Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam nadal konserwację usług... Mam coś zrobić czy pozostaje jedynie czekać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poinformowali dziś, że do 19.30 potrwa konserwacja bo natrafili na problemy techniczne...

edit: kolejne wydłużenie- tym razem do 23...

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby tylko nie był to wyciek danych z kont :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest napisane ze maja konserwacje bo na głowna nawet nie mozna wbic

profil Playstation Polska na FB i jesteś na bieżąco zawsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie calutkie PSN śmiga. Nie widziałem żadnej konserwacji. Czytałem, że kto się zalogował wczoraj do 16, ten może normalnie grać, reszta czeka na zakończenie prac. W sumie ma sens, szczególnie że czasem działa na jednym koncie, a nie działa na innym, kiedy oba są na tej samej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram normalnie w Fife 13:) Tym co nie działa muszą czekać do 23:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie radzę wchodzić w usługę PSS aktualnie, zacina konsolę. (przynajmniej na mojej konsoli). Wygląda na to że nie przypisali żadnej funkcji przyciskowi wstecz :cicle: pod napisem konserwacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi slotami z pss. Sprawa wygląda tak ktoś kupił grę dał komuś slot osoba tą sprzedała mi a teraz ja chce dezaktywowac slot i sprzedać komuś innemu czy nie będzie z tym problemów bo słyszałem że trzeba czekać coś 6 miesięcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze slotami to jest tak, że jak się za dużo o nich pisze(oferując sloty na lewo i prawo) to się niepotrzebnie zwraca uwagę moderatora i można dostać bana np za złamanie 1 punktu regulaminu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co oni zrobili z tym PS Store, ale chodzi jeszcze gorzej, niż chodził dotychczas. Wiesza się, przycina. Masakra jakaś... Gdzie niby to przyśpieszenie o 50%? Dramat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no masakra dziś maiłem kilka razy jakiś błąd krytyczny ps store aż mi całą konsolę resetowało, nigdy czegoś takiego wcześniej nie miałem

Grę 1,2 GB ściągam chyba czwartą godzinę, zwykle przy moim necie trwało to z kwadrans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widocznie nie bez przyczyny była wydłużona konserwacja, i pewnie niebawem będzie kolejna,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to może tu zapytam, czy po zniknięciu gier z ps+ na czas owej konserwacji, musze je jeszcze raz ściagać do siebie na dysk czy jest jakaś inna mozliwość? bo niemam ich na dysku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale od kiedy zaczęła się konserwacja nie mam ok 3 gier które pobralem z ps+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale cały czas mam ilość wolnego miejsca taką jaką miałem gdy gry były na dysku widoczne ok 60gb. Więc o co może chodzić? Jeśli ściagne na nowo gre z listy to pomniejszy mi się miejsce znowu na dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pablos, przerestartowałem konsole i widok sie naprawił. Wszystko wrócilo do normy. Dziękówa :biggrin:

Edytowane przez skawin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :P

Powiem odrazu że jestem laikiem.... konsole mam od nie dawna... kumpel pożyczył mi swoje konto , pobrałem od niego do siebie na HDD LBP 1 , 2039MB ok próbuje ją zainstalować i wywala mi jakiś bląd - Podczas używania systemu PSP ... podłącz PSP za pomocą kabla USB itd...

Podczas używania systemu PS Vita.... itd itd gra jest wersją na PS3 , moja konsola to Super Slim.... sądzę że coś w opcjach konsoli jest coś do pozmieniania ale szukam i szukam i lipa...

Sorry jak zły dział

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
. kumpel pożyczył mi swoje konto , pobrałem od niego do siebie na HDD LBP 1 , 2039MB ok próbuje ją zainstalować i wywala mi jakiś bląd - Podczas używania systemu PSP ... podłącz PSP za pomocą kabla USB itd...

Podczas używania systemu PS Vita.... itd itd gra jest wersją na PS3 , moja konsola to Super Slim.... sądzę że coś w opcjach konsoli jest coś do pozmieniania ale szukam i szukam i lipa...

co do gry LBP1 to problem jest "globalny"- kolega zapewne, jak większość LBP pobrał z tzw pakietu welcome back (darmowe gry po naprawie PSN po ataku z 2011r), w którym Sony dało x gier do wyboru do pobrania za darmo. Problem z tymi grami jest od czasu nowego PSStore. Aby gra zadziałała musisz ją pobrać ponowinie ale nie przez sklep a z menu konsoli wybierasz pozycję account management (zarządzanie kontem) i następnie download list. Szukasz tam LBP i pobierasz. Następnie normalnie instalujesz i zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem aktualnie za granicą i chciałem żeby brat mi kupił kod za 100 zł i widziałem pewien filmik, i to jest normalne pudełko z samym kodem ale bez płyty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×