Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

mozliwe ze cos sie spierniczylo i pracuja w pocie czola a nie mogla znalazc przyczyny i zreprodukowac tego konkretnego bledu. 

Możliwe też że mają to w dupie bo przecież nie dotyczy to wszystkich graczy a jedynie 40%. Zwłaszcza że nie wydali chyba jak dotąd żadnego komunikatu. Mi tam brak sklepu nie specjalnie przeszkadza( i tak chodził tragicznie ). Wszystko mam albo na Vicie albo w przeglądarce a lista pobierania póki co mi jeszcze na PS3 działa :biggrin: Jak jeszcze lista padnie to wtedy zacznę się martwić.

Edytowane przez Firo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracują nad rozwiązaniem czy nie, z łaski swojej mogliby dać jakąś oficjalną notkę, że problem występuję, wiedzą  o nim i próbują coś z tym zrobić, a wina nie leży po stronie użytkowników. Bo tak to jeden z drugim popyta gdzieś po forach i tylko niepotrzebnie straci czas na jakiś recovery, formaty które i tak nic nie wniosą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minęli się z nazwą. Nazwali to coś SEN zamiast Koszmar.

Z poziomu przeglądarki też nie działa.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa już ten śmieszny sklepik z poziomu konsoli bo nie chce znowu znowu niepotrzebnie aplikować swojej konsoli palpitacji w postaci zacięcia się systemu?

 

A jeśli nie działa to powiedzcie mi bo tak tu chwalicie żeby przez strone www na kompie wchodzić w sklep i sobie tam wszytko fajnie załatwić. Ok a więc jestem tam i gdzie jest opcja gdy mam już zakupiona grę żeby ją znowu z historii sobie ustawić żeby się ściągała na ps3? Jestem tam i nic takiego niema. Ponoć w tym sklepiku ze strony www szło wszytko fajnie załatwić także niech mi ktoś powie gdzie jest opcja w historii ściągnięć gry żeby znowu mi się ściągała na ps3?

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa już ten śmieszny sklepik z poziomu konsoli bo nie chce znowu znowu niepotrzebnie aplikować swojej konsoli palpitacji w postaci zacięcia się systemu?

Sprawdzałem przed chwilą i nadal dupa blada.

Ja z kolei mam pytanko, czy może ktoś dzisiaj przez pc jakiś kod wpisywał i poszło? Wpisuję zdrapkę 100zł, potwierdza że jest 100zł i czy dodać do portfela, dodaję i "code incorrect or is no longer valid"

WHY SONY, WHY?!?!

Edytowane przez Torba_Piany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem przed chwilą i nadal dupa blada.

Ja z kolei mam pytanko, czy może ktoś dzisiaj przez pc jakiś kod woisywał i poszło? Wpisuję zdrapkę 100zł, potwierdza że jest 100zł i czy dodać do portfela, dodaję i "code incorrect or is no longer valid"

WHY SONY, WHY?!?!

Lepiej tego gó.. z kasą teraz nie ładuj bo jeszcze okaże się że ci to wciągnie a  kasy chu.. zobaczysz. Pierd.. tępe ignoranci w tym sony chcę ściągnąć sobie grę z mojej historii z listy i chu.. nie mogę tego zrobić bo nie ma takiej opcji na stronce. Boże niech oni upadają jak najszybciej bo na ta agonię ich nie da się już patrzeć. Ktoś dobry rzucił tekst na necie że wydaje mu się że 5 playstation w ogóle nie powstanie a jeśli powstanie to na pewno już nie sony je wyda tylko jakiś gigant który ich wykupi. Coś w tym jest. Na dziś dzień jest to najgorsza konsola jeśli chodzi o ofertę gier(mówię o ps4) jakieś wydumane obietnice że później będzie lepiej eh dali by już sobie spokój z tym biznesem bo widać że ich to chyba przerasta. Jakim cudem oni opchnęli 11 mln konsol ps4 nie mam pojęcia do dziś z tak nędzną ofertą a teraz jeszcze co premiera większej gry to system się sypie (driveclub się kłania) Są marni no.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej tego gó.. z kasą teraz nie ładuj bo jeszcze okaże się że ci to wciągnie a  kasy chu.. zobaczysz. Pierd.. tępe ignoranci w tym sony chcę ściągnąć sobie grę z mojej historii z listy i chu.. nie mogę tego zrobić bo nie ma takiej opcji na stronce. Boże niech oni upadają jak najszybciej bo na ta agonię ich nie da się już patrzeć. Ktoś dobry rzucił tekst na necie że wydaje mu się że 5 playstation w ogóle nie powstanie a jeśli powstanie to na pewno już nie sony je wyda tylko jakiś gigant który ich wykupi. Coś w tym jest. Na dziś dzień jest to najgorsza konsola jeśli chodzi o ofertę gier(mówię o ps4) jakieś wydumane obietnice że później będzie lepiej eh dali by już sobie spokój z tym biznesem bo widać że ich to chyba przerasta. Jakim cudem oni opchnęli 11 mln konsol ps4 nie mam pojęcia do dziś z tak nędzną ofertą a teraz jeszcze co premiera większej gry to system się sypie (driveclub się kłania) Są marni no.

