej jednej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z tym playerem tv? Bo nie widze nigdzie do pobrania tej aplikacji a tyle o niej trabili. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie będzie. Coś tam poszło nie tak więc czekamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie będzie. Coś tam poszło nie tak więc czekamy.

Nie kłamczuszkuj!

 

Już jest, przynajmniej wczoraj był. Do ściągnięcia po wpisaniu Player do wyszukiwarki PSS, w zakładce aplikacje go nie widać.

Niestety strasznie się tnie.

 

Edit: Pytanie w dziale PS3, więc rozumiem, że o tej konsoli mowa? Na PS4 ponoć trzeba jeszcze trochę poczekać.

Edytowane przez Sushi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tapatalk nie pokazał że to dział PS3 ;-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps4 na wszystko trzeba ku...a czekać.Taki mają problem żeby wydać jednoczenie na ps4?Nie dośc że system to jakaś porażka(wypluwanie płyt,dyskoteka na konsoli,gumki od pada to jakaś kpina).Każdy soft praktycznie nie stabilny i muszą coś poprawiać w kolejnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na PS3 nie było podobnie?

Łącznie z w miarę niedawnym patchem który psuł konsolę przy dyskach 1TB.

Jeżeli oczekiwałeś na skończony produkt to może trzeba było poczekać jeszcze z rok?

Update softu to nie budowanie z klocków lego. Jedne rzeczy potrafią przestać działać przy aktualizacji innych. Czasem nie da się pracować na raz przy kilku projektach bo jedna zmiana może powodować konieczność zmiany części lub całego skryptu.

Zaraz pewnie napiszesz że Ty jesteś klientem i masz prawo wymagać itp. ...zgadnij gdzie ma to Sony?

Nie bronię ich. Po prostu piszę w pracy proste skrypty i wiem jak może wyglądać aktualizacja ...zwłaszcza pisanie po kimś innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czeskimaster na obie konsole w zasadzie muszą wszystko z osobna tworzyć więc to pewnie stąd a wersja na ps3 już była kiedyś i zapewne tylko ją zmodyfikowali

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, dobrze że w końcu po kilku latach doczekaliśmy się sprawnie działającego stora. W końcu się im udało..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem nieco dłuższą, bo niemal dwuletnią przerwę z ps3 i po zalogowaniu się do psn... nie mogę znaleźć dem do pobrania! ;) Tzn. są 3 lub 4 ale nie ma znanego mi z wcześniejszej wersji psn zakładki dema pod którą znajde wszystkie do tej pory opublikowane demka w psn. Czy mógłby ktoś podpowiedzieć gdzie ich szukać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS Store > Gry > Wersje Demonstracyjne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzis przez przypadek podczas zakupu Diablo III przez Playstation Network przez przypadek zakupilem wersje angielska ... Niestety nie mozna zmienic tego juz w grze.

Czy macie jakies pomysly co zrobic z tym problemem ? Moze powinienem napisac do supportu o ile takowy wgl istnieje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×