Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Tak masz pudełko wraz ze zdrapką, ale płytę też włożysz, więc będziesz miał zastępcze pudełko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co biega z tym ściąganiem podczas grania - pobieraj w tle (wiem, że bez ściągania działa normalnie)? Raz ściąga, raz nie. Myślałem, że biega o fakt, czy gra jest w dystrybucji cyfrowej czy nie. Przy Eternal Sonata (pudełko) gry są pobierane, przy Okami HD (cyfrowa) zależnie, itp.

Od czego to zależy?

Edytowane przez LONG3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gra korzysta z sieci to wtedy pobieranie jest zatrzymywane, normalna kolej rzeczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gra korzysta z sieci to wtedy pobieranie jest zatrzymywane, normalna kolej rzeczy :)

Aż takim dzbanuszem nie jestem :miner:

Przez sieć nie grałem, więc nie rozumiem, podane gry zresztą trybu wieloosobowego nie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up to zależy od danej gry- jedna wspiera pobieranie w tle częściowo (czyli w trybie single) inne wcale nie wspierają - w skrócie zależy to od tego czy devom się chciało to zaimplementować...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep jest dostępny teraz również z poziomu PC.

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/

Ułatwi to trochę przeglądanie tego badziewia. Jak mam tam wejść przez PS3 to zbiera mi się na wymioty. W necie jest trochę lepiej, ale tylko trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest coś na rzeczy.Słyszałem o 3 częściach spyro w jakiejś promocji.Naszukałem sięprzez wyszukiwarkę jak głupi,nie znalazłem ,kupiłem jedną część. Potem jakieś inne info,to nie tu,ktoś powiedział świąteczne wyprzedaże,zajrzyj tam sram. Niepotrzebnie to skomplikowali wkurzyłem sie nie dokupiłem pozostałych części.Poprzednia wersja store była przejrzystsza bardziej ale lepsze jest wrogiem dobrego.Nie dostaną ani ziłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE!!!

(było o tym z milion razy już dlatego dużymi napisałem)

a PSS na ps3 chodzi trochę lepiej po ostatniej konserwacji ale nadal wolniej niż ten stary. Do tego mam wrażenie, że PSS US chodzi szybciej niż ten eu (w sensie czas otwierania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie jakos zmienic z niemieckiego na polski ps store?bo mam polskiego cod black ops i chce kupic dodatki a w niemieckim storu niema tego w tej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie jakos zmienic z niemieckiego na polski ps store?bo mam polskiego cod black ops i chce kupic dodatki a w niemieckim storu niema tego w tej wersji.

Nie wiem czy w STORU jest, ale zapytaj czy jest w STORZE. Może ktoś będzie wiedział...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już to w PlayStation Store albo po prostu w sklepie. Takie odmiany brzmią co najmniej śmiesznie.

Co do pytania to nie ma możliwości zmiany. Można tylko nowe konto założyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w STORU jest, ale zapytaj czy jest w STORZE. Może ktoś będzie wiedział...

"Nie wiem, czy w STORU jest, ale zapytaj, czy jest w STORZE. Może ktoś będzie wiedział..."

Polonista od siedmiu boleści się znalazł, a przecinka postawić nie umie.

Edytowane przez LONG3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Storu to nie kantoru, euru na złotu nie wymieniaju :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu wczorajszym zakupiłem przez PSN grę Sport Champions. Dziś wszedłem do banku i zobaczyłem że oprócz naliczonej opłaty za grę pojawiła się jescze jakaś dodatkowa opłata, moje pytanie skąd się ona wzieła ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj dodales dopiero karte do pss, to zabralo ci pare zl na jej weryfikacje. Po paru dniach dostaniesz spowrotem te kilka zl.

Sent from my iPad using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj dodales dopiero karte do pss, to zabralo ci pare zl na jej weryfikacje. Po paru dniach dostaniesz spowrotem te kilka zl.

Sent from my iPad using Tapatalk

Właśnie jest to ciekawę że kartę dopisałem już dawno i wtedy mi pobrało faktycznie jakieś coś koło 1 funta.

Ale teraz zablokowało mi kwotę 59 zł gdzie sama gra kosztuje 25zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na email jakie potwierdzenie dostales? tez na 25 zl?

pozatym dziwna sytuacja, bo na polskim pss mozna placic tylko polskimi kartami, a tobie 1 funta zabralo przy rejstracji karty.

wiec jakie masz konto? i z jakiego kraju karte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie nie miałęś ps+

pewnie zapytało się czy chcesz kupić ps+ żeby mieć taniej ze zniżką i niechcący potwierdziłeś

59 to cena 3 miesięcznego plusa

tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na email jakie potwierdzenie dostales? tez na 25 zl?

pozatym dziwna sytuacja, bo na polskim pss mozna placic tylko polskimi kartami, a tobie 1 funta zabralo przy rejstracji karty.

wiec jakie masz konto? i z jakiego kraju karte?

Na maila dostałem potwierdzenie zakupu na 24,50zł czyli tyle ile kosztuje gra.

Konto mam w polskim banku kartę też a obie rzeczy rozliczane są w złotówkach.

pewnie nie miałęś ps+

pewnie zapytało się czy chcesz kupić ps+ żeby mieć taniej ze zniżką i niechcący potwierdziłeś

59 to cena 3 miesięcznego plusa

tak?

PS+ mam więc zniżka obowiązuje.

Nie przypominam sobie żeby pytało mnie o przedłużenie PS+

Po za tym jak bym zakupił PS+ to dostał bym potwierdzenie na maila o zakupie a tego nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do Sony by jakoś wyjaśnić sprawę. Może był jakiś lag czy coś i policzyło Ci 2x...zdarzają się takie błędy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do Sony by jakoś wyjaśnić sprawę. Może był jakiś lag czy coś i policzyło Ci 2x...zdarzają się takie błędy.

To mam jeszcze pytanko na jaki mail mam do nich pisac?

Patrze na stronie i nie mogę nic znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×