Na PS3 masz liste pobierania która jeszcze kilka dni temu działała nie wiem jak teraz. Logujesz się do PSN > Zarządzanie kontem > Zarządzanie transakcjami > Lista pobierania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 masz liste pobierania która jeszcze kilka dni temu działała nie wiem jak teraz. Logujesz się do PSN > Zarządzanie kontem > Zarządzanie transakcjami > Lista pobierania.

Dziękuję zaraz sprawdzę czy działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem na infolinię. Nie mogą w tej chwili sprawdzić mojego 100zł kodu, bo system nie działa. :pardon: :rofl:

 

#ForThePlayers  :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem na infolinię. Nie mogą w tej chwili sprawdzić mojego 100zł kodu, bo system nie działa. :pardon: :rofl:

 

#ForThePlayers  :thumbsup:

No tak jak myślałem.

 

Ukazał się news na ppe.pl że jakiś programista znalazł lukę w systemie gdzie znowu można bez problemu się dostać do danych. Wysłał to do sony że udało mu się znaleźć lukę i sony nabrało wody w usta. Niema się co dziwić jestem niemal pewny że hakerzy już się bawią znowu sony i ich prowokują tak po kawałku. Pomyśleć że sony polegnie na takim czymś jak sieć.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Otóź dziś sformatowałem i sprzedałem ps3 i usunąłem oczywiście profil, gdzie jest abonament ps plus. Niemiła niespodzianka spotkała mnie w psstorze z poziomu vity, gdzie z ok. 60 gier zostało tylko 20 na ps4 i same dema na ps3. Z poziomu przeglądarki to samo... Czy to wina nawalającego store'a czy raczej mój idiotyczny pomysł z formatem i usunięciem profilu z ps3, gdzie w skutek wszystkie zaklepane gry zniknęły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt o tym nie pisze tutaj, ale pojawiła się aktualizacja sklepu, która go naprawia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos posiada konto w T-Mobile bankowość, czy można kartę bankomatowa przypiąć do pss i za jej pomocą doładowywać portfel? T-mobile jest bardzo interesujące bo tam sie za nic nie placi, ani za kartę ani za obsługę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos posiada konto w T-Mobile bankowość, czy można kartę bankomatowa przypiąć do pss i za jej pomocą doładowywać portfel? T-mobile jest bardzo interesujące bo tam sie za nic nie placi, ani za kartę ani za obsługę.

To w jakim banku jest karta nie ma nic do rzeczy. Kartę podepniesz niezależnie czy masz w T-Mobile, PKO czy gdzie indziej. Co do samego T-Mobile to darmowe jest tylko w reklamach, ale to nie miejsce na rozmowy o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huh jak jesteś taki dobry i twierdzisz że bank/karta nie ma nic do rzeczy to załóż konto w BGŻ i zapłać kartą MasterCard na PSN. Piszesz bzdury i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat wałowany setki razy. Karta musi mieć opcję płatności internetowych i kod 3-cyfrowy z tyłu. Nie wiem czy coś się zmieniło, ale jeszcze niedawno nie wszystkie polskie banki miały takie karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos posiada konto w T-Mobile bankowość, czy można kartę bankomatowa przypiąć do pss i za jej pomocą doładowywać portfel? T-mobile jest bardzo interesujące bo tam sie za nic nie placi, ani za kartę ani za obsługę.

