Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj coś PSS słabo działa.

Poprawka:

Nowe PSS zawsze słabo działa.

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pocieszający jest fakt że na zagranicznych forach też narzekają na nowy PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jakiś sposób, by sprawdzić czy dana gra pobierana z PSS ma język polski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo do kiedy jest ta promocja związana z All Star Battle ? Do dziś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajde jeszcze może avatary z Uncharted 2 do kupienia na PSS? Bo przed momentem wpisywałem i nie moge ich znalesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wieć siema , otóż przychodze z problemem. A mnianowicie czy jeżeli ja kupie DLC do gry to czy mój brat na swoim koncie (konsolowym i PSN) będzie mogł z nich korzystać? W GT5 się tak dało , ale czy dotyczy to wszystkich gier?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Na tej samej konsoli tak.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już nie był ten temat poruszany ale mam prośbę do wszystkich , czy jest możliwość napisania jakiegoś zbiorowego pisma do Sony Polska o wstawienie na PS Store gry Buzz: Świat quizów ? Obecnie ta gra jest po prostu śmiesznie droga, ceny używek przekraczają grubo ponad 200 zł !

P.S. Wersja która jest do ściągnięcia z Ps Store czyli Buzz: quiz TV to zaledwie namiastka Świata quizów chociaż trzeba docenić że jest za darmo

Dzięki i pozdrawiam

ypee-kai-yee.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale chyba do tego masz w zestawie te całe buzzery ??

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z buzzerami cena gry to 500 zł ! Gry nie ma już w sieciach handlowych od dawna, nie wiem czemu tak mało egzemplarzy zostało wyprodukowanych na polskę i czemu tak długo Sony nie umieszcza jej na PS Store. Oczywiście grę można jeszcze kupić w sklepach internetowych i na aukcjach, ale tak jak pisałem cena jest kosmiczna.

ypee-kai-yee.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś miałem to całe qiuzTV na ps3 z pss pobrane i pamiętam, że tam się dokupowało dodatkowe pytania/zestawy pytań bo przy dużej części quizów był link do PSS żeby dokupić.

niestety nie wiem jak jest teraz bo nie lubię takich gier więc nawet ich nie pobieram....

edit:

tu masz dość tanio: http://www.amazon.co...256033&sr=8-3�� 398zł w przeliczeniu google

reszta ofert: http://www.amazon.co...=buzz p,aps,249

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ostatnio problem z PS Store polegający na tym, że nie chce się uruchomić i wyświetla komunikat po angielsku, że nastąpił problem z aplikacją i należy ją zamknąć, a następnie ponownie otworzyć. Nijak nie mogę sobie z tym problemem poradzić. Czy ktoś może miał podobny problem i udało się go rozwiązać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam jak wchodzę w PSS spod zakładki GRA a jak wchodzę tam gdzie się wpisujemy i są trofea to jest git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do starego pss można było wejść przez PSP za pomocą remote play, zakupić grę i włączyć pobieranie na PS3? jeżeli tak to do nowego sklepu już się tak wejść nie da i to spory minus :( //

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie dotyczące usuwania elementów z koszyka w nowej wersji sklepu playstation store. Mam dwie gry w koszyku ale jedną chciałbym usunąć z niego, jak to się robi i czy w ogóle jest taka opcja ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie odnośnie promocji gry Grand Theft Auto IV, która aktualnie trwa na PSN. Mianowicie

zastanawia mnie czy jeśli promocja trwa od 28.11 do 05.12 to czy jutro, tj. środa gra dalej będzie po

promocyjnej cenie, czy wyprzedaż kończy się 04.12 o godzinie 00:00. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie

jak jest z tym sklepem ps3 kiedyś slyszalem ze jak sie kupi gre to mozna ja pobrac tylko 3 razy jak to jest naprwde proszę o odpowiedz

Pozdrawiam Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema !! dzisiaj sciagnelem LIMBO ktore zajmowało jakies 6kb jakos tak niewiecie gdzie to zainstalowało ? bo nigdzie nei moge znalesc ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×