Podepniesz bez problemu, karty Alior Sync (czyli teraz T-Mobile bankowość) mają kod CVV. Sam specjalnie założyłem tam konto tylko, żeby mieć kartę do PSS i Appstore, bo nie chciałem na stałe tam podpinać kredytówki. Całkowite korzystanie z konta wraz z kartą jest darmowe (w każdym razie dla mnie, a zakładałem jeszcze za czasów Alior Sync).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat wałowany setki razy. Karta musi mieć opcję płatności internetowych i kod 3-cyfrowy z tyłu. Nie wiem czy coś się zmieniło, ale jeszcze niedawno nie wszystkie polskie banki miały takie karty.

To też nie ma nic wspólnego że karta musi mieć opcje płatności internetowych. Bo w jednym miejscu robisz płatność raz i koniec, a w drogim dodajesz kartę do profilu i płacisz kilka razy. Wszystko jest uzależnione od firmy która zleca płatność i banku który taka płatność przyjmuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mama pytanie. Jak usunąć z list pobierania w playstation store zamówienie przedpremierowe? nie mam nic na koncie pieniędzy myślałem że nawet nie przepuści mnie dalej a jednak dodało mi produkt do listy. Pytam bo nie chcę żeby mnie spotkał przykry moment że jak doładuje konto to mi automatycznie zabierze pieniądze? Jak z tym jest i jak usunąć to z listy pobierania? Byłbym wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna jeszcze był "krzyżyk" przy każdej pozycji, którym można było anulować zakup. Z poziomu PC również można było to zrobić.

Jednak przy zakupie Destiny i próbie anulowania mocno się zdziwiłem brakiem opcji "anuluj zamówienie" bo zamówiłem tylko dla BETY.

Oczywiście portfel był prawie goły i nie doładowywałem go. Na dwa dni przed premierą dostałem maila od SONY, że anulowali bo hajs się nie zgadzał ;)

Niniejsza wiadomość e-mail stanowi potwierdzenie, że Twój zakup w przedsprzedaży nie powiódł się w związku z brakiem płatności. Prosimy o zachowanie tej wiadomości.

Twoje zamówienie w przedsprzedaży nie powiodło się z jednej z następujących przyczyn:

  • W portfelu* może nie być wystarczającej ilości środków.
  • Do konta* może nie być przypisana karta kredytowa.
  • Karta kredytowa przypisana do konta* może być nieważna.
  • Jeżeli korzystasz z konta podrzędnego, niewykluczone, że przekroczyłeś miesięczny limit wydatków.

*Jeżeli korzystasz z konta podrzędnego, termin „portfel” odnosi się do portfela należącego do konta głównego powiązanego z Twoim kontem, a termin „konto” dotyczy powiązanego konta głównego.

Oczywiście do czasu anulowania nie będziesz mógł nic kupić bo będzie wołało kasę za wszystkie pozycje łącznie...

Edytowane przez INO1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha dzięki za odpowiedz. Więc mam nadzieje że też przyjdzie mail że jest anulowane bo za nic w świecie nie mogę tego usunąć a nie chciałbym się niemile rozczarować doładowując konto a tam od razu by mi kasę wcięło. Dzięki za odzew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas zakupu gier z ps+ za 0,00zł nie otrzymywałem wiadomości e-mail potwierdzającej ich zakup, dopiero od niedawna je otrzymuje.

Jest jakiś sposób aby uzyskać potwierdzenie zakupionych darmowych gier z ps+ z ostatniego roku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas zakupu gier z ps+ za 0,00zł nie otrzymywałem wiadomości e-mail potwierdzającej ich zakup, dopiero od niedawna je otrzymuje.

Jest jakiś sposób aby uzyskać potwierdzenie zakupionych darmowych gier z ps+ z ostatniego roku?

Nie ma. Masz tylko historie którą sprawdzisz w sklepie. Od niedawna wysyłają maile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanie dotyczące płatności w PSN.
Czy jeżeli w naszym portfelu PSN nie ma wystarczającej ilości środków na zakup gry, to brakująca kwota jest ściągana z karty? Tak to wygląda w przypadku zakupów np. na Steam.
Wiedźmin 3 wisi aktualnie w PS Store w cenie 206zł. Fundusze w portfelu uzupełnimy dwoma kodami po 100zł w cenie 88,50 (w pewnym ze sklepów internetowych). Gdyby pozostałe 6 zł ściągnęło nam z karty, to cena gry wyniosłaby... jedyne 183zł. Byłaby to więc najtańsza oferta na rynku.
Pytanie tylko, czy to tak działa bigsmile.gif 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×